|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 281 |
gra juz BOVINA?? jak tak to podajcie wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
TO JEST TEMAT OD TYPÓW A NIE PYTANIA SIĘ JAKI JEST WYNIK ITP. Od tego jest temat: TENIS quasi CHAT Tutaj jest live: http://www.tbwsport.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Long Island [ Linked Image] Y. El Aynaoui - F. Verdasco Typ:1 1.35 T. Robredo - J. Acasuso Typ:1 1.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Oryginalnie wysłał El_Darro: [qb] A co do Sargisa Sargsiana to podobno ma kontuzje pleców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a wiec ciezko powieciec co sie stanie w tym meczu.[/qb] Skąd wiesz o tej kontuzji???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
a na livescore Bovina juz wygrała 6:3 7:6 czyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
ludzie żyjecie od 20:16 żadnej informacji ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Elo wszystkim moje typki : Robredo - Acasuso 1 El Aynaoui - Verdasco 1 Granville - Casanova 1 C.Martinez - Obata 1 takie mecze mam na kuponie (Bovina juz weszła) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
tylko ci Granville nie wejdzie czy nie ma porząnej stronki live poprzednio były bardzo dobre a teraz nic
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
i tak dałem 2 z 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
od kiedy 5 meczy można dawać w systemie 2/3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Casanova-Granville 6-1 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
dajcie linka do araba live na bo na głownej niema nic k
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]Zupelnie nie rozumiem osob powolujacych sie na wynik casanowa-farina bodaj 6-1 6-0 --przeciez farina byla pewna LL i jest w turnieju glownym wiec zapewne wszystkie pilki grala 100% treningowo walac po za kort a tu widze kilka osob strasznie zafascynowal ten wynik ehhh.no comments[/qb] Carola jak widzisz po takich glupich meczach tez mozna cos wywnioskowac skoro casanova wygrala 6-1 6-1, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403 |
tu sie typuje co za smietnik sie zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Robredo vs Acasuso 1 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Harkleroad vs Stevenson 1 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
skomentujcie gram to na systemie 4z5 El Aynaoui - Verdasco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ATP Tour 1 Nieminen - Lopez F****a kontuzja niezłe jaja bo fin by w****ł jak by niemiał nic lopez ATP Tour 2 DeVoest Rik - Chang Michael to było do przeiwdzenia ATP Tour 1 Kiefer - Mathieu Paul-Henri mathie wes ****a naucz sie serw to co zrobił to mistrzostwo ATP Tour 2 Sanchez D - Beck Karol ATP Tour 1 ten tez ku$$## nie lepszy wymiata w 1 secie a potem leci w kule i podwujnych wali w ***a<szok>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Fish-Kuerten 1 1,7 gamebookers [/QB] Kuerten w pierwszej rundzie spotka sie z Dominikiem Hrbatym (Lucky Loser), Mardy Fish wycofal sie z powodu zmeczenia (fatigue). Tak wiec bedzie zwrot ryba-guga, a moglo byc tak pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
ejj ****a, cos jest nei tak....
Harkleroad miala gra ze stevenson..... a grlaa z
A. Harkleroad 1 6(3) T. Perebiynis « 6 7(7)
wiec powinien by zworot, jak narazie to przegralem ten hajs, ****aa, jak coria skrexczowal to hu je mi zwrot dali, a jak grala z kim innym harkleroad to juz nie, jak to powinno byc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Oryginalnie wysłał M4RK0: [qb]ejj ****a, cos jest nei tak....
Harkleroad miala gra ze stevenson..... a grlaa z
A. Harkleroad 1 6(3) T. Perebiynis « 6 7(7)
wiec powinien by zworot, jak narazie to przegralem ten hajs, ****aa, jak coria skrexczowal to hu je mi zwrot dali, a jak grala z kim innym harkleroad to juz nie, jak to powinno byc?[/qb] Jesli na "kuponie" miales mecz Harkleroad-Stevenson, to musza zrobic zwrot-bo takiego meczu nie bylo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka