|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
Oryginalnie wysłał bzyk64: [qb] Oryginalnie wysłał Grabek: [qb]...następne posty są w dużej mierze zaprzeczeniem tych argumentów...[/qb] Hehe - spox thrash <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie napisałem że to twoje kontrargumenty , tylko że Grabek uważał ja własnie za takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ok, dzisiaj mogę troszkę nie kumać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
zdania sa podzielone, ale na razie 2:jajo dla Philipphoussisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
nie to zebym sie czepiał ale wygrał Philip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Philipphoussis wygrał nadspodziewanie łatwo 7:6 6:3 6:3, ale kto oglądał musi przyznać że Mark był zdecydowanie lepszy, a do tego chciał wygrać.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52 |
Bzyk64 ty specjalisto w typowaniu tenisa, wez lepiej sie za typowanie szachow, moze w tym bedziesz dobry, a mi zostaw typowanie tenisa. (bez urazy)Gratulacje dla wszystkich ktorzy jednak postawili na Philip., dla was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Oryginalnie wysłał Bartocha: [qb]Bzyk64 ty specjalisto w typowaniu tenisa, wez lepiej sie za typowanie szachow[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nie mam sensu kogoś krytykować za to że źle podał typ. Błądzić rzeczą ludzką. A Bzyk64 jest dobrym typerem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52 |
Ja nie mowie ze jest zlym typerem!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Phillipoussis wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda ze nie postawilem bo chcialem ale po przeczytaniu kilku postow o ponoc swietnej formie Grosjeana zrezygnowalem.No coz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postawilem natomiast na Roddicka mam nadzieje ze nie zawiedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
hmmm... jakąs małą burze chyba wywołałem. Chodziło mi że niektórzy oglądając Philia z Poppem mówili że jest dobry a inni że jedyna jego zaleta to serwis. Przyjacelu trash twoich argumentów nie brałem pod uwagę, bo takowych niezauważyłem!! Zlepek bluzg i wyzwisk to dla mnie nie argumenty więc co się czepiasz!! Chodziło mi tu o konkrety takie jak przedstawili: bzyk, JiroJiro czy Bartocha, które według mnie się wykluczały... zresztą czy to juz takie ważne... Philip wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> więc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla tych co trafili, dla tych co nie trafili też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
No i moglem sie trzymac mojej zasady Nie grac Zabojada ;D no ale coz... A federer tez chyba wygra w 3 setach...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Federer to wiepsz ogolocil mnie na kaske. No cuz trzeba wziasc sie za odraabianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Federer grał perfekcyjnie, bezbłędnie i w pełni zasłużył na zwycięstwo - radze grać na niego w finale i to zdecydowanie bo z takim returnem nie widze szans dla Australijczyka !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Mam nadzieje że ktoś skorzystał (oprócz mnie )z typu Federer w finale za 2,8 przed meczem z Schalkenem. Można było nawet stawiać że wygra cały turniej - bo chyba nie ma takiego co by postawił teraz na kangura.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623 |
vivat viva ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
> 005 Zim/Tuly- Kerr/Sequera 2 2.70
i kolejne 120 pln w kieszeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 87 |
ciekawe jakie kursy dadzą na finał-swoją drogą może w końcu będzie jakaś walka bo dzisiejsze gładkie 3-0,3-0 trochę mnie zaskoczyły.jeśli już grać na federera to chyba lepiej 3-1,3-2 z takim serwisem philippo jest w stanie wygrać co najmniej jednego seta.inna sprawa,że federer rzeczywiście grał b. dobrze przeciwko roddickowi.philippo też ma swoje atuty-odporność psychiczna,forhend,serwis więc uważam że ma jednak szanse powalczyć-cały turniej dawał kasę może i teraz...ale najpewniej postawię na over gemowy.pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623 |
ja bym sie sklanial ku federerowi - kibicuje mu od poczatku turnieju...
natomiast ciekawi mnie co zadecyduje "papa" williams co do jutrzejszego finalu - po raz trzeci venus czy po raz drugi serena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał dagon: [qb]ciekawe jakie kursy dadzą na finał [/qb] już są w GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1.55 - 2.30 Radze grać grubo na Federera bo kurs zacznie spadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
O tym ja lukboj pomyslał w pierwszy dzien Wimbledonu grając między innymi V na Federera...a o kurs spadał spadał z każdym dniem po meczach Rogera,a dziś jest ok. 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Zdecydowanym faworytem jest Federer a kurs 1.55 jest wręcz super ale Philipp grał całkiem nieźle i nie wiem czy finał zakończy się w 3 setach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka