Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Túlio #1208527 10/05/2007 01:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Trzeba zawsze dbać o swoje sprawy i w 99% szybki kontakt telefiniczny (czy na maila) załatwia sprawę bardzo szybko. Raz na zaćmienie księżyca słyszy się o depozycie przez MB, który zamiast natychmiast to po kilku godzinach został zaksięgowany, ale ogólnie to wszystko przebiega ogólnie w tak pewnych firmach bardzo sprawnie.

------------

BONUS 100zł=200zł w Unibet jest cały czas ważny aż do odwołania. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1048354

https://www.mecz.pl/prom.php

kasa kasa kasa pogodnie pogodnie pogodnie

Bonus: Unibet
Conrad #1208821 10/05/2007 02:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
no ja czekam na zatwierdzenei depozytu na unibecie juz 30 godzin laugh
wkurzyle msie i zadzwonilem
i mila pani powiedziala ze jak do jutra nie bedzie mam zadzwonic znowu lol tongue
na meile nie odpowiadaja od wczoraj

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Na moje pytanie wysłane emailem około godziny 18.00 także nie odpowiadją. W Niedziele odpowiedzieli po 3 minutach a dziś nic. Dowiadywałem się że mają problem z MB, no nic dziś już i tak nic nie zrobie bo jest po 19.00 to raczej nikt mi nie odpowie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
Unibet.

Hmm Szybka wpłata przez moneybookers stowki i automatyczne podwojenie do dwóch, ostatnio wypłata także dosyć szybka, na konto 2 dni. Ogolnie fajna sprawa, fajna firma, wizualnie wyglad luks, ale to co sie dzieje z dzialaniem strony i oferta zwlaszcza na tenis to parodia i zenada, strasznie razi to działanie strony, a raczej jego brak dosyc czesto, no i tenis, meczow bez liku a w ofercie 5,10 albo i wogole...

Gram tam teraz tylko dlatego ze stan konta rosnie i to w dosytc szybkim tempie, ale raczej wiecej razy tam nie wplace, no chyba ze dadza znów jakies fajne promo smile

Dejmien #1209263 10/05/2007 03:44
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Automatyczne podwojenie, to chyba tylko dla nowych użytkowników, a dalej piszesz że już wypłacałeś, czegoś tu nie rozumiem.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Mozecie sie zalogowac na strone unibetu?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Teraz tak. Ale gdzieś od 5 dni czsami mam z tym kłopoty. Jeżeli używasz Opery lub FF to spróbuj IE. Najpierw myślałem że mam coś DNS-ami na routerze, ale co ciekawe UB ładował sie normalnie właśnie pod IE a w tym samym czasie pod O,FF nie.

El_Darro #1210473 10/05/2007 17:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Ja nadal nie moge sie zarejestrowac, ktoa ma taki problem jak ja dzis/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Czy do obrotu zaliczane sa wszystkie kupony z ako powyzej 1.40?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by michael89
Czy do obrotu zaliczane sa wszystkie kupony z ako powyzej 1.40?

Regulamin oferty bonusowej:

Oferta dotyczy depozytów dokonanych
kartami kredytowymi VISA/Mastercard należącymi do właścicieli kont gracza,
depozytów, Moneybookers, Neteller oraz wpłat na konto bankowe.

Oferta bonusowa może być użyta tylko jeden raz
na jednÄ… osobÄ™, domostwo/rodzinÄ™, adres domowy i emailowy i adres IP.
Nie akceptujemy zgłoszeń z osiedlowych sieci, akademików itp.

Unibet zastrzega sobie prawo do odmowy uznania zgłoszenia bonusowego
w przypadku podejrzenia próby ominięcia regulaminu przez klienta(ów).

Bonus i kwota depozytu (taka sama kwota jak bonus) będzie zablokowana od wypłat.

Aby móc dowolnie dysponować kwotą depozytu i bonusu musisz najpierw
wykonać sześciokrotny obrót bonusem w serwisie bukmacherskim
grając zakłady(1, X, 2) po minimalnym kursie 1.40,
zanim będziesz mógł dowolnie dysponować kwotą bonusu.
(Innymi słowy: przed dokonaniem wypłaty wymagany jest
obrót na łączną sumę 600% otrzymanego bonusu.)
Każde pojedyncze wydarzenie na kuponie musi być zawarte po minimalnym kursie 1,40.

Nie jest wymagane wykorzystywanie bonusu przez zawarcie jednego zakładu za całą kwotę,
możesz ich wnieść dowolną ilość.

W przypadku przegrania bonusa przed dokonaniem wymaganego obrotu
gracz musi kontynuować obrót własnym wkładem.

Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 50 PLN.

Nie akceptujemy zakładów podwójnej szansy (1x 12 x2),
gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki)
jest równy lub niższy od 1.70,
jak również jakichkolwiek zakładów przeciwstawnych w jednym spotkaniu.
Tak zawarte zakłady nie będą akceptowane do udziału w promocji.

BAHmVIP #1212842 11/05/2007 05:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Chyba podziękuję firmie unibet. Specjalnie wpłacałem przez manybookers żeby kasa była dostępna po kilku minutach, a tu czekam juz drugi dzień. Kontaktowałem się i rozumiem, że mogą być akurat jakieś problemy no, ale te problemy już występują drugi dzień z rzędu (przynajmniej w mojej sytuacji). Poprostu kasa zamrożona gdzieś krąży po świecie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
nie przejmuj sie mam to samo
czekam od srody
jeszcze mnie zwodza ze kasa wroci na MB a tam pustka
dodatkowo p Marta z biura obslugi klienta powiedziala mi ze kolejka siega 300 osob i prosi o wyrozumialosc..

Dołączył: Jul 2006
Posty: 111
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 111
da sie u was zalogowac na stronie unibetu? u mnie nie chce wykonac polaczenia jak sie loguje frown

picio #1215380 12/05/2007 06:17
Dołączył: May 2006
Posty: 506
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 506
Czy jeżeli zarejestruję się z tego linku co podany jest w dziale: "Promocje u bukmacherów" i wpłace do Unibetu np. 200zl a nie 100 czy ten bonus też dostane ?
Czy są jakieś warunki tego bonusu, np. trzeba ileś razy go obrócić aby go wypłacić ?

picio #1215865 12/05/2007 18:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
też nie mogę sie zalogowac ?????????

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
w Mozilli nie mogÄ™ ale w IE normalnie mnie loguje

Pele. #1215978 12/05/2007 20:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Originally Posted by Pele.
Czy jeżeli zarejestruję się z tego linku co podany jest w dziale: "Promocje u bukmacherów" i wpłace do Unibetu np. 200zl a nie 100 czy ten bonus też dostane ?
Czy są jakieś warunki tego bonusu, np. trzeba ileś razy go obrócić aby go wypłacić ?
Depozyt wraz z bonusem musisz obrócić 6 razy po kursie minimalnym 1,40.

Kopytko #1216028 12/05/2007 20:12
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by Kopytko
Originally Posted by Pele.
Czy jeżeli zarejestruję się z tego linku co podany jest w dziale: "Promocje u bukmacherów" i wpłace do Unibetu np. 200zl a nie 100 czy ten bonus też dostane ?
Czy są jakieś warunki tego bonusu, np. trzeba ileś razy go obrócić aby go wypłacić ?
Depozyt wraz z bonusem musisz obrócić 6 razy po kursie minimalnym 1,40.

Sam bonus, depozytu nie trzeba.

Kopytko #1216030 12/05/2007 20:12
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by Kopytko
Originally Posted by Pele.
Czy jeżeli zarejestruję się z tego linku co podany jest w dziale: "Promocje u bukmacherów" i wpłace do Unibetu np. 200zl a nie 100 czy ten bonus też dostane ?
Czy są jakieś warunki tego bonusu, np. trzeba ileś razy go obrócić aby go wypłacić ?
Depozyt wraz z bonusem musisz obrócić 6 razy po kursie minimalnym 1,40.

Sam bonus, depozytu nie trzeba.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
możecie się teraz zalogować ? bo ja nie moge ani pod Firefoxem ani pod IE...

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1