|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
oraz 3:6 w drugim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151 |
Ketola....kto to ****a jest??? kolejny kupon na straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał globus: [qb]Co sadzicie o tych meczach ? Co sadzicie o tych meczach ? Mantova-challeng.M 073 M.Lopez-Di Mauro 1.45 2.3 (1) + 074 Starace-Santopadre 1.21 3.4 (1) - 075 Moyano-Viloca 1.55 2.1 (1) - 076 Albert-S.Prieto 1.55 2.1 (2) + 077 Galvani-Veronelli 1.55 2.1 (1) + Zell-chalenger-M 085 Daniel-Scheidweil. 1.25 3.1 (1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 086 Marach-Gicquel 1.5 2.2 (1) + Montauban-chall.-M 091 Prodon-Harboe 1.52 2.15 (2) - 093 Calatrava-D.Perez 1.4 2.45 (1) + Kosice-challenger 386 Browne-Tabara 1.45 2.25 (2) + 392 Gasquet-Coutelot 1.43 2.3 (1) + Cordoba-challen.-M 393 Pescosol.-De Voest 1.55 2.1 (1) + 394 Tursunov-I.Miranda 1.7 1.87 (2) + 395 Portas-Balcells 1.74 1.84 (1) + 396 D.Norman-Bachelot 1.74 1.84 (1) +[/qb] 075 Moyano-Viloca 1.55 2.1 typ:2 076 Albert-S.Prieto 1.55 2.1 typ:1 395 Portas-Balcells 1.74 1.84 typ:2[/qb] Co do Moyano-Viloca 2 miales racje, ale co do 076 Albert-S.Prieto i Portas-Balcells to ja mialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ogolnie mialem 11/14 trafione - miezle jak na mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Moje typy "challengerowe" na dzis /kursy z Profka/: Zib 2 2,1 Ram.Hidalgo 2 1,91 Portas 1 1,49 Burgsmuller 1 1,36 Massu 1 1,45 M.Lopez 1 1,27 Saoudi 1 1,5 Calatrava 1 1,3 Andersen 1 1,44
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Na dzis dwa pewniaczki za 100: 074 Gasquet-Ram.Hidal. 1.67 1.91 04/13.05 2 081 Behrend-Pujo 1.26 3.1 04/14.05 1 AKO: 2,4 Wygrana: 216 PLN Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - zobaczymy wieczorkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Na dzis tez troszke ciekawych meczy:
:4gw: Okun-Mahut (1) 1.55 04/19.05 -Okun dosc niespodziewanie wygral (i dosc latwo) z H.Levym, ktory byl jednym z faworytow turnieju; Mahutowi nie idzie jakos w tym turnieju za gladko, meczyl sie zarowno z Elseenerem jak i z jakims frajerem Navarro; za Okunem przemawia rowniez fakt ze na tej samej nawierzchni pol roku temu wygral z Francuzem 6:0 6:4;
:4gw: Galvani-S.Prieto (1) 1.61 04/14.05 Roznica w rankingu ATP miedzy tymi zawodnikami jest ogromna (grubo ponad 100); Galvani na dodatek gra u siebie i napewno to mu pomoze (oprocz tego ze jest lepszy);
:5gw: Massu-Viloca (1) 1.45 04/15.30 Zdecydowanym faworytem jest Chilijczyk, powinien byc pogrom, dlatego zastanawiam sie dlaczego taki wysoki kurs;
:3gw: Tipsarevic-Marach (1) 1.63 04/15.30 Troszke ciezko tu o zdecydowanego faworyta ale biarac pod uwage gre obu panow w ostatnich miesiacach jak i w tym turnieju to wygrac powinien zawodnik z Jugoslawi.
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 148 |
Sa jakies strony na ktorych jest live z tych turniejów badz tuz po zakonczeniu meczy od razu uaktualniane sa wyniki? z góry wielkie dzieki, pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2002
Posty: 10 |
Moje typy na dzisiaj na CHELLENGER w Cordobie. Burgsmuller - Miranda 1 Norman - Pescosolido 1 Portas - Ketola 1
Mam nadzieje ze wszystko wejdzie na 100 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246 |
sorki wielkie za zaśmiecanie ale czy wie ktoś może co się dzieje na challengerze MANTOVA?? Mecze miały być o 14 i o 15 a tu nigdzie nie widze wyników...???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Na dzis dwa pewniaczki za 100:
074 Gasquet-Ram.Hidal. 1.91 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 081 Behrend-Pujo 1.26 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> AKO: 2,4 Wygrana: 216 PLN <-- a racej jej brak
Przesrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151 |
Jak dla mnie to nie ma co grać tych w d... j....... chellengerów!!!! Same straty!!! Ja na szczęście już odpuściłem!!!To jest jak loteria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Nie ma, powiadasz... To moze spojrz laskawie w gore, na typy vonseba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Albo na moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Poradzi sobie dziś Zib z Mazarakisem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
043 Burgsm.-Pescosol typ:1 1.61
046 Tipsarevic-Daniel typ:1 1.63
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pije kawe i zaraz podaje, co dzis gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
przejrzauem, poanalizowauem i strasznie ciezko dzis cos wybrac np:
ramirez-hidalgo jest w dobrej formie i idzie w koszycach jak burza, ale volandri to zawodnik o klase lepszy od tych, z ktorymi hiszpan tu wygrau wiec?...
mazarakis-zib - obaj graja jak nie oni wiec trudno przewidziec, z tym ze zib jakby u siebie...
tipsarevic-daniel - rowne sily z malym wskazaniem na tipsa
andersen-costa - gra dwoch niewidomych, ale norweg ma chyba lepszy sluch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
saoudi-vik - francuz w marcu wygrau z vikiem w marcu 6:0 6:2, z tym ze na hardzie. no i saoudi u siebie jakby...
massu-santopadre - teoretycznie zdecydowanie massu, ale santopadre ograu marca lopeza i gra u siebie...
wiem, ze gdzie graja, nie musi decydowac, ale zaznaczam dla jasnosci. tyle, jakies sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2003
Posty: 35 |
DZIS STAWIAM NA:
KETOLA - MAHUT 2 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
MAZARAKIS - ZIB 2 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BURGSMULLER - PESCOSOLIDO 2 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
POZDR. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
dzis pewnie wygladaja jedynki w meczach :
ketola - mahut 1.74 burgs. - pescoscolido 1.65 tipsarevic - daniel 1.63 andersen - costa 1 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
ostatecznie zagrauem:
I tipsarevic-daniel 1 andersen-costa 1 saoudi-vik 1
II burgsmuller-pescosolido 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|