|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
podajcie link do oficjalnej strony turnieju WTA Helsinki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 106 |
DOUCHEVINA pierwszy set 7-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 106 |
DOUCHEVINA - CZINK 7-5,2-0 (serw DOUCHEVINA)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 106 |
DOUCHEVINA 7-5, 3-0 (serw CZINK)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 106 |
Sorry, że Ciebie tak uraziłem Ostatni raz podaje DOUCHEVINA 4-0 (II set) I jeszcza jedna wiadomość, może kogoś oprócz Ciebie zainteresuje SPREM poddała mecz z powodu kontuzji MANDULA w półfinale
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Wcale mnie nie uraziles, myslalem ze pomylkowo "postujesz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 106 |
ok, sorry Tam po prostu chyba dziś nikogo nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
ludzie spoko lopez nie wygra jak was czytam to<szok> widzieliscie wogol;e statystiki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
jacy ludzie?! jedena dny wiosny nie czyni ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 106 |
NALBANDIAN i SCHIAVONE to dzisiaj dwa kapitalne mecze! Oprócz tego stawiałbym na MALEEVA, która jest w kapitalnej formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Elo,
Na dzisiaj proponuje
Nalbandian Sanchez Roddick Mirnyj
Co myslicie o tych meczach??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 106 |
Zdecydowanie stawiam dzisiaj na Maxa Mirnego To dobry typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Moim skromnym zdaniem godnym uwagi jest mecz Agassi - Schuettler. W toto-mixie na Niemca jest kurs 4,00 . Po obejrzeniu meczu Agassiego z Davydenko i z Larose nie jestem calkowicie pewien ze Agassi to wygra. Tym bardziej ze Niemiec jest w b.dobrej formie pokonal juz: Youzhnego, Kafelnikova i Novaka (7:5 6:0). Jezeli juz mialbym ten mecz ruszyc to zaryzykowalbym na Niemca, zwlaszcza przy takim kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
tak sobie myslalem nad Montrealem i w koncu wytypowalem nastepujace mecze Federer R. - Mirnyi M. 1 Nalbandian D. - Lopez F. 1 Agassi A. - Schuttler R. 1 (na poczatku moze byc zle ale Agassi raczej nie odpusci Schuttlerowi) a co do Roddick - Kucera to cos czuje, ze pan R da dzis d#py, moze nie jak maselko ale da, tak czy siak ja olewam ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
Dzisiaj bedzie bardzo trudno typować: Federer - Mirnyi wszystko możliwe Nalbandian - Lopez raczj jednak Nalbandian Agassi - Schutler Na pewno bym nie obstawiał Agassiego przy takich kursach jakie proponują buki Roddick - Kucera hm jeżeli juz miałbym obstawiać to raczej Kucerę, ale tylko dlatego, że jest ładny kurs...mam nadzieję, bo nie mogę sie dostac na strony expektu Co jednak wytypuję okaże się dzisiaj w "Typ by typ"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
kupony na popoludnie:
III-20-sts perebiynis/talaja-chladkova/ondraszkowa 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nalbandian-lopez 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> roddick-kucera 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
IV-20-sts pistolesi-cerwanowa 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ramirez-lopez 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (isinbajewa-fjeofanowa 1 1.4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
V-10-sts ramirez-lopez 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> perebiynis/talaja-chladkova/ondraszkova 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> calatrava-roitman 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka