Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#123615 18/08/2003 15:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
A co myslicie o meczu dokić-Shaugnessy jak dla mnie 2 ale prosiłbym o rozpatrzenie tego typu tak samo jak Verdasco-El Aynaoui typ 2 co do pewniejszych meczy to proponuje Roddick-Acasuso typ:1 Bovina - Molik typ :1

Bonus: Unibet
#123616 18/08/2003 15:28
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
AaaA

#123617 18/08/2003 15:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]zawsze lepiej mi babki ida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale teraz sprobuje cos z facetow wytypowac:

262 Kiefer-Mathieu 1.78[/qb]
Moze napisalbys nakogo stawiasz, bo kursy sa na obydwu takie same.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
to mi sie przez przypadek wyslalo, teraz u gory jest na co stawiam

#123618 18/08/2003 15:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Damian Soter:
[qb]A co myslicie o meczu dokić-Shaugnessy jak dla mnie 2 ale prosiłbym o rozpatrzenie tego typu tak samo jak Verdasco-El Aynaoui typ 2 co do pewniejszych meczy to proponuje Roddick-Acasuso typ:1 Bovina - Molik typ :1[/qb]
niestety chcialem Cie zmartwic ale roddick i robredo to nie ta sama osoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123619 18/08/2003 15:32
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
a kto mowi ze sa!!!!! :eek: :eek:

#123620 18/08/2003 15:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Damian Soter:
[qb]a kto mowi ze sa!!!!! :eek: :eek: [/qb]
no napisales ze pewny jest mecz roddick acasuso, a takiego meczu nie ma gdyz dzis jest mecz robredo acasuso

#123621 18/08/2003 15:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał pirat17:
[qb]saretta-costa-1 0 grania costy na betonie
schirhapian-davidento-mecz trumfatora z człowiekiem nie majacym zadnej zalety na betonie moze jestem slepy jak ktos zna niech pisze
coretja-sargisjan-<szok> ludze gdzie z sargisjanem ze tydz temu pokonjał dobrego gracza to ma przejsc coretje hahaha
vicente-rochus karypel rochus mysle ze tu niesprawi niespodzianki kurs 2 na vic to nieporozumienie
czerwony smok-mantilla zaduzo tych przegranych w 1 rundzie mantilli dzis pokona ruska mysle ze spokojnie
dał bym jeszcze fisha porazke changa araba[/qb]
po lekturze tego posta oraz posta w zamkniętym już na szczęście temacie
aż mi się ciśnie na usta Qxxwa ale kretyn
cóż Vicente Francuzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
z językiem polskim też nie za bardzo :eek:
i jeszcze te uzasadnienia typów (nie piszę już że z większością się nie zgadzam, chodzi mi raczej o ich wartość merytoryczną)
(1) Saretta - Costa: co z tego że Costa rzadko gra na innych nawierzchniach niż Clay. W Cincinnati sprawił trochę problemów Clementowi (6-7 4-6) i wcale nie jest powiedziane że chimeryczny Brazylijczyk wygra w tym meczu z Costą. Co więcej, podobnie jak i dla mnie, tak i dla buków Costa jest "cichym" faworytem tego meczu.
(2) Srichaphan - Davydenko: z typem generalnie się zgadzam... ale tylko dlatego że obecnie Davydenko nie jest w formie, w innej sytuacji byłbym ostrożniejszy (bilans Davydenki na hardzie w 3 ostatnich latach to: 24-22), choć i tak Taj byłby faworytem
(3) Corretja - Sargsian: przy obecnej formie Alexa i mimo całej mojej sympatii dla niego, typ na Ormianina jest chyba najpewniejszy w dniu jutrzejszym. Choć podobno w kwalifikacjach do Cincinnati Sargis nabawił się kontuzji pleców. Moze ktoś to potwierdzi?
(4) Vicente - O. Rochus: oparcie typu na nazwaniu kogoś "karypel-em" (a swoją drogą kto to taki?) to chyba nieporozumienie, tym bardziej że Fernando już nieraz w tym roku robił sobie "żarty" z grających. A Belg, cóż stabilna ale nie najwyższa forma przez cały sezon.
(5) Youzhny - Mantilla: czyżby kolega grał progresją na Mantillę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

i ciekaw jestem jeszcze argumentów jakie stoją za przewidywanymi porażkami Changa i El Aynoui-ego? Czyżby to że to "dziadki"????
Pozdrawiam i jednak poproszę o bardziej wnikliwą, jeśli w ogóle jakąkolwiek (przy tym poziomie) analizę

#123622 18/08/2003 15:37
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
a no fakt dzieki za uwage wczoraj całą noc ogladałem Roddicka ktory konczyl mi kupon i teraz mi tak zostało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123623 18/08/2003 15:41
Dołączył: May 2003
Posty: 35
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 35
DZIS STAWIAM NA:

ROBREDO - ACASUSO 1 :4gw:
EL AYNAOUI - VERDASCO 1 :4gw:
F.LOPEZ - J.NIEMINEN 1 :3gw:

POZDR.

#123624 18/08/2003 15:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
el Aynaoui Y. - Verdasco F. 1.35 2.60
Kiefer N. - Mathieu P.H. 1.75 1.85
de Voest R. - Chang M. 1.75 1.85
Beck K. - Sanchez D. 1.45 2.30
Robredo T. - Acasuso J. 1.30 2.70
Lopez F. - Nieminen J. 1.70 1.90

te mecze są podane na stronie sts-ów

#123625 18/08/2003 17:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
PANIE YZERMANN po 1 al alnaui typuje ze wygra po 2 chang moze i dzadek ale gra w kfalfikacjach przekonaa mnie ze jego konkurent jest całkiem całkiem okreslenie karypel znaczy skrzat 165 cm pana rochusa to nieporozumienie na tej nawie blake i schirhap to 100% favoryci mantille zagram gdyz pan yuzny nic nie prezetuje ciekawego mantrilla zresztą tez poprostu przeczucie

#123626 18/08/2003 17:23
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
skomentujcie gram to na systemie 4z5
El Aynaoui - Verdasco
ATP Tour 1
Nieminen - Lopez F
ATP Tour 2
DeVoest Rik - Chang Michael
ATP Tour 1
Kiefer - Mathieu Paul-Henri
ATP Tour 2
Sanchez D - Beck Karol
ATP Tour 1

#123627 18/08/2003 17:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał pirat17:
[qb]PANIE YZERMANN po 1 al alnaui typuje ze wygra po 2 chang moze i dzadek ale gra w kfalfikacjach przekonaa mnie ze jego konkurent jest całkiem całkiem okreslenie karypel znaczy skrzat 165 cm pana rochusa to nieporozumienie na tej nawie blake i schirhap to 100% favoryci mantille zagram gdyz pan yuzny nic nie prezetuje ciekawego mantrilla zresztą tez poprostu przeczucie[/qb]
Z tego co mi wiadomo, to mówi się KARNYKIEL. Ale może to jakiś inny dialekt

#123628 18/08/2003 17:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Mi sie wlasnie dzis najpewniejszy wydaje Beck elimki przeszedl jak burza Ancic 2-0 ,M.Norman 2-0 a Sanchez jak wiadomo ma jakies problemy z kontuzjami .No i na jutro Fish - przed chwilka ogladalem meczyk no i przy swoim serwisie jest bardzo pewny przewaznie gra serv-and-volley a Guga ostatnio rzeczywiscie gra w kratke. Mysle ze to jest truniej dobry dla takich zawodnikow ktorzy chca przed USopen zlapac jakas forme jak np. Robredo,Blake,Taju.

#123629 18/08/2003 18:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Zupelnie nie rozumiem osob powolujacych sie na wynik casanowa-farina bodaj 6-1 6-0 --przeciez farina byla pewna LL i jest w turnieju glownym wiec zapewne wszystkie pilki grala 100% treningowo walac po za kort a tu widze kilka osob strasznie zafascynowal ten wynik ehhh.no comments

#123630 18/08/2003 18:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
1) Robredo - Acasuso 1 1,22 :4gw:
2) El Aynaoui - Verdasco 1 1,30 :4gw:
3) J.Blake - Bjorkman 1 1,40 :4gw:
4) Srichaphan - Davydenko 1 1,40 :5gw:

#123631 18/08/2003 18:42
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Bardzo uwazalbym dzis na Araba, poniewaz Verdasco - 20 letni, zdolny Hiszpan - moze spokojnie sobie poradzic z Younesem, ktory nie gra juz na takich obrotach, jak podczas tegorocznego Australian Open... Kurs 2,60 na Fernando jest z pewnoscia kuszacy i ja go sprobuje w kombinacji z:

Kiefer-Mathieu 1.85 2
K.Beck-D.Sanchez 1,45 1
Dokic J. - Shaughnessy M. 1.75 1
Bovina E. - Molik A. 1.50 1

Plus:
Casanova M. - Granville L. 1,90 2
Martinez C. - Obata S. 2.70 2
Raymond L. - Sugiyama A. 1.85 2

#123632 18/08/2003 18:48
Dołączył: May 2003
Posty: 106
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 106
Lamberciak, z całym szacunkiem dla Towich typów odradzam dzisiaj granie na GRANVILLE
Polecam CASANOVA
Poza puszczonym meczem z FARINA, wygrała bardzo gładko z HAYNES i RAZZANO.
GRANVILLE grała na HARD 3 krotnie
przegrała z BARTOLI 46 64 36
oraz gładko z SERNA 36 36
i R.PASCUAL 36 36

#123633 18/08/2003 19:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Mam pilne pytanie na temat meczu Obata-Martinez
kusi mnie gra na Japonkę, tym bardziej ze wczoraj w Eurosporcie cos mi sie o uszy obiło w wypowiedzi Z. Ambroziaka, ze Martinez jest kontuzjowana.
Ale wszyscy wiemy ze Ambroziak tak zna sie na tenisiejak przedszkolak na trygonometrii więc może ktoś potwierdzi plotkę lub jej zaprzeczy?

#123634 18/08/2003 19:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
Ambroziak komentowal na EUROSPORCIE ???????????????????

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1