"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#123655 18/08/2003 23:51
Dołączył: Jul 2003
Posty: 281
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 281
gra juz BOVINA?? jak tak to podajcie wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#123656 18/08/2003 23:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
stop TO JEST TEMAT OD TYPÓW A NIE PYTANIA SIĘ JAKI JEST WYNIK ITP. Od tego jest temat: TENIS quasi CHAT stop

Tutaj jest live: http://www.tbwsport.com/

#123657 19/08/2003 00:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Long Island
[Linked Image]

Y. El Aynaoui - F. Verdasco Typ:1 1.35
T. Robredo - J. Acasuso Typ:1 1.25

#123658 19/08/2003 00:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
Bovina narazie 1:0 6:3

#123659 19/08/2003 00:13
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał El_Darro:
[qb]
A co do Sargisa Sargsiana to podobno ma kontuzje pleców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a wiec ciezko powieciec co sie stanie w tym meczu.[/qb]
Skąd wiesz o tej kontuzji???

#123660 19/08/2003 00:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
a na livescore Bovina juz wygrała 6:3 7:6 czyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#123661 19/08/2003 00:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
ludzie żyjecie od 20:16 żadnej informacji ?

#123662 19/08/2003 00:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Elo wszystkim moje typki :
Robredo - Acasuso 1
El Aynaoui - Verdasco 1
Granville - Casanova 1
C.Martinez - Obata 1
takie mecze mam na kuponie (Bovina juz weszła) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro

#123663 19/08/2003 00:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
tylko ci Granville nie wejdzie czy nie ma porząnej stronki live poprzednio były bardzo dobre a teraz nic

#123664 19/08/2003 01:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
i tak dałem 2 z 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123665 19/08/2003 01:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
od kiedy 5 meczy można dawać w systemie 2/3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#123666 19/08/2003 01:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Casanova-Granville 6-1 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123667 19/08/2003 02:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
dajcie linka do araba live na bo na głownej niema nic
k

#123668 19/08/2003 03:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]Zupelnie nie rozumiem osob powolujacych sie na wynik casanowa-farina bodaj 6-1 6-0 --przeciez farina byla pewna LL i jest w turnieju glownym wiec zapewne wszystkie pilki grala 100% treningowo walac po za kort a tu widze kilka osob strasznie zafascynowal ten wynik ehhh.no comments[/qb]
Carola jak widzisz po takich glupich meczach tez mozna cos wywnioskowac skoro casanova wygrala 6-1 6-1, pozdrawiam

#123669 19/08/2003 04:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
tu sie typuje co za smietnik sie zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#123670 19/08/2003 04:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Robredo vs Acasuso 1 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Harkleroad vs Stevenson 1 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#123671 19/08/2003 11:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
skomentujcie gram to na systemie 4z5
El Aynaoui - Verdasco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ATP Tour 1
Nieminen - Lopez F****a kontuzja niezłe jaja bo fin by w****ł jak by niemiał nic lopez
ATP Tour 2
DeVoest Rik - Chang Michael to było do przeiwdzenia
ATP Tour 1
Kiefer - Mathieu Paul-Henri mathie wes ****a naucz sie serw to co zrobił to mistrzostwo
ATP Tour 2
Sanchez D - Beck Karol
ATP Tour 1 ten tez ku$$## nie lepszy wymiata w 1 secie a potem leci w kule i podwujnych wali w ***a<szok>

#123672 19/08/2003 12:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Quote
Fish-Kuerten 1 1,7 gamebookers
[/QB]
Kuerten w pierwszej rundzie spotka sie z Dominikiem Hrbatym (Lucky Loser), Mardy Fish wycofal sie z powodu zmeczenia (fatigue). Tak wiec bedzie zwrot ryba-guga, a moglo byc tak pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123673 19/08/2003 12:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
ejj ****a, cos jest nei tak....

Harkleroad miala gra ze stevenson..... a grlaa z

A. Harkleroad 1 6(3)
T. Perebiynis « 6 7(7)

wiec powinien by zworot, jak narazie to przegralem ten hajs, ****aa, jak coria skrexczowal to hu je mi zwrot dali, a jak grala z kim innym harkleroad to juz nie, jak to powinno byc?

#123674 19/08/2003 12:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]ejj ****a, cos jest nei tak....

Harkleroad miala gra ze stevenson..... a grlaa z

A. Harkleroad 1 6(3)
T. Perebiynis « 6 7(7)

wiec powinien by zworot, jak narazie to przegralem ten hajs, ****aa, jak coria skrexczowal to hu je mi zwrot dali, a jak grala z kim innym harkleroad to juz nie, jak to powinno byc?[/qb]
Jesli na "kuponie" miales mecz Harkleroad-Stevenson, to musza zrobic zwrot-bo takiego meczu nie bylo.

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1