Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#122558 29/07/2003 21:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Oto następne turnieje w tym tygoniu:July 28-August 3, 2003

Legg Mason Tennis Classic
Washington, DC, U.S.A.

Prize Money: US$600,000
Winner's Race Points: 40
Draw Size: 48
Surface: Hard
Website: Legg Mason Tennis Classic [leggmasontennisclassic.com]

2002 Singles Final:
(6)James Blake d. (14)Paradorn Srichaphan 1-6, 7-6(5), 6-4

2002 Doubles Final:
(2)W. Black/K. Ullyett d. (3)B. Bryan/M. Bryan 3-6, 6-3, 7-5

Top Eight Seeds:
1. Andre Agassi
2. Andy Roddick
3. Paradorn Srichaphan
4. Fernando Gonzalez
5. Yevgeny Kafelnikov
6. James Blake
7. Max Mirnyi
8. Nikolay Davydenko

Bonus: Unibet
#122559 29/07/2003 21:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Idea Prokom Open
Sopot, Poland

Prize Money: €500,000
Winner's Race Points: 35
Draw Size: 32
Surface: Clay
Website:Idea Prokom Open [ideaprokomopen.pl]

2002 Singles Final:
Jose Acasuso d. Franco Squillari 2-6, 6-1, 6-3

2002 Doubles Final:
(1)F. Cermak/L. Friedl d. (3)J. Coetzee/N. Healey 7-5, 7-5

Top Eight Seeds:
1. Juan Carlos Ferrero
2. Carlos Moya
3. Guillermo Coria
4. David Nalbandian
5. Filippo Volandri
6. David Sanchez
7. Dominik Hrbaty
8. Olivier Mutis

#122560 29/07/2003 21:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mercedes-Benz Cup
Los Angeles, CA, U.S.A.

Prize Money: US$380,000
Winner's Race Points: 35
Draw Size: 32
Surface: Hard
Website: Mercedes-Benz Cup [mercedes-benzcup.com]

2002 Singles Final:
(2)Andre Agassi d. Jan-Michael Gambill 6-2, 6-4

2002 Doubles Final:
S. Grosjean/N. Kiefer d. J. Gimelstob/M. Llodra 6-4, 6-4

Top Eight Seeds:
1. Lleyton Hewitt
2. Sebastien Grosjean
3. Sjeng Schalken
4. Gustavo Kuerten
5. Mark Philippoussis
6. Marat Safin
7. Wayne Ferreira
8. Vincent Spadea

#122561 29/07/2003 22:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam. Na dzis zagram mecz Niemeyer - Kuerten 1 kurs 5.2 expekt. Mam przeczucie ze Niemeyer wygra. Zagralem ten mecz za 20 zl. Mam nadzieje ze przeczucie mnie nie zawiedzie. Jak Wy byscie grali ten mecz?

#122562 29/07/2003 23:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Witam. Na dzis zagram mecz Niemeyer - Kuerten 1 kurs 5.2 expekt. Mam przeczucie ze Niemeyer wygra. Zagralem ten mecz za 20 zl. Mam nadzieje ze przeczucie mnie nie zawiedzie. Jak Wy byscie grali ten mecz?[/qb]
tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#122563 29/07/2003 23:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Wiecie że również tak pomyślałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#122564 30/07/2003 02:25
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
sory co sadzicie o szansach urbana z cermakiem bo nikt sie tu zabardzo niewypowiedzial... urban wedlug strony turniejowej byl rewelacja eliminacji... cermak w rankingu jest 319 a urban 1358 :eek: prosze o opinie jesli ktos ma jakies pojecie o tym meczu... z gory dzieki... pozdrawiam

jeszcze gry eliminacyjne:
urban - prieto (arg, nr 3) 7-6(2) 7-6(2)
urban - kostecki 3-6 6-3 6-4
urban - hellstrom (swe, nr 5) 7-6(3) 6-0

ja postawilem na cermaka za 1.3 w profie ale zaczynam miec watpliwosci... i zastanawiam sie czy jesli wystawia dzis kursy na ten mecz to postawic na urbana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

wczorajsze kursy by prof Cermak-Urban 1.3 2.86
na dzis jeszcze niema podanej godziny meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

co o tym myslicie :rolleyes:

cermak (cze, nr 4) - ryderstedt(swe) 6-2 6-2
cermak - friedl(cze) 6-2 6-4
cermak - flock(ger, nr 7) 6-2 6-2

#122565 30/07/2003 13:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]Typki na wieczór (gb)
1.75 Chang M. v Fleishmann 1.90
totalnie beznadziejnie grający Chang powinien już chyba skończyć karierę i nie rozmieniać swoich historycznych zwycięstw na drobne.
Powinien przegrać z małoznanym rodakiem

[/qb]
Kitajec chyba przeczytał twój komentarz, bo roz*******ił Fleishmana 6-1 6-1, musiał się mocno zdenerwować... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122566 30/07/2003 13:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
no i wciąż nie wiem co myśleć o meczu Volandri-Puerta, Sts i Prof zachowują wciąż stoicki spokój nie zmieniająć kursu, z reguły na jakieś maxymalne lipy reagują dosyć szybko. Mi tam na kuponie z ako 4.36 został jeszcze mecz Ramireza 1 no i właśnie Volandri 1. Grać kontre na Puerte, czy nie? oto jest pytanie!

#122567 30/07/2003 13:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Ja na jednym mam na Puerte a na drugim na Volandriego. Tak czy siak wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#122568 30/07/2003 13:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Kurde nie wiem o co chodzi ale na betfair daja juz podobno 10 na volandriego wiec polece chyba zaraz i dam na pana puerte po kursie 2,6 w sts

#122569 30/07/2003 13:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Ruben RAMIREZ-HIDALGO &#8211; Julian KNOWLE

Ruben RAMIREZ-HIDALGO

Kosice challenger, Slovakia (Clay)
June 30-July 6, 2003
(5)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Andrei Stoliarov (RUS) 6-1 6-1
(5)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Mariano Delfino (ARG) 6-3 6-1
(5)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Richard Gasquet (FRA) 6-2 6-0
(5)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. (2)Filippo Volandri (ITA) 6-2 6-4
(5)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Tomas Zib (CZE) 6-3 4-6 6-4

Amersfoort ATP, Netherlands (Clay)
July 14-20, 2003
Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. (WC)Francisco Clavet (ESP) 6-4 6-2
Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. (3)Juan Ignacio Chela (ARG) 6-1 6-1
(6)Raemon Sluiter (NED) d. Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) 7-6(4) 6-7(2) 6-2

Umag ATP, Croatia (Clay)
July 21-27, 2003
Magnus Norman (SWE) d. Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) 4-6 6-3 7-5
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Julian KNOWLE

Newport ATP, RI, USA (Grass)
July 7-13, 2003
Julian Knowle (AUT) d. Cecil Mamiit (USA) 6-4 6-2
(8)Jurgen Melzer (AUT) d. Julian Knowle (AUT) 6-3 5-7 6-4

Helsinki challenger, Finland (Clay)
July 14-20, 2003
Julian Knowle (AUT) d. (4)Alex Bogomolov (USA) 7-6(2) 7-6(3)
Thierry Ascione (FRA) d. Julian Knowle (AUT) 7-5 6-3

Umag ATP, Croatia (Clay)
July 21-27, 2003
Jean-Rene Lisnard (FRA) d. Julian Knowle (AUT) 6-4 6-3

Jak widać Knowle nie popisał się ostatnio niczym szczególnym do tego dochodzi fakt, że zdecydowanie lepiej czuje się na trawie (tak naprawde to na trawie też jest cienki) i dlatego typowy clay&#8217;owiec jakim jest Ramirez-Hidalgo nie powinien mieć problemów. Za Hidalgo przemawia też fakt że pokonał ostatnio m. in. Volandriego i Chelę. Ponadto myślę że porażkę z Normanem można potraktować jako wypadek przy pracy i teraz wypoczęty nie da się ograć już w pierwszej rundzie. Jedyne co mnie martwi to to czy Hiszpanie lubią grać przy takiej pogodzie?

TYP: Ruben RAMIREZ-HIDALGO

#122570 30/07/2003 14:52
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam

Zagralem na dzis takie oto meczyki:

352 Koukalova-Cohen A. typ:1 1.78 -pewniak
381 Kost/Vor-Oste/Schn typ:1 1.29 -pewniak


353 Mandula-Medina typ:2 2.01

337 Oliv/A.Ram-Car/Cle typ:1 1.69

i dzis w Sopocie jeszcze taka niespodzianka:

376 Perry/Shi-Arto/Bro typ:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122571 30/07/2003 15:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
tak bedzie:

376 PERRY/SHIMADA-ARTONI/BROWNE TYP:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

narka

#122572 30/07/2003 16:08
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Czy ktoś może potwierdzić wynik Matkowski - Blanco 6:0, 6:4 ?!?
Wysyłam post w temacie CHAT a on się nie pojawia - dziwna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#122573 30/07/2003 16:21
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Mam bardzo wazne pytanie Roddick-B.Bryan, czy w tym spotkaniu Roddic gladko powinien pokonac Brayna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#122574 30/07/2003 16:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Na dzisiaj polecam dwa mecze:

Armitraj - Carlsen

Carlsen tak slabo nie gral juz dawno, a Armitraj bardzo dobrze serwuje, wczoraj zniechecil do gry Safina. Nie jest to jeszcze zawodnik stabilny (Parkash) ale z Carlsenem powinien sobie poradzic.
Zwlaszcza kurs 3.35 (Expekt) powoduje, ze takiego meczu nie mozna odpuscic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bryan - Okun

Bryan dobry deblista, w singlu nie jest rewelacylny ale z przecietniakami typu Okuna potrafi sobie poradzic. Ponadto Okun gra beznadziejnie (ostatnio) skreczowal zresta w finale kwalifikacji do tego turnieju. Dosc mocna 1, a i kurs zachecajacy: kolo 2.2

#122575 30/07/2003 17:13
Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Na dzisiaj polecam dwa mecze:

Bryan - Okun

Bryan dobry deblista, w singlu nie jest rewelacylny ale z przecietniakami typu Okuna potrafi sobie poradzic. Ponadto Okun gra beznadziejnie (ostatnio) skreczowal zresta w finale kwalifikacji do tego turnieju. Dosc mocna 1, a i kurs zachecajacy: kolo 2.2[/qb]
nie jestem tylko pewny czy okun nie skreczowal umyslnie bo juz wiedzial ze jest lucy - looserem i wsokoczy na miejsce rozstawionego gracza w 1 rundzie i bedzie mial wolny los ...a co do samego meczu ja sam bym raczej obstawial na okuna ...wydaje mi sie ze mu bardziej odpowiada taka nawierzchnia ...

#122576 30/07/2003 17:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

volandri rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a dzis:

I-20-sts
cermak-urban 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
cermak/riedl-dabrowski/golab 1 1.1
gonzalez-benneteau 1 1.2
hantuchova-srebotnik 1 1.4

#122577 30/07/2003 17:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
II-10-sts
capriati-lichovceva 1 1.12
clijsters/sugiyama-pierce/stubbs 1 1.15
coria-rochus 1 1.08
nadal-dell'acqua 1 1.3
srichaphan-saulnier 1 1.3
phillippoussis-chang 1 1.15
lopez-falla 1 1.12

tyle, na razie i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, burbon), 1,617 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1