Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#123550 15/08/2003 14:31
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał Roger:
[qb]W profie na Corie 1.78 !!![/qb]
Za to w Expekcie...1.25 :eek:

Bonus: Unibet
#123551 15/08/2003 14:33
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
ja se pyknalem 2 kupony:

Mirnyi - Coria G 2 1.25
Schuettler Rainer - Ginepri R 2 2.31

Mirnyi - Coria G 2 1.25
Schuettler Rainer - Ginepri R 2 2.31
Fish M - Nalbandian, David 1 2.15
Zabaleta - Roddick 2 1.13

kursy sa z expektu pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123552 15/08/2003 15:07
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Quote
Oryginalnie wysłał Ragy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał edmaart:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ragy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ragy:
[qb]Na dziś zagram takie mecze

Clement - Fish <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[/qb]
100 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Według informacji, które ja posiadam to wygrał Fish....., a ztego co tu pisze stawiałes na Clementa[/qb]
grałem na Fisha w poście wczoraj ale dałem 2 czyli na Fisha post wczorajszy

Quote
Clement - Fish
Clement ograł w 2 pierwszych rundach przygasłe gwiazdy światowego tenisa (Costa. Rusedkski). Fish ograł Philipousisa i Malisse mocnych zawodników i widać że jest mocno zdeterminowany żeby w tym turnieju osiągnąć jakiś sukces. Clement może mu to umożliwić gdyż nie gra tak mocnego tenisa jak amerykanin.
[/qb]
Jasne O.K.

#123553 15/08/2003 15:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Quote
Oryginalnie wysłał Roger:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Roger:
[qb]W profie na Corie 1.78 !!![/qb]
Za to w Expekcie...1.25 :eek: [/qb]
już 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#123554 15/08/2003 15:21
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał Ragy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Roger:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Roger:
[qb]W profie na Corie 1.78 !!![/qb]
Za to w Expekcie...1.25 :eek: [/qb]
już 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
No i co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jak i tak niski kurs.
Lepiej iść do profa bo już 1.61.

#123555 15/08/2003 15:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
No ale taki rozrzut kursów

STS - 1.55
Profesjonal - 1.78
Expekt - 1.3
Unibet - 1.25

Może warto by skorzystać. Ja wracam z profa. Taki kursik :eek: ale pewnie sie zmniejszy więc sie sspieszcie

#123556 15/08/2003 15:29
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Quote
Oryginalnie wysłał Ragy:
[qb]No ale taki rozrzut kursów

STS - 1.55
Profesjonal - 1.78
Expekt - 1.3
Unibet - 1.25

Może warto by skorzystać. Ja wracam z profa. Taki kursik :eek: ale pewnie sie zmniejszy więc sie sspieszcie[/qb]
UWAGA w profie juz 1.52

#123557 15/08/2003 16:04
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Witam. Bardzo lubię Corię i masz szacunek dal jego tenisa ale to jest dopiero jego drugi turniej na hardzie więc jeszcze nie do końca sie dobrze czuje na tej nawierzchni. Myśle że w US Open dojdzie conajmniej do 1/8 a przy dobrej grze do 1/4 natomiast uważam że dziś jednak wygram Max choć spodziewam się długiego zaciętego meczu i conajmniej jednego jak nie dwóch tiebreaków. Zobaczymy jak będzie. Będę kibicował Guillermo ale postawie na Maxa bo po kursie 3,45 warto spróbować

#123558 15/08/2003 16:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
mirnyi bardzo dobra forma

#123559 15/08/2003 16:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]mirnyi bardzo dobra forma[/qb]
coria jeszcze lepsza forma = wyrownany mecz ze wskazaniem na Corie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123560 15/08/2003 17:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]mirnyi bardzo dobra forma[/qb]
gregorrr a skad takie wnioski??? widziales jego mecz z Arazim? gdyby nie asy to dzis marokanczyk by sie mierzyl z Coria, bo gry Max nie mial prawie nic!
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#123561 15/08/2003 17:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
profek:

Mirnyi-Coria 2 1,52
Bryan/Bryan-Etlis/Rodriquez 1 1,21
Goldstein-Tursonov 1 1,58
Beck-Varlet 1 1,42
Krasnorucka-Srebotnik 1 1,4
Kuzniecova/Navratilova-Loit/Pratt 1 1,32

stawka:10zl
EWK:68,90zl

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#123562 15/08/2003 18:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam prośbę czy ktoś z was ma link do strony australiczyka z typami tenisowymi ?

#123563 15/08/2003 18:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ehhh tam lubie Corie ale bez przesady, dzisiaj nie wygra , po prostu nie da rady i juz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz:

#123564 15/08/2003 19:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
lokus, widziauem kilka ostatnich meczow mirnego i jest w dobrej formie, ale suabsze dni sie zdarzaja fszyskim. poza tym on ma taki styl, mauo efektowny moze, ale na hardzie wystarczajaco skuteczny. mimo fszysko coria, a konkretniej:

I-50-sts
henin-bowina 1 1.12
beck-varlet 1 1.45
(cloete-babakowa 1 1.35)

II-20-sts
coria-mirnyi 1 1.55
mauresmo-dementjewa 1 1.4
bjorkman/woodbridge-arthurs/hanley 1 1.35

#123565 15/08/2003 19:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
A dla mnie to pewne zwyciestwo Maxa
Coria mial odpasc juz w pierwszej rundzie z henmanem, a potem trafil na dwoch cienkich ruskow dlatego jest az w 4 rundzie
dwa sety i Coria moze sie przygotowywac do US OPEN
Pozdrawiam

#123566 15/08/2003 19:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
III-10-sts
vassallo-starace 2 2.05
bryan/bryan-etlis/rodriguez 1 1.25
kuzniewcowa/nawratilowa-loit/pratt 1 1.3

IV-5-sts
krasnorucka-srebotnik 1 1.45
roddick-zabaleta 1 1.2
beck/varlet 1 1.45
zwonarjewa-suarez 1 1.5
mauresmo-dementjewa 1 1.4
bjorkman/woodbridge-arthurs/hanley 1 1.35

#123567 15/08/2003 19:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
sorry ze sie wpie... ale moze mi ktos powiedziec czy dzisiaj jest otwrty prof sts lub Toto Mix a jesli tak to w jakich godzinach?

#123568 15/08/2003 19:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
okreslanie juznego i mianem cienkiego zda sie swiadczyc o nieznajomosci tematu, eufemistycznie ujumujac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

V-10-sts
henin-bowina 1 1.12
bryan/bryan-etlis/rodriguez 1 1.25
kuzniecowa/nawratilowa-loit/pratt 1 1.3
roddick-zabaleta 1 1.2
bjorkman/woodrbridge-arthurs/hanley 1 1.35

VI-5-sts
zwonarjewa-suarez 1 1.5
mauresmo-dementjewa 1 1.4
beck-varlet 1 1.45
coria-mirnyi 1 1.55

#123569 15/08/2003 19:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
VII-5-sts
coria-mirnyi 1 1.55
mauresmo-dementjewa 1 1.4
bryan/bryan-etlis/rodriguez 1 1.25
zwonarjewa-suarez 1 1.5
bjorkman/woodbridge-arthurs/hanley 1 1.35

fszysko juz zakmniete

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1