|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
znowu mnie zmusili do dodawania pewniakow wiec nie zdziwcie sie, ze bedzie apre zdarzen nietenisowych:
I-50-prof andreev-berdych 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (rosja-kanada 1 1.04) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (korea-tajlandia 1 1.04) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
II-10-sts gaudio-lopez 2 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nadal-norman 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kiefer-thomann 1 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
III-5-sts massu-lapentti 2 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> clijsters-mikaelian 1 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (usa-niemcy 1 1.35) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (kiel-bayern il.g. 2 1.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
IV-2z3za6-prof gaudio-lopez 2 2.26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lapentti-massu 1 1.74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> andreev-berdych 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (usa-niemcy 1 1.31) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
V-10-prof nadal-norman 1 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kiefer-thomann 1 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> roddick-malisse 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
Nadal Parera R. v Norman M. 1 (1.20) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moya C. v Ferrer D. 1 (1.15) Gonzales F. v Volandri F. 1 (1.33) ako 1.84 i jeszcze taki kuponik za 5 euro w GB
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Generali Open, Kitzbuhel [ Linked Image] F. Lopez - P H. Mathieu 3-6 6-3 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> G. Gaudio - W. Eschauer 6-4 3-6 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> J. C. Ferrero - F. Saretta 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> G. Coria - O. Mutis 6-1 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Skuteczność typów:83.5% Trafione typy:76 Nietrafione:15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
dzisiaj dzien niespodzianek...przynajmniej tak sie wydaje... na pierwszy rzut idzie mecz w Umag: F.Gonzalez - F.Volandri....na ziemii najlepszy kurs daje Toto ale ja tam juz nie biegam...na necie mozna znalesc kurs na zwyciestwo Włocha za 3....ja stawiam konsekwentnie przeciwko Chilijczyl=kowi...chociaz gospodarze turnieju w Chorwacji staraja sie ja mogą by w finale wystapił nr 1 i nr 2....cały czas robią uprzejmosc Gonzalezowi puszczajac go na kort gdy słoneczko chowa się juz za horyzont...to jedyny minus tego typu ze mecz rozpoczyna sie po zmroku.... ....drugi typ to turniej WTA... a okazja niebywała bo Jelenka w tym roku nie przykłada sie do gry...sama zreszta powtarza to w wywiadach ze cały czas brakuje jej koncentracji i dlatego czesto przegrywa mecze....a Wenezuelka solidnie przebija piłki,popełnia duzo mniej niewymuszonych błędów....i bardzo dobrze prezentuje sie w tym turnieju...tak wiec...Dokic J. - Vento M. 2... 3.Schalken - Ginepri ....coz co do 3 typu nie mam takiego przekonania...ale strasznie nie lubie gry Schalkena....a Amerykanin czyni stałe postepy...jest młody i głodny sukcesów a zwyciestwa nad takimi zawodnikami jak Holender sa mu b.potrzebne....gra u siebie i tu takze wietrze niespodzianke...to chyba wszystko...no pewny jest mecz Corii ale na ziemii go nie obstawie...szkoda...no wygra jeszce Clisters ale one tylko zlikwiduje podatek....co do pozostałych meczy...nie ruszam....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Generali Open, Kitzbuhel [ Linked Image] G. Coria - J. I. Chela Typ:1 1.2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 607 |
wczoraj po raz pierwszy sam przeanalizowałem kilka spotkań tenisowych i muszę powiedzieć , że to wcale nie takie trudne... no dobrze nie będę się chwalił ale dzisiaj przewiduję niespodzianke w meczach: Dokic J. - Vento M. 2 2.7 Schalken S. - Ginepri R. 2 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał zw1: [qb]dzisiaj dzien niespodzianek...przynajmniej tak sie wydaje... [/qb] Po części też tak uważam i według mnie dziś wart jest zagrania mecz: Gaudio - Lopez.F 2.85 expekt Argentyńczyk męczył się strasznie ze słabym jak by nie było Eschauerem, widać że nie jest w formie, natomiast Hiszpan ostatni okres ma wyśmienity - półfinał w Stuttgarcie i porażka z póżniejszym zwyciężcą Corią. Kurs zdecydowanie przesadzony - warto spróbować zagrać to spotkanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Croatia Open, Umag [ Linked Image] R. Nadal - M. Norman Typ:1 1.2 C. Moya - D. Ferrer Typ:1 1.21 Ich bilans spotkań to 2-0: H2H [ atptennis.com] F. Gonzalez - F. Volandri Typ:1 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
panowie są kursy na ferrero - zabaleta 1.28 i 3.4 to chyba jakaś pomyłka! ferrero ledwo ledwo dziś wygrał a zabaleta to przeciez nie kiep a kursik kusi. postawie 20 zyli na zabalete.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Generali Open, Kitzbuhel [ Linked Image] G. Coria - J. I. Chela 6-3 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Skuteczność typów:83.7% Trafione typy:77 Nietrafione:15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
Oryginalnie wysłał marcys: [qb]panowie są kursy na ferrero - zabaleta 1.28 i 3.4 to chyba jakaś pomyłka! ferrero ledwo ledwo dziś wygrał a zabaleta to przeciez nie kiep a kursik kusi. postawie 20 zyli na zabalete.[/qb] dobrze że posłuchałem... 11 euro do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Zabaleta - Massu...1...1.48...Prof....15:10...6/10 h2h [atptennis.com]
Volandri - Hrbaty...1...1.75...Unibet...21:25...4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
Oryginalnie wysłał gryzonko: [qb] Oryginalnie wysłał AnonimGall: [qb]Roddick, A - Malisse, 1 (1.22) Ferrero, J-C - Saretta, 1 (1.16) Dokic, J - Vento-Kabchi, 1 (1.33) Zakład przyjęty 2003-07-25 (1.88)
unibet
gram za 65zł,musi wejsć.... :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Anonim zła wiadomość jest taka że jak obstawiamy Dokic, to ostatnią rzeczą którą możemy powiedzieć, jest że to musi wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] gryzonko, z przykrością stwierdzam że miałeś rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
Panowie apropos zabalety dzisiaj, zastanówmy sie 3x zanim postawimy na niego, wczoraj był wielki, sam postawiłem na niego ale to było wczoraj i grał ze słabo spisującym sie ferrero, który był zmęczony po rozegranym wcześniej pojedynku. Massu jest w doskonałej formie. No bet!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Widziałęm ten mecz jak grał dziad łapa z dziadem massu. Nie wiem za bardzo o jakiej znakomitej formie piszesz tego drugiego... No ale ja sie znam mało na tenisie, chyba że wybijanie w kosmos piłek jest normą w tenisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Moya-[qb]Nadal[/qb] 2,3
Zastanawiam się jeszcze nad Corią Coria - Lopez 1.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Widziałęm ten mecz jak grał dziad łapa z dziadem massu. Nie wiem za bardzo o jakiej znakomitej formie piszesz tego drugiego... No ale ja sie znam mało na tenisie, chyba że wybijanie w kosmos piłek jest normą w tenisie[/qb] zabaleta jest napewno faworytem ale... still no bet!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
co panowie sadzicie o meczu
Roddick -Schalken 1,25 3,75 (Expekt) czy on napewno jest takim pewniakiem ????
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|