Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#122578 30/07/2003 19:24
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
Oryginalnie wysłał globus:
[qb]Oto moje dzisiejsze typy z ktorych poskladam kuponiki:

Morrison J. - Elseneer G. 2 -
Goldstein P. - Baker B. 1 +
Chang M. - Fleishmann Z. 1 +
Ginepri R. - Ilie A. 1 +
Grosjean S. - Malisse X. 1 +
Cermak F. - Urban F. 1 +
Hrbaty D. - Fyrstenberg M 1 +
Coria G. - Hanescu V. 1 +
Kratochvil M. - Goellner M 1-
Mutis O. - Voinea A. 1 +
Volandri F. - Puerta M. 1 -
Ramirez Hidalgo R. - Knowle J. 1 +
Moya C. - Portas A. 1 -
Blanco G. - Matkowski M. 1 +

Lopez F. - Platel G. 1 +
Zib T. - Cadart R. 1 +
Clavet F. - Rojer J.J. 1 +
Prinosil D. - Bachelot J.F 2 +
Santopadre V. - Phillip T. 1 +
Verdasco F. - Murray A. 1 +
Nadal R. - Vik R. 1 +

Jesli postawilibyscie gdzies odwrotnie piszcie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Skutecznosc 1721=81% nawet niezle mi poszlo :zobacz: Jesli ktos jest zainteresowany moimi typami zapraszam do mojego tematu - https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=001671

Bonus: Unibet
#122579 30/07/2003 21:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
i na koniec dnia:

III-20-prof
petrova-coetzer 1 1.7
lopez-falla 1 1.11
cermak/friedl-dabrowski/golab 1 1.09

IV-10-prof
philippoussis-chang 1 1.18
gonzalez-benneteau 1 1.21
srichaphan-saulnier 1 1.31
nadal-dellacqua 1 1.29
arnold/hood-rochus/savolt 1 1.12
kuzniecova-tu 1 1.13

#122580 30/07/2003 21:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
V-3z4za4-prof

grosjean-ginepri 2 2.45
muller-johansson 1 1.75
martinez-pierce 2 1.78
petrova-coetzer 1 1.7

#122581 30/07/2003 21:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
VI-2-prof
martinze-pierce 2 1.78
black/lichovceva 1 1.5
sugiyama-raymond 1 1.7
petrova-coetzer 1 1.7
muller-johansson 1 1.75

#122582 30/07/2003 21:33
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Jestem ciekaw waszego zdania co do meczu:
Okun - M.Bryan 1
Profesional: 1.46
STS: 1.60
Expekt: 1.60
Unibet: 1.71

Według mnie zapowiada się na pewne zwycięstwo Żydka, przecież Mark Bryan wogóle nie ma osiągnieć w singlu a ta druga runda to dla niego życiowy sukces chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Co Wy o tym myślicie ?!?

#122583 30/07/2003 22:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Washington
[Linked Image]

N. Davydenko - S. Larose Typ:1 1.2
F. Gonzalez - J. Benneteau Typ:1 1.2
A. Roddick - B. Bryan Typ:1 1.08

#122584 30/07/2003 22:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 190
V
member
member
V Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 190
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Jestem ciekaw waszego zdania co do meczu:
Okun - M.Bryan 1
Profesional: 1.46
STS: 1.60
Expekt: 1.60
Unibet: 1.71

Według mnie zapowiada się na pewne zwycięstwo Żydka, przecież Mark Bryan wogóle nie ma osiągnieć w singlu a ta druga runda to dla niego życiowy sukces chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Co Wy o tym myślicie ?!?[/qb]
Nie wiem tylko czy zauwazyles, ze Okun wszedl do glownego turnieju jako (LL) z kwalifikacji. Byl on tam rozstawiony z nr 1. Pierwsz runde mial wolna, druga przeszedl latwo, a w trzeciej w spotkaniu z Maclagan'em skreczowal przy stanie 6/3 3/6 5/5 dla przeciwnika. No a pozniej z powodu rezygnacji Massu wskoczyl na jego miejsce. Nie wiem co bylo przyczyna kreczu, byc moze juz wiedzial, ze Massu nie zagra i to on bedzie gral w glownym turnieju i sobie odpusil, ale to tylko moje przypuszczenie.
W kazdym badz razie ja zagralem na Bryana w Profie po kursie 2.23 bo w tej sytuacji uwazam, ze jest on warty ryzyka.

#122585 30/07/2003 22:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Los Angeles
[Linked Image]

K. Carlsen - Amritraj Prakash Typ:1 1.30
S. Schalken - N. Kiefer Typ:1 1.45
L. Hewitt - Joyce Typ:1 1.05

#122586 30/07/2003 23:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a dzisa taka wtopa Goellner-Kratochvil stawialem na Kratochvila. czy to bylo do przewidzenia ze Goellher wygra?
macie moze jakies pewniaczki na 31?

#122587 30/07/2003 23:51
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dzięki Valldemaar za info co do meczu Okun - M.Bryan teraz to dla mnie jest NO BET
Jeszcze raz wielkie dzięki

#122588 31/07/2003 01:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]tak bedzie:

376 PERRY/SHIMADA-ARTONI/BROWNE TYP:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

narka[/qb]
2:6 6:7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#122589 31/07/2003 03:07
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
[qb]Mam bardzo wazne pytanie Roddick-B.Bryan, czy w tym spotkaniu Roddic gladko powinien pokonac Brayna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
/////////////////
Uwazam ze Roddick spokojnie wygra.
Jesli nie ma zadnej kontuzji to jest dla mnie faworytem nr 1 w US Open.

#122590 31/07/2003 03:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
HEY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CZY MACIE MOZE LINK DO LIVE WYNICZKOW Z WASHINGTONU ?? NA ICH STRONCE NIE MA LIVE (NIE ZAUWAZYLEM)

#122591 31/07/2003 03:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#122592 31/07/2003 12:33
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Dzieki za typy
spadea, srichapan, sargsian - win

Co gramy na dziś ?

#122593 31/07/2003 12:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Luis HORNA &#8211; Dominik HRBATY

HORNA

Amersfoort ATP, Netherlands
July 14-20, 2003
Surface &#8211; Clay
Luis Horna (PER) d. (8)Albert Portas (ESP) 6-3 7-5
Luis Horna (PER) d. Christophe Rochus (BEL) 6-4 6-4
Luis Horna (PER) d. (q)Oscar Hernandez (ESP) 6-7(5) 6-3 6-3
(7)Nicolas Massu (CHI) d. Luis Horna (PER) 6-3 4-0 ret.

Kitzbuhel ATP, Austria
July 21-27, 2003
Surface &#8211; Clay
Luis Horna (PER) d. (q)Daniel Kollerer (AUT) 6-3 6-2
(10)Max Mirnyi (BLR) d. Luis Horna (PER) 6-3 6-2

Idea Prokom Open
July 28-August 3, 2003
Surface - Clay
Luis Horna (PER) d. Attila Savolt (HUN) 6-1 6-1

HRBATY
Kosice challenger, Slovakia
June 30-July 6, 2003
(1)(WC)Dominik Hrbaty (SVK) d. (WC)David Sebok (SVK) 6-2 6-2
(1)(WC)Dominik Hrbaty (SVK) d. (q)Victor Bruthans (SVK) 6-4 7-5
Vasilis Mazarakis (GRE) d. (1)(WC)Dominik Hrbaty (SVK) 7-5 1-6 6-1

Bastad ATP, Sweden
July 7-13, 2003
Surface &#8211; Clay
(1)Carlos Moya (ESP) d. Dominik Hrbaty (SVK) 6-2 6-7(2) 6-3

Umag ATP, Croatia
July 21-27, 2003
Surface &#8211; Clay
Dominik Hrbaty (SVK) d. (5)Fernando Vicente (ESP) 6-3 6-0
Dominik Hrbaty (SVK) d. (WC)Mario Radic (CRO) 7-6(3) 7-6(4)
Dominik Hrbaty (SVK) d. Alberto Martin (ESP) 7-5 6-2
(7)Filippo Volandri (ITA) d. Dominik Hrbaty (SVK) 7-6(6) 6-1

Idea Prokom Open
July 28-August 3, 2003
Surface - Clay
(7)Dominik Hrbaty (SVK) d. (WC)Mariusz Fyrstenberg (POL) 7-5 6-3
W ostatnich turniejach można powiedzieć, że obaj spisują się dobrze. Hrbaty wydaje się że odzyskuje powoli formę, jednak jakby nie spojrzeć przeciwnicy z jakimi przyszło mu grać nie byli najlepsi. Natomiast Horna od turnieju w Amersfoort radzi sobie nieźle. Przegrywał ale z takimi działami jak Mirnyj, Massu, Lapentti noi wtopa z Zibem dawno temuJ. I jak się mówi że przeplata on dobre mecze tymi gorszymi to też się z tym zgodzę ale ja osobiście jeszcze zauważyłem że Horna nie lubi grać z przeciwnikami z Ameryki południowej. Ponadto chyba sprawia wrażenie bardziej wypoczętego i dlatego ja w tym meczu stawiam na Hornę.

TYP: Luis HORNA

#122594 31/07/2003 13:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam

Zagralem na dzis takie oto meczyki:

352 Koukalova-Cohen A. typ:1 1.78 -pewniak
381 Kost/Vor-Oste/Schn typ:1 1.29 -pewniak


353 Mandula-Medina typ:2 2.01

337 Oliv/A.Ram-Car/Cle typ:1 1.69

i dzis w Sopocie jeszcze taka niespodzianka:

376 Perry/Shi-Arto/Bro typ:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
no i wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#122595 31/07/2003 13:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam

Zagralem na dzis takie oto meczyki:

352 Koukalova-Cohen A. typ:1 1.78 -pewniak
381 Kost/Vor-Oste/Schn typ:1 1.29 -pewniak


353 Mandula-Medina typ:2 2.01

337 Oliv/A.Ram-Car/Cle typ:1 1.69

i dzis w Sopocie jeszcze taka niespodzianka:

376 Perry/Shi-Arto/Bro typ:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
no i wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ku**a a jednak Mandula wygrala a wczoraj był wynik i podali ze to Medina zwyciezyla ja pier**** co za gowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#122596 31/07/2003 13:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
nie zdażyłem już na ramireza więc w ostatniej chwili:
Horna 2,25
Portas 1,75
expekt

pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#122597 31/07/2003 13:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
czy nie znacie innych niż ITF TENNIS stron ze statystykami tenisa kobiecego

PS.
do analizy huntera: mecz Horna - Hrbaty to typowy "no bet". Moim zdaniem może nie skończyć się na tylko jednym tie-breaku

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1