|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
Macie juz moze juz jakies przypuszczenia co do jutrzejszych meczykow tenisowych? jakies 99% pewniaki i 1% niespodzianki ? np w sopocie z notowan wynika za raczej wszystko jasne i ja raczej smialo dalbym same 1 wg oznaczen profa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2002
Posty: 25 |
Witam Mam pytanie u jakich bukow mozna grac na dokladny wynik meczu ? Z gory dzieki za pomoc i powodzenia w typowaniu seb
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał seb: [qb]Witam Mam pytanie u jakich bukow mozna grac na dokladny wynik meczu ? Z gory dzieki za pomoc i powodzenia w typowaniu seb[/qb] www.gamebookers.com [ gamebookers.com] www.globet.com [ globet.com] bet365 też ma chyba takie zakłady ale nie od I rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Co sadzicie o tych 2 meczach: Savolt, A - Horna, L - 2 (1.40 Unibet) Ulihrach, B - Ferrer, D - 2 (1.30 Unibet)
Szczerze mowiac tych 2 pierwszych nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a horna i ferrera znam dobrze. Czy myslicie ze to pewne mecze? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
Oryginalnie wysłał jaix: [qb]Co sadzicie o tych 2 meczach: Savolt, A - Horna, L - 2 (1.40 Unibet) Ulihrach, B - Ferrer, D - 2 (1.30 Unibet)
Szczerze mowiac tych 2 pierwszych nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a horna i ferrera znam dobrze. Czy myslicie ze to pewne mecze? :rolleyes: [/qb] horna jest typem gracza ktory moze przegrac nawet z savoltem ...jest za bardzo himeryczny i jego wyniki tez nie powalaja... a ja proponuje cermak - urban 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> urban to polak i wszystko jasne ... verdasco - marray 1 1.21 roznica kilku klas ..poztym marray nie gral za duzo na clayu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał jaix: Szczerze mowiac tych 2 pierwszych nie znam : no to znaczy, że interesujesz sie tenisem od niedawna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Oto moje dzisiejsze typy z ktorych poskladam kuponiki:
Morrison J. - Elseneer G. 2 Goldstein P. - Baker B. 1 Chang M. - Fleishmann Z. 1 Ginepri R. - Ilie A. 1 Grosjean S. - Malisse X. 1 Cermak F. - Urban F. 1 Hrbaty D. - Fyrstenberg M 1 Coria G. - Hanescu V. 1 Kratochvil M. - Goellner M 1 Mutis O. - Voinea A. 1 Volandri F. - Puerta M. 1 Ramirez Hidalgo R. - Knowle J. 1 Moya C. - Portas A. 1 Blanco G. - Matkowski M. 1
Lopez F. - Platel G. 1 Zib T. - Cadart R. 1 Clavet F. - Rojer J.J. 1 Prinosil D. - Bachelot J.F 2 Santopadre V. - Phillip T. 1 Verdasco F. - Murray A. 1 Nadal R. - Vik R. 1
Jesli postawilibyscie gdzies odwrotnie piszcie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696 |
witam!!! wie ktoś jaka pogoda w sopocie? bo u mnie leje strasznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547 |
WITAM WYGLĄDAM ZA OKNO I CO WIDZE PADA TAKŻE SOPOT CHYBA DZISIAJ NIE ZAGRA ALE MIEJMY NADZIEJE ŻE TAK NIE BĘDZIE BO PANOWIE SIĘ ROZMYŚLĄ I POJADĄ DO DOMU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zawody mogłyby się odbyć na Mazurach, tu świeci takie słońce, że w pale się nie mieści. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
KOTLETOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisałeś że pada w Sopocie, a ja dziwnie widzę że mecze trwają w najlepsze! Co dach założyli czy w piłkę wodną grają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547 |
KOTLETOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisałeś że pada w Sopocie, a ja dziwnie widzę że mecze trwają w najlepsze! Co dach założyli czy w piłkę wodną grają?
o 9 PADAŁO I TERAZ TEŻ PADA W 3-MIEŚCIE DESZCZE NIE PADAJĄ 24H NA DOBĘ A W PIŁKĘ WODNĄ TEŻ MOGĄ POGRAĆ DO MORZA OD KORTÓW NIEDALEKO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
moje typy na dzis/jutro:
Sopot: Goellner - Kratochvil 2 1,25 Volandri - Puerta 1 1,30 Voinea - Mutis 2 1,45 2,36 Washington: Draper - Fish 1 2,25 Delgado - Benneteau 1 1,70 3,83 Roitman - Luczak 2 1,55 Moodie - Saulnier 2 1,60 2,48
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Moge poradzic tylko jedno wszystkim, ktorzy obstawiaja mecze w Sopocie.
Poczekajcie az sie porzadnie rozpogodzi
Obstawianie jakiegokolwiek meczu, wiedzac ze moze on byc kilkukrotnie przerywany jest amatorszczyzna. W takich warunkach dochodzi do niesamowitych czasami wynikow, takze odradzam. W Waszyngtonie i LA jest wytarczajaco duzo ciekawych meczow do grania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Co się dzieje że na Valandreigo jest juz kurs 1,55 ?? Czyżby jakaś kontuzja Włocha ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Własnie znalazłem w ofercie Turnieju z Los Angeles ciekawy mecz nr z profa #286 Kiefer-Thomann 1,55 2,10 Otóz panowie grali ze soba tylko raz i bylo to na zeszłotygodniowym turnieju w Indianapolis kiedy to Thomann Wygrał 76(2) 75 i przegrał dopiero w polfinale po ciezkiej walce z Srichaphanem. Ostatnio chłopak jest w dobrej formie, jego stosunek na hardzie wynosi w tym roku 4-1 a Kiefera 3-4, moze wiec warto zaryzykowac 2??, napiszcie co sadzicie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Delgado-Bennetau 1 :5gw: Blake-Carraz 1 :4gw: Luczak-Roitman 1 :5gw: Mahut-Bracciali 1 :4gw: Santopadre-Phillips 1 :3gw:
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
ale nudy dzis i kupony nawet mi wyszly jakies bez sensu, heh
I-20-sts volandri-puerta 2 2.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> agassi-heuberger 1 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ferrero-dabrowski 1 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
II-2z3za9 dokic-serna 1 1.48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> martinzez-pierce 2 1.78 (bayern-eintracht 1+2g 1.58
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Oryginalnie wysłał Grey Fox: [qb]Własnie znalazłem w ofercie Turnieju z Los Angeles ciekawy mecz nr z profa #286 Kiefer-Thomann 1,55 2,10 Otóz panowie grali ze soba tylko raz i bylo to na zeszłotygodniowym turnieju w Indianapolis kiedy to Thomann Wygrał 76(2) 75 i przegrał dopiero w polfinale po ciezkiej walce z Srichaphanem. Ostatnio chłopak jest w dobrej formie, jego stosunek na hardzie wynosi w tym roku 4-1 a Kiefera 3-4, moze wiec warto zaryzykowac 2??, napiszcie co sadzicie. Pozdrawiam[/qb] Ja postawilem na Kiefera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Typki na wieczór (gb) 1.75 Chang M. v Fleishmann 1.90 totalnie beznadziejnie grający Chang powinien już chyba skończyć karierę i nie rozmieniać swoich historycznych zwycięstw na drobne. Powinien przegrać z małoznanym rodakiem
1.34 Blake J. v Carraz G. 2.90 liczę na kolejne zwycięstwo Carraza nad Blakiem (wygrał z nim poprzednio kilka tygodni temu w Newport) Carraz na fali, a Blake zdaje się być bez formy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|