Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#122438 25/07/2003 17:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
znowu mnie zmusili do dodawania pewniakow wiec nie zdziwcie sie, ze bedzie apre zdarzen nietenisowych:

I-50-prof
andreev-berdych 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(rosja-kanada 1 1.04) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(korea-tajlandia 1 1.04) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

II-10-sts
gaudio-lopez 2 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nadal-norman 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kiefer-thomann 1 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#122439 25/07/2003 17:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
III-5-sts
massu-lapentti 2 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
clijsters-mikaelian 1 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(usa-niemcy 1 1.35) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(kiel-bayern il.g. 2 1.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

IV-2z3za6-prof
gaudio-lopez 2 2.26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
lapentti-massu 1 1.74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
andreev-berdych 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(usa-niemcy 1 1.31) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122440 25/07/2003 17:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
V-10-prof
nadal-norman 1 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kiefer-thomann 1 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
roddick-malisse 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122441 25/07/2003 17:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
Nadal Parera R. v Norman M. 1 (1.20) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moya C. v Ferrer D. 1 (1.15)
Gonzales F. v Volandri F. 1 (1.33)
ako 1.84

i jeszcze taki kuponik za 5 euro w GB

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#122442 25/07/2003 18:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Generali Open, Kitzbuhel
[Linked Image]
F. Lopez - P H. Mathieu 3-6 6-3 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
G. Gaudio - W. Eschauer 6-4 3-6 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
J. C. Ferrero - F. Saretta 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
G. Coria - O. Mutis 6-1 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Skuteczność typów:83.5%
Trafione typy:76
Nietrafione:15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#122443 25/07/2003 18:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
dzisiaj dzien niespodzianek...przynajmniej tak sie wydaje...
na pierwszy rzut idzie mecz w Umag:
F.Gonzalez - F.Volandri....na ziemii najlepszy kurs daje Toto ale ja tam juz nie biegam...na necie mozna znalesc kurs na zwyciestwo Włocha za 3....ja stawiam konsekwentnie przeciwko Chilijczyl=kowi...chociaz gospodarze turnieju w Chorwacji staraja sie ja mogą by w finale wystapił nr 1 i nr 2....cały czas robią uprzejmosc Gonzalezowi puszczajac go na kort gdy słoneczko chowa się juz za horyzont...to jedyny minus tego typu ze mecz rozpoczyna sie po zmroku....
....drugi typ to turniej WTA... a okazja niebywała bo Jelenka w tym roku nie przykłada sie do gry...sama zreszta powtarza to w wywiadach ze cały czas brakuje jej koncentracji i dlatego czesto przegrywa mecze....a Wenezuelka solidnie przebija piłki,popełnia duzo mniej niewymuszonych błędów....i bardzo dobrze prezentuje sie w tym turnieju...tak wiec...Dokic J. - Vento M. 2...
3.Schalken - Ginepri
....coz co do 3 typu nie mam takiego przekonania...ale strasznie nie lubie gry Schalkena....a Amerykanin czyni stałe postepy...jest młody i głodny sukcesów a zwyciestwa nad takimi zawodnikami jak Holender sa mu b.potrzebne....gra u siebie i tu takze wietrze niespodzianke...to chyba wszystko...no pewny jest mecz Corii ale na ziemii go nie obstawie...szkoda...no wygra jeszce Clisters ale one tylko zlikwiduje podatek....co do pozostałych meczy...nie ruszam....

#122444 25/07/2003 18:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Generali Open, Kitzbuhel
[Linked Image]
G. Coria - J. I. Chela Typ:1 1.2

#122445 25/07/2003 18:18
Dołączył: May 2003
Posty: 607
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 607
wczoraj po raz pierwszy sam przeanalizowałem kilka spotkań tenisowych i muszę powiedzieć , że to wcale nie takie trudne...
no dobrze nie będę się chwalił ale dzisiaj przewiduję niespodzianke w meczach:
Dokic J. - Vento M. 2 2.7
Schalken S. - Ginepri R. 2 2.1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#122446 25/07/2003 18:21
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]dzisiaj dzien niespodzianek...przynajmniej tak sie wydaje... [/qb]
Po części też tak uważam i według mnie dziś wart jest zagrania mecz:
Gaudio - Lopez.F 2.85 expekt

Argentyńczyk męczył się strasznie ze słabym jak by nie było Eschauerem, widać że nie jest w formie, natomiast Hiszpan ostatni okres ma wyśmienity - półfinał w Stuttgarcie i porażka z póżniejszym zwyciężcą Corią. Kurs zdecydowanie przesadzony - warto spróbować zagrać to spotkanie

#122447 25/07/2003 18:21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Croatia Open, Umag
[Linked Image]

R. Nadal - M. Norman Typ:1 1.2

C. Moya - D. Ferrer Typ:1 1.21
Ich bilans spotkań to 2-0: H2H [atptennis.com]

F. Gonzalez - F. Volandri Typ:1 1.4

#122448 25/07/2003 18:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
panowie są kursy na ferrero - zabaleta 1.28 i 3.4 to chyba jakaś pomyłka! ferrero ledwo ledwo dziś wygrał a zabaleta to przeciez nie kiep a kursik kusi. postawie 20 zyli na zabalete.

#122449 25/07/2003 23:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Generali Open, Kitzbuhel
[Linked Image]
G. Coria - J. I. Chela 6-3 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Skuteczność typów:83.7%
Trafione typy:77
Nietrafione:15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#122450 26/07/2003 00:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
Quote
Oryginalnie wysłał marcys:
[qb]panowie są kursy na ferrero - zabaleta 1.28 i 3.4 to chyba jakaś pomyłka! ferrero ledwo ledwo dziś wygrał a zabaleta to przeciez nie kiep a kursik kusi. postawie 20 zyli na zabalete.[/qb]
dobrze że posłuchałem... 11 euro do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#122451 26/07/2003 13:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Zabaleta - Massu...1...1.48...Prof....15:10...6/10 h2h [atptennis.com]

Volandri - Hrbaty...1...1.75...Unibet...21:25...4/10

#122452 26/07/2003 14:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał AnonimGall:
[qb]Roddick, A - Malisse, 1 (1.22)
Ferrero, J-C - Saretta, 1 (1.16)
Dokic, J - Vento-Kabchi, 1 (1.33)
Zakład przyjęty 2003-07-25 (1.88)

unibet

gram za 65zł,musi wejsć.... :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Anonim zła wiadomość jest taka że jak obstawiamy Dokic, to ostatnią rzeczą którą możemy powiedzieć, jest że to musi wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
gryzonko, z przykrością stwierdzam że miałeś rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#122453 26/07/2003 14:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
Panowie apropos zabalety dzisiaj, zastanówmy sie 3x zanim postawimy na niego, wczoraj był wielki, sam postawiłem na niego ale to było wczoraj i grał ze słabo spisującym sie ferrero, który był zmęczony po rozegranym wcześniej pojedynku. Massu jest w doskonałej formie. No bet!

#122454 26/07/2003 14:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Widziałęm ten mecz jak grał dziad łapa z dziadem massu. Nie wiem za bardzo o jakiej znakomitej formie piszesz tego drugiego...
No ale ja sie znam mało na tenisie, chyba że wybijanie w kosmos piłek jest normą w tenisie

#122455 26/07/2003 14:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Moya-[qb]Nadal[/qb] 2,3

Zastanawiam się jeszcze nad Corią
Coria - Lopez 1.20

#122456 26/07/2003 15:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Widziałęm ten mecz jak grał dziad łapa z dziadem massu. Nie wiem za bardzo o jakiej znakomitej formie piszesz tego drugiego...
No ale ja sie znam mało na tenisie, chyba że wybijanie w kosmos piłek jest normą w tenisie[/qb]
zabaleta jest napewno faworytem ale... still no bet!

#122457 26/07/2003 16:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co panowie sadzicie o meczu

Roddick -Schalken 1,25 3,75 (Expekt)
czy on napewno jest takim pewniakiem ????

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1