Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#123510 14/08/2003 19:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja puszczam coÅ› takiego dzisiaj:

Gaudio-Ginepri - 2
Roddick-J.Blake -2
Clement-Fish - 2
Nalbandian-Chela - 1

AKO - 15 za 50zł

A drugi kuponik:

To będzie 11 z profa.

A - Clijst.-Krasnoruc 2
B - Dementeva-Myskina 2
C - Roddick-J.Blake 2
D - Mirnyi-Arazi 2

Do tego pewniaki:

Nalbandian-Chela 1
Clement-Fish 2
Coetzer-Bovina 1

Za 55zł - do odbioru jak wszystko wejdzie oczywiście , jest 6900zł

Bonus: Unibet
#123511 14/08/2003 19:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Quote
Oryginalnie wysłał URBI999:
[qb]Ja puszczam coÅ› takiego dzisiaj:

Gaudio-Ginepri - 2
Roddick-J.Blake -2
Clement-Fish - 2
Nalbandian-Chela - 1

AKO - 15 za 50zł

A drugi kuponik:

To będzie 11 z profa.

A - Clijst.-Krasnoruc 2
B - Dementeva-Myskina 2
C - Roddick-J.Blake 2
D - Mirnyi-Arazi 2

Do tego pewniaki:

Nalbandian-Chela 1
Clement-Fish 2
Coetzer-Bovina 1

Za 55zł - do odbioru jak wszystko wejdzie oczywiście , jest 6900zł[/qb]
z jakiej paki nalbandian to pewniak?

#123512 14/08/2003 19:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Z St.Quentin Jamal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,a tak poważnie, dla mnie w tym meczu skłaniałbym się ku Cheli, Nalbandian musi czuć w nogach zeszłotygodniowy turniej, a jak spotyka się dwóch przebijaczy to na pewno sobie trochę pobiegają. Poza tym Chela nie ma rewelacyjnego serwisu, a mimo to wygrywa,więc musi całkiem nieźle pogrywać.
H2H 4:0 dla Cheli w tym raz na hardzie, Chela w ostatnich dwóch turniejach opdadał z ich późniejszymi triumfatorami,więc nie przegrywał z byle kim.Jednego jestem pewien na pewno wygra Argentynczyk! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Pooggoo

#123513 14/08/2003 20:11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
dla mnie Nalbandian dostaje dzis po tylku, jakby mial wygrac z Chela to juz by to dawno zrobil ale to tylko moje zdanie CHELA JEDZIESZ GO DZIS JEDZIESZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123514 14/08/2003 20:11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Mój kupon na dziś prezentuje się tak:
Coria-Jużny 1 1,40
Schuttler-Martin 1 1,45
Roddick-Blake 1 1,25
Mirnyj-Arazi 1 1,40
Zabaleta-Saretta 1 1,50
Nalbandian-Chela 1 1,55

AKO 8,26 Mam nadzieję że z Rainerem wszystko OK
Co sądzicie o szansach tego kuponu ? Ja myślę że ma jakieś 85 % szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123515 14/08/2003 20:15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Quote
Oryginalnie wysłał wlkpstar:
[qb]Mój kupon na dziś prezentuje się tak:
Coria-Jużny 1 1,40
Schuttler-Martin 1 1,45
Roddick-Blake 1 1,25
Mirnyj-Arazi 1 1,40
Zabaleta-Saretta 1 1,50
Nalbandian-Chela 1 1,55

AKO 8,26 Mam nadzieję że z Rainerem wszystko OK
Co sądzicie o szansach tego kuponu ? Ja myślę że ma jakieś 85 % szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
dla mnie to zawsze jest 50/50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wogole to nie czaje dlaczego tak wszyscy tego Corie dzis tak obstawiaja?

#123516 14/08/2003 20:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Schuettler - T.Martin
Już widać,że z tym meczem coś jest nie tak. Kursy na Amerykanina spadają,a na Niemca rosną (już 1,55 Expekt).

Pozdrawiam,
Pooggoo

#123517 14/08/2003 20:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
dla mnie dzis dzien bardziej pilkarski niz tenisowy, co nie znaczy, ze tak caukiem nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na razie tak, a jak zwona oraz nie wejda to pomysle:

I-20-sts
zwonarjewa-dokic 1 1.7
clijsters-krasnoruckaja 1 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
mauresmo-zuluaga 1 1.25
henin-pjetrowa 1 1.15

II-10-sts
coria-juzny 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mirnyi-arazi 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
roddick-blake 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bryan/bryan-nieminen/srichaphan 1 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123518 14/08/2003 20:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
pewnie wiecej ludzi ten wywiad czytauo poogoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

III-10-sts
coria-juzny 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mauresmo-zuluaga 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dementjewa/krasnoruckaja-vakulenko/washington 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
black/lichowczewa-pjetrowa/pierce 1 1.6

#123519 14/08/2003 20:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Pooggoo:
[qb]Schuettler - T.Martin
Już widać,że z tym meczem coś jest nie tak. Kursy na Amerykanina spadają,a na Niemca rosną (już 1,55 Expekt).

Pozdrawiam,
Pooggoo[/qb]
Błednie analizujesz mecz. Maetin zagral dwa dobre mecze. Schutler mial ciezka przeprawe z Nieminenem (wygral w tie breaku) Ja osobiscie uwazam ze Schutler wygra. A to ze kurs wzrasta to tylko dobra oznaka. Wiele razy sie zdarzało ze jesli kurs spada zawodnik przegrywa. Zagralem na Schutlera bo jest lepszy a kazdy tenisista ma jeden mecz w turnieju słabszy. Pozdro

#123520 14/08/2003 20:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
a czytaues ten wywiad abati? moze powinienes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123521 14/08/2003 20:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gregorr jaki wywiad? Nic nie wiem bo wlasnie wrocilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powiedz mi o co chodzi.

#123522 14/08/2003 20:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
troche wyzej albo strone wczesniej w poscie pooggoo o szutim - to wuasciwie text z cytowanymi fragmentami wypowiedzi niz wywiad.

#123523 14/08/2003 20:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
juz wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123524 14/08/2003 20:28
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Moja skromna opinia dla Jamala B - Coria jest w tej chwili w naprawde świetnej formie może nie czuje się najlepiej na hardzie ale już niedługo US Open więc pora się przyzwyczaić.A Jużny zapewne zabawiłby się z Kafelem który pewnie czeka aż kumpel skończy gre i razem gdzieś "wyskoczą" ...

#123525 14/08/2003 20:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gregorr przeczytalem wywiad i nie zmianiam zdania ze Schutler wygra. Jeśli zawodnik chce , dostanie blokada i bólu nie czuje. Podobno mecz z Nieminem rowniez gral z kontuzja.To czemu nie przegral? Tym bardziej jest ciekawe ze Schutler przegral pierwszego a dwa następne wygral. Jakby mial kontuzje to by przegral a nie walczyl do konca.

#123526 14/08/2003 20:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
to ty chyba jednak mauo uwaznie przeczytaues <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123527 14/08/2003 20:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
nigdy nie wiadomo czy kontuzja czy jakakolwiek inna przypaduosc, o ktorej czytamy czy slyszymy ma peune pokrycie w rzeczywistosci. gdyby byuo inaczej to bym teraz byl na karaibach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123528 14/08/2003 21:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Oryginalnie wysłał jamal_b:
[qb]dla mnie Nalbandian dostaje dzis po tylku, jakby mial wygrac z Chela to juz by to dawno zrobil ale to tylko moje zdanie CHELA JEDZIESZ GO DZIS JEDZIESZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Pytasz sie kogoś czemu ma wygrać nalbandian. Ja się pytam czemu według ciebie ma wygrać Chela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#123529 14/08/2003 21:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
chocby dlatego, ze nalbi zmeczony, a chela nic, a nic, a poziom zblizony

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1