|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Szybko poprzedni temacik sie zapelnil.Pozwolilem sobie otworzyc nowy. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2003
Posty: 70 |
Co powiecie na V. Williams - K. Clijsters na 2? Kurs w sts 2,05 zachęcający. Ciekawe, czy będzie można obstawiać Roddicka i Federer, którzy chyba nie zaczeli grać. Jeśli tak, to jutro puszczam coś takiego: V.Williams - K. Clijsters 2 2,05 A.Roddick - J. Bjorkman(+2,5) 2 1,80 R.Federer - S. Schalken 1 1,40 doprawione czymś z innej beczki: Haka - KuPS 1 1,35 co daje kurs 6,97, stawka 2-5 zł. Venus chyba nie jest w najwyższej formie. Chociaż znawcą tematu nie jestem, po obejżeniu jej pojedynku z Davenport doszedłem do wniosku, że z Clijsters nie ma szans. Co do Bjorkmana, liczę, że przynajmniej jednego seta ugra. W zasadzie do tego typu przekonałem się czytając propozycje wcześniej tu zamieszczone. Natomiast sprawa Federera jest chyba oczywista, liczę, że Sjeng jest bardziej kontuzjowany.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
lenny elegancki kupon wejdzie
ja myśle że bjorkman powoalczy po tym co pokazał w poprzednich meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Ile setow bedzie w stanie urwac Bjorkman 1 czy 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oryginalnie wysłał Czesiu exe: [qb]lenny elegancki kupon wejdzie
[/qb] CZesiu ale ostatnio jak podałeś 2 typy które muszą wejść, to nie weszły.... Może aby przynieść szczęscie Lennemu powinieneś napisać że to nie ma szans wejść? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Czesia ze sobie tak paskudnie żartuję
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A ja nie wiem, Venus gra bardzo dobrze i z Clijsters ma duże szanse. Na grassie ze sobą nie grały, poza tym: Venus Williams (USA) leads 4:2 Hard: Venus Williams (USA) leads 4:1 Clay: Kim Clijsters (BEL) leads 1:0 Indoor: Tied 1:1 Co do Sereny, to wiem, że z Henin-Hardenne mają 50% na 50% na wejscie do finalu, a kursy wcale tego nie odzwierciedlają. Serena popełnia masę błędów w przeciwieństwie do belgijki. Ja skłaniałbym się do takiego kuponu: _1set J. Henin-Hardenne 2.25 V. Williams 1.74 Kursy PROF. Williams gra b. dobrze 1 sety w przeciwieństwie do Clijsters która często budzi się pod jego koniec. Serena gra 1 sety dobrze, ale po meczu z Capriati gdzie 1 set 2:6, nie bylo o czym mowic. Ona potrzebuje sie rozgrzac, zas Henin-Hardenne potrafi grac od poczatku do konca z wysoka klasa i trzymac nerwy na wodzy.
Według mnie co do Bjorkmana - jeden set powinnien urwać, w końcu Roddick musi gdzieś mieć w 3 setach kryzys, a Szwed to wykorzysta, ale jeden set to wg. mnie MAX. Nie sugerujcie się H2H 1:0 dla Bjorkmana. To było 2002-06-17 więc rok temu, a Roddick od tego czasu wspaniale się rozwinął szczególnie swój rakietowy serwis. Trzeba też dołożyć, że Bjorkman oprócz sredniego Mirnyi nie miał jakiś b. dobrych przeciwników. Wspaniale czuje się na trawie, ale na Roddick'a potrzeba mu większej szybkości. Oczywiście cały ten opis nie sprawdzi się gdy Roddick będzie miał jakieś problemy natury fizyczniej, tego to ja nie mogę przewidzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzis warto zagrac Poppa ze bedzie w czworce. Kurs w profesjonalu jest 3.0 Nie podaje tego typu do klasyfikacji bo jest za duzy kurs. ALe moim zdaniem warto zagrac bo Popp ma duze szanse wygrac z Philiposisem. Stan meczu 2:2 w setach 2:2 w gemach 30:0 dla Philipousisa i jego serwis. 2 pierwsze sety wygral Popp. Zaczał tracić sily i przegral nastepne 2 sety. Teraz po odpoczynku powinien wygrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Venus nie jest najmoczniejsza psychicznie, dlatego jej realne umiejetnosci powinien pokazac pierwszy set. Clijsters czesto rozkreca sie dopiero od drugiego seta. Kursy u naszych najwyzsze. V. Williams pierwszy set @1.74 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Zgadzam się Abati !
Kurs 3 przy stanie 2:2 w ostatnim gemie to chyba nieporozumienie.Przecież tu jest nawet przewaga Poppa , który lepiej sobie radzi na początku meczu. Pozatym jeżeli Popp wygra z Philippoussisem to tym bardziej wygra półfinał z Henmanem lub Grosjeanem a [qb]kurs 9[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb]Zgadzam się Abati !
Kurs 3 przy stanie 2:2 w ostatnim gemie to chyba nieporozumienie.Przecież tu jest nawet przewaga Poppa , który lepiej sobie radzi na początku meczu. Pozatym jeżeli Popp wygra z Philippoussisem to tym bardziej wygra półfinał z Henmanem lub Grosjeanem a [qb]kurs 9[/qb][/qb] popp ma minimalne szanse na zwycięstwo dzisiaj nie mówiąc o półfinale ale to oczywiście tylko moja skromna opinia :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb]Zgadzam się Abati !
Kurs 3 przy stanie 2:2 w ostatnim gemie to chyba nieporozumienie.Przecież tu jest nawet przewaga Poppa , który lepiej sobie radzi na początku meczu. [/qb] jeśli chodzi o nieporozumienia(?) to możesz postawić w Bet365 na zwycięstwo Poppa z Markiem po kursie 3.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Ja na dzis proponuje:
V Williams - Clijsters - Sety Zwycięzca Clijsters 2-1 @4.25
Jesli ma wygrac belgijka to raczej nie pojdzie jak gladko i nie osiagnie tego w stosunku 2-0 Kursy na jakiekolwiek zwyciestwo Clijsters to około 2,6 w expekcie czy unibecie, a nie 2,05 jak w stsach lenny. Jesli już grać belgijke to na 2-1 :zobacz:
Postawilem tez na Wimbledon. Kto wygra? Clijsters, K @7.00 Jesli przejdzie to pomysle nad kontra na przeciwniczke.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jeżeli panna Clijsters ma wygrać 2-1 to tym setem przegranym będzie 1 set.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56 |
V.Williams czy S.Williams jest pewniejsza ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Ludzie nie wiem o co wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Te półfinały trafić jest bardzo cięzko, równie dobrze finał może byc belgijski jak i Wiliamsowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja stawiam na Serene i Clijsters, ale tylko sybmoliczną złotówkę (tak dla rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
MAM TAKIE MALE PYTANIE --CZY KTOS WIDZIAL MOZE WCZORAJ CO WYPRAWIALI PANOWIE HENMAN ORAZ GROSJANEK -- PONIEWAZ MAM ZAGRANEGO POKURSIE 2,00(BEZ PODATKU SINGLA NA GROSA ) I MOGE TERAZ ZROBIC SURE BETA W PROFIE 2.8 NA HENMANA --WARTO CZY WIERZYC ,ZE JEDNAK JANEK DA REDE????? PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Widziałem wczorajszy mecz. Na początku Henman grał jak junior i był bezradny. Z biegiem czasu nabierał pewności siebie i popełniał mniej [ :rolleyes: ] błędów. Ja dalej stawiam na zwycięstwo Henmana więc radziłbym Ci zagrać kontrę na Henman'a ponieważ Grosjean gra bardzo nierówno [tak jak Henman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ] i może to przegrać.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
JIRO CZY NIE WYDAJE CI SIE ZE HENMI JEST ZA SLABY ZEBY ZAGRAC 2 ROWNE NA WYSOKIM POZIOMIE SETY?? W MECZU Z NANDIM ZAGRAL TYLKO 1 DOBRY A PO ZA TYM WYDAJE MI SIE ZE ON ZAPOMNIAL JAK SIE GRA TIE BREKI
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
JIRO CZY NIE WYDAJE CI SIE ZE HENMI JEST ZA SLABY ZEBY ZAGRAC 2 ROWNE NA WYSOKIM POZIOMIE SETY?? W MECZU Z NANDIM ZAGRAL TYLKO 1 DOBRY A PO ZA TYM WYDAJE MI SIE ZE ON ZAPOMNIAL JAK SIE GRA TIE BREKI
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
349 Bjork/Wood-Erl/Ram 1.32 2.75 03/16.10 ---TAKIE MALE OSTRZEZENIE BO JAK WIDZE TEN TYP STAL SIE BARDZO POPULARNY--BJORKMAN WCZESNIEJ GRA SINGLA I JA POWAZNIE SIE ZASTANAWIAM NAD POSTAWIENIE NA ERLICH/RAM NA 1 SETA --POD WARUNKIEM OCZYWISCIE ZE BJORK POWALCZY Z ANDYM I BEDZIE ZMECZONY
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|