Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#122458 26/07/2003 16:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Witam wszystkim, mam nadzieje, ze ktos z was skorzytal i zarobil na Hrbatym. Dzis tez mozna zarobic na jego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dzis jednak typ przeciwko Dominikowi.

Volandri - Hrbaty

We wczorajszym meczu Volandri zagral bardzo dobrze, aczkolwiek wygral bardzo, bardzo szczesliwie (powazne klopoty zdrowotne Gonzaleza). Hrbaty nawet w pelni zdrowy nie jest jednak w stanie zagrac tak jak wczoraj Gonzalez.

Zdecydowana jedynka (aczkolwiek dopuszczam mozliwosc, ze Hrbaty ugra 1 seta)

Bonus: Unibet
#122459 26/07/2003 16:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
Panowie, zamiast tenisa dzisiaj polecam kolarstwo w expekt Lance Armstrong wygra z Jan Ullrich, kursik 2.6 - expekt, po tym kursie booki spakują walizki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#122460 26/07/2003 17:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Croatia Open, Umag
[Linked Image]
R. Nadal - M. Norman 6-3 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
C. Moya - D. Ferrer 6-1 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
F. Gonzalez - F. Volandri 6-4 2-6 6-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Skuteczność typów:83.2%
Trafione typy:79
Nietrafione:16
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#122461 26/07/2003 17:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
bry, kolejny dzien i jedziemy:

I-50-sts
clisters-schiavone 1 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zabaleta-massu 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
coria-lopez 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

II-prof-10
andreev-patience 1 1.42 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zabaleta-massu 1 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
roddick-schalken 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122462 26/07/2003 17:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
III-10-sts
roddick-schalken 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
moya-nadal 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(plus 2 zd.pilk.) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

IV-10-sts
coria-lopez 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
etlis/rodriguez-melzer/peya 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
clijsters-schiavone 1 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
capriati-vento 1 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122463 26/07/2003 17:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Generali Open, Kitzbuhel
[Linked Image]
G. Coria - F. Lopez Typ:1 1.15

Ich bilans spotkań to 4-0:H2H [atptennis.com]

M. Zabaleta - N. Massu Typ:1 1.4

Ich bilans spotkań to 2-1 ale 2-0 dla Mariano na cleyu: H2H [atptennis.com]

#122464 26/07/2003 18:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
ZABALETA i VOLANDRI no musza wygrac zamówiłem sobie no i oczywiscie zaklepalem hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#122465 26/07/2003 18:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044

#122466 26/07/2003 20:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ZABALETA PRZYPRAWIA MNIE O ...... CZY JEST TO GDZIES LIVE ?

#122467 26/07/2003 20:30
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
tu znajdziesz Zabalete na żywo http://www.livescore.com/tennis.dll

#122468 26/07/2003 20:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
IDE SIE UPIC JEST JUX 2-5 !!!! DZIAD... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#122469 26/07/2003 20:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
Zobaczycie on sie obudzi w 2 secie bedzie miał więcej sił a N. Massu padnie !!! i bedzie 2:1 dla Zabalety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#122470 26/07/2003 20:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A ZEBT ZABALETA JASNY ... STRZELIL. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: 0-1 W SETACH

#122471 26/07/2003 20:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Od tego jest temat:TENIS quasi CHAT 4 a nie tu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Moderatorzy pokasować ich posty!!

#122472 26/07/2003 20:38
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
No to macie pewniaka!

#122473 26/07/2003 20:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
swoje opinie kierujcie na quassi chat...
swoja droga...*******e tego mikolaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#122474 26/07/2003 20:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
1:0 dla zabalety w gemach zobaczycie on wygra cały mecz 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przełamanie bedzie !!

#122475 26/07/2003 20:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Boze ludzie czy wy naprawde slepi jestescie?!?!?!?Gnoj na forum robicie swoimi idiotycznymi postami mimo ze od tego typu komentarzy przeznaczony jest osobny temat!!Wiec zamiast komentarzy napiszcie czasem cos madrego na forum.

#122476 26/07/2003 20:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
****a sts15 i onlyONE nie piszcie tego tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

MODERATORZY DO DZIEŁA!

Czemu ja nie jestem moderatorem skasowałbym te głupie posty!

POPATRZ IDIOTO ****A MAĆ W JAKIM TEMACIE PISZESZ!!! :rolleyes:
TAKIE TRUDNE TO JEST!

#122477 26/07/2003 21:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NO I CZEGO SIE RZUCASZ ? POWIEDZ TO NORMALNIE I NIE MA SPRAWY !! TROCHE KULTURY ...

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1