|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Tennis Masters Madrid - http://www.marca.com/tennis-masters-madrid/ Date: October 13-19, 2003 Surface: Indoor Hard Prize Money: €2,450,000
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Jutrzejsze mecze:
Jarkko NIEMINEN vs Gastón GAUDIO Wayne FERREIRA vs Ivan LJUBICIC Alberto MARTÍN vs Juan Ignacio CHELA Martin DAMM-Cyril SUK vs Mardy FISH-Andy RODDICK Fernando VERDASCO vs Nicolás MASSU Vincent SPADEA vs Christophe ROCHUS Alex CORRETJA vs Rafael NADAL Agustín CALLERI-Tommy ROBREDO vs Jonas BJORKMAN-Todd WOODBRIDGE Mariano ZABALETA vs Feliciano LÓPEZ Olivier ROCHUS vs Robby GINEPRI
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Martin A - Chela JI 2 @1.5 Verdasco - Massu 2 @1.67
co myslicie?????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$: [qb] Verdasco - Massu 2 @1.67
co myslicie?????[/qb] Myślymy, że NIE bo: http://www.onthepunt.com.au/tennisselections.php
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
sorry, pomylka nie tu mialo byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ponizsze spotkania tam pokazuja ze raczej rzadko macie racje ale moze tym razem wam sie uda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb] ponizsze spotkania tam pokazuja ze raczej rzadko macie racje ale moze tym razem wam sie uda[/qb] Zerknij do statystyk dlugoterminowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> okolo 8% zysku od obrotu mowi samo za siebie(jak dla mnie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
a pozatym słabszy tydzień o niczym nie mówi skoro grają głównie niespodzianki - liczy się zysk na dłuższą mete, który w ich przypadku jest niepodważalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
wie ktos moze co z kontuzjami nadala i corretji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Dajcie link do live z Madrytu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a no to zwracam honor oczywiscie nie patrzylem na statystykie dlugoterminowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
czy jest mozliwe ze livescore posiada szybciej wyniki na zywo niz oficjalna strona turnieju? naq livescorze Nieminen 4:3 a na stronce z Madrytu 3:2???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał Damian Soter: [qb]czy jest mozliwe ze livescore posiada szybciej wyniki na zywo niz oficjalna strona turnieju? naq livescorze Nieminen 4:3 a na stronce z Madrytu 3:2???????????[/qb] TAK bo livescore.com często korzysta z Infobetting a tam ten mecz jest na żywo ! http://www.infobetting.com/tennisLiveScore.php?%20language=english
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
Dzieki za informacje lukboj!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
beznadziejny livescore turnieju w Madrycie to sprawa hiszpanow obslugujac strone turniejowa w tamtym roku pamietam ze livescore byl taki sam jak na wszystkich turniejach serii mistrzowskiej , niestety w tym roku chcieli cos poprawic ale im nie wyszlo pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
7-6, 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Rzeczywiście jesteś świetnym typerem....sam nie potrafisz analizować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$: [qb][QUOTE]Rzeczywiście jesteś świetnym typerem....sam nie potrafisz analizować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw: [/qb] najpierw zasiegasz opinii o meczu, lukboj uprzejmie podaje ci link, mecz konczy sie akurat po twojej mysli wiec spotykaja go drwiny.  po co takim ludziom pomagac i w ogole odpowiadac na posty typu 'co sadzicie o meczu..' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12 |
dzis chela wygra z verkerkiem, jest w gazie holender nie wygrał z nikim przyzwoitym od bardzo dawna i tak juz pozostanie darmowe 1.65 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ostatnio podchodze ze sporym dystansem do typów expertów. Na ontheput nastawiają się na zysk ale przeglądając te ich typy widać , że niekiedy jest to gra na fuksa. Nawet Luigi21 z infobetting który tu furorę robił w okresie French Open wczoraj podał 4 typy i chyba tylko jeden wszedł. Najlepiej polegać na własnej intuicji, albo zaprzyjaźnić się z rosyjską mafią, żeby nas informowali o sprzedawaniu meczów przez ich kolege Kafielnikova.
|
|
|
Link skopiowany do schowka