Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
meyde9 #1572445 08/09/2007 22:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Jutro o godzinie 17.00 piłkarze Górnika Łęczna zmierzą się w Rzeszowie z beniaminkiem III ligi – Resovią. Jest jednak zagrożenie, iż mecz może się nie odbyć. Po ostatnich intensywnych opadach całe boisko było zalane wodą i jeśli sytuacja się nie poprawi istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny termin.

Tylko, że jeżeli zagrają na takim boisku to taki kurs nie warty gry.No chyba, że już wyschło smile

Bonus: Unibet
Randall #1573361 09/09/2007 02:20
Dołączył: Aug 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 385
wyniki 2-1 dla Górnika... mecz naprawde dobry 1 połowa zdecydowanie dla Resy 3 super okazje niestety zabrakło szczęscia zaś w 2 połowie Resoviacy juz niestety opadli z sił i Łęczna przejeła inicjatywe i stowrzyła wiecej podbramkowych sytacji no i padły 2 szybkie bramki... w koncówce Resovia niesiona 90min dopingiem strzelila honorową bramke lecz już nie było czasu na wyrównanie... cieszy jedynie zwyzka formy druzyny Resovii i mam nadzieje lepsze wystepy w nastpnych meczach

lupus89 #1575164 09/09/2007 20:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Kolejarz Stróże- Wisłoka Dębica

Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Kurs 1,4 mówi za wszystko. Ja jednak przestrzegałbym przed zbytnim hurra optymistycznym stawianiem an Kolejarza i to w ramach tzw. dokładek. Moja opinia nie jest obiektywna, bo kibicuję od blisko 20 lat Wisłoce,ale dzięki temu, ze jestem na każdym meczu KSW, widzę inne drużyny i wiem jedno: Wisłoka w porównaniu z innymi rywalami ma przede wszystkim charakter. Może przegrają z Kolejarzem,ale będą jeździć dupami po murawie, gryźć trawe(nazywajcie to jak chcecie). Przy odrobinie szczęscia i mokrej murawie Wisłoka może wywieźć nawet 3 punkty. Przypomne tylko, ze do Ostrowca też jechali jak na skazanie, a zremisowali 2-2.
Tutaj fragmenty tego meczu:
http://youtube.com/results?search_query=kszo+wis%C5%82oka&search=Search

A tu fragment z Super Nowości:

"Na Wisłokę też czeka trudny rywal. Kolejarz Stróże, to obok Górnika, główny faworyt do awansu. Z pewnością w starciu z biało-zielonymi zespół z małopolskiej wioski liczy na komplet punktów. Jest jednak spora szansa, że się przeliczy. - W Stróżach gra kilku piłkarzy, którzy niedawno występowali w wyższych ligach. Na razie tam nie ma kto biegać, bo nowi jeszcze nie poznali specyfiki III ligi. To nasza szansa, jak również małe boisko, na którym łatwiej się bronić i kontratakować - wyliczył trener Kalita.

- My też mamy swoje problemy. Zaczyna brakować nam sił, szczególnie, gdy gramy co trzy dni. Tak się akurat składa, że przychodzi nam rywalizować z drużyną, która akurat pauzowała. Gdy mecz toczy się w trudnych warunkach, czasem ma to wpływ na wynik. Nie szukam usprawiedliwień po meczu z Okocimskim. W tym spotkaniu nasi obrońcy popełnili za dużo prostych błędów. Teraz musimy się zrehabilitować za tę wpadkę w Stróżach."

Ja postawiłem na X2 po kursie 2,39.

True02 #1576309 10/09/2007 02:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Kolejarz- Wisłoka 1-1 hura charakterne chłopaki, obiecanych premii za awans 2 lata temu jeszce nie dostali, pieniadze zarbiaja groszowe, piłki muszą im kupować kibice,bo w klubie bida,ale biało-zielony charakter pokazują grin

True02 #1576520 10/09/2007 03:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
Originally Posted by "medivall"
Originally Posted by "medivall"
Widze ze jestes mocnym kibicem Regi.Podam Ci typy i szanse matematyczne Regi na wyjezdzie w Kaszubii.Jak myslisz ,na ile sie to sprawdzi
Zobacz pozostle wyniki i typy matematyczne [totohazard.ovh.org]
[Linked Image]
Jednak typy % sprawdzily sie!
Kaszubia Koscierzyna 3-2 Rega-Merida Trzebiatów
ok

medivall #1587732 14/09/2007 03:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Jakie netowe Buki oprócz bwin mają w ofercie 3 ligę?

teges6 #1590266 15/09/2007 03:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by teges6
Jakie netowe Buki oprócz bwin mają w ofercie 3 ligę?

Bet-at-home - czasem nie wszystkie mecze i dosyc pozno daja czasem oferte ale przewaznie jest

gomes #1591211 15/09/2007 16:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Originally Posted by gomes
Originally Posted by teges6
Jakie netowe Buki oprócz bwin mają w ofercie 3 ligę?

Bet-at-home - czasem nie wszystkie mecze i dosyc pozno daja czasem oferte ale przewaznie jest

Dzięki za pomoc. W betathome oferta była już od środy na III ligę. Zagrałem bardzo mocno na mecz Miedź Legnica - (niedo)Rozwój Katowice 1. Kurs 2.0 Wydaje mi się, że wreszcie drużyna skadkowicza z II ligi się przełamie i zagra na miarę swoich mozliwości. Forma cały czas rośnie o czym świadczą ostanie 2 wyniki. Skład już praktycznie się wykrystalizował. Wrócił kontuzjowany Krecik i do tego nowe nabytki wkomponowali się w drużynę. Rozwój gra bardzo oporną piłkę. W dotychczasowych meczach(6) strzelili tylko 3 bramki, tracąc przy tym aż 6 goli. Kurs jest, aż 2.0 dlatego, że Miedź po kompromitującym początku znajduje się w tabeli za Rozwojem, ale po dzisiejszym meczy ten stan się zmieni. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Miedzi. Rozwój będzie się bronił całą drużyną na swojej połowie i polu karnym, ale myślę, że zawodnicy Miedzi dość szybko uporają się ze strzeleniem pierwszego gola co całkowicie zmieni ustawienie gości i mecz zakończy się wygraną gospodaży różnicą conajmniej 2 goli.

Dotychczasowe mecze pomiędzy tymi zespołami:
6 maja 2006
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 0-0

7 października 2005
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 0-0

2 kwietnia 2005
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 1-1
Adam Bosowski 18 – Paweł Strożek 85

28 sierpnia 2004
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 1-1
Dariusz Sawiński 64 – Damian Kwiatkowski 27

12 czerwca 2004
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 5-0
Marcin Robak 47, 90, Grzegorz Wawreńczuk 57, Jarosław Kupis 67, Dariusz Sawiński 79

15 listopada 2003
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 2-0
Grzegorz Rajman 33, Grzegorz Derek 86

5 kwietnia 2003
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 3-1
Marcin Robak 7, Jarosław Kupis 34, Zbigniew Murdza 65 (k) – Krzysztof Buffi 24

31 sierpnia 2002
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 1-1
Krzysztof Buffi 62 – Zbigniew Murdza 83

6 kwietnia 2002
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 2-0
Zbigniew Murdza 25, Paweł Pasik 43

18 sierpnia 2001
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 4-1
Grzegorz Rajman 2, Marcin Polarz 6, 62, Sławomir Mogilan 71 – Zbigniew Murdza 30

23 maja 2001
Miedź Legnica – Rozwój Katowice 3-0
Tomasz Szewczuk 31, Jacek Sorbian 57, Sławomir Samiec 76

21 października 2000
Rozwój Katowice – Miedź Legnica 0-0

Jak widać w Legnicy Miedź nie przegrała ani razu, notując cztery zwycięstwa i dwa remisy.

teges6 #1603081 19/09/2007 15:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
addict
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
Mecze na dzis z III ligi gr IV

Stal Rzeszów - Hetman Zamość śr.16
Orlęta Radzyń Podlaski - Górnik Łęczna śr.16
Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów śr.15:30
Przebój Wolbrom - Łada Biłgoraj śr.16
Naprzód Jędrzejów - Avia Świdnik śr.17
KSZO Ostrowiec Św - Wierna Małogoszcz śr.16:30
Okocimski KS Brzesko - Górnik Wieliczka śr.17
Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz śr.16

Wisłoka Dębica pauzuje

damianbiker #1603105 19/09/2007 16:21
Dołączył: Aug 2007
Posty: 8
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 8
znalazlem jedynie z netowych:
1. Pinnaclesports
2. 10bet

gdzie mozna grac 3 lige i to bardzo nisko.
Czy znacie innych buków gdzie mozna to grac?

tuptus999 #1603302 19/09/2007 19:35
Dołączył: Sep 2007
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 562
Bet at home
bwin

boozieee #1608414 21/09/2007 16:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
22.09.07

Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 1 kurs 1,35 bwin

Myśle ze warto to dodac do kombosa

A ja nic nie myślę. Komentator jeśli poddajesz typ to dlaczego??. Samo myślenie nic nie daje. Gdzie wnioski..., gdzie analiza..., gdzie fakty... . Widzę tylko puste słowa i pusty post postaraj się aby nastęona analiza w twoim wykonaniu zawierała elementy o których pisałem powyżej. .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 22/09/2007 01:44.
Komentator #1611912 22/09/2007 22:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by Komentator
22.09.07

Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 1 kurs 1,35 bwin

Myśle ze warto to dodac do kombosa

A ja nic nie myślę. Komentator jeśli poddajesz typ to dlaczego??. Samo myślenie nic nie daje. Gdzie wnioski..., gdzie analiza..., gdzie fakty... . Widzę tylko puste słowa i pusty post postaraj się aby nastęona analiza w twoim wykonaniu zawierała elementy o których pisałem powyżej. .::Think Twice::. Ignorator.

A ja myslę, że kompletnie nie warto ryzykować gry przeciw Wisłoce po takim kursie kolego. Ja zagrałem X2 po kursie 2,64. Jako uzasadnienie mógłbym wkleić mój poprzedni post o Wisłoce, która grała z Kolejarzem.Wisłoka świetnie gra przeciwko faworytom, na doatek forma KSW zdecydowanie zwyżkuje, co miałem okazję tydziem temu zobaczyć na własne oczy, gdy bez problemów ograli u siebie 2-0 Stal Rzeszów.Bodaj dwa tygodnie temu Kolejarz też był pewniakiem i skończyło się 1-1,jeszcz wcześniej było KSZO, skończyło się 2-2. Tydzień temu w meczu KSW-Stal Rzeszów na quasi ludzie pisali, ze stawiali X2, a skończyło się 2-0 (bramki z tego meczu
). Górnik jest zdecydowanym faworytem,ale przestrzegam przed "ślepym " stawianiem na łęczną. Ja zagrałem X2.

P.S. Jestem kibicem Wisłoki grin

True02 #1630556 29/09/2007 20:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Wisłoka Dębica- Hetman Zamość

Dziś znów mecz Wisłoczki i znów stawiam, że KSW nie przegra. Chodzi mi po głowie remis. Ale do jakiegoś kombo dołożę 1X po 1,55, może zagram też czystą 1 dla zabawy, żeby się lepiej mecz oglądało.

Wisłoka przed własną publicznością jest szczególnie groźna, choć może wyniki i tabela tego nie potwierdza:) W ogóle dębiczanie są chyba najbardziej nieobliczalną ekipą w lidze. Gospodarze znacznie lepiej czują się, gdy nie są uważania za faworyta. Grając na luzie, bez obciążenia psychicznego są w stanie pokazać pełnie swoich niemałych jak na 3 ligę umiejętności.

Na pewno o korzystny rezultat nie będzie Wisloce łatwo, bo widac, że nie zamierza lekceważyć rywala trener gości:
Trener Pająk: "Widzieliśmy Wisłokę w kilku meczach i powiem, że jest to dobry zespół, posiadający zawodników, którym piłka w grze nie przeszkadza. Mimo wysokiej zdawałoby się porażki z Łęczną (2:5), drużyna z Dębicy wcale nie zaprezentowała się tak źle. Gdyby nie głupio stracone bramki, to mogło być różnie. Podchodzimy więc do meczu z szacunkiem dla przeciwnika. Mamy jednocześnie świadomość, że bycie liderem może nie zobowiązuje zawsze do odnoszenia zwycięstw, ale na pewno wymaga od nas walki i konsekwencji w grze przez pełne 90 minut. I właśnie to w imieniu trenerów i piłkarzy wszystkim kibicom w sobotnim meczu obiecuję."

W drużynie Hetmana nie zagra prawdopodobnie Chałas, natomiast Pastuszka i Onyekachi znajdą się w meczowej 18,ale nie wiadomo czy któryś z nich wybiegnie na murawę.


wypowiedź trenera Hetmana za stroną:
http://www.hetman.zamosc.pl/nowa/index.php?art=1399&start=0&irek=57

True02 #1631351 29/09/2007 23:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Wisłoka Dębica-Hetman Zamość 4-1 FT grin

True02 #1674438 13/10/2007 17:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
OLIMPIA Elblag : Ruch Wysokie Mazowieckie
11 kolejka III ligi
sobota 2007-10-13
g. 15.00

typ 2 kurs STS 1.95

Proponuje sprobowac dzisiaj zagrac Ruch Wysokie Mazowieckie. Sytuacja w Olimpii nie jest zbyt ciekawa. Posade po "wiekszych" zajsciach stracil kilka kokejek temu trener Olimpii Kieżun, a jego zastepca Wichniarek narazie nie moze poukladac druzyny. Pewnie kibice znowu dopisza z dopingim i oddaniem klubowi ale czy to wystarczy? chyba nie za bardzo bo i oni maja dosc slabych wystepow swojej jedenastki. Zarzad w skutek slabych wynikow postanowil wpuscic kibicow na luk za free do tego doszly wstrzymanie wyplat sum kontraktowych dla zawodnikow. Ponadto tutaj posluze sie cytatem ze strony e-olimpia.com Piłkarz Olimpii pod wpływem narkotyków


Jak przekazał nam dziś (12 października) jeden z elbląskich działaczy piłkarskich, u jednego z piłkarzy trzecioligowej Olimpii Elbląg wykryto podczas badania moczu marihuanę. Decyzją trenera zespołu Tomasza Wichniarka, 25-letni Michał G. został odsunięty od zespołu. Jutro zarząd klubu podejmie decyzję o skierowaniu wniosku do PZPN w sprawie zawieszenia Michała G. w prawach piłkarza na okres 2 lat.

W tym sezonie elbląska Olimpia wyraźnie nie radzi sobie w III lidze. Piłkarze z Agrykola w 10 meczach zdobyli zaledwie 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek) i w tabeli znajdują się na trzecim od końca, 14 miejscu. Wobec niektórych piłkarzy Olimpii zachodziło podejrzenie, że nie przykładają się należycie i z pełnym poświęceniem do swoich obowiązków.

W tym tygodniu wyszedł na jaw „pozaboiskowy” styl życia kilku z nich. - Do klubu doszedł „cynk”, że trójka zawodników sprowadzonych do Olimpii z Nowego Miasta Lubawskiego przez byłego trenera elblążan Zbigniewa Kieżuna, „balangowała” przez kilka kolejnych nocy w Akademiku przy ul. Wspólnej. Piłkarze, którym klub w Akademiku wynajmował pokoje, bawili się na tyle głośno, że dyrekcja Akademika postanowiła w końcu donieść o tym do ich przełożonych – relacjonuje nasz informator.

Dziś władze klubu, na czele z prezesem sekcji Maciejem Romanowskim i trenerem Wichniarkiem, zdecydowały, aby przebadać kilku piłkarzy w Laboratorium Analitycznym. - Okazało się, że u jednego z „imprezujących” piłkarzy – Michała G. badanie wykazało wynik dodatni na zawartość marihuany. U pozostałych zawodników nic nie wykryto. Kolejna grupa piłkarzy Olimpii przebadana zostanie już w poniedziałek – powiedział nam jeden z działaczy piłkarskich z naszego miasta.

Wobec Michała G. podjęte zostały radykalne kroki. Został on odsunięty od kadry, a jutro zarząd sekcji podejmie kolejne decyzje w jego sprawie. " Jak widac sytuacja nie wyglada zaciekawie w zespole elblaskim.

Ostatnie punkty Olimpia zdobyla 2007-09-15 - u siebie bezbramkowy remis z Sokolem Aleksandrow ŁÓdzki.



typ RWM 8/10

blacky82 #1678330 14/10/2007 18:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by blacky82
OLIMPIA Elblag : Ruch Wysokie Mazowieckie
11 kolejka III ligi
sobota 2007-10-13
g. 15.00

typ 2 kurs STS 1.95

Proponuje sprobowac dzisiaj zagrac Ruch Wysokie Mazowieckie. Sytuacja w Olimpii nie jest zbyt ciekawa. Posade po "wiekszych" zajsciach stracil kilka kokejek temu trener Olimpii Kieżun, a jego zastepca Wichniarek narazie nie moze poukladac druzyny. Pewnie kibice znowu dopisza z dopingim i oddaniem klubowi ale czy to wystarczy? chyba nie za bardzo bo i oni maja dosc slabych wystepow swojej jedenastki. Zarzad w skutek slabych wynikow postanowil wpuscic kibicow na luk za free do tego doszly wstrzymanie wyplat sum kontraktowych dla zawodnikow. Ponadto tutaj posluze sie cytatem ze strony e-olimpia.com Piłkarz Olimpii pod wpływem narkotyków


Jak przekazał nam dziś (12 października) jeden z elbląskich działaczy piłkarskich, u jednego z piłkarzy trzecioligowej Olimpii Elbląg wykryto podczas badania moczu marihuanę. Decyzją trenera zespołu Tomasza Wichniarka, 25-letni Michał G. został odsunięty od zespołu. Jutro zarząd klubu podejmie decyzję o skierowaniu wniosku do PZPN w sprawie zawieszenia Michała G. w prawach piłkarza na okres 2 lat.

W tym sezonie elbląska Olimpia wyraźnie nie radzi sobie w III lidze. Piłkarze z Agrykola w 10 meczach zdobyli zaledwie 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek) i w tabeli znajdują się na trzecim od końca, 14 miejscu. Wobec niektórych piłkarzy Olimpii zachodziło podejrzenie, że nie przykładają się należycie i z pełnym poświęceniem do swoich obowiązków.

W tym tygodniu wyszedł na jaw „pozaboiskowy” styl życia kilku z nich. - Do klubu doszedł „cynk”, że trójka zawodników sprowadzonych do Olimpii z Nowego Miasta Lubawskiego przez byłego trenera elblążan Zbigniewa Kieżuna, „balangowała” przez kilka kolejnych nocy w Akademiku przy ul. Wspólnej. Piłkarze, którym klub w Akademiku wynajmował pokoje, bawili się na tyle głośno, że dyrekcja Akademika postanowiła w końcu donieść o tym do ich przełożonych – relacjonuje nasz informator.

Dziś władze klubu, na czele z prezesem sekcji Maciejem Romanowskim i trenerem Wichniarkiem, zdecydowały, aby przebadać kilku piłkarzy w Laboratorium Analitycznym. - Okazało się, że u jednego z „imprezujących” piłkarzy – Michała G. badanie wykazało wynik dodatni na zawartość marihuany. U pozostałych zawodników nic nie wykryto. Kolejna grupa piłkarzy Olimpii przebadana zostanie już w poniedziałek – powiedział nam jeden z działaczy piłkarskich z naszego miasta.

Wobec Michała G. podjęte zostały radykalne kroki. Został on odsunięty od kadry, a jutro zarząd sekcji podejmie kolejne decyzje w jego sprawie. " Jak widac sytuacja nie wyglada zaciekawie w zespole elblaskim.

Ostatnie punkty Olimpia zdobyla 2007-09-15 - u siebie bezbramkowy remis z Sokolem Aleksandrow ŁÓdzki.



typ RWM 8/10


III liga: Olimpia - Ruch WM 0-1

Niestety kolejnej porażki doznali żółto-biało-niebiescy, tym razem lepsi od naszych zawodników okazali się gracze z Wysokiego Mazowieckiego. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w 52 minucie Tomasz Jakuszewski

zrodlo e-olimpia.com


czyli jednak moje przewidywania sie sprawdzily mam nadzieje ze ktos skorzystal bo odzew w tym temacie jest mierniutki

blacky82 #2164017 15/03/2008 19:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
III liga gr.1

14.00 Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Zabki
Typ: 2
Kurs: 1.95 wczoraj jeszcze 2.10
Buk: Bwin
Stawka: 6/10

Rozpoczyna się runda rewanżowa na boiskach 3 ligowych. Nadnarwianka przed wystartowaniem to tych rozgrywek miała problemy licencyjne związane z zaległościami finansowymi wobec byłego trenera oraz z powodu braku klatki. Jednak wszystko zostało załatwione w tym tygodniu i licencja została przyznana. Skład druzyny został odmłodzony drastycznie.W drużynie podczas przerwy zimowej jak zwykle zanotowaliśmy kilka zmian. Linię obrony zasilili Marcin Grabowski z Korony Ostrołęka i Artur Kamiński, którzy od razu weszli do podstawowej jedenastki. Największym wzmocnieniem wydaje się być powrót Mariusza Soski. Z półrocznego wypożyczenia do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki wrócili też Paweł Iwanowski i Sebastian Janusiński i ich także powinniśmy zobaczyć jutro w wyjściowym składzie. Z drużyną trenuje również czarnoskóry napastnik z Konga - Gigy, który na razie jednak nie ma pozwolenia na grę i w jutrzejszym spotkaniu na pewno go nie zobaczymy. Drużynę opuścili weterani - Artur Salamon, Zbyszek Gurlaga i Dariusz Wełna, którzy postanowili zakończyć grę w piłkę.

Drużyna naszego jutrzejszego rywala dokonała zmiany na stanowisku trenera - Piotra Szczechowicza zastąpił były trener m.in. Mazura Karczew i ostatnio Mazowsza Grójec - Marcin Sasal. Z Grójca do Ząbek przeszedł też pomocnik Przemysław Łaski. Zespół wzmocnili także obrońca, Egipcjanin Mohhamed Ei Wahab z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie oraz Robert Stawiarski z Radomiaka i Marcin Mankowski z Kujawiaka Włocławek. Największe nadzieje wiązane są jednak z pozyskanym z Polonii Warszawa napastnikiem Maciejem Tatajem, który już miał okazję grać przeciwko Nadnarwiance w barwach GLKS Nadarzyn w czwartej lidze. Zespół natomiast opuścili Tomasz Giedronowicz, Marcin Konopka i Tadeusz Chomicki.

Wyniki sparingów prezentują się średnio - zwycięstwa 5:1 z Czarnymi Węgrów, 3:0 z Kryształem Glinojeck, remisy 1:1 z Narwią Ostrołęka i 0:0 z Mazowszem Płock oraz porażki z Polonią II Warszawa 1:3, Legionovią 0:1, Piastem Piastów 2:3 i Okęciem Warszawa 1:3. Jak widać nie napawa to optymizmem .

Co innego wyniki druzyny gości:

Dolcan w przedsezonowych sparingach prezentował się znakomicie, m.in. odnosząc zwycięstwo 2:0 nad ŁKS Łódź, remisując 1:1 z Polonią Warszawa, a oprócz tego notując gładkie zwycięstwa z Hutnikiem Warszawa (4:0), Ursusem Warszawa (7:0), Pogonią Grodzisk Mazowiecki (3:0), Legionovią (4:0), OKS Otwock (4:1) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (3:1).

W obliczu takich argumentów granie na Dolcan po takim kursie wydaje mi sie zasadne. I ja to dziś lekko pobiorę.



herkules #2184210 21/03/2008 07:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
?
enthusiast
enthusiast
? Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
GKP Gorzów- Skalnik Gracze
typ:1
kurs ok. 1,40 na razie tylko bwin wystawił
stawka 9/10

W sobotę inauguracja rundy wiosennej przed własną publicznościa.
W Gorzowie za cel mininun postawiono sobie awans do nowej zreformowanej drugiej ligi, a jeżeli wszystko dobrze pójdzie to wówczas i o klasę wyżej.
Gorzowski zespół odbudowuje się systematycznie od lat, w mieście powoli również odradza się klimat wokół piłki (choć niestety wciąż faworyzuje się żużel)
W przerwie zimowej bilans zysków i strat wychodzi zdecydowanie "na plus" Przed takim zespołem trzeba stawiać wysokie cele.-mówi trener gorzowian
Tydzień temu na wyjeździe GKP pokonał Pogoń Swiebodzin 3-0 Zwycięstwo przyszło łatwo, ale też przeciwnik nie był też zbyt wymagający.
Myślę, że podobnie będzie w sobotę. Takie mecze po prostu trzeba wygrywać, zwłaszcza, że potencjał zespołu jest spory. Wygrać w sobotę i liczyć na to, że Raków straci jakieś punkty na niewygodnym terenie w Głogowie.
Nie bez znaczenia jeśli chodzi o motywację zespołu jest także dzisiejszy remis zespołu Gawina w Żywcu, no i w perspektywie (następna kolejka) pojedynek na szczycie w Częstochowie

ślimak #2184236 21/03/2008 07:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Typ jak najbardziej popieram. Klub widać że wziął się porządnie za siebie... wzmocnienia jakieś tam były. Zespół w każdym razie wygląda solidnie i ze Skalnikiem powinni wygrać. Jak jest dostępny gdziekolwiek under 2.5 to również polecam grać na ekipę GKP. Często padają wyniki underowe w Gorzowie... nie wiadomo dlaczego... wg mnie boisko jest za małe przez co jest tłoczno i zawodnicy mają niewiele miejsca. Był taki czas że bramki dla GKP padały albo po stałych fragmentach gry albo po kontrach albo po przypadkowych zagraniach.

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, alfa, rafal08, Green Arrow, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1