|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Oryginalnie wysłał globus: [qb]Oto moje dzisiejsze typy z ktorych poskladam kuponiki:
Morrison J. - Elseneer G. 2 - Goldstein P. - Baker B. 1 + Chang M. - Fleishmann Z. 1 + Ginepri R. - Ilie A. 1 + Grosjean S. - Malisse X. 1 + Cermak F. - Urban F. 1 + Hrbaty D. - Fyrstenberg M 1 + Coria G. - Hanescu V. 1 + Kratochvil M. - Goellner M 1- Mutis O. - Voinea A. 1 + Volandri F. - Puerta M. 1 - Ramirez Hidalgo R. - Knowle J. 1 + Moya C. - Portas A. 1 - Blanco G. - Matkowski M. 1 +
Lopez F. - Platel G. 1 + Zib T. - Cadart R. 1 + Clavet F. - Rojer J.J. 1 + Prinosil D. - Bachelot J.F 2 + Santopadre V. - Phillip T. 1 + Verdasco F. - Murray A. 1 + Nadal R. - Vik R. 1 +
Jesli postawilibyscie gdzies odwrotnie piszcie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Skutecznosc 1721=81% nawet niezle mi poszlo :zobacz: Jesli ktos jest zainteresowany moimi typami zapraszam do mojego tematu - https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=001671
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
i na koniec dnia:
III-20-prof petrova-coetzer 1 1.7 lopez-falla 1 1.11 cermak/friedl-dabrowski/golab 1 1.09
IV-10-prof philippoussis-chang 1 1.18 gonzalez-benneteau 1 1.21 srichaphan-saulnier 1 1.31 nadal-dellacqua 1 1.29 arnold/hood-rochus/savolt 1 1.12 kuzniecova-tu 1 1.13
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
V-3z4za4-prof
grosjean-ginepri 2 2.45 muller-johansson 1 1.75 martinez-pierce 2 1.78 petrova-coetzer 1 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
VI-2-prof martinze-pierce 2 1.78 black/lichovceva 1 1.5 sugiyama-raymond 1 1.7 petrova-coetzer 1 1.7 muller-johansson 1 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Jestem ciekaw waszego zdania co do meczu: Okun - M.Bryan 1 Profesional: 1.46 STS: 1.60 Expekt: 1.60 Unibet: 1.71
Według mnie zapowiada się na pewne zwycięstwo Żydka, przecież Mark Bryan wogóle nie ma osiągnieć w singlu a ta druga runda to dla niego życiowy sukces chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Co Wy o tym myślicie ?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Washington [ Linked Image] N. Davydenko - S. Larose Typ:1 1.2 F. Gonzalez - J. Benneteau Typ:1 1.2 A. Roddick - B. Bryan Typ:1 1.08
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 190 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb]Jestem ciekaw waszego zdania co do meczu: Okun - M.Bryan 1 Profesional: 1.46 STS: 1.60 Expekt: 1.60 Unibet: 1.71
Według mnie zapowiada się na pewne zwycięstwo Żydka, przecież Mark Bryan wogóle nie ma osiągnieć w singlu a ta druga runda to dla niego życiowy sukces chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Co Wy o tym myślicie ?!?[/qb] Nie wiem tylko czy zauwazyles, ze Okun wszedl do glownego turnieju jako (LL) z kwalifikacji. Byl on tam rozstawiony z nr 1. Pierwsz runde mial wolna, druga przeszedl latwo, a w trzeciej w spotkaniu z Maclagan'em skreczowal przy stanie 6/3 3/6 5/5 dla przeciwnika. No a pozniej z powodu rezygnacji Massu wskoczyl na jego miejsce. Nie wiem co bylo przyczyna kreczu, byc moze juz wiedzial, ze Massu nie zagra i to on bedzie gral w glownym turnieju i sobie odpusil, ale to tylko moje przypuszczenie. W kazdym badz razie ja zagralem na Bryana w Profie po kursie 2.23 bo w tej sytuacji uwazam, ze jest on warty ryzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Los Angeles [ Linked Image] K. Carlsen - Amritraj Prakash Typ:1 1.30 S. Schalken - N. Kiefer Typ:1 1.45 L. Hewitt - Joyce Typ:1 1.05
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a dzisa taka wtopa Goellner-Kratochvil stawialem na Kratochvila. czy to bylo do przewidzenia ze Goellher wygra? macie moze jakies pewniaczki na 31?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dzięki Valldemaar za info co do meczu Okun - M.Bryan teraz to dla mnie jest NO BET Jeszcze raz wielkie dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]tak bedzie:
376 PERRY/SHIMADA-ARTONI/BROWNE TYP:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
narka[/qb] 2:6 6:7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198 |
Oryginalnie wysłał czepek: [qb]Mam bardzo wazne pytanie Roddick-B.Bryan, czy w tym spotkaniu Roddic gladko powinien pokonac Brayna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] ///////////////// Uwazam ze Roddick spokojnie wygra. Jesli nie ma zadnej kontuzji to jest dla mnie faworytem nr 1 w US Open.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
HEY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CZY MACIE MOZE LINK DO LIVE WYNICZKOW Z WASHINGTONU ?? NA ICH STRONCE NIE MA LIVE (NIE ZAUWAZYLEM)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134 |
Dzieki za typy spadea, srichapan, sargsian - win
Co gramy na dziś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191 |
Luis HORNA – Dominik HRBATY
HORNA
Amersfoort ATP, Netherlands July 14-20, 2003 Surface – Clay Luis Horna (PER) d. (8)Albert Portas (ESP) 6-3 7-5 Luis Horna (PER) d. Christophe Rochus (BEL) 6-4 6-4 Luis Horna (PER) d. (q)Oscar Hernandez (ESP) 6-7(5) 6-3 6-3 (7)Nicolas Massu (CHI) d. Luis Horna (PER) 6-3 4-0 ret.
Kitzbuhel ATP, Austria July 21-27, 2003 Surface – Clay Luis Horna (PER) d. (q)Daniel Kollerer (AUT) 6-3 6-2 (10)Max Mirnyi (BLR) d. Luis Horna (PER) 6-3 6-2
Idea Prokom Open July 28-August 3, 2003 Surface - Clay Luis Horna (PER) d. Attila Savolt (HUN) 6-1 6-1
HRBATY Kosice challenger, Slovakia June 30-July 6, 2003 (1)(WC)Dominik Hrbaty (SVK) d. (WC)David Sebok (SVK) 6-2 6-2 (1)(WC)Dominik Hrbaty (SVK) d. (q)Victor Bruthans (SVK) 6-4 7-5 Vasilis Mazarakis (GRE) d. (1)(WC)Dominik Hrbaty (SVK) 7-5 1-6 6-1
Bastad ATP, Sweden July 7-13, 2003 Surface – Clay (1)Carlos Moya (ESP) d. Dominik Hrbaty (SVK) 6-2 6-7(2) 6-3
Umag ATP, Croatia July 21-27, 2003 Surface – Clay Dominik Hrbaty (SVK) d. (5)Fernando Vicente (ESP) 6-3 6-0 Dominik Hrbaty (SVK) d. (WC)Mario Radic (CRO) 7-6(3) 7-6(4) Dominik Hrbaty (SVK) d. Alberto Martin (ESP) 7-5 6-2 (7)Filippo Volandri (ITA) d. Dominik Hrbaty (SVK) 7-6(6) 6-1
Idea Prokom Open July 28-August 3, 2003 Surface - Clay (7)Dominik Hrbaty (SVK) d. (WC)Mariusz Fyrstenberg (POL) 7-5 6-3 W ostatnich turniejach można powiedzieć, że obaj spisują się dobrze. Hrbaty wydaje się że odzyskuje powoli formę, jednak jakby nie spojrzeć przeciwnicy z jakimi przyszło mu grać nie byli najlepsi. Natomiast Horna od turnieju w Amersfoort radzi sobie nieźle. Przegrywał ale z takimi działami jak Mirnyj, Massu, Lapentti noi wtopa z Zibem dawno temuJ. I jak się mówi że przeplata on dobre mecze tymi gorszymi to też się z tym zgodzę ale ja osobiście jeszcze zauważyłem że Horna nie lubi grać z przeciwnikami z Ameryki południowej. Ponadto chyba sprawia wrażenie bardziej wypoczętego i dlatego ja w tym meczu stawiam na Hornę.
TYP: Luis HORNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam
Zagralem na dzis takie oto meczyki:
352 Koukalova-Cohen A. typ:1 1.78 -pewniak 381 Kost/Vor-Oste/Schn typ:1 1.29 -pewniak
353 Mandula-Medina typ:2 2.01
337 Oliv/A.Ram-Car/Cle typ:1 1.69
i dzis w Sopocie jeszcze taka niespodzianka:
376 Perry/Shi-Arto/Bro typ:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] no i wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam
Zagralem na dzis takie oto meczyki:
352 Koukalova-Cohen A. typ:1 1.78 -pewniak 381 Kost/Vor-Oste/Schn typ:1 1.29 -pewniak
353 Mandula-Medina typ:2 2.01
337 Oliv/A.Ram-Car/Cle typ:1 1.69
i dzis w Sopocie jeszcze taka niespodzianka:
376 Perry/Shi-Arto/Bro typ:2 2.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] no i wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ku**a a jednak Mandula wygrala a wczoraj był wynik i podali ze to Medina zwyciezyla ja pier**** co za gowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
nie zdażyłem już na ramireza więc w ostatniej chwili: Horna 2,25 Portas 1,75 expekt
pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
czy nie znacie innych niż ITF TENNIS stron ze statystykami tenisa kobiecego
PS. do analizy huntera: mecz Horna - Hrbaty to typowy "no bet". Moim zdaniem może nie skończyć się na tylko jednym tie-breaku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|