|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Taki dobry dzień,że spróbuje zaryzykować za piątala Roddick - Fish 2 4.67
Zna ktoś wyniki z kwalifikacj do turniejów:Long Island i New Haven <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191 |
Wygra Andy!!! FISHer doszedł już do finału i przeżywa to już i tak jak pies cieczkę. Roddick stuknie go 7:6; 6:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
hmmmmmmmmmm ...... lepiej zagrac Roddick win 2-0 czy ze Fish wygra?? na fisha jest ponad 4 a na roddick 2-0 1.5 ........... hmmmmmhmmmmm jak uwazacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
ja uwazam ze kurs 4,67 jest wart ryzyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]ja uwazam ze kurs 4,67 jest wart ryzyka[/qb] juz zagralem wczesniej, ale neistety tylko za 3.6 w GB
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
TAK lepiej zagrać za mniejszą kwote na wygraną Rybki niż za sporo kasy na Score 2:0 może być różnie w tym meczu i przynajmnej jeden tie-break murowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
ma ktoś rozpis meczy na jutrzejsze turnieje ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
Oryginalnie wysłał Ragy: [qb]ma ktoś rozpis meczy na jutrzejsze turnieje ????[/qb] drabinka new haven [ pilotpentennis.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
Zna ktoś wynik Karlovic-Tursunov???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Rodick przelamany o co ****a chodzi??????? :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
Komentarze sa na quasi chat tennis a nie na typach nie martw sie jeszcze da rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Na jutro i wtorek bo zapewne dwa dni beda grać pierwsza runde widze takie ciekawe mecze (kursy Bet365) Mikhail Youzhny-Felix Mantilla -------@ 1 --- 1.53 Alex Corretja-Sargis Sargsian --------@ 2 --- 2.00 James Blake-Jonas Bjorkman --------@ 1 --- 1.33 Olivier Rochus-Fernando Vicente -----@ 2 --- 2.20 Albert Costa-Flavio Saretta -----------@ 2 --- 1.83
Obstawił bym Fisha z Kuertenem ale zmeczenie dzisiejszym finalem moze dać znać. Jezeli "ryba" bedzie grał we wtorek w sesji wieczornej to go puszcze chociaż nie wieze zeby kurs był powyzej 1.5 Jeszcze dojdzie kilka ciekawych par z kwalifikacji. To sa typy z głowy. Grubiej zagram prawdopodobnie ( bo trzeba zrobic jeszcze analize) - Youznego, Blakea , Vicente Strona turnieju Long Island : www.tdwaterhousecup.com/ [ tdwaterhousecup.com] Pozdrowienia i czeka na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
Też widze kilka cikawych meczy, teraz trzeba poczekać na rozsądne kursy !!!! .
Srichaphan - Davydenko Kuerten - Fish El Aynaoui - Verdasco Lopez - Nieminen Calleri - Gambill Saretta - Costa Gonzalez - Mantilla Sargsian - Corretja
Mimo wszystko nie ruszam meczu Rochusa.
W uzasadnieniu zaznaczam że Ci faworyci grają już z seniorami męskiego tenisa (w większości) i mecze powinny się szybko rozstrzygnąć ze względu na to że seniorzy muszą zdążyć na partyjke szchów do parku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Gonzalez, Calleri, Saretta i Srichaphan bo w ostatnim czasie ich forma znacznie się polepszyła i nie powinni odpaść w I rundzie. Zresztą warto by sie pokazać w tydzień przed US Open.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Oryginalnie wysłał El_Darro: [qb]
...Obstawił bym Fisha z Kuertenem ale zmeczenie dzisiejszym finalem moze dać znać. Jezeli "ryba" bedzie grał we wtorek w sesji wieczornej to go puszcze chociaż nie wieze zeby kurs był powyzej 1.5... [/qb] a jednak. kurs na fisha w gb 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
no i wedlug tego co pisza na livescore [ livescore.com] to ryba dzisiaj nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
no to chyba bylo oczywiste ze fish dzis nie zagra, a tak poza tym livescore to chyba nie najlepsze zrodlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
saretta-costa-1 0 grania costy na betonie schirhapian-davidento-mecz trumfatora z człowiekiem nie majacym zadnej zalety na betonie moze jestem slepy jak ktos zna niech pisze coretja-sargisjan-<szok> ludze gdzie z sargisjanem ze tydz temu pokonjał dobrego gracza to ma przejsc coretje hahaha vicente-rochus karypel rochus mysle ze tu niesprawi niespodzianki kurs 2 na vic to nieporozumienie czerwony smok-mantilla zaduzo tych przegranych w 1 rundzie mantilli dzis pokona ruska mysle ze spokojnie dał bym jeszcze fisha porazke changa araba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Dzieki chłopaki za odpowiedzi!!! Mecz na jutro
Mardy Fish - Gustavo Kuerten @ 1 --- 1.55 Prof
Mała analiza :
H2H 0-1 odniesione na nawierzchni Gugi Monte Carlo Gustavo Kuerten - Mardy Fish 3-6 6-1 6-0 1runda
Hard 2003
Fish 21-8 bardzo dobry bilans na hardzie. Ostatni turniej w Cincinatti pokonał bardzo dobrych zawodników na tej nawierzchni Mark Philippoussis, Xavier Malisse,David Nalbandian,Rainer Schuettler. Specjalista od takich kortów b.dobry serwis.
Kuerten 13-6 rowniez korzystny bilas chociaz w ostatnich dwóch turniejach porazki w 1r. z Larose i Zabaletta 3tyg temu 1/4 finału porazka z Mark Philippoussis 6-3 3-6 7-6(5) To nie ta forma co z poczatku roku.
Moja opinia Wszystko wskazuje ze Fish znowu wygra, ale UWAGA jako że to tydzien przed US Open to nie warto grać tenisa za big stake. Niektórzy faworyci beda poprostu odpuszczać albo nie grac na 100%.
A jeszcze cos. Wie ktos moze jeszcze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o kontuzji pleców Sargsiana bo chciałem na niego postawic z Corretja a kurs ciekawy 2.1
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
oto kilka moich typow:
286 Bovina -Molik 1.52 Bovina w ostatnim turnieju grala niezle (przegrala dopiero z henin), poza tym w zeszlym roku doszla bodajze do cwiercfinalu US Open czyli widac ze jej ta nawierzchnia lezy, natomiast molik przebijala sie do tego turnieju przez kwalifikacje w ktorych z gorszymi od boviny zawodniczkami stoczyla trzy trzysetowe pojedynki, wiec wychodzi ze elena powinna raczej bezproblemowo wygrac
287 Black -Grande 1.55 w zeszlym tygodniu po trzech setach wygrala Cara, poza tym h2h 3-0 dla niej, troche niepokojace jest to ze wloszka latwiej przeszla kwalifikacje ale i tak wydaje mi sie ze black powinna wygrac
289 Serna -Pisnik 1.52 rowniez graly ze soba w zeszlym tygodniu i wygrala hiszpanka, tego typu nie jestem za bardzo pewien bo uwazam ze pisnik jest naprawde niezla, ale wiele przemawia tutaj za Magui: Pisnik ma ujemny bilans na hardzie, a poza tym miala dosc ciezkie kwalifikacje i niewiele zabraklo a odpadlaby w nich z fernandez
288 Granville Casanova 1.78 granville po sezonie trawiastym nie wygrala keszcze meczu na hadzie, natomiast casanova przeszla jak burza przez kwalifikacje w ktorych m.in. rozjechala farine 6-0 6-1, a tak w ogole to w 3 meczach stracila tylko 9 gemow
to chyba na razie tyle, mezczyzn sobie troche pozniej zanalizuje, prosze o jakies sugestie, uwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
zawsze lepiej mi babki ida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale teraz sprobuje cos z facetow wytypowac:
262 Kiefer -Mathieu 1.78 Kiefer odpoczal sobie po LA gdzie zaprezentowal sie naprawde niezle, a mathieu jakos mnie nie przekonuje
267 Srichaphan Davyden. 1.33 zeszloroczny zwyciezca radzacy sobie na hardzie bardzo dobrze powinien latwo przejsc rosjanina ktory ostatnio skopromitowal sie z ferrero (0-6 2-6)
261 El Aynaoui -Verdasco 1.36 ubiegloroczny cwiercfinalista US Open, tenisista ktory dwa tygodnie temu pokonal fisha spotyka typowego specjaliste od cegly wiec powinno sie to szybko skonczyc
276 Blake -Bjorkman 1.29 kurs niski ale chyba warty zagrania, bjorkman nie gral od bastad, h2h 1-0 dla blake'a, poza tym chyba to juz koncowka kariery szweda
cp dp reszty to zdecydowanie nie gralbym juzhny'ego gdyz gosc jest strasznie chimeryczny. nie przezcze ze wygra ale na niego lepiej nie grac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|