Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#122538 29/07/2003 02:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Macie juz moze juz jakies przypuszczenia co do jutrzejszych meczykow tenisowych? jakies 99% pewniaki i 1% niespodzianki ? np w sopocie z notowan wynika za raczej wszystko jasne i ja raczej smialo dalbym same 1 wg oznaczen profa

Bonus: Unibet
#122539 29/07/2003 03:34
Dołączył: May 2002
Posty: 25
S
seb Offline
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 25
Witam
Mam pytanie u jakich bukow mozna grac na dokladny wynik meczu ?
Z gory dzieki za pomoc i powodzenia w typowaniu
seb

#122540 29/07/2003 03:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał seb:
[qb]Witam
Mam pytanie u jakich bukow mozna grac na dokladny wynik meczu ?
Z gory dzieki za pomoc i powodzenia w typowaniu
seb[/qb]
www.gamebookers.com [gamebookers.com]
www.globet.com [globet.com]

bet365 też ma chyba takie zakłady ale nie od I rundy

#122541 29/07/2003 04:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Co sadzicie o tych 2 meczach:
Savolt, A - Horna, L - 2 (1.40 Unibet)
Ulihrach, B - Ferrer, D - 2 (1.30 Unibet)

Szczerze mowiac tych 2 pierwszych nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a horna i ferrera znam dobrze.
Czy myslicie ze to pewne mecze? :rolleyes:

#122542 29/07/2003 12:29
Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
Quote
Oryginalnie wysłał jaix:
[qb]Co sadzicie o tych 2 meczach:
Savolt, A - Horna, L - 2 (1.40 Unibet)
Ulihrach, B - Ferrer, D - 2 (1.30 Unibet)

Szczerze mowiac tych 2 pierwszych nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a horna i ferrera znam dobrze.
Czy myslicie ze to pewne mecze? :rolleyes: [/qb]
horna jest typem gracza ktory moze przegrac nawet z savoltem ...jest za bardzo himeryczny i jego wyniki tez nie powalaja...

a ja proponuje

cermak - urban 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> urban to polak i wszystko jasne ...
verdasco - marray 1 1.21 roznica kilku klas ..poztym marray nie gral za duzo na clayu

#122543 29/07/2003 12:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał jaix:
Szczerze mowiac tych 2 pierwszych nie znam :
no to znaczy, że interesujesz sie tenisem od niedawna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#122544 29/07/2003 12:44
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Oto moje dzisiejsze typy z ktorych poskladam kuponiki:

Morrison J. - Elseneer G. 2
Goldstein P. - Baker B. 1
Chang M. - Fleishmann Z. 1
Ginepri R. - Ilie A. 1
Grosjean S. - Malisse X. 1
Cermak F. - Urban F. 1
Hrbaty D. - Fyrstenberg M 1
Coria G. - Hanescu V. 1
Kratochvil M. - Goellner M 1
Mutis O. - Voinea A. 1
Volandri F. - Puerta M. 1
Ramirez Hidalgo R. - Knowle J. 1
Moya C. - Portas A. 1
Blanco G. - Matkowski M. 1

Lopez F. - Platel G. 1
Zib T. - Cadart R. 1
Clavet F. - Rojer J.J. 1
Prinosil D. - Bachelot J.F 2
Santopadre V. - Phillip T. 1
Verdasco F. - Murray A. 1
Nadal R. - Vik R. 1

Jesli postawilibyscie gdzies odwrotnie piszcie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#122545 29/07/2003 12:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
witam!!! wie ktoś jaka pogoda w sopocie? bo u mnie leje strasznie

#122546 29/07/2003 13:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
WITAM WYGLĄDAM ZA OKNO I CO WIDZE PADA TAKŻE SOPOT
CHYBA DZISIAJ NIE ZAGRA ALE MIEJMY NADZIEJE ŻE TAK NIE BĘDZIE BO PANOWIE SIĘ ROZMYŚLĄ I POJADĄ DO DOMU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#122547 29/07/2003 13:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zawody mogłyby się odbyć na Mazurach, tu świeci takie słońce, że w pale się nie mieści. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#122548 29/07/2003 15:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
KOTLETOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisałeś że pada w Sopocie, a ja dziwnie widzę że mecze trwają w najlepsze!
Co dach założyli czy w piłkę wodną grają?

#122549 29/07/2003 16:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
KOTLETOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisałeś że pada w Sopocie, a ja dziwnie widzę że mecze trwają w najlepsze!
Co dach założyli czy w piłkę wodną grają?

o 9 PADAŁO I TERAZ TEŻ PADA W 3-MIEŚCIE DESZCZE NIE PADAJĄ 24H NA DOBĘ A W PIŁKĘ WODNĄ TEŻ MOGĄ POGRAĆ DO MORZA OD KORTÓW NIEDALEKO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#122550 29/07/2003 16:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
moje typy na dzis/jutro:

Sopot:
Goellner - Kratochvil 2 1,25
Volandri - Puerta 1 1,30
Voinea - Mutis 2 1,45
2,36

Washington:
Draper - Fish 1 2,25
Delgado - Benneteau 1 1,70
3,83

Roitman - Luczak 2 1,55
Moodie - Saulnier 2 1,60
2,48

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122551 29/07/2003 17:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Moge poradzic tylko jedno wszystkim, ktorzy obstawiaja mecze w Sopocie.

Poczekajcie az sie porzadnie rozpogodzi

Obstawianie jakiegokolwiek meczu, wiedzac ze moze on byc kilkukrotnie przerywany jest amatorszczyzna. W takich warunkach dochodzi do niesamowitych czasami wynikow, takze odradzam. W Waszyngtonie i LA jest wytarczajaco duzo ciekawych meczow do grania.

#122552 29/07/2003 17:26
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Co się dzieje że na Valandreigo jest juz kurs 1,55 ?? Czyżby jakaś kontuzja Włocha ??

#122553 29/07/2003 17:31
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Własnie znalazłem w ofercie Turnieju z Los Angeles ciekawy mecz nr z profa
#286 Kiefer-Thomann 1,55 2,10
Otóz panowie grali ze soba tylko raz i bylo to na zeszłotygodniowym turnieju w Indianapolis kiedy to Thomann Wygrał 76(2) 75 i przegrał dopiero w polfinale po ciezkiej walce z Srichaphanem. Ostatnio chłopak jest w dobrej formie, jego stosunek na hardzie wynosi w tym roku 4-1 a Kiefera 3-4, moze wiec warto zaryzykowac 2??, napiszcie co sadzicie.
Pozdrawiam

#122554 29/07/2003 17:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Delgado-Bennetau 1 :5gw:
Blake-Carraz 1 :4gw:
Luczak-Roitman 1 :5gw:
Mahut-Bracciali 1 :4gw:
Santopadre-Phillips 1 :3gw:

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#122555 29/07/2003 20:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
ale nudy dzis i kupony nawet mi wyszly jakies bez sensu, heh

I-20-sts
volandri-puerta 2 2.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
agassi-heuberger 1 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ferrero-dabrowski 1 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

II-2z3za9
dokic-serna 1 1.48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
martinzez-pierce 2 1.78
(bayern-eintracht 1+2g 1.58

#122556 29/07/2003 20:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał Grey Fox:
[qb]Własnie znalazłem w ofercie Turnieju z Los Angeles ciekawy mecz nr z profa
#286 Kiefer-Thomann 1,55 2,10
Otóz panowie grali ze soba tylko raz i bylo to na zeszłotygodniowym turnieju w Indianapolis kiedy to Thomann Wygrał 76(2) 75 i przegrał dopiero w polfinale po ciezkiej walce z Srichaphanem. Ostatnio chłopak jest w dobrej formie, jego stosunek na hardzie wynosi w tym roku 4-1 a Kiefera 3-4, moze wiec warto zaryzykowac 2??, napiszcie co sadzicie.
Pozdrawiam[/qb]
Ja postawilem na Kiefera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122557 29/07/2003 20:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Typki na wieczór (gb)
1.75 Chang M. v Fleishmann 1.90
totalnie beznadziejnie grający Chang powinien już chyba skończyć karierę i nie rozmieniać swoich historycznych zwycięstw na drobne.
Powinien przegrać z małoznanym rodakiem

1.34 Blake J. v Carraz G. 2.90
liczę na kolejne zwycięstwo Carraza nad Blakiem (wygrał z nim poprzednio kilka tygodni temu w Newport) Carraz na fali, a Blake zdaje się być bez formy

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 1,635 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1