Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Znajomi mieli/maja SE k750i i poza joystickiem ktory 2/3 przypadki sie zepsol to telefon jest godny polecenia, wymiana kosztuje okolo 50 zl, ale jak bedziesz umial samemu to okolo 20 zl. Ale zepsucie wynika zwykle z noszenia telefonu w kieszeniach wpadaja paprochy w okolice joysticka i potem na sile sie pracuje, mozna co jakis czas zdjac obudowe i wyczyscic to newralgiczne miejsce, tak robi jeden znajomu okolo roku uzytkuje i telefon nie sprawia problemow.
Nokia N73 super telefon sam za jakis czas zmienie swoja nokie 6230i na ten model, narazie cena polskiego nowego modelu okolo 1150 zl co jak na telefon jest niemala kasa, nie polecam brac wynalzkow z anglii z simockiem bo jest problem ze zdjeciem albo jest to kosztowna operacja.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
tomo zobacz tutaj [pctk.org] czego możesz się spodziewać kupując telefon.

A tak na poważnie to Nokia N73 wygląda zachęcająco i, co mnie osobiście bardzo odpowiada, poza oczywiście wszystkimi bajerami, ma wbudowane radio.
papa

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Nokie N73 też oczywiście polecam bo też ma Symbiana piwo Jak dobrze poszukasz to w tysiaku się zmieścisz.

Jeśli chodzi o telefony z Symbianem lub bez to mniej więcej podobna różnica jak komputer z DOS-em a Windowsem wink

Dzięki Symbianowi telefon możesz zamienić w przenośny komputer z masą przydatnych funkcji pod ręką. Telefony SE w tej kwestii są mocno ograniczone i musisz polegać na tym co masz już wgrane.

W necie można znaleść masę darmowych aplikacji na symbiana przydatnych w codziennym życiu. Przeglądarka internetowa (np. Opera), antywirus, excel, word, program pocztowy, słowniki, gg, mape polski, program do obróbki zdjęć i filmów, no i można tak wymieniać w nieskończoność wink Tylko trzeba odrobinę rozwagi bo łatwo coś pokopać smile


Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Nie mam doświadczeń z Symbianem ale w wielu przypadkach był on strasznie wolny, nie wiem jak w nowszych modelach ale jeśli miałbym kupować telefon w cenia ~1k to brałbym już PDA smile Sam czekam na koniec umowy i biorę MDA III, moim zdaniem jeśli ktoś chce internetu i komfortu przeglądania to pda's są najlepsze.

A do 1k to polecę Ci Motke, mam v3i i jest o niebo mniej wadliwa (wcale nie jest grin) od v3 a te nowe v6 itp miażdzą. K800i z 3,2mpx też ładny telefonik, cieżki, aż chce sie trzymać w dłoni, płynnie wszystko w nim chodzi... i ma fajny tenis via BT grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by tomo
Pomagaliście już różnym użytkownikom kupować pralki, zmywarki i suszarki, a teraz przyszedł czas abyście pomogli mi kupić nowy telefon komórkowy.

Jako, że mój obecny aparat telefoniczny pamięta jeszcze epokę kamienia łupanego, a w temacie telefonii komórkowej jestem absolutna tabula rasa (kompletnie się tym nie interesuję i nie wiem na ten temat kompletnie NIC) siła wyższej konieczności sprawia, że jesteście moją jedyną deską ratunku.

W związku z tym, że jak już wspomniałem kompletnie nie znam się na telefonii komórkowej i nie wiem jakie możliwości dają obecnie komórki to moje wymagania nie są duże, a pole do popisu dla was całkiem spore...

Jedyne ograniczenia są następujące:
- cena do 1000 PLN (interesują mnie tylko nówki sztuki, oczywiście może być z Allegro)
- model w miarę nowy (czyli nie taki, który produkują już od 5 czy 10 lat)
- przyzwoitej jakości aparat fotograficzny (nie proście mnie o rozwinięcie pojęcia 'przyzwoitej jakości' bo ...nie umiem go rozwinąć)
- preferowany Sony Ericsson lub Nokia (ale wcale niekoniecznie)


Czekam na propozycje.

Osoba, z której propoyzcji skorzystam i zakupię proponowany przez nią telefon, w nagrodę otrzyma darmowy zakład na kwotę 0,5 PLN laugh do wykorzystania na moim koncie w Expekcie.

ILE JA CZEKAŁEM NA TĄ CHWILE!. Wiele rozmów przerwanych przez poprzedni aparat. Dzięki Bogu, że będzie nowy nareszcie nie będzie problemów z komunikowanie się na lini Ignorator-tomo. Niech żyje nowe tehcnologię. Ja z mojej strony polecam Sony Ericssony wszystkiej maści. Jestem szczęśliwy posiadaczem k300i może nie jakieś cudo, ale zdjęcie zrobię, mam fajne dzwonki. Jeden minus ciężko esy piszę się. Dlatego często dzwonię do przyjaciół, znajomych. Tomek liczę, że kupisz mega wypsaioną komórkę bo nie raz cięzko było dogadać się przez starego phona. A ten zakład za 0,5 grosza to ja chcę wykorzystać tongue

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
to ja sie podlacze pod ten temat..czy ktos ma samsunga d 900??mam pytanie jaka tam jest przegladarka internetowa??taka jak w d 600 czy cos nowego??

Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
witam!! pracuję od trzech lat w telefonach więc znam się trochę i powiem że SE są awaryjne. Z kolei Nokie z symbianem lubią się zawieszać ( jeżeli chcesz cos dobrego to 6280 a najlepiej 6270 bo ma metalową obudowę)Natomiast jak dla mnie numerem jeden na dziś jest zdecydowanie Samsung ( zwłaszcza D 830 )Ogólnie Samsungi są tansze niż Nokie a mają minimum te same parametry techniczne

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
to volsung odpowiedz na moje pytanie dotyczace d900

Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
Przeglądarka w D900 jest taka sama jak w D600- Openwave 6.2.3.3.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Nie bede tworzyl nowego tematu wiec podlacze sie pod ten z jednym pytaniem...

Moze ktos cos napisac o E65? Moze ktos z Was go ma... uzywal.. bede wdzieczny za kazda opinie... smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
E65 - fajny fajny. Kupilbym taki ale jest za drogi niestety frown
Ja juz coraz blizej decyzji o kupnie 6288 czyli prawie E65 smile

Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
a co powiecie na temat Motoroli V3X albo SE K610i? Moim zdaniem telefony warte swojej ceny.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Mam Motorolę L7. kupiłem ją ze względu na to, że jako jeden z dwóch telefonów jako tako wyglądała, a ponadto w Uk, gdzie ją kupowałem, była prawie o połowę tańsza (wyjątek - w wiekszości telefony kosztuja tyle samo tam w sklepach, co u nas na Allegro). Podoba mi się średnio. Ogromnym atutem jest świetna jakość wykonania i znakomity, jak na takie urzadzenie dzwiek. Do dupy jest aparat (Motorola jest tu w tyle za SE, czy Nokią) i czasem wku*rwiająca obsługa. Choć piszę to z pozycji użytkownika, ktory nie mial czasu na odkrywanie tego co tam fajnego siedzi.

Moja dziewczyna ma SE810i. jest to telefon bez joysticka, który jest faktycznie ryzykowanym wyborem. Moim zdaniem ten 810i jest znacznie lepszy od mojej L7.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://forums.mobiledia.com/
forum o tematyce komorkowej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dzięki za wszystkie propozycje, ale ja dalej nie mam pojęcia jaki telefon kupić laugh

Z jednej strony SE fajny, ale z drugiej niewarto bo się joysticki walą, Nokia super ale Samsung niegorszy a tańszy, itp. itd. smile

Ja to chcę taki telefon żeby było w miarę nowocześnie (głównie zależy mi na aparacie), ale kompletnie nie potrzebuję mieć w nim setek nikomu do niczego niepotrzebnych bajerów bo prędzej coś popsuję niż się w tym wszystkim połapię laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
podobno D900 jest niezly. Swietny wyswietlacz, 3mpx aparat. Nieduzy slider i do tego cena ok. 800zl za nowke na allegro....

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Samsungi to bdb telefony. Tych fajerwerkow i tak raczej nie unikniesz. Mozesz tez wziac wspomniany przeze mnie SE810i, przeciez jest bez joysticka.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Originally Posted by tomo
Dzięki za wszystkie propozycje, ale ja dalej nie mam pojęcia jaki telefon kupić laugh

Z jednej strony SE fajny, ale z drugiej niewarto bo się joysticki walą, Nokia super ale Samsung niegorszy a tańszy, itp. itd. smile

Ja to chcę taki telefon żeby było w miarę nowocześnie (głównie zależy mi na aparacie), ale kompletnie nie potrzebuję mieć w nim setek nikomu do niczego niepotrzebnych bajerów bo prędzej coś popsuję niż się w tym wszystkim połapię laugh

Skoro nie używasz zbędnych bajerów to tym bardziej polecałbym Ci D900.. Nie ma Symbiana, przez co szybciej funkcjonuje.. A po co Ci telefon z Symbianem skoro i tak nie będziesz tam pakował żadnych słowników, GPSów i innych bajerów.. Myślę, że D900 prezentuje się bardzo dobrze.. Kurde, im bardziej polecam go Tobie, tym bardziej sam robie sobie na niego chrapkę smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Po dokładnym przestudiowaniu wszystkich opinii w tym temacie wykrystalizowała się grupka prowadząca, w której znajduje się przyszły zwycięzca.

Żeby było mi łatwiej podjąć decyzję to sobie zrobię ankietę tongue

Z góry zaznaczam jednak, że sonda jest dla mnie tylko wskazówką laugh
Jaki telefon komórkowy polecasz u¿ytkownikowi tomo?
single choice
Nokia N73 (43%, 19 Votes)
Samsung D900 (18%, 8 Votes)
Sony Ericsson k800i (39%, 17 Votes)
Total Votes: 44
Voting on this poll ends: 0 seconds ago

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (poozon, betowiec), 2,692 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1