Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#121452 03/07/2003 03:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Szybko poprzedni temacik sie zapelnil.Pozwolilem sobie otworzyc nowy. :rolleyes:

Bonus: Unibet
#121453 03/07/2003 05:23
Dołączył: May 2003
Posty: 70
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 70
Co powiecie na V. Williams - K. Clijsters na 2?
Kurs w sts 2,05 zachęcający. Ciekawe, czy będzie można obstawiać Roddicka i Federer, którzy chyba nie zaczeli grać. Jeśli tak, to jutro puszczam coś takiego:
V.Williams - K. Clijsters 2 2,05
A.Roddick - J. Bjorkman(+2,5) 2 1,80
R.Federer - S. Schalken 1 1,40
doprawione czymś z innej beczki:
Haka - KuPS 1 1,35
co daje kurs 6,97, stawka 2-5 zł.
Venus chyba nie jest w najwyższej formie. Chociaż znawcą tematu nie jestem, po obejżeniu jej pojedynku z Davenport doszedłem do wniosku, że z Clijsters nie ma szans. Co do Bjorkmana, liczę, że przynajmniej jednego seta ugra. W zasadzie do tego typu przekonałem się czytając propozycje wcześniej tu zamieszczone. Natomiast sprawa Federera jest chyba oczywista, liczę, że Sjeng jest bardziej kontuzjowany.

#121454 03/07/2003 11:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
lenny elegancki kupon wejdzie

ja myśle że bjorkman powoalczy po tym co pokazał w poprzednich meczach
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121455 03/07/2003 12:18
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Ile setow bedzie w stanie urwac Bjorkman 1 czy 2

#121456 03/07/2003 12:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał Czesiu exe:
[qb]lenny elegancki kupon wejdzie

[/qb]
CZesiu ale ostatnio jak podałeś 2 typy które muszą wejść, to nie weszły....
Może aby przynieść szczęscie Lennemu powinieneś napisać że to nie ma szans wejść? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Czesia ze sobie tak paskudnie żartuję

#121457 03/07/2003 13:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A ja nie wiem, Venus gra bardzo dobrze i z Clijsters ma duże szanse. Na grassie ze sobą nie grały, poza tym:
Venus Williams (USA) leads 4:2
Hard: Venus Williams (USA) leads 4:1
Clay: Kim Clijsters (BEL) leads 1:0
Indoor: Tied 1:1
Co do Sereny, to wiem, że z Henin-Hardenne mają 50% na 50% na wejscie do finalu, a kursy wcale tego nie odzwierciedlają. Serena popełnia masę błędów w przeciwieństwie do belgijki.
Ja skłaniałbym się do takiego kuponu:
_1set
J. Henin-Hardenne 2.25
V. Williams 1.74
Kursy PROF.
Williams gra b. dobrze 1 sety w przeciwieństwie do Clijsters która często budzi się pod jego koniec. Serena gra 1 sety dobrze, ale po meczu z Capriati gdzie 1 set 2:6, nie bylo o czym mowic. Ona potrzebuje sie rozgrzac, zas Henin-Hardenne potrafi grac od poczatku do konca z wysoka klasa i trzymac nerwy na wodzy.

Według mnie co do Bjorkmana - jeden set powinnien urwać, w końcu Roddick musi gdzieś mieć w 3 setach kryzys, a Szwed to wykorzysta, ale jeden set to wg. mnie MAX.
Nie sugerujcie się H2H 1:0 dla Bjorkmana. To było
2002-06-17 więc rok temu, a Roddick od tego czasu wspaniale się rozwinął szczególnie swój rakietowy serwis. Trzeba też dołożyć, że Bjorkman oprócz sredniego Mirnyi nie miał jakiś b. dobrych przeciwników. Wspaniale czuje się na trawie, ale na Roddick'a potrzeba mu większej szybkości.
Oczywiście cały ten opis nie sprawdzi się gdy Roddick będzie miał jakieś problemy natury fizyczniej, tego to ja nie mogę przewidzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#121458 03/07/2003 13:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzis warto zagrac Poppa ze bedzie w czworce. Kurs w profesjonalu jest 3.0 Nie podaje tego typu do klasyfikacji bo jest za duzy kurs. ALe moim zdaniem warto zagrac bo Popp ma duze szanse wygrac z Philiposisem. Stan meczu 2:2 w setach 2:2 w gemach 30:0 dla Philipousisa i jego serwis. 2 pierwsze sety wygral Popp. Zaczał tracić sily i przegral nastepne 2 sety. Teraz po odpoczynku powinien wygrac.

#121459 03/07/2003 13:36
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Venus nie jest najmoczniejsza psychicznie, dlatego jej realne umiejetnosci powinien pokazac pierwszy set. Clijsters czesto rozkreca sie dopiero od drugiego seta. Kursy u naszych najwyzsze.
V. Williams pierwszy set @1.74 prof

#121460 03/07/2003 13:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Zgadzam się Abati !

Kurs 3 przy stanie 2:2 w ostatnim gemie to chyba nieporozumienie.Przecież tu jest nawet przewaga Poppa , który lepiej sobie radzi na początku meczu.
Pozatym jeżeli Popp wygra z Philippoussisem to tym bardziej wygra półfinał z Henmanem lub Grosjeanem a [qb]kurs 9[/qb]

#121461 03/07/2003 13:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb]Zgadzam się Abati !

Kurs 3 przy stanie 2:2 w ostatnim gemie to chyba nieporozumienie.Przecież tu jest nawet przewaga Poppa , który lepiej sobie radzi na początku meczu.
Pozatym jeżeli Popp wygra z Philippoussisem to tym bardziej wygra półfinał z Henmanem lub Grosjeanem a [qb]kurs 9[/qb][/qb]
popp ma minimalne szanse na zwycięstwo dzisiaj nie mówiąc o półfinale ale to oczywiście tylko moja skromna opinia :zobacz:

#121462 03/07/2003 14:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb]Zgadzam się Abati !

Kurs 3 przy stanie 2:2 w ostatnim gemie to chyba nieporozumienie.Przecież tu jest nawet przewaga Poppa , który lepiej sobie radzi na początku meczu.
[/qb]
jeśli chodzi o nieporozumienia(?) to możesz postawić w Bet365 na zwycięstwo Poppa z Markiem po kursie 3.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#121463 03/07/2003 15:39
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Ja na dzis proponuje:

V Williams - Clijsters - Sety Zwycięzca Clijsters 2-1 @4.25

Jesli ma wygrac belgijka to raczej nie pojdzie jak gladko i nie osiagnie tego w stosunku 2-0
Kursy na jakiekolwiek zwyciestwo Clijsters to około 2,6 w expekcie czy unibecie, a nie 2,05 jak w stsach lenny. Jesli już grać belgijke to na 2-1 :zobacz:

Postawilem tez na Wimbledon. Kto wygra?
Clijsters, K @7.00
Jesli przejdzie to pomysle nad kontra na przeciwniczke.

#121464 03/07/2003 15:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jeżeli panna Clijsters ma wygrać 2-1 to tym setem przegranym będzie 1 set.

#121465 03/07/2003 16:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
V.Williams czy S.Williams jest pewniejsza ??????

#121466 03/07/2003 16:18
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Ludzie nie wiem o co wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Te półfinały trafić jest bardzo cięzko, równie dobrze finał może byc belgijski jak i Wiliamsowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja stawiam na Serene i Clijsters, ale tylko sybmoliczną złotówkę (tak dla rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#121467 03/07/2003 16:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
MAM TAKIE MALE PYTANIE --CZY KTOS WIDZIAL MOZE WCZORAJ CO WYPRAWIALI PANOWIE HENMAN ORAZ GROSJANEK -- PONIEWAZ MAM ZAGRANEGO POKURSIE 2,00(BEZ PODATKU SINGLA NA GROSA ) I MOGE TERAZ ZROBIC SURE BETA W PROFIE 2.8 NA HENMANA --WARTO CZY WIERZYC ,ZE JEDNAK JANEK DA REDE????? PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

#121468 03/07/2003 16:51
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Widziałem wczorajszy mecz. Na początku Henman grał jak junior i był bezradny. Z biegiem czasu nabierał pewności siebie i popełniał mniej [ :rolleyes: ] błędów. Ja dalej stawiam na zwycięstwo Henmana więc radziłbym Ci zagrać kontrę na Henman'a ponieważ Grosjean gra bardzo nierówno [tak jak Henman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ] i może to przegrać.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121469 03/07/2003 16:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
JIRO CZY NIE WYDAJE CI SIE ZE HENMI JEST ZA SLABY ZEBY ZAGRAC 2 ROWNE NA WYSOKIM POZIOMIE SETY??
W MECZU Z NANDIM ZAGRAL TYLKO 1 DOBRY A PO ZA TYM WYDAJE MI SIE ZE ON ZAPOMNIAL JAK SIE GRA TIE BREKI

#121470 03/07/2003 16:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
JIRO CZY NIE WYDAJE CI SIE ZE HENMI JEST ZA SLABY ZEBY ZAGRAC 2 ROWNE NA WYSOKIM POZIOMIE SETY??
W MECZU Z NANDIM ZAGRAL TYLKO 1 DOBRY A PO ZA TYM WYDAJE MI SIE ZE ON ZAPOMNIAL JAK SIE GRA TIE BREKI

#121471 03/07/2003 17:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
349 Bjork/Wood-Erl/Ram 1.32 2.75 03/16.10 ---TAKIE MALE OSTRZEZENIE BO JAK WIDZE TEN TYP STAL SIE BARDZO POPULARNY--BJORKMAN WCZESNIEJ GRA SINGLA I JA POWAZNIE SIE ZASTANAWIAM NAD POSTAWIENIE NA ERLICH/RAM NA 1 SETA --POD WARUNKIEM OCZYWISCIE ZE BJORK POWALCZY Z ANDYM I BEDZIE ZMECZONY

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec), 2,430 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,173
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1