Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#121424 01/06/2005 15:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
no i bedą grali jutro...

Bonus: Unibet
#121425 01/06/2005 15:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
ahh ta pogoda :/

#121426 01/06/2005 15:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Quote
no i bedą grali jutro...

skad to info?

#121427 01/06/2005 16:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103

#121428 01/06/2005 19:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
Dupuis wygrał z Mackinem piewrszego seta 6:2, jutro dokonczenie.

#121429 01/06/2005 23:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
NA JUTRO Z CHALENGERÓW ZAGRAM :


Tenconi-Summerer 2 2.46
Elsner-Andersen 2 1.86
M.Lopez-Phau 2 2.26

Dlouhy-Marcaccio 1 1.23
Berdych-Koellerer 1 1.25
Vik-Bogomolov 1 1.29 (Bogomolov szczęśliwie pozostał w turnieju po tym jak przegrywał z G.Lapenttim 7-5 4-6 2-5, Ekwadorczyk nabawił sie kontuzji i musiał oddac wygrany mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Morrison-Rettenm. 1 1.27

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#121430 02/06/2005 07:24
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Witam - wczoraj w czechach zobaczylismy "asiorów" - signori Novak + Tabara - czyli dzisiaj jużpowinno po ludzku u rodaków powchodzić- tych , którym siętu chce .

Vik + dlouhy - kursy gówniane - ale 9/10

Z trawy po tym wszystkim co przeczytałem nie zagram mimo wszystko przeciw kwalifikantom ( śmierdzi mi moodie - oj smierdzi ) , natomiast ubiegłoroczny półfinalista - kanadyjska męska laluchna po batalii z gambillem (dancevic się nazywa ) - powinien z okunem wygrać - kurs potwornie 'wysoko-zapraszający" trza grać .

Dancevic-Okun 1.76 1.86 - 7/10

pozdrawiam

#121431 02/06/2005 10:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Vik - Bogomolov 1
Simon - Dell'Acqua 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#121432 02/06/2005 10:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
Dlouhy-Marcaccio 6:1 6:1

#121433 02/06/2005 10:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Czy może ktoś wie o przebiegu meczu Surbiton-challenger pomiędzy Mertinak M a Niemeyer F, lub jakiegoś linka do tych zawodów.Z góry dziękuję.

#121434 02/06/2005 10:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478

#121435 02/06/2005 12:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 25
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 25
zna ktos z was wynik meczu VIK - BOGOMOLOV?

#121436 02/06/2005 12:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Quote
zna ktos z was wynik meczu VIK - BOGOMOLOV?

spotkanie zaczlo sie dopiero o 14

#121437 02/06/2005 13:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Żadko ruszam chelengerki, ale jak to mówią z braku laku, dobry kit... więc jako, ze RG dobiega końca , co za tym idzie oferta robi sie krótka postanowiłem zagrac sobie dzisiaj meczyk:

Philipp Kohlschreiber - Julio Silva

kurs:2,0 (Totomix)

Napewno za Niemcem przemawia miejsce rozgrywania turnieju. Urodził sie w Augsburgu, a więc jakieś 180 km od Furthu, więc mozna powiedzieć, że gra na swoim podwórku. Za nie młodym już bo 25-letnim brazylijczykiem z kolei przemawia nawierzchnia. Philipp w zeszłym roku poległ tutaj w półfinale z Vankiem 6:7, 3:6, więc napewno powaznie traktuje ten turniej, Silva mimo już nie młodego wieku, jedyne co wygrywał, to w zeszłym roku pare futuresów, wszystkie w maju ubiegłego roku i wszystkie na cegle, a wiec na tą porę roku przeważnie przypada niezła forma (żart oczywiście.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />).
Tak naprawdę mało znanym tenisistą jest brazylijczyk, z nikim z górnej półki nie grał (przynajmniej nie rzuciło mi się w oczy zadne nazwisko),ale Niemiec do wybitnych clayowców nie należy i zbierał ostatnio same baty, a że kurs zachęcający, więc delikatnie można zaryzykować....

pozdr i powodzenia for all... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#121438 02/06/2005 13:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 25
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 25
zna ktos wynik meczu Vik - Bogomolov

#121439 02/06/2005 14:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
Zna moze ktos wynik meczu
Dancevic-Okun ??

#121440 02/06/2005 14:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
ludzie trudno wejsc n linka co jest podny kilka postow wyzej i zobczyc czy jest wynik ?? post to wykasowania

#121441 02/06/2005 14:55
Dołączył: May 2005
Posty: 119
P
member
member
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 119
Rusedski przegrał swój mecz ????

#121442 02/06/2005 16:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
tak w 2 setach 2:6 2:6 jesl idobrze pamietam lae przegral na bank

#121443 02/06/2005 19:20
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
tak w 2 setach 2:6 2:6 jesl idobrze pamietam lae przegral na bank

Rusedski przegrał w 2 tie-breakach

Niestety Dancevic po 2-óch przełamaniach - za dobrze by cholera było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> .
Na jutro bedziemy się uważnie przyglądać parkom na cegiełce
Dlouhy - Luczak i Vik - Berdych - może się coś zagra.

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, alfa, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, betowiec, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1