Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Arka to już ze 3 lata nie ma zgody z Polonią wink teraz to bardziej pod kosę podchodzi.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Coventry City - Leicester City
Shrewsbury Town - Hereford United
Aston Villa - Birmingham City
Aston Villa - Coventry City : ciekawy wątek dotyczący powstania kosy ( jeden z sezon w premiership i Coventry walczyło o utrzymanie,AV nie pomogło i Coventry spadło z premiership)
Partizan Belgrad - Crvena Zvezda Belgrad
Valencia - Villareal
Deportivo La Coruna - Celta Vigo
Athletic Bilbao - Real Madryt

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Real Madryt - Barcelona laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
PO - PIS tongue

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo
Ogólnie kluby z Federacji Muzułmańsko-Chorwackiej w BiH nie lubią się z drużynami z Republiki Serbskiej w BiH (której głównym zespołem jest Borac Banja Luka)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jagiellonia Białystok - Hetman Białystok

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Sevilla - Betis

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Conrad
I to bardzo. Dla niektórych Polonia w ogóle nie istnieje, kim oni w ogóle są? Turyści zwiedzający Ekstraklasę, po czym wrócą do domu czyli do pierwszej ligi. smile

E tam jak Piłsudski na froncie pod Manieczkami sędziował Legii mecze na kartoflisku to Polonia o mistrzostwo Polski i Warszawy już mecze rozgrywała tongue Kilku pułkowników UB na dyrektora sportowego i tyle co Legia by razy miała mistrza Polski.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
MillWall-WestHam

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by royalflush
MillWall-WestHam
zapchniało Hooligansami laugh
Vive-Wisła

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by royalflush
MillWall-WestHam
zapchniało Hooligansami laugh
Vive-Wisła
tak to jest jak się o nieczym nie wie, i obejrzy przypadkiem film laugh
żeby nie rozmywać
Feyenoord-Ajax

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by royalflush
żeby nie rozmywać
Feyenoord-Ajax

Najpiękniejsze jest ciepłe powitanie przyjezdnych kibiców w Rotterdamie. smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by royalflush
MillWall-WestHam
zapchniało Hooligansami laugh
Vive-Wisła
tak to jest jak się o nieczym nie wie, i obejrzy przypadkiem film laugh
żeby nie rozmywać
Feyenoord-Ajax
lol
po 1-wsze niee przypadkiem sie obejrzy film ,bo bardzo duzo filmów widziałem ,podejrzewam ,że duzo wiecej od Ciebie.
po 2-gie z tej tematyki oprocz w/w filmu którego to oglądalem także m.in. Football Factory ,Cass ,Away days, ROFT i mnóstwo dokumentów na discovery o walkach na stadionach.
po 3-cie cześć zdania "tak to jest jak sie o niczym nie wie" rozbawiło mnie najbardziej ,piłka nożna jaki i praktycznie kazdym sportem interesuje sie juz ładne 15lat ,i troche o tym wiem ,podrózuje po swiecie ,bywałem na meczach m.in. Aston Villi ,Hannoveru ,Koloni ,Bragi ,wiec troche mam o tym pojecie ...więc poprostu taka opinia nie podparta żadnym argumentem mnie smieszy,
bez odbioru.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
to że oglądasz więcej pornosów, nie znaczy że jesteś lepszym jebaką laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
od razu napiszę że nie chodzi mi o to gdzie ty byłeś i jeździłeś tylko o konflikt pomiędzy tymi ekipami, ma on już swoją dobrze znaną historie, dużo osób zapoczątkowało wiedzę filmem i tak się kojarzy.To tak jakby zrobić film o Wiśle i Cracovii i wyskoczyć z takim tekstem.
co do programów Dannego itd to nic się tam konkretnego nie da dowiedzieć, parę urywków i tyle, przynajmniej tak to widzę pryzmatem krakowskiego odcinaka.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by royalflush
MillWall-WestHam
zapchniało Hooligansami laugh
Vive-Wisła
tak to jest jak się o nieczym nie wie, i obejrzy przypadkiem film laugh
żeby nie rozmywać
Feyenoord-Ajax
lol
po 1-wsze niee przypadkiem sie obejrzy film ,bo bardzo duzo filmów widziałem ,podejrzewam ,że duzo wiecej od Ciebie.
po 2-gie z tej tematyki oprocz w/w filmu którego to oglądalem także m.in. Football Factory ,Cass ,Away days, ROFT i mnóstwo dokumentów na discovery o walkach na stadionach.
po 3-cie cześć zdania "tak to jest jak sie o niczym nie wie" rozbawiło mnie najbardziej ,piłka nożna jaki i praktycznie kazdym sportem interesuje sie juz ładne 15lat ,i troche o tym wiem ,podrózuje po swiecie ,bywałem na meczach m.in. Aston Villi ,Hannoveru ,Koloni ,Bragi ,wiec troche mam o tym pojecie ...więc poprostu taka opinia nie podparta żadnym argumentem mnie smieszy,
bez odbioru.

To ile wiesz i co widziales nie mnie oceniac.
Ale mecze na jakis byles,to smiech na sali zeby na tym opierac opinie o nienawidzacych sie klubach.

Przeciez to totalny piknik te w/w

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
MontpellierHSC - Olimpiqe Nimes

[Linked Image]


Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Olympiakos-Panathinaikos

[Linked Image]

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,856 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1