|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
thrash : Ramirez jest jeszcze np. w unibecie (do 14:55)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
Oryginalnie wysłał McKracken: [qb]thrash : Ramirez jest jeszcze np. w unibecie (do 14:55)[/qb] niestety nie mam tam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w expekcie jest spore zamieszanie z Sopotem. w tej chwili juz nie ma Ramireza i Mutisa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
jak wysylalem poprzedni post Ramirez byl @1,65 a w tej chwili juz @1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 151 |
Witam na dzisiaj: A. Pistolesi -D. Safina 1.85 gram to głównie dlatego że Safina w 1 rundzie oddała seta Sakowicz (nie do pomyślenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> L. Horna -D. Hrbaty 1.95 a to dlatego że Herbata męczył sie z Fyrstenbergiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> poza tym mają rachunki do wyrównania(St. Polten) i *******e moge sobie zaszaleć po wczorajszch spotkaniach LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i zagram to za 5pak...
co tu będe mówił..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Moje pewniaki na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
342 Kost/Vora-C.Al/Dhe typ:1 1.78
332 Hew/Phili-Hump/Mer typ:1 1.36
335 Hagg/Hanl-Anc/K.Be typ:1 1.40
390 Malejeva-Lichovceva typ:2 2.15
i niespodzianka w Sopocie:
339 C.Fer/Kou-Pas/G.Na typ:2 3.40
inne mecze ktore jeszcze biore pod uwage to:
271 Koukalova-Kostanic typ:2 1.98 336 Etl/Rodr-Heal/Kerr typ:1 1.76 341 Medi/Roe-Ani/Prus typ:2 2.40 398 Petrova-Hantuchova typ:1 1.61
i jeszcze jedna niespodzianka:
333 Lea/MacPhi-Gam/Par typ:2 3.50
narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
a typ nr. 1 na dzis to:
342 Kost/Vora-C.Al/Dhe typ:1 1.78
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam jestem nowy na forum aczkolwiek gram od jakiegos czasu oto moje typy na dzis rubin - win petrova -win
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Na jasno typy luxa Ginepri R - Grosjean może byc2 1.50 Ferreira - Bogomolov no powiedzmy1 1.55 Philippoussis - Chang Michael No bet1 1.05 Taino Eric - Kuerten No bet2 1.25 Burgsmuller - Blake James moze byc2 1.30 Horna L - Hrbaty No bet2 1.65 Blanco - Portas No bet2 1.70 Goellner - Mutis O No bet2 1.25 Coria G - Rochus C No bet1 1.10 Ferrero - Cermak No bet1 1.05 To juz moj dodatek,Moze do tego: Safina-Pistolesi [email] [email protected][/email] Roddick-Rusedski [email] [email protected][/email] moze rewanz Etl/Rodr-Heal/Kerr [email] [email protected][/email] Na cegle etl/rod dobrze se radzili moze na twardej dostana Pierce-Raymond [email] [email protected][/email] moze i tu bedzie rewanz chodz pirce co raz lepiej gra Petrova-Hantuchova [email] [email protected][/email] Kiedys ladna dupa ,ale teraz to juz szkieletor I chyba to tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 606 |
Coria-Rochus 1 1.1 - tego meczu nie ma co nawet argumentować
Portas-Blanco 1 1.75 - Portas świetnie zaprezentował podczas meczu z Moya, Blanco "odpoczywał" z Matkowskim. H2H 3-1 dla Portasa,wszystko na Clayu To mi wystarczy,żeby dać na niego
Ferrero-Cermak 1 1.05 - może zagranie tego meczu jest głupie,ale jednak można sobie trochę podbić kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> same 'no bety' dla coponiektorych, hehe, ale naszczescie dla mnie nie:
I-50-sts ramirez hidalgo-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> coria-rochus 1 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ferrero-cermak 1 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
II-10-sts ramirez hidalgo-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> henin-dementieva 1 1.2 mutis-goellner 1 1.25 pierce-raymond 1 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176 |
Co jest z Ramirezem,że tak na niego spadł kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
III-2-sts ramirez-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pala/skoch-fyrstenberg/matkowski 1 1.35 srichaphan-vahaly 1 1.35 philippoussis-chang 1 1.25 schnyder-matevzic 2 2.3 odv, henman-davydenko 1 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
moje typki na dzis to : (prof) 307 Srichaphan-Vahaly 1 1.40 393 Pierce-Raymond 1 1.63 401 Rubin-Dokic 1 1.4 Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
IV-2-sts ramirez-puerta 1 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> srichaphan-vahaly 1 1.35 pierce-raymond 1 1.65 zib-munoz 1 1.4 gonzalez-ancic 1 1.45 kiefer-spadea 1 1.8
tyle na razie, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]IV-2-sts ramirez-puerta 1 1.7 srichaphan-vahaly 1 1.35 pierce-raymond 1 1.65 zib-munoz 1 1.4 gonzalez-ancic 1 1.45 kiefer-spadea 1 1.8
tyle na razie, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Dziwnie grasz.. na kazdym kuponie masz Ramireza.... co bedzie jak przegra??? kazdy kupon w plecy.............
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Nie wiem dlaczego obstawiacie Corie i Ferrero po kursach 1.05. :eek: CZY DO WAS NIE DOTARŁO ,że wszystko co poniżej 1.1 nie warte jest grania.
Ja osobiście nie schodzę poniżej 1.2.
Pewniak na dziś (bardziej pewny niż wymieniona dwójka tenisistów) Henin - Dementieva 1.21 Belgijka dawno nie wygrała jakiegoś turnieju nie ma Williamsów,a więc determinacja będzie. Rosjanka nie jest też słaba,ale jej drugi serwis jest leciutki i łatwy do przywidzenia,a taka return-janka jak Henin to WYKORZYSTA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403 |
Moje typy to: 80%
Petrova - Hantuchova 1 Bovina E. - Kuznetsova S. 1 Henin J. - Dementieva E 1 Rubin Ch. - Dokic J. 1 Philippoussis M. - Chang M 1 Srichaphan P. - Vahaly B. 1 Gonzalez F. - Ancic M. 1 Roddick A. - Rusedski G. 1 Mirnyi M. - Bryan M. 1 Lopez F. - Falla A. 1 Kuerten G. - Taino E. 1
60%
Grosjean S. - Ginepri R 2 Blake J. - Burgsmueller L 1 Kafelnikov Y. - Fish M. 2 Henman T. - Davydenko N 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Ja dzis polecam jeden mecz:
Bogomolov - Ferreira
Stawiam zdecydowanie na mlodego amerykanina (ale rosyjskiego). Dziadek Ferreira powoli mysli o zakonczeniu kariery, w tej chwili raczej bez formy. Nawet na swojej ulubionej trawie przegral bardzo gladko z Kucera (wimbledon). A Bogomolov? Bardzo solidny.
Typ 1 Kurs 2.3-2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
i niespodzianka w Sopocie:
339 C.Fer/Kou-Pas/G.Na typ:2 3.40 3:6 6:1 0:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka