Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#122598 31/07/2003 14:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
thrash : Ramirez jest jeszcze np. w unibecie (do 14:55)

Bonus: Unibet
#122599 31/07/2003 14:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
Quote
Oryginalnie wysłał McKracken:
[qb]thrash : Ramirez jest jeszcze np. w unibecie (do 14:55)[/qb]
niestety nie mam tam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

w expekcie jest spore zamieszanie z Sopotem. w tej chwili juz nie ma Ramireza i Mutisa...

#122600 31/07/2003 14:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
jak wysylalem poprzedni post Ramirez byl @1,65 a w tej chwili juz @1,45

#122601 31/07/2003 15:11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
Witam
na dzisiaj:
A. Pistolesi -D. Safina 1.85
gram to głównie dlatego że Safina w 1 rundzie oddała seta Sakowicz (nie do pomyślenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
L. Horna -D. Hrbaty 1.95
a to dlatego że Herbata męczył sie z Fyrstenbergiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> poza tym mają rachunki do wyrównania(St. Polten)
i *******e moge sobie zaszaleć po wczorajszch spotkaniach LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i zagram to za 5pak...

co tu będe mówił..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#122602 31/07/2003 15:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Moje pewniaki na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

342 Kost/Vora-C.Al/Dhe typ:1 1.78

332 Hew/Phili-Hump/Mer typ:1 1.36

335 Hagg/Hanl-Anc/K.Be typ:1 1.40

390 Malejeva-Lichovceva typ:2 2.15

i niespodzianka w Sopocie:

339 C.Fer/Kou-Pas/G.Na typ:2 3.40

inne mecze ktore jeszcze biore pod uwage to:

271 Koukalova-Kostanic typ:2 1.98
336 Etl/Rodr-Heal/Kerr typ:1 1.76
341 Medi/Roe-Ani/Prus typ:2 2.40
398 Petrova-Hantuchova typ:1 1.61

i jeszcze jedna niespodzianka:

333 Lea/MacPhi-Gam/Par typ:2 3.50

narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#122603 31/07/2003 15:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
a typ nr. 1 na dzis to:

342 Kost/Vora-C.Al/Dhe typ:1 1.78

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#122604 31/07/2003 15:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam jestem nowy na forum aczkolwiek gram od jakiegos czasu oto moje typy na dzis
rubin - win
petrova -win

#122605 31/07/2003 16:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Na jasno typy luxa
Ginepri R - Grosjean może byc
2 1.50

Ferreira - Bogomolov no powiedzmy
1 1.55

Philippoussis - Chang Michael No bet
1 1.05

Taino Eric - Kuerten No bet
2 1.25

Burgsmuller - Blake James moze byc
2 1.30

Horna L - Hrbaty No bet
2 1.65

Blanco - Portas No bet
2 1.70

Goellner - Mutis O No bet
2 1.25

Coria G - Rochus C No bet
1 1.10

Ferrero - Cermak No bet
1 1.05

To juz moj dodatek,Moze do tego:
Safina-Pistolesi [email][email protected][/email]
Roddick-Rusedski [email][email protected][/email] moze rewanz
Etl/Rodr-Heal/Kerr [email][email protected][/email] Na cegle etl/rod dobrze se radzili moze na twardej dostana
Pierce-Raymond [email][email protected][/email] moze i tu bedzie rewanz chodz pirce co raz lepiej gra
Petrova-Hantuchova [email][email protected][/email] Kiedys ladna dupa ,ale teraz to juz szkieletor
I chyba to tyle

#122606 31/07/2003 16:31
Dołączył: May 2003
Posty: 606
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 606
Coria-Rochus 1 1.1 - tego meczu nie ma co nawet argumentować

Portas-Blanco 1 1.75 - Portas świetnie zaprezentował podczas meczu z Moya, Blanco "odpoczywał" z Matkowskim. H2H 3-1 dla Portasa,wszystko na Clayu To mi wystarczy,żeby dać na niego

Ferrero-Cermak 1 1.05 - może zagranie tego meczu jest głupie,ale jednak można sobie trochę podbić kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122607 31/07/2003 16:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
same 'no bety' dla coponiektorych, hehe, ale naszczescie dla mnie nie:

I-50-sts
ramirez hidalgo-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
coria-rochus 1 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ferrero-cermak 1 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

II-10-sts
ramirez hidalgo-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
henin-dementieva 1 1.2
mutis-goellner 1 1.25
pierce-raymond 1 1.65

#122608 31/07/2003 16:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
Co jest z Ramirezem,że tak na niego spadł kurs?

#122609 31/07/2003 16:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
III-2-sts
ramirez-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pala/skoch-fyrstenberg/matkowski 1 1.35
srichaphan-vahaly 1 1.35
philippoussis-chang 1 1.25
schnyder-matevzic 2 2.3 odv,
henman-davydenko 1 1.45

#122610 31/07/2003 16:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
moje typki na dzis to : (prof)
307 Srichaphan-Vahaly 1 1.40
393 Pierce-Raymond 1 1.63
401 Rubin-Dokic 1 1.4
Pozdro

#122611 31/07/2003 16:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
IV-2-sts
ramirez-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
srichaphan-vahaly 1 1.35
pierce-raymond 1 1.65
zib-munoz 1 1.4
gonzalez-ancic 1 1.45
kiefer-spadea 1 1.8

tyle na razie, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#122612 31/07/2003 17:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]IV-2-sts
ramirez-puerta 1 1.7
srichaphan-vahaly 1 1.35
pierce-raymond 1 1.65
zib-munoz 1 1.4
gonzalez-ancic 1 1.45
kiefer-spadea 1 1.8

tyle na razie, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Dziwnie grasz.. na kazdym kuponie masz Ramireza.... co bedzie jak przegra??? kazdy kupon w plecy.............

#122613 31/07/2003 17:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
Blanco - Portas 2!

#122614 31/07/2003 17:18
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Nie wiem dlaczego obstawiacie Corie i Ferrero po kursach 1.05. :eek:
CZY DO WAS NIE DOTARŁO ,że wszystko co poniżej 1.1 nie warte jest grania.

Ja osobiście nie schodzę poniżej 1.2.

Pewniak na dziś (bardziej pewny niż wymieniona dwójka tenisistów)
Henin - Dementieva 1.21
Belgijka dawno nie wygrała jakiegoś turnieju nie ma Williamsów,a więc determinacja będzie.
Rosjanka nie jest też słaba,ale jej drugi serwis jest leciutki i łatwy do przywidzenia,a taka return-janka jak Henin to WYKORZYSTA.

#122615 31/07/2003 18:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
Moje typy to:
80%

Petrova - Hantuchova 1
Bovina E. - Kuznetsova S. 1
Henin J. - Dementieva E 1
Rubin Ch. - Dokic J. 1
Philippoussis M. - Chang M 1
Srichaphan P. - Vahaly B. 1
Gonzalez F. - Ancic M. 1
Roddick A. - Rusedski G. 1
Mirnyi M. - Bryan M. 1
Lopez F. - Falla A. 1
Kuerten G. - Taino E. 1

60%

Grosjean S. - Ginepri R 2
Blake J. - Burgsmueller L 1
Kafelnikov Y. - Fish M. 2
Henman T. - Davydenko N 2

#122616 31/07/2003 19:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Ja dzis polecam jeden mecz:

Bogomolov - Ferreira

Stawiam zdecydowanie na mlodego amerykanina (ale rosyjskiego). Dziadek Ferreira powoli mysli o zakonczeniu kariery, w tej chwili raczej bez formy. Nawet na swojej ulubionej trawie przegral bardzo gladko z Kucera (wimbledon). A Bogomolov? Bardzo solidny.

Typ 1 Kurs 2.3-2.5

#122617 31/07/2003 20:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
i niespodzianka w Sopocie:

339 C.Fer/Kou-Pas/G.Na typ:2 3.40
3:6 6:1 0:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, $-man, forty, aker, burbon, ANZELMO), 1,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1