|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Pare typkow na dzisaj(sts):
Suarez P. - Pisnik T. typ:1 1.80
Bartoli M. - Irvin M. typ:1 1.60
Medina A. - Kurhajcova L typ:2 2.30
Ruano Pascual V. - Jidkova A. typ:2 2.40
Burgsmueller L. - Kendrick R. typ:1 1.50
Carraz G. - Levy H. typ:1 1.45
Vinciguerra A. - Galimberti G. typ:1 1.75
Bryan B. - Delic A. typ:2 2.30
Talaja S. - Domachowska M. typ:2 3.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
talaja - domachowska
widzialem ostatnio na zywo final chellengera bella cup w toruniu w ktorym grala wlasnie domachowska i jakas kwalifikantka z ukrainy ....wyglala marta 2-1 ...mysle ze nawet niezle sie prezentowala ..ale popelniala wiecej niewymuszonych bledow i nie potrafila dlugo wymieniac pilek...pozatym jest szybka ,zwinna i bardzo artakcyjna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a wiec tymuje Marte bo wierze zu u siebie publicznosc ja zmotywuje ...a potrafi grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
Witam Panów. Oto moje typki : Kuznetsova S. - Koffi L. typ 1 Davenp./Raym.- Tarabini/Vis typ 1 Safina D. - Sakowicz J. typ 1 Gambill J.M. - Joyce M. typ 1 Ferrer A. - Ulihrach B. typ 1 Burgsmueller L. - Kendrick R. typ 1
Powiedzcie, czy mam na cos tutaj uwazac, bo chce na to dzis postawic 200, a tak na 100% ich pewien nie jestem, dzieki serdeczne
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał zaki: [qb]talaja - domachowska
widzialem ostatnio na zywo final chellengera bella cup w toruniu w ktorym grala wlasnie domachowska i jakas kwalifikantka z ukrainy ....wyglala marta 2-1 ...mysle ze nawet niezle sie prezentowala ..ale popelniala wiecej niewymuszonych bledow i nie potrafila dlugo wymieniac pilek...pozatym jest szybka ,zwinna i bardzo artakcyjna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a wiec tymuje Marte bo wierze zu u siebie publicznosc ja zmotywuje ...a potrafi grac[/qb] Moim skromnym zdaniem panna powinna raczej zająć się sprzedażą gofrów a nie grą w tenisa. (W turnieje typu CH zdaża się wygrywać nawet Dąbrowskiemu czy Fyrstenbergowi, a jak wszyscy wiedzą w gra w ich wykonaniu to przebijanie piłek a nie tenis.) Bardziej miarodajne są bowiem "występy" panny Marty w turniejach juniorskich w Paryżu i Londynie, czy w J&S Cup w Warszawie a tam świata nie zwojowała. Troszkę chyba szkoda "Dzikich kart" na naszych tenisistów. Lepiej dać je komuś zdolnemu ze Słowacji czy Czech. Będzie ciekawiej. a sam mecz z Talają. Może Marta ugra jakieś 3-4 gemy. Obym się mylił. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
1,08/ 1/ Hewitt L. v Mamiit C. 1,12/ 1/ Gambill J.M. v Joyce M. 1,12/ 1/ Safin M. v Amritraj P. 1,28/ 1/ Ramirez Hidalgo v Knowle J. 3,3/ 2/ Talaja S. v Domachowska M. 1,05/ 1/ Safina D. v Sakowicz J. 1,2/ 1/ Blanco G. v Matkowski M. 1,08/ 1/ Hrbaty D. v Fyrstenberg M.
ako 7,79 za 4,8 euro w gb
i niech moc będzie z tymi, na których postawiłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
co myslicie o meczu
Rochus C - Browne F
kurs 2.15 na tego drugiego i wydaje mi sie ze ma spore szanse wejsc. bo generalnie nie ma dzis czego grac na expekcie (kursy 1.20 pewniaki na Ferrera i Nalbandiana) a Vinciguerry z Galimbertim boje sie ruszac. babek na expekcie nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Warto natomiast ruszyc Bogomolov - Mello kurs na tego pierwszego spadl dzis z 1.42 na 1.38, tym bardziej ze kontuzjowany Mello zupelnie bez formy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Moim skromnym zdaniem panna powinna raczej zająć się sprzedażą gofrów a nie grą w tenisa. (W turnieje typu CH zdaża się wygrywać nawet Dąbrowskiemu czy Fyrstenbergowi, a jak wszyscy wiedzą w gra w ich wykonaniu to przebijanie piłek a nie tenis.) Bardziej miarodajne są bowiem "występy" panny Marty w turniejach juniorskich w Paryżu i Londynie, czy w J&S Cup w Warszawie a tam świata nie zwojowała. Troszkę chyba szkoda "Dzikich kart" na naszych tenisistów. Lepiej dać je komuś zdolnemu ze Słowacji czy Czech. Będzie ciekawiej. a sam mecz z Talają. Może Marta ugra jakieś 3-4 gemy. Obym się mylił. Pozdrawiam[/QB] Nie rozumiem czemu próbujesz od razu odbierać jej szansę na dalszą karierę. Przecież jest to jeszcze bardzo młoda zawodniczka i będzie się nadal rozwijać i zapewne osiągnie wyższy poziom niż prezentuje "dzisiaj". A co mają zrobić inne zawodniczki, których poziom gry jest jeszcze gorszy. "Najlepiej zostawić np. pierwszą setkę a reszta niech skończy karierę, bo po co mają grać jeżeli są słabe". Widziałem siedem meczy Domachowskiej na Bella Cup i w wyróżniała się spośród zawodniczek biorących udział w tym turnieju. Tak w sumie "powinno być", gdy zawodniczka wygrywa turniej. Wiem, że poziomu tego turnieju nie można porównywać np. z sopockim, ale od czegoś trzeba zacząć. Dużym problemem Marty jest brak regularności i przestoje w grze. Potrafi wygrać cztery gemy pod rząd żeby za chwilę taką samą ilość ich przegrać (lub na odwrót). Jednak moim zdaniem ma przewagę nad "numerem 1" polskiego tenisa, która jest Joanną Sakowicz. Tą przewaga jest psychika, która jest tak ważna w tenisie. Potrafi skoncentrować się na grze, nie poddaje się, walczy do końca czego czasami nie można powiedzieć o Sakowicz. Nie można jej odbierać szansy na odniesienie sukcesu gdy w sumie na dobre jej kariera się nie rozpoczęła. A co do pojedynku z Talają, to na pewno nie jest faworytką, ale jakieś szansę ma. Przecież w kobiecym tenisie jest taka nieregularność, że nigdy nie wiemy jak te "średnie" zawodniczki zagrają. Zobacz jakimi wynikami kończą się czasami ich mecze lub ich przebieg np. 6:0 0:6 6:1. Więc nigdy nic nie wiadomo. Jak ktoś chce "zaryzykować" to czemu nie. Kurs jest w miarę wysoki. Nie trzeba dużo zainwestować żeby coś "wygrać". A ewentualna porażka dużych strat też nie przyniesie. Wiem, że chęcią "postawienia" na Martę jest to, że jest to polka. W przeciwnym wypadku zapewne większość w ogóle nie zainteresowała by się tym meczem. I nie oczekuje odpowiedzi na mój post, chciałem tylko przedstawić swój "punkt widzenia".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
hmmm to moze i ja przestawie swoj punkt widzenia ale z innej strony poniewaz akurat bylem w Warszawie na turnieju i widzialem jej treningi i mecz...Przede wszystkim Domachowska nie jest zupelnie psychicznie przygotowana do duzych turniejow ,w 1 rundzie trafila na przecietna Voracova ktora nie zaprezentowala nic ale jak ogladalo sie gre naszej "gwiazdy" to rece opadaly....W kazdym gemie 2-3 niewymuszone to byla podstawa, zniechecenie do gry po przegranej pilce, zupelny brak regularnosci w grze , jeki niezadowolenia , jedyne co ja ratowalo to serwis ale tym to moze wygrywac "ogrodkowe turnieje" w Toruniu a nie w Warszawie , Domachowska nie jest przygotowana do gry na duzych imprezach co potwierdzila na Wimbledonie gdzie przegrala w 1 rundzie mimo iz przed zapowiadala iz swietnie jej sie gra na trawie i nawet w jakism turnieju w Anglii zaszla gdzies daleko tylko ten turniej mial range podobna do Bella Cup...Domachowska mimo ze jest mloda to i tak jest zapowiadana jako gwiazda od ponad 2 lat ,spojrzymy chociazby mlode Czeski i Rosjanki..wiek podobny a osiagnecia zupelnie nieporownywalne.Uwazam iz w Polsce panuje syndrom wczesnego gwiazdorstwa i przydala by sie pomoc psychologa a nie trenerow bo z takim podejsciem naszych rodakow do zawodowego tenisa to my dlugo dlugo nie zobaczymy zadnego tenisisty lub tenisistki odnoszacego sukcesy nie tylko w "ogrodkowcyh turniejach" .A co do meczu Talaja - Domachowska to jesli Marta zagra tak jak w Warszawie to zgadzam sie iz ma sznase urwac 3-4 gemy maksymalnie ale moze to bedzie jej przelomowy turniej...(czy tak-owy kiedykolwiek nastapi...)mam nadzieje ze tak .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
:rolleyes: blagam panowie, powiedzcie ,co o nich sądzicie Kuznetsova S. - Koffi L. typ 1 Davenp./Raym.- Tarabini/Vis typ 1 Safina D. - Sakowicz J. typ 1 Gambill J.M. - Joyce M. typ 1 Ferrer A. - Ulihrach B. typ 1 Burgsmueller L. - Kendrick R. typ 1
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i na poczatek:
I-20-totomix sanchez-norman 2 1.9
II-5-totomix sanchez-norman 2 1.9 ferrer-ulihrach 1 1.25 horna-savolt 1 1.3 bogomolov-mello 1 1.37 (wisla-olimpia 1 1.35) (bohemians-rosenborg x2 1.15)
tyle na razie i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
hmmm
niestety bardzo bym chciał ale moim zdaniem Domachowska przegra z Talają...przyklad meczu z Voravcowa w warszawie jest b. dobry...we waszystkich kluiczowych momentach wychodziła jej słabośc i nieprzygotowanie do gry na tym szczeblu..i co gorsza nie wygladało na to by robila szybkie postepy...
Talaja to średniak ale jak zagra na swoim nawet przeciętnym poziomie to wygra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Dalrid typki sa calkiem spok z tym ze male kursy ale za wieksza kase na pewno nie gral bym w meczu w ktorym wystepuje Ulichrach bo to po Szwabach i Ruskich najbardziej nieobliczalny tenisista a w Sopocie przeszedl juz kwalifikacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
dzieki, wiec jest bez niemca - dzieki, jak siadzie to bede wniebowziety a dla ciebie wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i na poczatek:
I-20-totomix sanchez-norman 2 1.9
II-5-totomix sanchez-norman 2 1.9 ferrer-ulihrach 1 1.25 horna-savolt 1 1.3 bogomolov-mello 1 1.37 (wisla-olimpia 1 1.35) (bohemians-rosenborg x2 1.15)
tyle na razie i powodzenia[/qb] Dlaczego uwazasz ze norman wygra jak wszystko przemawia za sanchezem? Chyba ze o czyms nei wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
Co drodzy towarzysze myslicie o tym tenisiku? Ruano Pas.-Jidkova ?Kto ma wieksze szanse?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb] Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i na poczatek:
I-20-totomix sanchez-norman 2 1.9
II-5-totomix sanchez-norman 2 1.9 ferrer-ulihrach 1 1.25 horna-savolt 1 1.3 bogomolov-mello 1 1.37 (wisla-olimpia 1 1.35) (bohemians-rosenborg x2 1.15)
tyle na razie i powodzenia[/qb] Dlaczego uwazasz ze norman wygra jak wszystko przemawia za sanchezem? Chyba ze o czyms nei wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Sanchez ma kontuzję prawej nogi której nabawił się w Gaastad, w Gaastad oddał walkowera, w Stuttgarcie kreczował, w Kitzbuchel przemęczył się w jednym łatwo przegranym meczu - widać że z jego nagą coraz lepiej ale chyba Norman nieźle grał w Umag i powinien wygrać ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Dzieki szkoda ze o tym wczesniej nei wiedzialem a tak przy okazji to z jakiej strony mozna sie dowiedziec co dolega konkretnym zawodniką?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
Gram za 200PLN
Pewniakiem dla mnie jest Carraz, dajcie jakiś namiar na mecz o podobnym ryzyku i kursie od 1.3 w górę
Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Chladkova-Cohen Aloro...1...1.52...Prof....16:00
+ Bartoli (1.6), Vinciguerra (1.8), Jidkova (2.61)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|