|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
niewiem jak innych ale mnie Carola w****iasz piszac duzymi literami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Mówiąc (pisząc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) szczerze to obaj Grosjean i Henman to niezłe "gagatki". Jeden i drugi nieraz już przegrywali wygrane mecze i sety więc szanse na zwycięstwo w tym meczu daję 65% do 45% na żabojada, ale jeśli Henman wygra 4 set to w 5 będę już spokojny o jego zwycięstwo.
ps.np. 1 set jak można prowadząc 5:1 doprowadzić do tiebreak'a ???? Potrafią to tyko Ci dwaj panowie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
Parę słów odnosnie meczu Henman - Grosjean jesli pozwolicie. Od razu uprzedzam, ze stawiałem na Henmana. Niestety grał jak cipa totalna. Zgadzam się, że francuz grał nie równo, w przeciwieństwie do Henmana, który moim zdaniem grał równo: zle. Owszem przebłyski miał, ale to nie wystarcza. Zero pewnosci w wolejach, zero pewnosci w grze z linii, serwis daleki od oczekiwan. Momentami nie istniał co piszę z przykroscia ze wzgledu na kasę. Na ta chwilę mogę jednak o niej zapomniec chyba, że cuda się jednak zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na pewno w półfinale zagram przeciwko zwycięzcy tej pary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
jesli kogos wkurzam piszac duzymi to sorry nie mialam pojecia--bede pisac malymi . natomiast dzis znow szykuje sie dlugi dzien na wimledonie bo wszyscy wyszli rozgrzali sie i poszli i znowu mamy zakryte korty --no ale po co zaczac o 11 jak mozna o 13 i isc do domu ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Aha jeszcze Federer' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja dziś stawiam na Kim że pojedzie "chudszą" siostrę, a kursy spadają.
Może nawet będzie "biały" finał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 113 |
Ja puściłem Roddick wygra 3:1 lub 3:2 1,65 Clijsters wygra 2:1 3,40
Nie wiecie czy w londynie teraz pada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151 |
Jakby tego było mało...to się jeszcze rozpadało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 105 |
ps.np. 1 set jak można prowadząc 5:1 doprowadzić do tiebreak'a ???? Potrafią to tyko Ci dwaj panowie. -------------------------------------------------------------------------------- Dodam. Jak można przegrywać 1:5, doprowadzić do tiebreak'a i go...przegrać. To też potrafią tylko ci 2 panowwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Generalnie Carola dopóki piszesz z głową (a piszesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to ja na ten przykład jestem ci gotów wybaczyć ten CAPS LOCK Ale generalnie pewnie lepiej będzie jak pójdziesz na kompromis i będziesz pisała duże litery tylko na początku zdań....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A apropo Wimledonu to ten dzeszcz już mi działa na nerwy. Mój wczorajszy kupon Federer 1 Phili 1 Bjorkman over 0.5 seta jest wciąz daleki od roztrzygnięcia, mało tego, musze jeszcze liczyć na to że Phili od początku zacznie grać dobrze, wqrza mnie to !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Jak dla mnie murowanym faworytem meczu Henman-Grosjean jest od początku francuz,nie dość ,że jego serwis jest lepszy to popełnia dużo mniej błedów,a jego minięcia są poprostu mistrzowskie! Tak więc dla mnie Grosjean pewnie wygra ten mecz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
moj kupon z wczoraj czeka na realizacje a postawilem na
grosjean popp vento/vidjaja kuznetsova/navrat bjorkman pescoscolido <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs jest 340
a dzis mysle ze w pojedynkach pan czeka nas niestety murzynski siostrzany final ,ale ich nie lubie i dlatego na nie nie zagralem ...bede kibicowac clijsters i hennin ale ich szanse sa mizerne ... dzis warto obstawic mix hanley/molik - friedl/hubner 2 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
Oryginalnie wysłał zaki: [qb]moj kupon z wczoraj czeka na realizacje a
dzis warto obstawic mix hanley/molik - friedl/hubner 2 1.8[/qb] hehehe warto obstawic ....postawilem wczoraj a dzis patrze ze walkower chyba dla friedl/hubner ...jak ktos wie cos o tym mezcu czemu sie nie odbyl prosze o jakies info ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
ja stawiam dzis na Henin. trochę z sympatii, trochę z przekory. stawka również wynosi "trochę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
pi******ny deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Czegos tu ****a nie rozumie... Roddick gra ze Srichapanem jak szmaciaz, wygrywa ale nic wielkiego nie pokazuje; Bjorkman natomiast pieknie gra i cyka wszystkich; i co ****a - typer taki jak ja mysli se ze taka pozycja jak: Roddick-Bjorkman(+2,5)1,7 1,8 to pewna dwojka; i co do ***a sie okazuje, ze szmaciarz Roddick wygrywa gladko w 3 setech...
i jak tu sie do ***a pana nie W K U R W I C.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: SIE CHCE
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: venus przej..... 1 seta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja pier.... tyle kasy przegrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Pora panowie i panie za zabranie się do dyskysji nad półfinałami mężczyzn. Zdecydowanym hitem jest pojedynek:
Federer - Roddick 2.25 - 1.55 GameBookers
narazie wstrzymuje się z wytopowaniem tego meczu - musze się mocno nad nim zastanowić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Grosjean - Philippoussis 1.95 - 1.73 GameBookers
W drugim półfinale typuje zwycięstwo Francuza - fantastycznia mija on swojch przeciwników przy siadce, dodając do tego częstą nie regularnośc Australijczyka skłaniam się ku Sebastianowi.
A Wy jak typujecie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Federer on musi to wygrać.Umie wszystkie sztuczki tenisowe. Zastanawia mie tylko jak bedzie serwował Roddick?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
chrzanię to poczekam z typami na następny wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka