Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#123695 19/08/2003 15:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
Morrison is well acclimatised with wins over in qualifying and is always competitive at home. Clement has posted wins over Moya, Costa and Rusedski over the past two weeks, but these are different conditions to get used to. The late night-time conditions are also unlikely to aid Clement's vision problems.

Bonus: Unibet
#123696 19/08/2003 15:32
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
tak napisałem 2z3 bo w expie przez nieuwage zatwierdziłem kupn 2z3 za 150 a miał byc za 150 bez systemi:))))))))))))))

#123697 19/08/2003 15:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Oto moje typki:
Vicente v Rochus O. 1 1.90
Sarreta v Costa A. 1 1.90
Kuerten v Hrbaty 1 1.50
Blake v Bjorkman 1 1.30
Gambill v Calleri 2 2.05
Srichaphan v Davydenko 1 1.35
Gonzales v Chela 2 2.00

#123698 19/08/2003 15:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał pirat17:
[qb]yzerman przeczytaj to i pomysle o swojej ocenie dal klementa zaduzo o jakies 2ptk a co do vicentego tez dam ci spoko uzasadnienie patrzi sie ucz:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
K**** mać naucz się człowieku pisać po polsku (chodzi mi o zdania, które próbujesz składać w jakimś nadwiślańskim narzeczu, a niekoniecznie w języku polskim, a zupełnie nie dotyczy to anglojęzycznych cytatów) a wtedy może ktokolwiek na tym forum zrozumie o co Ci chodzi. Chyba, że ja jestem za głupi i nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A podając jakieś niesprawdzone anglojęzyczne informacje - pisz proszę źródło - bo jak tu wierzyć kilku zdaniom nie wiadomo skąd...
... tym bardziej że bilans Oliviera Rochusa, który podano w tych zacytowanych przez Ciebie wypocinach jest nieprawdziwy bo w latach 2001-2003 (czyli ostatnie 3 lata) ma on bilanse:
hard 16-19 (a tylko ATP Tour 13-17)
indoor hard 21-7 (a tylko ATP Tour 13-6)

#123699 19/08/2003 15:51
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
yzerman chłopcze prosze cie bardzo to sa w 100% pewne info www.onthepunt.com [onthepunt.com]

#123700 19/08/2003 15:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał pirat17:
[qb]yzerman chłopcze prosze cie bardzo to sa w 100% pewne info www.onthepunt.com [onthepunt.com][/qb]
kończę już polemikę z tym Panem (nie mój poziom), szkoda słów i życzę wielkich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a swoją drogą to rzeczywiście wysoka skuteczność typów na podanej stronce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123701 19/08/2003 16:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
niemowie ze wygra ale ze bedzie ciezko co do meczu vicentego jak dalciebie 50/50 to powodzeniaczang miał wygrać

#123702 19/08/2003 16:18
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
yzerman ****a mac jak czytam twoje posty to odnosze wrazenie ze ty to jetes alfa i omega w tenisie naprawde tai dumny z siebie ze sie zygac chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#123703 19/08/2003 16:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Srichaphan P. - Davydenko N. 1.35 2.60
Pewniak na 1? Wg mnie ten turniej to bedzie turniej niespodzianek i obstawiam dzis ten mecz jako 2 inaczej byc nie moze. Srichaphan jest zawodnikiem ktory moze powalczyc na US open i nie wydaje mi sie zeby z ta swiadomoscia gral dzis na maximum swoich mozliwosci. Biorac pod uwage ze Davydenko grac potrafi i ma swiadomosc tego ze nic na US open nie osiagnie zbyt wiele to stawiam na niego wlasnie.
A jesli przykladowo Srichaphan nie wygra dzis to mozna pokusic sie na progresje ze przegra jutro.
Zreszta licze w tym turnieju na to, ze bedzie to turniej niespodzianek i beda wchodzily najwieksze kursy... na to przynajmniej wskazywalaby (moja)logika. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#123704 19/08/2003 16:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał pirat17:
[qb]yzerman ****a mac jak czytam twoje posty to odnosze wrazenie ze ty to jetes alfa i omega w tenisie naprawde tai dumny z siebie ze sie zygac chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
A ja nie wiem co o tym świadczy (może Twoja głupota), ja tylko oczekuję minimum szacunku dla użytkowników tego forum - a więc jeśli już uzasadniasz swój typ to rób to rzetelnie, a jeśli i tego nie potrafisz to chociaż pisz z większym szacunkiem dla języka, którym się posługujesz.
Jeśli bowiem mówisz tak jak piszesz to jest to jeden wielki bełkot (może więcej czasu poświęć na przeczytanie jakiejś książki - może być Kubuś Puchatek - niż na czatowanie). Innymi słowy, już bardziej dosadnie - niestety nie potrafisz napisać ani jednego poprawnego zdania prostego, nie mówiąc już o zdaniu złożonym. I to mnie najbardziej w***** w Twoich wypowiedziach.

#123705 19/08/2003 16:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Mniecio:
[qb]Srichaphan P. - Davydenko N. 1.35 2.60
Pewniak na 1? Wg mnie ten turniej to bedzie turniej niespodzianek i obstawiam dzis ten mecz jako 2 inaczej byc nie moze. Srichaphan jest zawodnikiem ktory moze powalczyc na US open i nie wydaje mi sie zeby z ta swiadomoscia gral dzis na maximum swoich mozliwosci. Biorac pod uwage ze Davydenko grac potrafi i ma swiadomosc tego ze nic na US open nie osiagnie zbyt wiele to stawiam na niego wlasnie.
A jesli przykladowo Srichaphan nie wygra dzis to mozna pokusic sie na progresje ze przegra jutro.
Zreszta licze w tym turnieju na to, ze bedzie to turniej niespodzianek i beda wchodzily najwieksze kursy... na to przynajmniej wskazywalaby (moja)logika. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
przeciez to co napisales jest bez snesu : jesli dzis nie wygra mozna stawiac ze przegra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />buhahaha a tak poza tym to skad przypuszczenie ze srichaphan odpusci?? w zeszlym roku tydzien przed us open tez wygral na long island a poza tym davydenko na hardzie nic ostatnio nie pokazal, jego nawierzchnia jest clay a srichaphan najlepiej gra na hardzie i to wlasnie w takich turniejach jak long island musi zarabiac kase i punkty

#123706 19/08/2003 16:52
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
yzerman kim ty jesteś z zawodu? nauczyciel niebęde robił składnie zdan dalciebie i niepouczaj mnie tu bo te forum jest do czego innego poprostu smiac mi sie chce z twoich uzasadnień . robisz takie wypracowana pewnie jestes studencikiem albo cos takiego:D ze sie chce na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :zobacz:

#123707 19/08/2003 16:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał pirat17:
[qb]yzerman kim ty jesteś z zawodu? nauczyciel niebęde robił składnie zdan dalciebie i niepouczaj mnie tu bo te forum jest do czego innego poprostu smiac mi sie chce z twoich uzasadnień . robisz takie wypracowana pewnie jestes studencikiem albo cos takiego:D ze sie chce na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :zobacz: [/qb]
No faktycznie z językiem polskim na bakier jak mało kto na tym forum

#123708 19/08/2003 16:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
bedwe mu pisał wypracowna jak w szkole tu sie pisze szybko zwiezle a nie jak on nauczycielek ****a mac i jeszcze zeby w tych wypocinach on cos rozumiał zobaczy bilans przedmiesiączkowy rochusa i sie wozi <szok> poprostu

#123709 19/08/2003 17:03
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
Coutelot Nicolas FRA - Navarro Salvador ESP
kurs w B&W 1.20
profesjonal 1.78

#123710 19/08/2003 17:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
przeciez to co napisales jest bez snesu : jesli dzis nie wygra mozna stawiac ze przegra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />buhahaha
Pomylilem sie (o czym zapewne wiesz), w kazdym razie wiadomo o co chodzi w moim poscie... A ty nalezysz do tych forumowiczow, ktorzy tylko szukaja dziury w calym zeby sie wykazac swoja elokwencja...
Ogolnie rzecz biorac, wyrazilem tylko swoje zdanie na temat tego turnieju i jesli ten moj typ nie zostanie przez kogos wykorzystany to przynajmniej moze byc ostrzezeniem zeby tak smialo nie stawiac na faworytow w tym tygodniu. Wg mnie koniec tego tygodnia bedzie obfity w niespodzianki... i to tyle co mam do powiedzenia na ten temat

#123711 19/08/2003 17:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
zgode sie z mnieciem ze petov sziuka dziury ale nie jest sposobem nie przyznac racji petovi srichapian nic w imbled nie osiągnie 1lepszy mirny ivo karlovic odprawią go

#123712 19/08/2003 17:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
nie wimblwedonie tylko us open bo zaraz sie dowali ktos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123713 19/08/2003 17:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Long Island
[Linked Image]

Y. El Aynaoui - F. Verdasco 6-7 6-4 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
T. Robredo - J. Acasuso 2-6 6-3 7-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Skuteczność typów:78.6%
Trafione typy:114
Nietrafione:31
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#123714 19/08/2003 17:20
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
ja jestem z Yzermanem ty pirat to naprawde nie wiesz co piszesz ja czytam opinie każdego,mam szacunek do czyiś wypowiedzi,ale twoje nie mają sensu i w ogóle nie można zrozumieć o co ci chodzi idź na test pisania na klawiaturze i p.i.e.r.d.o.l.i. ci się nawet to jaki teraz turniej będzie -brawo że się zorientowałeś że to US Open a nie tak jak wcześniej Wimbledon który to nawet źle napisałeś-ŻAL MI CIE PALANCIE !!! :rolleyes:

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1