perebiynis/talaja-chladkowa/ondraszkowa 1 1.3 perebiynis/talaja-chladkowa/ondraszkowa 1 1.3
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
#123125 08/08/2003 19:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
VI-2-sts
ramirez-lopez 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
perebiynis/talaja-chladkowa/ondraszkowa 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ruano pascal/suarez-pierce/stubbs 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pistolesi-cerwanowa 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kuzniecowa/nawratilowa-petrowa/srebotnik 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nalbandian-lopez 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
calatrava-roitman 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#123126 08/08/2003 20:04
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
gregorrr masz moze jakies live do san marino??

#123127 08/08/2003 20:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
nie

#123128 08/08/2003 20:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gregorr zgadzam sie z Tobą ze Ramirez powinien wygrac ale... Lopez wygral z naprawde dobrze grającym Browne i moze byc podbudowany tą wygraną. Po za tym kurs jest mało zachęcający. Szkoda by było przegrac na niskim kursie.

Jak narazie Sanchez - Blanco 6:4 i nie ma nigdzie wyniku drugiego seta. Czekamy

#123129 08/08/2003 20:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
abati, sory, ale dla mnie browne to straszna cienizna

#123130 08/08/2003 20:15
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Witam. Moje typki na dziś to

Nalbandian-Lopez 1 (Nalbandian w dobrej formie a Lopez narazie poza Corią nie miał na drodze mocniejszego rywala)

Federer-Mirnyi 1 (na hardzie remis 2:2, poprzednie dwa pojedynki wygrał Mirnyi po cięzkich bojach. Federer ma sznase znów wskoczyć na pierwsze miejsce Champion Race i myśle że bęzie chciał to uczynic a co za tym idzie pokona dziś Maxa choć podejżewam że to będzie długi 3 setowy pojedynek, tak na marginesie lubie oglądać tenis Federera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Federer - Mirnyi POLSAT SPORT godz. 19

#123131 08/08/2003 20:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja tez jestem przekonany ze Ramirez wygra ale kurs jest mało zachęcający. w Profie 1.36. Nie lubie grac takich kursow poniewaz często nie wchodzą. A tak po za tym dzien bez niespodzianki w tenisie? Nie moze byc! Moze akurat Ramirez?

#123132 08/08/2003 20:19
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
zgadzam sie gregorrr, mysle ze Ramirez to wygra, swoja droga chcialem zagrac za 500 PLN na Sancheza,ale ani w Profie ani w STS-ie nie chcieli mojej kasy, kazali grac w 3 kombinacjach dlatego zagralem Sancheza, Ramireza i Pistolesi, ale za duzo mniejsza kaske

#123133 08/08/2003 20:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
jasne, nigdy nic nie wiadomo, ale dla mnie to chyba najpewniejszy mecz z tego turnieju

#123134 08/08/2003 21:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał McKracken:
[qb]Multibet (double):
Pistolesi @1,55
Douchevina @ 1,65[/qb]
Pistolesi 6-3,6-0
Douchevina 7-5, 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to juz weekend wiec tenis stop

#123135 08/08/2003 21:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
dla kogo stop, dla tego stop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

VII-20-sts
nalbandian-lopez 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
roddick-kucera 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
davenport-coetzer 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

VIII-10-sts
clijsters-kuzniecowa 2 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#123136 08/08/2003 22:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
IX-5-sts
malejewa-sugiyama 1 1.85
davenport-coetzer 1 1.15
rauno pascal/suarez-pierce/stubbs 1 1.4
(hajduk-inker 1 1.2)
(isinbajewa-fjeofanowa 1 1.4)
(bellinzona-le chaux 1 1.4)

3 bledy, ale to nie moje typy byly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123137 08/08/2003 23:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Tennis Masters Series Montreal
[Linked Image]

A. Roddick - K. Kucera Typ:1 1.25
A. Agassi - R. Schuttler Typ:1 1.20

#123138 09/08/2003 03:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Witam widze ze temat podawania typow podupada wiec postanowilem podac swojej typy i przemyslenia.

D.Sanchez-Blanco 1.61 2.01 08/14.05 1

Wyniki Sancheza swiadcza o checi wygrania calego chalangera.

1 runda David Sanchez Renzo Furlan 6-0 6-2
2 runda David Sanchez Jan Minar 6-2 6-4

W trzeciej tundzie spotka sie wlasnie z Gary Blanco. Pokonanie przez Sancheza bardzo gladko Furlana i wschodzaca gwiazde Czeska Minara sklania mnie do postawienia na niego. Wyniki Blanco sa troszke mniej przekonuwujce:

1 runda Galo Blanco Markus Hipfl 7-5 7-5
2 runda Galo Blanco Jerome Haehnel 2-6 6-4 6-2

W zeszlym roku grali ze soba na clayu. Zdarzenie to mialo miejsce w wrzesniu. Wygral bez rzadkich problemow Sanchez 6:1 6:3. Sanchez turniejowa "2" jest wybitnym specjalista na kortach ziemnych. W tym sezonie pokonal juz nie jedna gwiazde swiatowego formatu. Jego bilans na clayu w turniejach ATP 15-14, w chalengerach bral tylko raz udzial i poniosl porazke. Wygral jeden turniej w Vina del Mar na poczatku sezonu pokonujac w finale Riosa.
Blanco rowniez specjalista gry na ziemi ale nie odnosil znaczacych sukcesow. Rowniez jak Sanchez potrafi pokonac znaczaych w Swiece zawodnikow, zanotowal nawet 3 runde RL. Jego bilans jest lepszy od Sancheza w turniejach ATP 16-10 przy czym wliczone sa gry eliminacyjne w ktorych Blanco nagminnie wystepuje, w chalengerach bilans slabiutki 2-6. Sanchez jest bardziej klasowym zawodnikiem i to on odniesie dzis zwyciestwo.

Calatrava-Roitman 1.69 1.89 08/17.00 1

Calatrava stary wyjadacz kortow ziemnych. Jego dotychczasowa kariera obfitowala w wiele spaktakularnych wygranych. Ze wzgledu na wiek, gra coraz mniej. Ale jesli pojawi sie na korcie zawsze dazy do wygranej. W tym turnieju pokonal w pierwszej rundzie malo znanego Hirigoyena 6:4 6:2 a w drugiej Hrbatego 6:2 6:4. Jego bilans w turniejach ATP na clayu 7-6 a w chalengerach 12-9. Jego przeciwnikiem jest argentynczyk Sergio Roitman. Jest to mlody uzdolniony gracz , ktory jednak slabo prezentuje sie na ziemi. W tym sezonie bilans w turniejach Atp 7-5 (przewaznie wygrywal w kwalifikacjach) ale w chalangerach 2-8. Wyraznie widac ze ten gracz nie potrafi , nie chce albo nie umie grac w chalangerach. W tym turnieju wygral z Massimo Dell'Acqua 5-7 6-3 6-2 i Sergio Roitman Oscar Hernandez przez walkower. Jak dla mnie Calatrava pokaze jak sie gra na clayu i wygra mecz.

Di Mauro-Cobolli 1.66 1.92 08/20.35 1

Dwoch graczy o ktoych malo kto slyszal. Przewaznie graja tylko w chalengerach. Di Mauro w tym sezonie bilans 30-14. Pokazal ze potrafi grac na clayu pokonujac w tym turnieju BOgdana Ulichracha 6:3 6:2 i Montanesa 7-6(3) 5-7 6-2. Te wyniki swiadcza o duzym potencjale zawodnika. Cobolli w tym sezonie gral bardzo malo. Jego bilans w chalengerach 2-3 i w ATP 1-1. W tym turnieju pokonal Wernera Eschauera 6-3 2-6 7-6(3) i Federico Luzziego 7-6(6) 6-2. Oboje sa maja tyle samo lat. Urodzili sie w 1977 roku. Moim zdaniem wieksze doswiadczenie Di Mauro zaprocentuje i to on wygra mecz.

Wszystkie bilanse spotkan podane sa rowniez z kwalifikacjami.[/qb]
Skorzystal dzis ktos z moich typow. Jak nie to wiecej nie bede robil analiz.

Sanchez - Blanco 6:4 4:6 6:4
Calatrava - Roitman 6:2 3:6 6:3
Di Mauro - Cobolli 6:4 6:4


Wszystkie mecze trafione.Gralem dzis jeszcze Kostanic ale nie wpisywalem tego typu bo gram przewaznie tylko męzczyzn. (Kostanic wygrala 6:3 6:1)

#123139 09/08/2003 03:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
potwierdziłes moje typy i przez to byłem spokojniejszy wielkie dzięki już drugi dzień wchodzą tam same jedynki. widać Kraków górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ja czeka tylko na Clijsters

#123140 09/08/2003 14:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Douchevina - Kostanic 2 1.9 sts

Analize tego spotkania zrobilem , nie chce mi sie jej wpisywac.Ale powiem tylko ze Kostanic jest bardziej klasowa zawodniczka i to o na znajdzie sie finale.

#123141 09/08/2003 15:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Pistolesi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nalbandian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Calat5rava <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ramirez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na dzis
Douchevina V. - Kostanic J. 2 1.90
Federer R. - Roddick A. 1 1.70
Calatrava A. - di Mauro A. 1 1.50
mysle ze na dzis styknie i powodzenia

#123142 09/08/2003 15:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
Abati podawaj dalej swoje typy, ja skorzystalem utwierdzily moje prognozy, dobra robota

pozdrawiam

#123143 09/08/2003 16:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
powyzej podsumowanie wczorajszego udanego dnia, a kolejne typy k.13-14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123144 09/08/2003 16:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
abati, gdybym musiau obstawic to duczewine, ale odpuscilem. cos poza tym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1