|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Arka to już ze 3 lata nie ma zgody z Polonią  teraz to bardziej pod kosę podchodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Coventry City - Leicester City Shrewsbury Town - Hereford United Aston Villa - Birmingham City Aston Villa - Coventry City : ciekawy wątek dotyczący powstania kosy ( jeden z sezon w premiership i Coventry walczyło o utrzymanie,AV nie pomogło i Coventry spadło z premiership) Partizan Belgrad - Crvena Zvezda Belgrad Valencia - Villareal Deportivo La Coruna - Celta Vigo Athletic Bilbao - Real Madryt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Real Madryt - Barcelona 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
PO - PIS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo Ogólnie kluby z Federacji Muzułmańsko-Chorwackiej w BiH nie lubią się z drużynami z Republiki Serbskiej w BiH (której głównym zespołem jest Borac Banja Luka)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jagiellonia Białystok - Hetman Białystok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
I to bardzo. Dla niektórych Polonia w ogóle nie istnieje, kim oni w ogóle są? Turyści zwiedzający Ekstraklasę, po czym wrócą do domu czyli do pierwszej ligi.  E tam jak Piłsudski na froncie pod Manieczkami sędziował Legii mecze na kartoflisku to Polonia o mistrzostwo Polski i Warszawy już mecze rozgrywała  Kilku pułkowników UB na dyrektora sportowego i tyle co Legia by razy miała mistrza Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
zapchniało Hooligansami  Vive-Wisła
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
zapchniało Hooligansami  Vive-Wisła tak to jest jak się o nieczym nie wie, i obejrzy przypadkiem film  żeby nie rozmywać Feyenoord-Ajax
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
żeby nie rozmywać Feyenoord-Ajax Najpiękniejsze jest ciepłe powitanie przyjezdnych kibiców w Rotterdamie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
zapchniało Hooligansami  Vive-Wisła tak to jest jak się o nieczym nie wie, i obejrzy przypadkiem film  żeby nie rozmywać Feyenoord-Ajax lol po 1-wsze niee przypadkiem sie obejrzy film ,bo bardzo duzo filmów widziałem ,podejrzewam ,że duzo wiecej od Ciebie. po 2-gie z tej tematyki oprocz w/w filmu którego to oglądalem także m.in. Football Factory ,Cass ,Away days, ROFT i mnóstwo dokumentów na discovery o walkach na stadionach. po 3-cie cześć zdania "tak to jest jak sie o niczym nie wie" rozbawiło mnie najbardziej ,piłka nożna jaki i praktycznie kazdym sportem interesuje sie juz ładne 15lat ,i troche o tym wiem ,podrózuje po swiecie ,bywałem na meczach m.in. Aston Villi ,Hannoveru ,Koloni ,Bragi ,wiec troche mam o tym pojecie ...więc poprostu taka opinia nie podparta żadnym argumentem mnie smieszy, bez odbioru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
to że oglądasz więcej pornosów, nie znaczy że jesteś lepszym jebaką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
od razu napiszę że nie chodzi mi o to gdzie ty byłeś i jeździłeś tylko o konflikt pomiędzy tymi ekipami, ma on już swoją dobrze znaną historie, dużo osób zapoczątkowało wiedzę filmem i tak się kojarzy.To tak jakby zrobić film o Wiśle i Cracovii i wyskoczyć z takim tekstem. co do programów Dannego itd to nic się tam konkretnego nie da dowiedzieć, parę urywków i tyle, przynajmniej tak to widzę pryzmatem krakowskiego odcinaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
zapchniało Hooligansami  Vive-Wisła tak to jest jak się o nieczym nie wie, i obejrzy przypadkiem film  żeby nie rozmywać Feyenoord-Ajax lol po 1-wsze niee przypadkiem sie obejrzy film ,bo bardzo duzo filmów widziałem ,podejrzewam ,że duzo wiecej od Ciebie. po 2-gie z tej tematyki oprocz w/w filmu którego to oglądalem także m.in. Football Factory ,Cass ,Away days, ROFT i mnóstwo dokumentów na discovery o walkach na stadionach. po 3-cie cześć zdania "tak to jest jak sie o niczym nie wie" rozbawiło mnie najbardziej ,piłka nożna jaki i praktycznie kazdym sportem interesuje sie juz ładne 15lat ,i troche o tym wiem ,podrózuje po swiecie ,bywałem na meczach m.in. Aston Villi ,Hannoveru ,Koloni ,Bragi ,wiec troche mam o tym pojecie ...więc poprostu taka opinia nie podparta żadnym argumentem mnie smieszy, bez odbioru. To ile wiesz i co widziales nie mnie oceniac. Ale mecze na jakis byles,to smiech na sali zeby na tym opierac opinie o nienawidzacych sie klubach. Przeciez to totalny piknik te w/w
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
MontpellierHSC - Olimpiqe Nimes [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Olympiakos-Panathinaikos
[ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|