|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja puszczam coÅ› takiego dzisiaj:
Gaudio-Ginepri - 2 Roddick-J.Blake -2 Clement-Fish - 2 Nalbandian-Chela - 1
AKO - 15 za 50zł
A drugi kuponik:
To będzie 11 z profa.
A - Clijst.-Krasnoruc 2 B - Dementeva-Myskina 2 C - Roddick-J.Blake 2 D - Mirnyi-Arazi 2
Do tego pewniaki:
Nalbandian-Chela 1 Clement-Fish 2 Coetzer-Bovina 1
Za 55zł - do odbioru jak wszystko wejdzie oczywiście , jest 6900zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Oryginalnie wysłał URBI999: [qb]Ja puszczam coś takiego dzisiaj:
Gaudio-Ginepri - 2 Roddick-J.Blake -2 Clement-Fish - 2 Nalbandian-Chela - 1
AKO - 15 za 50zł
A drugi kuponik:
To będzie 11 z profa.
A - Clijst.-Krasnoruc 2 B - Dementeva-Myskina 2 C - Roddick-J.Blake 2 D - Mirnyi-Arazi 2
Do tego pewniaki:
Nalbandian-Chela 1 Clement-Fish 2 Coetzer-Bovina 1
Za 55zł - do odbioru jak wszystko wejdzie oczywiście , jest 6900zł[/qb] z jakiej paki nalbandian to pewniak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Z St.Quentin Jamal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,a tak poważnie, dla mnie w tym meczu skłaniałbym się ku Cheli, Nalbandian musi czuć w nogach zeszłotygodniowy turniej, a jak spotyka się dwóch przebijaczy to na pewno sobie trochę pobiegają. Poza tym Chela nie ma rewelacyjnego serwisu, a mimo to wygrywa,więc musi całkiem nieźle pogrywać. H2H 4:0 dla Cheli w tym raz na hardzie, Chela w ostatnich dwóch turniejach opdadał z ich późniejszymi triumfatorami,więc nie przegrywał z byle kim.Jednego jestem pewien na pewno wygra Argentynczyk! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
dla mnie Nalbandian dostaje dzis po tylku, jakby mial wygrac z Chela to juz by to dawno zrobil ale to tylko moje zdanie CHELA JEDZIESZ GO DZIS JEDZIESZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Mój kupon na dziś prezentuje się tak: Coria-Jużny 1 1,40 Schuttler-Martin 1 1,45 Roddick-Blake 1 1,25 Mirnyj-Arazi 1 1,40 Zabaleta-Saretta 1 1,50 Nalbandian-Chela 1 1,55 AKO 8,26 Mam nadzieję że z Rainerem wszystko OK Co sądzicie o szansach tego kuponu ? Ja myślę że ma jakieś 85 % szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Oryginalnie wysłał wlkpstar: [qb]Mój kupon na dziś prezentuje się tak: Coria-Jużny 1 1,40 Schuttler-Martin 1 1,45 Roddick-Blake 1 1,25 Mirnyj-Arazi 1 1,40 Zabaleta-Saretta 1 1,50 Nalbandian-Chela 1 1,55 AKO 8,26 Mam nadzieję że z Rainerem wszystko OK Co sądzicie o szansach tego kuponu ? Ja myślę że ma jakieś 85 % szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] dla mnie to zawsze jest 50/50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wogole to nie czaje dlaczego tak wszyscy tego Corie dzis tak obstawiaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Schuettler - T.Martin Już widać,że z tym meczem coś jest nie tak. Kursy na Amerykanina spadają,a na Niemca rosną (już 1,55 Expekt).
Pozdrawiam, Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
dla mnie dzis dzien bardziej pilkarski niz tenisowy, co nie znaczy, ze tak caukiem nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na razie tak, a jak zwona oraz nie wejda to pomysle:
I-20-sts zwonarjewa-dokic 1 1.7 clijsters-krasnoruckaja 1 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mauresmo-zuluaga 1 1.25 henin-pjetrowa 1 1.15
II-10-sts coria-juzny 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mirnyi-arazi 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> roddick-blake 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bryan/bryan-nieminen/srichaphan 1 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
pewnie wiecej ludzi ten wywiad czytauo poogoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
III-10-sts coria-juzny 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mauresmo-zuluaga 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dementjewa/krasnoruckaja-vakulenko/washington 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> black/lichowczewa-pjetrowa/pierce 1 1.6
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Pooggoo: [qb]Schuettler - T.Martin Już widać,że z tym meczem coś jest nie tak. Kursy na Amerykanina spadają,a na Niemca rosną (już 1,55 Expekt).
Pozdrawiam, Pooggoo[/qb] Błednie analizujesz mecz. Maetin zagral dwa dobre mecze. Schutler mial ciezka przeprawe z Nieminenem (wygral w tie breaku) Ja osobiscie uwazam ze Schutler wygra. A to ze kurs wzrasta to tylko dobra oznaka. Wiele razy sie zdarzało ze jesli kurs spada zawodnik przegrywa. Zagralem na Schutlera bo jest lepszy a kazdy tenisista ma jeden mecz w turnieju słabszy. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
a czytaues ten wywiad abati? moze powinienes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gregorr jaki wywiad? Nic nie wiem bo wlasnie wrocilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powiedz mi o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
troche wyzej albo strone wczesniej w poscie pooggoo o szutim - to wuasciwie text z cytowanymi fragmentami wypowiedzi niz wywiad.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
juz wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Moja skromna opinia dla Jamala B - Coria jest w tej chwili w naprawde świetnej formie może nie czuje się najlepiej na hardzie ale już niedługo US Open więc pora się przyzwyczaić.A Jużny zapewne zabawiłby się z Kafelem który pewnie czeka aż kumpel skończy gre i razem gdzieś "wyskoczą" ...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gregorr przeczytalem wywiad i nie zmianiam zdania ze Schutler wygra. Jeśli zawodnik chce , dostanie blokada i bólu nie czuje. Podobno mecz z Nieminem rowniez gral z kontuzja.To czemu nie przegral? Tym bardziej jest ciekawe ze Schutler przegral pierwszego a dwa następne wygral. Jakby mial kontuzje to by przegral a nie walczyl do konca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
to ty chyba jednak mauo uwaznie przeczytaues <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
nigdy nie wiadomo czy kontuzja czy jakakolwiek inna przypaduosc, o ktorej czytamy czy slyszymy ma peune pokrycie w rzeczywistosci. gdyby byuo inaczej to bym teraz byl na karaibach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Oryginalnie wysłał jamal_b: [qb]dla mnie Nalbandian dostaje dzis po tylku, jakby mial wygrac z Chela to juz by to dawno zrobil ale to tylko moje zdanie CHELA JEDZIESZ GO DZIS JEDZIESZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Pytasz sie kogoś czemu ma wygrać nalbandian. Ja się pytam czemu według ciebie ma wygrać Chela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
chocby dlatego, ze nalbi zmeczony, a chela nic, a nic, a poziom zblizony
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|