Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje starej zagranicznej piosenki gdzie w refrenie spiewa jakis gosc "jumbo, jumbo, jumbo everybody come sing along, listen to me...." cos w tym stylu kojrzy ktos??


plus jeszcze do tego nowa piosenka cos w stylu Akona gdzie slowem przewodnim w piosence jest Rockstar

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Originally Posted by 12-latek
poszukuje piosenki

paweł kukiz - miasto budzi sie

posiada ktoś?

przy okazji poszukuj jeszcze piosenki frytki z prog kuby wojewodzkiego - tak bym chciala laugh i inne wykonania laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by lukkow
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by groobel

Dolaczam sie do pytania.

OT Fajna grin

Naprawde nikt nie wie? Cholera strasznie mi sie spodobala. Wgralbym sobie na telefon smile

Luka - To Nem Ai

http://rapidshare.com/files/31122865/01_T__Nem_A_.mp3
ja mam tutaj nie trzeba stać w kolejce na rapidzie:
http://www.zaycev.net/pages/7/765.shtml

trezba nacisnać napis : "Luka - To Nem Ai" i już bedzie wiadomo smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Dziabor
poszukuje starej zagranicznej piosenki gdzie w refrenie spiewa jakis gosc "jumbo, jumbo, jumbo everybody come sing along, listen to me...." cos w tym stylu kojrzy ktos??

Lionel Richie - All night long ?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
poszukuje piosenki: slowa jakie zapamietalem wyrwane oczywiscie z calosci, kawalek slyszalem dwa razy przelotem akurat w takiej sytuacji, ze nie dalo sie calosci wysluchac. lecialo to w esce i radiostacji ale na ich stronach nic nie moge znalezc.
"you are all of my life...
my angel my star..." i tyle pamietam. chyba to musi byc w miare swiezy utwor, a wpada w ucho i wyjsc nie chce i meczy mnie to:)
z gory dzieki.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by raf
poszukuje piosenki: slowa jakie zapamietalem wyrwane oczywiscie z calosci, kawalek slyszalem dwa razy przelotem akurat w takiej sytuacji, ze nie dalo sie calosci wysluchac. lecialo to w esce i radiostacji ale na ich stronach nic nie moge znalezc.
"you are all of my life...
my angel my star..." i tyle pamietam. chyba to musi byc w miare swiezy utwor, a wpada w ucho i wyjsc nie chce i meczy mnie to:)
z gory dzieki.

East Clubbers - My Love

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Witam poszukuje piosenki z reklamy pepsi. Z góry dzięki

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Kylo - dokladnie o to chodzilo, serdeczne dzieki! smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
http://www.speedyshare.com/340545881.html

Kurde, coś mi się kojarzy, że słyszałem polską wersję tego utworu. Kojarzy ktoś może?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Dziabor
poszukuje starej zagranicznej piosenki gdzie w refrenie spiewa jakis gosc "jumbo, jumbo, jumbo everybody come sing along, listen to me...." cos w tym stylu kojrzy ktos??

Lionel Richie - All night long ?

nie frown

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Dziabor
poszukuje starej zagranicznej piosenki gdzie w refrenie spiewa jakis gosc "jumbo, jumbo, jumbo everybody come sing along, listen to me...." cos w tym stylu kojrzy ktos??

Lionel Richie - All night long ?

nie frown

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ragga 2 Sunshine - Jambo

wink musi byc to

Jambo jambo jambo
everybody come sing along
Jambo jambo jambo
listen to me and you can't go wrong
Jambo jambo jambo
everybody come sing along
Jambo jambo jambo
listen to me and you can't go wrong

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
AlOnA GSM wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Pomocy tongue

Robię 18-stkę, a że nigdy w muzyce Dance etc jakoś specjalnie nei gustowałem, nie wiem skąd wziąć jakąś niezłą play-listę.

Macie coś może co się nada?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Szukam muzyki z filmu Marzyciel. Może ktoś gdzieś ma dostęp?

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Originally Posted by 12-latek
poszukuje piosenki

paweł kukiz - miasto budzi sie

posiada ktoś?

Bardzo proszę:

Kukiz-Miasto budzi się [speedyshare.com]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by lelu
Ragga 2 Sunshine - Jambo

wink musi byc to

Jambo jambo jambo
everybody come sing along
Jambo jambo jambo
listen to me and you can't go wrong
Jambo jambo jambo
everybody come sing along
Jambo jambo jambo
listen to me and you can't go wrong


piwo dzieki wielkie!!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jakby ktoś posiadał płytkę "Sidney Polak" w formacie mp3 i mógł wrzucić na rapida albo megaupload, to byłbym bardzo wdzięczny smile

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
kto to spiewa " hold on , come on come on baby hold on " czy jakoś tak ...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
hey potrzebuje hicioru w postaci mp3 relax take it easy !!!

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1