Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#121512 04/07/2003 18:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
Quote
Oryginalnie wysłał bzyk64:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Grabek:
[qb]...następne posty są w dużej mierze zaprzeczeniem tych argumentów...[/qb]
Hehe - spox thrash <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie napisałem że to twoje kontrargumenty , tylko że Grabek uważał ja własnie za takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ok, dzisiaj mogę troszkę nie kumać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#121513 04/07/2003 18:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
zdania sa podzielone, ale na razie 2:jajo dla Philipphoussisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121514 04/07/2003 19:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
nie to zebym sie czepiał ale wygrał Philip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121515 04/07/2003 19:08
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Philipphoussis wygrał nadspodziewanie łatwo 7:6 6:3 6:3, ale kto oglądał musi przyznać że Mark był zdecydowanie lepszy, a do tego chciał wygrać.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121516 04/07/2003 19:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52
Bzyk64 ty specjalisto w typowaniu tenisa, wez lepiej sie za typowanie szachow, moze w tym bedziesz dobry, a mi zostaw typowanie tenisa. (bez urazy)Gratulacje dla wszystkich ktorzy jednak postawili na Philip., dla was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121517 04/07/2003 19:13
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał Bartocha:
[qb]Bzyk64 ty specjalisto w typowaniu tenisa, wez lepiej sie za typowanie szachow[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Nie mam sensu kogoś krytykować za to że źle podał typ. Błądzić rzeczą ludzką. A Bzyk64 jest dobrym typerem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121518 04/07/2003 19:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 52
Ja nie mowie ze jest zlym typerem!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121519 04/07/2003 19:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Phillipoussis wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda ze nie postawilem bo chcialem ale po przeczytaniu kilku postow o ponoc swietnej formie Grosjeana zrezygnowalem.No coz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postawilem natomiast na Roddicka mam nadzieje ze nie zawiedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121520 04/07/2003 19:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
hmmm... jakąs małą burze chyba wywołałem. Chodziło mi że niektórzy oglądając Philia z Poppem mówili że jest dobry a inni że jedyna jego zaleta to serwis.
Przyjacelu trash twoich argumentów nie brałem pod uwagę, bo takowych niezauważyłem!! Zlepek bluzg i wyzwisk to dla mnie nie argumenty więc co się czepiasz!! Chodziło mi tu o konkrety takie jak przedstawili: bzyk, JiroJiro czy Bartocha, które według mnie się wykluczały... zresztą czy to juz takie ważne... Philip wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> więc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla tych co trafili, dla tych co nie trafili też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdr.

#121521 04/07/2003 20:50
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
No i moglem sie trzymac mojej zasady Nie grac Zabojada ;D no ale coz...
A federer tez chyba wygra w 3 setach...

#121522 04/07/2003 20:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Federer to wiepsz ogolocil mnie na kaske.
No cuz trzeba wziasc sie za odraabianie.

#121523 04/07/2003 21:19
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Federer grał perfekcyjnie, bezbłędnie i w pełni zasłużył na zwycięstwo - radze grać na niego w finale i to zdecydowanie bo z takim returnem nie widze szans dla Australijczyka !!!

#121524 04/07/2003 21:29
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Mam nadzieje że ktoś skorzystał (oprócz mnie )z typu Federer w finale za 2,8 przed meczem z Schalkenem. Można było nawet stawiać że wygra cały turniej - bo chyba nie ma takiego co by postawił teraz na kangura.

#121525 04/07/2003 21:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
vivat viva ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

> 005 Zim/Tuly- Kerr/Sequera 2 2.70

i kolejne 120 pln w kieszeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121526 04/07/2003 22:09
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
ciekawe jakie kursy dadzą na finał-swoją drogą może w końcu będzie jakaś walka bo dzisiejsze gładkie 3-0,3-0 trochę mnie zaskoczyły.jeśli już grać na federera to chyba lepiej 3-1,3-2 z takim serwisem philippo jest w stanie wygrać co najmniej jednego seta.inna sprawa,że federer rzeczywiście grał b. dobrze przeciwko roddickowi.philippo też ma swoje atuty-odporność psychiczna,forhend,serwis więc uważam że ma jednak szanse powalczyć-cały turniej dawał kasę może i teraz...ale najpewniej postawię na over gemowy.pozdrawiam

#121527 04/07/2003 22:16
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
ja bym sie sklanial ku federerowi - kibicuje mu od poczatku turnieju...

natomiast ciekawi mnie co zadecyduje "papa" williams co do jutrzejszego finalu - po raz trzeci venus czy po raz drugi serena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121528 04/07/2003 22:23
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał dagon:
[qb]ciekawe jakie kursy dadzą na finał [/qb]
już są w GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1.55 - 2.30

Radze grać grubo na Federera bo kurs zacznie spadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#121529 04/07/2003 23:30
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
O tym ja lukboj pomyslał w pierwszy dzien Wimbledonu grając między innymi V na Federera...a o kurs spadał spadał z każdym dniem po meczach Rogera,a dziś jest ok. 1.5

#121530 04/07/2003 23:54
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
a ja widze zw. Philipka

#121531 04/07/2003 23:58
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Zdecydowanym faworytem jest Federer a kurs 1.55 jest wręcz super ale Philipp grał całkiem nieźle i nie wiem czy finał zakończy się w 3 setach.

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1