Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#123635 18/08/2003 20:27
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
302 Gagl/Shau-Far/Garb 1.68 1.9 18/20.20 ----1
w sumie "chyba" najwiekszy pewniak dzisiejszego dnia ciekawe tylko czy wejdzie ale wszystko wskazuje na to ze jesli shau nie skreczuje nie ma innej mozliwosci niz 1.
pozdrawiam

Bonus: Unibet
#123636 18/08/2003 20:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Szafa_gra:
[qb]Ambroziak komentowal na EUROSPORCIE ???????????????????[/qb]
Sorry to chyba był Stopa. Pomyłka (głosy mają tak samo usypiające <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

#123637 18/08/2003 20:31
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Oto następny turniej w tym tygodniu:August 18-24, 2003

TD Waterhouse Cup
Long Island, NY, U.S.A.

Prize Money: US$380,000
Winner's Race Points: 35
Draw Size: 32
Surface: Hard
Website: TD Waterhouse Cup [tdwaterhousecup.com]

2002 Singles Final:
Paradorn Srichaphan d. (7)Juan Ignacio Chela 5-7 6-2 6-2

2002 Doubles Final:
M Bryan/M Bhupathi d. P Pala/P Vizner 63 64

Top Eight Seeds:

1. Paradorn Srichaphan
2. Gustavo Kuerten
3. Tommy Robredo
4. Fernando Gonzalez
5. Felix Mantilla
6. Agustin Calleri
7. Younes El Aynaoui
8. Albert Costa

First Round:

(1)Paradorn Srichaphan (THA) vs Nikolay Davydenko (RUS)
Alex Corretja (ESP) vs Sargis Sargsian (ARM)

Arnaud Clement (FRA) vs (q)Jeff Morrison (USA)
(5)Felix Mantilla (ESP) vs Mikhail Youzhny (RUS)

(4)Fernando Gonzalez (CHI) vs Juan Ignacio Chela (AARG)
Fernando Vicente (ESP) vs Olivier Rochus (BEL)

Paul-Henri Mathieu (FRA) vs (WC)Nicolas Kiefer (GER)
(8)Albert Costa (ESP) vs Flavio Saretta (BRA)

(6)Agustin Calleri (ARG) vs Jan-Michael Gambill (USA)
Jarkko Nieminen (FIN) vs Feliciano Lopez (ESP)

James Blake (USA) vs Jonas Bjorkman (SWE)
(3)Tommy Robredo (ESP) vs Jose Acasuso (ARG)

(7)Younes El Aynaoui (MAR) vs (q)Fernando Verdasco (ESP)
(WC)Michael Chang (USA) vs (q)Rik de Voest (RSA)

David Sanchez (ESP) vs (q)Karol Beck (SVK)
(2)(WC)Gustavo Kuerten (BRA) vs Mardy Fish (USA)

#123638 18/08/2003 21:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
bry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wczoraj grauem glownie pilke i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
choc niewiele brakowauo, a fish by wszedl..
dzis z przyczyn oczywistych bardzo delikatnie:

I-20-prof
beck-sanchez 1 1.36
bowina-molik 1 1.52
srichaphan-dawidjenko 1 1.33

II-20-prof
gagliardi/shaughnessy-farina/garbin 1 1.68
damm/suk-chela/mas 1 1.25
gasquet-minar 1 1.18

#123639 18/08/2003 21:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
III-5-prof
bowina-molik 1 1.52
granville-casanowa 2 1.78
perebiynis/talaja-penn/roesch 1 1.58
ruano p/suarez-kriz/srebotnik 1 1.18
gasquet/minar 1 1.18

#123640 18/08/2003 21:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
i na koniec:

IV-2-prof
el a-verdasco 1 1.36
beck-sanchez 1 1.36
srichaphan-dawidjenko 1 1.33
chela-gonzalez 1 1.69
vicente-rochus 1 1.65
bowina-molik 1 1.52
granville-casanova 2 1.78
gagliardi/shaughnessy-farina/garbin 1 1.68

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123641 18/08/2003 21:54
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
Mecie moze stronke na live kobiet w New Heaven? Z góry dziekuje i zycze powodzonka!

#123642 18/08/2003 22:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał Damian Soter:
[qb]Mecie moze stronke na live kobiet w New Heaven? Z góry dziekuje i zycze powodzonka![/qb]
Siema Damian !!!

prosze bardzo: http://www.live.sex.new.heaven.com/

albo: http://www.pilotpentennis.com

jak nie bedzie to wejdz na livescore, cbs itp...

Pozdrawiam !!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123643 18/08/2003 22:39
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
Siemka Haz$ dzieki za stronke ale tam sie nic nie dzieje! Nic nie grają!

#123644 18/08/2003 22:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał Damian Soter:
[qb]Siemka Haz$ dzieki za stronke ale tam sie nic nie dzieje! Nic nie grają![/qb]
jak to nie !!! :eek: teraz na scene wychodzi sasza z melani !!!

Pozdrawiam !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#123645 18/08/2003 23:07
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Obawiam sie ze ta strona New Hewen nie ma licescoru:( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#123646 18/08/2003 23:07
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
sprawdź czy dobrze wpisałeś tą 1 stronke bo coś nie wchodzi

#123647 18/08/2003 23:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
może ktoś wie czemu jeszcze nie grają ?

#123648 18/08/2003 23:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
na 2 nie znalazłem live a 1 jest źle wpisana bo pisze się haven a nie haeven a i tak nie chce wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#123649 18/08/2003 23:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
zna ktoś porząne stronki live takie jak ostatnio? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123650 18/08/2003 23:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Ja zagrałem na jutro coś takiego:

Acasuso-Robredo 1 4,0 gamebookers(p2p)
Tu liczę na niespodziankę.

Youzhny-Mantilla 1 1,7 expekt
Dla mnie jeden z pewniejszych.

Fish-Kuerten 1 1,7 gamebookers
Dobrze grał z Roddickiem, choć myślę ,że trochę odpuścił w tym meczu i dał koledze wygrać.

Sargsian-Corretja 1 2,05 willhill

Powinien pokonać sympatycznego Alexa.

Więcej szczegółów na www.betsport.prv.pl [betsport.prv.pl]

#123651 18/08/2003 23:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał wlkpstar:
[qb]sprawdź czy dobrze wpisałeś tą 1 stronke bo coś nie wchodzi[/qb]
adres ok !!! musisz miec tylko specjalny dekoder -> jak masz ... polsatu to mozesz go przerobic !!!

#123652 18/08/2003 23:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
a nie ma innej szansy na wyniki live ???

#123653 18/08/2003 23:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Haz$ & wlkpstar ciekawa konwersacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A co do Sargisa Sargsiana to podobno ma kontuzje pleców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a wiec ciezko powieciec co sie stanie w tym meczu.

#123654 18/08/2003 23:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
trzeba mieć "tylko" jakiś dekoder <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> akurat nie posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1