Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
a lepiej wklej screeny kuponów, hstorii bedzie fajniej

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by wygrywacz
Założyłem nowy login, właśnie po to, aby do mnie nie pisali ludzie o tak niskiej kulturze jak Ty.

Troche nie rozumiem, chyba bardziej wiarygodny bylby twoj post gdybys napisal pod swoim prawdziwym nickiem

Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Czy do Sportinbetu można wpłacać przez Netellera? Niby jest znaczek na stronie, ale jak wchodzę w opcje wpłat to nie mam go do wyboru. Nie mogę także wpłacić kartą z Inteligo, chociaż nigdzie indziej nie ma problemu. Też tak macie?

Dołączył: May 2007
Posty: 12
stranger
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 12
z tego co mi wiadomo to jak najbardziej. Trzeba miec tylko konto u nich w zielonych papierach. Bo inaczej nie pokaze ci sie ta opcja.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 8
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 8
mają jakaś teraz fajną promocję? mam już konto i wpłacałem kiedyś więc nie chodzi mi o first deposit

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by juras
mają jakaś teraz fajną promocję? mam już konto i wpłacałem kiedyś więc nie chodzi mi o first deposit

http://pl.sportingbet.com/t/promos/bonus.aspx

Dołączył: Jun 2007
Posty: 8
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 8
a jest ktoś w tym VIP clubie?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
czy macie tak samo jak ja, że podczas typowania dość często wyskakuje błąd: ''Dla celów bezpieczeństwa zostałeś wylogowany z serwisu. Zaloguj się ponownie.''?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
tak najlepiej korzystaj z IE bo na mozilli mam to czesto

Dołączył: May 2007
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 21
Originally Posted by wygrywacz
No więc pisałem tego posta pod kontem tematu o limitach, ale wkleję go również tutaj, w końcu dotyczy tego konkretnego bukmachera.

No więc kilka słów odnośnie Sportingbet z mojej storny.

Dnia 27-ego kwietnia(dzień rozpoczęcia hokejowych Mistrzostw Świata Elity) wpłaciłem tam 1050zł. Po upływie miesiąca i jednego dnia na moim koncie znajduje się 59920.42zł.
Początkowo wogóle mnie nie limitowali, może dlatego, że stawki były mniejsze, może dlatego, że nie zdąrzyli się zorientować w moich poczynaniach. Ale następnie nie było tak źle, czasem limitowali mi kupon np. na 2000zł, ale po minucie mogłem postawić kolejny za tą samą, lub o kilka procent mniejszą sumę, i tak aż do oporu. Np. na postawienie meczów za 13000zł potrzebowałem kilkunastu kuponów, ale wkońcu cel osiągnąłem, a żaden z kursów nie został nawet troszkę obniżony. Tylko raz miałem sytację, że nie mogłem postawić, za tyle ile zamierzałem: pierwsze spotkanie Ligi Światowej pomiędzy Polską a Chinami, handicap Polska -2,5 po kursie 1,666 zamierzałem postawić za 5, a pozwolono mi na 2,3 tysiąca.

Teraz, po miesiącu wiadomo, że łatwo nie będzie. Znacznie trudniej po takim wstępie 'okradać' Sportingbet, ale w porównaniu do innych firm(że o bwin już nie wspomne), pozwalają trochę wygrać.



Originally Posted by Logan
Troche nie rozumiem, chyba bardziej wiarygodny bylby twoj post gdybys napisal pod swoim prawdziwym nickiem


Pod moim prawdziwym nickiem posiadam kilkadziesiąt postów, i wątpię żebym komukolwiek przez to post wydawał się wiarygodniejszy. Na tym forum jestem raczej nieznany. Poza tym, kilka osób z miasta/osiedla/trybun również odwiedza te forum i zna mnie pod podstawowym nickiem, a nie specjalnie mi zależy aby ludzie wiedzieli o moim stanie konta.

Originally Posted by Hill
jestes chyba niespełna rozumu no i jak widze załozyłes nowy login aby to napisać podaj mi na priv gg chciałbym pogadac z takim mistrzem


I właśnie po to między innymi założyłem nowe konto. Nie chcę z Tobą rozmawiać, ani podawać Ci numeru GG po takim wstępie!

Originally Posted by Hill
a lepiej wklej screeny kuponów, hstorii bedzie fajniej


Kuponów wklejać nie będę, bo jest tego 14 podstron, a z każdej musiałbym zrobić po kilkanaście screenów(kupony na sportingbet zajmują dużo miejsca, w wyniku czego jedna podstrona z kuponami zajmuje kilka/kilkanaście "długości" ekranu). Poza tym, nie zależy mi, żebyś wierzył. Ten post ma charakter czysto informacyjny, kto uwierzy czegoś o Sportingbet się dowie, kto nie - trudno.

historia wpłat i wypłat - proszę bardzo:
http://i10.tinypic.com/53fb4vo.gif

Wszystko wskazuje na to, że cierpliwość Sportingbet się skończyła.
Wczoraj minęło 73dni odkąd zacząłem z wspomnianym tysiącem, stan konta 120 000zł + 11920zł wypłacone = 131 920zł. Jeszcze w czwartek, przyjeli zakład na Argentyne z Paragwajem + dwa handicapy w ME Koszykówki U20 za 5000zł (jeden kupon) który przyniósł 23962,50 wygranej. Z dnia na dzień wszystko się zmieniło. Sobota rano, chciałem postawić 3 mecze Pucharu Intertoto, limit na pierwszy kupon: 150zł (kilka za łączną kwotę 500zł udałoby się postawić) więc odpuściłem. Przeglądam ofertę i decyduję się na: Hamilton wygra kwalifikacje + Hiszpania U20 z Jordanem + towarzyski (który uwalił kupon). Limit na zakład: 281.51zł, łącznie 6 zakładów za łączną kwotę 1000zł. Na noc z soboty na niedziele planowałem postawić kombo z trzech meczy ligi brazylijskiej: pierwszy zakład: 281.51zł, łacznie 8 kuponów za 1500zł z czego ostatni za... 18,24zł. Równocześnie zdecydowałem się zagrać HiszpaniaU20 + Brazylia(-1) z Chile. Kurs 2,20 więc pierwszy zakład dopuścili za całe 563.01zł, łacznie 6 zakładów za 1800zł. Na niedziele: Kovalainen lepszy od Schumachera + Alonso od Massy + Argentyna od Peru + mecz z Finlandii. Pierwszy zakład za 168.90, łacznie 11 zakładów za nie całe 2000zł. Następnie Argentyne z Peru handicapem pozwolili za 463.02 (łacznie 8 zakładów za niecałe 2000zł).

Chyba nikt nie ma wątpiliwości że przy takim stanie konta, kontynuowanie zabawy w tej firmie nie ma sensu. Kwestia tylko, co teraz? którą firmę/które firmy, wybrać? Planuje w kilku po trochu?
No i jak załatwić całą sprawę, aby mieć spokój z US.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Zaliczyli komus wczorajszy mecz Lakeside - Swindon (41-50) jako 1 czyli przegrana Swindon?? Wlasnie patrze a u nich zaliczona 1...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Kilka slow o tej firmie, tym razem cierpkich bo to co wywijaja za numery to szok.

Nie gram u nich za czesto bo jakos oferta nie powala, zlapac ogranicznienia bardzo latwo to i gra sporadyczna na konkretne zdarzenia.
Wiec dzis postanowilem sobie zagrac typ ze Yokohama strzeli pierwsza bramke Barcelonie, typ nie wszedl, ok.

Po za tym zagralem
x/2 czyli do przerwy remis/ wygrywa Barcelona, i tu juz klopocik bo zamiast tego okazalo sie w archiwum po meczu ze mam zaklad
2 lub 3 gole oczywiscie przegrany.

Zeby bylo smieszniej taki zaglad tez mialem zagrany ale w trakcie meczu tuz po tym gdy Barcelona strzelila swoja bramke smirk

Czyli okazalo sie ze mam 3 przegrane zaklady, z dwoma sie jak najbardziej zgadzam ale trzeci sie zmienil "w nie moj zaklad", oczywiscie prawidlowy zaklad byl wygrany gdyby tylko byl...

Jeszcze dziwniejsze bylo to ze kwoty na jakie opiewaly zaklady byly bardzo przecietne.
Nie mam co prawda screenow ale kazdy nawet najmniejszy typ zapisuje sobie do arkusza, moze nie jest to dowod na to ze sie nie pomylilem ale po kilku bardzo bolesnych pomylkach kazdy zaklad zwlaszcza na live sprawdzam dokladnie.

Zal nawet pisac do nich bo firma stoczyla sie w okolice w ktore nie nalezy zagladac.

Reasumujac, w nomenklaturze allegro jest cos takiego jak "negatyw", wlasnie zarobili takiego, nie polecam.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
No nie aktualizacja danych, czy oni nie moga robic tego o innej porze np 2-5 nad ranem kiedy wszyscy spia i nie maja ochoty nic zagrac? Szlak czlowieka trafia bo nie moze nic obstawic, wie ktos mniej wiecej ile taka aktualizacja trwa?

Pozdrawiam

Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
Panowie mam pytanie, jeśli wpłacalem Karta z Inteligo i jak teraz bede chcial wyplacić na tą karte to mi zablokuja te środki na miesiac? w Inteligo? dodam ze jeszcze nie wyplacalem kasy na karte...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
Originally Posted by most7wanted
Panowie mam pytanie, jeśli wpłacalem Karta z Inteligo i jak teraz bede chcial wyplacić na tą karte to mi zablokuja te środki na miesiac? w Inteligo? dodam ze jeszcze nie wyplacalem kasy na karte...

Szybko napisz dzis maila do Sportingbet i popros w nim o tzw raport kasowy od nich zeby Ci przyslali w PDF poniewaz chcesz uniknac blokady karty inteligo. Ja osobiscie korzystalem juz kilka razy i zawsze mi ten raport przesylali nastepnie odsylalem go na maila do Inteligo i nic mi nie blokowali. Metoda sprawdzona zapewniam.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by nerti
Originally Posted by most7wanted
Panowie mam pytanie, jeśli wpłacalem Karta z Inteligo i jak teraz bede chcial wyplacić na tą karte to mi zablokuja te środki na miesiac? w Inteligo? dodam ze jeszcze nie wyplacalem kasy na karte...

Szybko napisz dzis maila do Sportingbet i popros w nim o tzw raport kasowy od nich zeby Ci przyslali w PDF poniewaz chcesz uniknac blokady karty inteligo. Ja osobiscie korzystalem juz kilka razy i zawsze mi ten raport przesylali nastepnie odsylalem go na maila do Inteligo i nic mi nie blokowali. Metoda sprawdzona zapewniam.

Jest jakiś powód (waluta, zakaz) by nie wypłacać na konto ?

Jak płaciłem KK (mBank), to wypłata na konto bankowe była bezproblemowa. Dla mnie Sß, to najtańszy "bankomat"


Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
w mbanku bezproblemowo - natomiast w inteligo blokują środki na 30 dni - a w sb. jest teraz tak , że wpłata określa rodzaj wypłaty - więc jak gość wpłacił kartą inteligo to musi na nią wypłacić

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by crossmen
w mbanku bezproblemowo - natomiast w inteligo blokują środki na 30 dni - a w sb. jest teraz tak , że wpłata określa rodzaj wypłaty - więc jak gość wpłacił kartą inteligo to musi na nią wypłacić

Forma wpłaty determinuje formę wypłaty. Wpłata określonym sposobem uaktywnia formę wypłaty tą samą drogą.

Jak nie wpłacał nigdy przelewem z konta, to jest to jasne.


Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Originally Posted by crossmen
w mbanku bezproblemowo - natomiast w inteligo blokują środki na 30 dni - a w sb. jest teraz tak , że wpłata określa rodzaj wypłaty - więc jak gość wpłacił kartą inteligo to musi na nią wypłacić
Nic nie blokują! Wyplacałem ostatnio dwa razy od nich! W ogóle dziwię się czemu wszyscy na nich psioczą, ja jak narazie nie mam złych wspomnień: oferta live bogata, wyplaty i wpłaty bez prowizji i od razu na koncie. Ino grać wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
a dzis od rana aktualizacja systemu no by ich szlak trafil, nie mogli tego zrobic w nocy, ciekawe jak dlugo tym razem, pisza ze ok 11 juz beda dostepni a tu juz 13 na karku i dalej nic, zdenerwowali mnie :/

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, burbon), 2,312 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,200
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1