Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#123595 17/08/2003 22:50
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Taki dobry dzień,że spróbuje zaryzykować za piątala
Roddick - Fish 2 4.67

Zna ktoś wyniki z kwalifikacj do turniejów:Long Island i New Haven <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#123596 17/08/2003 23:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Wygra Andy!!! FISHer doszedł już do finału i przeżywa to już i tak jak pies cieczkę. Roddick stuknie go 7:6; 6:3

#123597 18/08/2003 00:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
hmmmmmmmmmm ...... lepiej zagrac Roddick win 2-0 czy ze Fish wygra?? na fisha jest ponad 4 a na roddick 2-0 1.5 ........... hmmmmmhmmmmm jak uwazacie?

#123598 18/08/2003 01:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
ja uwazam ze kurs 4,67 jest wart ryzyka

#123599 18/08/2003 01:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]ja uwazam ze kurs 4,67 jest wart ryzyka[/qb]
juz zagralem wczesniej, ale neistety tylko za 3.6 w GB

#123600 18/08/2003 01:19
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
TAK lepiej zagrać za mniejszą kwote na wygraną Rybki niż za sporo kasy na Score 2:0 może być różnie w tym meczu i przynajmnej jeden tie-break murowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123601 18/08/2003 01:24
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
ma ktoś rozpis meczy na jutrzejsze turnieje ????

#123602 18/08/2003 01:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Quote
Oryginalnie wysłał Ragy:
[qb]ma ktoś rozpis meczy na jutrzejsze turnieje ????[/qb]
drabinka new haven [pilotpentennis.com]

#123603 18/08/2003 01:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
Zna ktoś wynik Karlovic-Tursunov???

#123604 18/08/2003 02:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Rodick przelamany o co ****a chodzi??????? :eek:

#123605 18/08/2003 02:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
Komentarze sa na quasi chat tennis a nie na typach nie martw sie jeszcze da rade

#123606 18/08/2003 03:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Na jutro i wtorek bo zapewne dwa dni beda grać pierwsza runde widze takie ciekawe mecze

(kursy Bet365)
Mikhail Youzhny-Felix Mantilla -------@ 1 --- 1.53
Alex Corretja-Sargis Sargsian --------@ 2 --- 2.00
James Blake-Jonas Bjorkman --------@ 1 --- 1.33
Olivier Rochus-Fernando Vicente -----@ 2 --- 2.20
Albert Costa-Flavio Saretta -----------@ 2 --- 1.83

Obstawił bym Fisha z Kuertenem ale zmeczenie dzisiejszym finalem moze dać znać. Jezeli "ryba" bedzie grał we wtorek w sesji wieczornej to go puszcze chociaż nie wieze zeby kurs był powyzej 1.5

Jeszcze dojdzie kilka ciekawych par z kwalifikacji. To sa typy z głowy.
Grubiej zagram prawdopodobnie ( bo trzeba zrobic jeszcze analize) - Youznego, Blakea , Vicente

Strona turnieju Long Island : www.tdwaterhousecup.com/ [tdwaterhousecup.com]

Pozdrowienia i czeka na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#123607 18/08/2003 11:58
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Też widze kilka cikawych meczy, teraz trzeba poczekać na rozsądne kursy !!!! .

Srichaphan - Davydenko
Kuerten - Fish
El Aynaoui - Verdasco
Lopez - Nieminen
Calleri - Gambill
Saretta - Costa
Gonzalez - Mantilla
Sargsian - Corretja

Mimo wszystko nie ruszam meczu Rochusa.

W uzasadnieniu zaznaczam że Ci faworyci grają już z seniorami męskiego tenisa (w większości) i mecze powinny się szybko rozstrzygnąć ze względu na to że seniorzy muszą zdążyć na partyjke szchów do parku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Gonzalez, Calleri, Saretta i Srichaphan bo w ostatnim czasie ich forma znacznie się polepszyła i nie powinni odpaść w I rundzie. Zresztą warto by sie pokazać w tydzień przed US Open.

#123608 18/08/2003 13:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Oryginalnie wysłał El_Darro:
[qb]

...Obstawił bym Fisha z Kuertenem ale zmeczenie dzisiejszym finalem moze dać znać. Jezeli "ryba" bedzie grał we wtorek w sesji wieczornej to go puszcze chociaż nie wieze zeby kurs był powyzej 1.5...
[/qb]
a jednak. kurs na fisha w gb 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123609 18/08/2003 13:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
no i wedlug tego co pisza na livescore [livescore.com] to ryba dzisiaj nie gra

#123610 18/08/2003 13:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
no to chyba bylo oczywiste ze fish dzis nie zagra, a tak poza tym livescore to chyba nie najlepsze zrodlo

#123611 18/08/2003 13:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
saretta-costa-1 0 grania costy na betonie
schirhapian-davidento-mecz trumfatora z człowiekiem nie majacym zadnej zalety na betonie moze jestem slepy jak ktos zna niech pisze
coretja-sargisjan-<szok> ludze gdzie z sargisjanem ze tydz temu pokonjał dobrego gracza to ma przejsc coretje hahaha
vicente-rochus karypel rochus mysle ze tu niesprawi niespodzianki kurs 2 na vic to nieporozumienie
czerwony smok-mantilla zaduzo tych przegranych w 1 rundzie mantilli dzis pokona ruska mysle ze spokojnie
dał bym jeszcze fisha porazke changa araba

#123612 18/08/2003 14:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Dzieki chłopaki za odpowiedzi!!! Mecz na jutro

Mardy Fish - Gustavo Kuerten @ 1 --- 1.55 Prof

Mała analiza :

H2H
0-1 odniesione na nawierzchni Gugi Monte Carlo Gustavo Kuerten - Mardy Fish 3-6 6-1 6-0 1runda

Hard 2003

Fish 21-8 bardzo dobry bilans na hardzie.
Ostatni turniej w Cincinatti pokonał bardzo dobrych zawodników na tej nawierzchni Mark Philippoussis, Xavier Malisse,David Nalbandian,Rainer Schuettler.
Specjalista od takich kortów b.dobry serwis.

Kuerten 13-6
rowniez korzystny bilas chociaz w ostatnich dwóch turniejach porazki w 1r. z Larose i Zabaletta
3tyg temu 1/4 finału porazka z Mark Philippoussis 6-3 3-6 7-6(5)
To nie ta forma co z poczatku roku.

Moja opinia
Wszystko wskazuje ze Fish znowu wygra, ale UWAGA jako że to tydzien przed US Open to nie warto grać tenisa za big stake. Niektórzy faworyci beda poprostu odpuszczać albo nie grac na 100%.

A jeszcze cos. Wie ktos moze jeszcze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o kontuzji pleców Sargsiana bo chciałem na niego postawic z Corretja a kurs ciekawy 2.1

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#123613 18/08/2003 14:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
oto kilka moich typow:

286 Bovina -Molik 1.52 Bovina w ostatnim turnieju grala niezle (przegrala dopiero z henin), poza tym w zeszlym roku doszla bodajze do cwiercfinalu US Open czyli widac ze jej ta nawierzchnia lezy, natomiast molik przebijala sie do tego turnieju przez kwalifikacje w ktorych z gorszymi od boviny zawodniczkami stoczyla trzy trzysetowe pojedynki, wiec wychodzi ze elena powinna raczej bezproblemowo wygrac

287 Black -Grande 1.55 w zeszlym tygodniu po trzech setach wygrala Cara, poza tym h2h 3-0 dla niej, troche niepokojace jest to ze wloszka latwiej przeszla kwalifikacje ale i tak wydaje mi sie ze black powinna wygrac

289 Serna -Pisnik 1.52 rowniez graly ze soba w zeszlym tygodniu i wygrala hiszpanka, tego typu nie jestem za bardzo pewien bo uwazam ze pisnik jest naprawde niezla, ale wiele przemawia tutaj za Magui: Pisnik ma ujemny bilans na hardzie, a poza tym miala dosc ciezkie kwalifikacje i niewiele zabraklo a odpadlaby w nich z fernandez

288 Granville Casanova 1.78 granville po sezonie trawiastym nie wygrala keszcze meczu na hadzie, natomiast casanova przeszla jak burza przez kwalifikacje w ktorych m.in. rozjechala farine 6-0 6-1, a tak w ogole to w 3 meczach stracila tylko 9 gemow

to chyba na razie tyle, mezczyzn sobie troche pozniej zanalizuje, prosze o jakies sugestie, uwagi

#123614 18/08/2003 15:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
zawsze lepiej mi babki ida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale teraz sprobuje cos z facetow wytypowac:

262 Kiefer -Mathieu 1.78 Kiefer odpoczal sobie po LA gdzie zaprezentowal sie naprawde niezle, a mathieu jakos mnie nie przekonuje

267 Srichaphan Davyden. 1.33 zeszloroczny zwyciezca radzacy sobie na hardzie bardzo dobrze powinien latwo przejsc rosjanina ktory ostatnio skopromitowal sie z ferrero (0-6 2-6)

261 El Aynaoui -Verdasco 1.36 ubiegloroczny cwiercfinalista US Open, tenisista ktory dwa tygodnie temu pokonal fisha spotyka typowego specjaliste od cegly wiec powinno sie to szybko skonczyc

276 Blake -Bjorkman 1.29 kurs niski ale chyba warty zagrania, bjorkman nie gral od bastad, h2h 1-0 dla blake'a, poza tym chyba to juz koncowka kariery szweda

cp dp reszty to zdecydowanie nie gralbym juzhny'ego gdyz gosc jest strasznie chimeryczny. nie przezcze ze wygra ale na niego lepiej nie grac

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, Sensei), 2,272 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,493
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1