|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Oryginalnie wysłał Roger: [qb]W profie na Corie 1.78 !!![/qb] Za to w Expekcie...1.25 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
ja se pyknalem 2 kupony:
Mirnyi - Coria G 2 1.25 Schuettler Rainer - Ginepri R 2 2.31
Mirnyi - Coria G 2 1.25 Schuettler Rainer - Ginepri R 2 2.31 Fish M - Nalbandian, David 1 2.15 Zabaleta - Roddick 2 1.13
kursy sa z expektu pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134 |
Oryginalnie wysłał Ragy: [qb] Oryginalnie wysłał edmaart: [qb] Oryginalnie wysłał Ragy: [qb] Oryginalnie wysłał Ragy: [qb]Na dziś zagram takie mecze
Clement - Fish <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/qb] 100 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Według informacji, które ja posiadam to wygrał Fish....., a ztego co tu pisze stawiałes na Clementa[/qb] grałem na Fisha w poście wczoraj ale dałem 2 czyli na Fisha post wczorajszy Clement - Fish Clement ograł w 2 pierwszych rundach przygasłe gwiazdy światowego tenisa (Costa. Rusedkski). Fish ograł Philipousisa i Malisse mocnych zawodników i widać że jest mocno zdeterminowany żeby w tym turnieju osiągnąć jakiś sukces. Clement może mu to umożliwić gdyż nie gra tak mocnego tenisa jak amerykanin. [/qb] Jasne O.K.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
Oryginalnie wysłał Roger: [qb] Oryginalnie wysłał Roger: [qb]W profie na Corie 1.78 !!![/qb] Za to w Expekcie...1.25 :eek: [/qb] już 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Oryginalnie wysłał Ragy: [qb] Oryginalnie wysłał Roger: [qb] Oryginalnie wysłał Roger: [qb]W profie na Corie 1.78 !!![/qb] Za to w Expekcie...1.25 :eek: [/qb] już 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] No i co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jak i tak niski kurs. Lepiej iść do profa bo już 1.61.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
No ale taki rozrzut kursów
STS - 1.55 Profesjonal - 1.78 Expekt - 1.3 Unibet - 1.25
Może warto by skorzystać. Ja wracam z profa. Taki kursik :eek: ale pewnie sie zmniejszy więc sie sspieszcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
Oryginalnie wysłał Ragy: [qb]No ale taki rozrzut kursów
STS - 1.55 Profesjonal - 1.78 Expekt - 1.3 Unibet - 1.25
Może warto by skorzystać. Ja wracam z profa. Taki kursik :eek: ale pewnie sie zmniejszy więc sie sspieszcie[/qb] UWAGA w profie juz 1.52
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Witam. Bardzo lubię Corię i masz szacunek dal jego tenisa ale to jest dopiero jego drugi turniej na hardzie więc jeszcze nie do końca sie dobrze czuje na tej nawierzchni. Myśle że w US Open dojdzie conajmniej do 1/8 a przy dobrej grze do 1/4 natomiast uważam że dziś jednak wygram Max choć spodziewam się długiego zaciętego meczu i conajmniej jednego jak nie dwóch tiebreaków. Zobaczymy jak będzie. Będę kibicował Guillermo ale postawie na Maxa bo po kursie 3,45 warto spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
mirnyi bardzo dobra forma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]mirnyi bardzo dobra forma[/qb] coria jeszcze lepsza forma = wyrownany mecz ze wskazaniem na Corie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]mirnyi bardzo dobra forma[/qb] gregorrr a skad takie wnioski??? widziales jego mecz z Arazim? gdyby nie asy to dzis marokanczyk by sie mierzyl z Coria, bo gry Max nie mial prawie nic! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
profek:
Mirnyi-Coria 2 1,52 Bryan/Bryan-Etlis/Rodriquez 1 1,21 Goldstein-Tursonov 1 1,58 Beck-Varlet 1 1,42 Krasnorucka-Srebotnik 1 1,4 Kuzniecova/Navratilova-Loit/Pratt 1 1,32
stawka:10zl EWK:68,90zl
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam prośbę czy ktoś z was ma link do strony australiczyka z typami tenisowymi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ehhh tam lubie Corie ale bez przesady, dzisiaj nie wygra , po prostu nie da rady i juz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
lokus, widziauem kilka ostatnich meczow mirnego i jest w dobrej formie, ale suabsze dni sie zdarzaja fszyskim. poza tym on ma taki styl, mauo efektowny moze, ale na hardzie wystarczajaco skuteczny. mimo fszysko coria, a konkretniej:
I-50-sts henin-bowina 1 1.12 beck-varlet 1 1.45 (cloete-babakowa 1 1.35)
II-20-sts coria-mirnyi 1 1.55 mauresmo-dementjewa 1 1.4 bjorkman/woodbridge-arthurs/hanley 1 1.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
A dla mnie to pewne zwyciestwo Maxa Coria mial odpasc juz w pierwszej rundzie z henmanem, a potem trafil na dwoch cienkich ruskow dlatego jest az w 4 rundzie dwa sety i Coria moze sie przygotowywac do US OPEN Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
III-10-sts vassallo-starace 2 2.05 bryan/bryan-etlis/rodriguez 1 1.25 kuzniewcowa/nawratilowa-loit/pratt 1 1.3
IV-5-sts krasnorucka-srebotnik 1 1.45 roddick-zabaleta 1 1.2 beck/varlet 1 1.45 zwonarjewa-suarez 1 1.5 mauresmo-dementjewa 1 1.4 bjorkman/woodbridge-arthurs/hanley 1 1.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
sorry ze sie wpie... ale moze mi ktos powiedziec czy dzisiaj jest otwrty prof sts lub Toto Mix a jesli tak to w jakich godzinach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
okreslanie juznego i mianem cienkiego zda sie swiadczyc o nieznajomosci tematu, eufemistycznie ujumujac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
V-10-sts henin-bowina 1 1.12 bryan/bryan-etlis/rodriguez 1 1.25 kuzniecowa/nawratilowa-loit/pratt 1 1.3 roddick-zabaleta 1 1.2 bjorkman/woodrbridge-arthurs/hanley 1 1.35
VI-5-sts zwonarjewa-suarez 1 1.5 mauresmo-dementjewa 1 1.4 beck-varlet 1 1.45 coria-mirnyi 1 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
VII-5-sts coria-mirnyi 1 1.55 mauresmo-dementjewa 1 1.4 bryan/bryan-etlis/rodriguez 1 1.25 zwonarjewa-suarez 1 1.5 bjorkman/woodbridge-arthurs/hanley 1 1.35
fszysko juz zakmniete
|
|
|
Link skopiowany do schowka