Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#123105 08/08/2003 17:00
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
podajcie link do oficjalnej strony turnieju WTA Helsinki

Bonus: Unibet
#123106 08/08/2003 17:06
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
DOUCHEVINA pierwszy set 7-5

#123107 08/08/2003 17:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134

#123108 08/08/2003 17:12
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
DOUCHEVINA - CZINK 7-5,2-0 (serw DOUCHEVINA)

#123109 08/08/2003 17:13
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
DOUCHEVINA 7-5, 3-0 (serw CZINK)

#123110 08/08/2003 17:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679

#123111 08/08/2003 17:20
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
Sorry, że Ciebie tak uraziłem
Ostatni raz podaje DOUCHEVINA 4-0 (II set)
I jeszcza jedna wiadomość, może kogoś oprócz Ciebie zainteresuje
SPREM poddała mecz z powodu kontuzji MANDULA w półfinale

#123112 08/08/2003 17:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Wcale mnie nie uraziles, myslalem ze pomylkowo "postujesz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tym temacie.

#123113 08/08/2003 17:27
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
ok, sorry
Tam po prostu chyba dziś nikogo nie ma

#123114 08/08/2003 17:28
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
ludzie spoko lopez nie wygra jak was czytam to<szok> widzieliscie wogol;e statystiki

#123115 08/08/2003 17:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
jacy ludzie?! jedena dny wiosny nie czyni ;p

#123116 08/08/2003 17:35
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
NALBANDIAN i SCHIAVONE to dzisiaj dwa kapitalne mecze!
Oprócz tego stawiałbym na MALEEVA, która jest w kapitalnej formie.

#123117 08/08/2003 17:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
to kapitalnie.

#123118 08/08/2003 17:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Elo,

Na dzisiaj proponuje

Nalbandian
Sanchez
Roddick
Mirnyj

Co myslicie o tych meczach??

#123119 08/08/2003 17:50
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
Zdecydowanie stawiam dzisiaj na Maxa Mirnego
To dobry typ

#123120 08/08/2003 18:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Moim skromnym zdaniem godnym uwagi jest mecz Agassi - Schuettler. W toto-mixie na Niemca jest kurs 4,00 . Po obejrzeniu meczu Agassiego z Davydenko i z Larose nie jestem calkowicie pewien ze Agassi to wygra. Tym bardziej ze Niemiec jest w b.dobrej formie pokonal juz: Youzhnego, Kafelnikova i Novaka (7:5 6:0). Jezeli juz mialbym ten mecz ruszyc to zaryzykowalbym na Niemca, zwlaszcza przy takim kursie.

#123121 08/08/2003 18:13
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
tak sobie myslalem nad Montrealem i w koncu wytypowalem nastepujace mecze
Federer R. - Mirnyi M. 1
Nalbandian D. - Lopez F. 1
Agassi A. - Schuttler R. 1 (na poczatku moze byc zle ale Agassi raczej nie odpusci Schuttlerowi)
a co do Roddick - Kucera to cos czuje, ze pan R da dzis d#py, moze nie jak maselko ale da, tak czy siak ja olewam ten mecz

#123122 08/08/2003 19:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Dzisiaj bedzie bardzo trudno typować:
Federer - Mirnyi wszystko możliwe
Nalbandian - Lopez raczj jednak Nalbandian
Agassi - Schutler Na pewno bym nie obstawiał Agassiego przy takich kursach jakie proponują buki
Roddick - Kucera hm jeżeli juz miałbym obstawiać to raczej Kucerę, ale tylko dlatego, że jest ładny kurs...mam nadzieję, bo nie mogę sie dostac na strony expektu
Co jednak wytypuję okaże się dzisiaj w "Typ by typ"

#123123 08/08/2003 19:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
kupony na popoludnie:

III-20-sts
perebiynis/talaja-chladkova/ondraszkowa 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nalbandian-lopez 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
roddick-kucera 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

IV-20-sts
pistolesi-cerwanowa 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ramirez-lopez 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(isinbajewa-fjeofanowa 1 1.4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123124 08/08/2003 19:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
V-10-sts
ramirez-lopez 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
perebiynis/talaja-chladkova/ondraszkova 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
calatrava-roitman 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1