Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Tennis Masters Madrid - http://www.marca.com/tennis-masters-madrid/
Date: October 13-19, 2003
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €2,450,000

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Jutrzejsze mecze:

Jarkko NIEMINEN vs Gastón GAUDIO
Wayne FERREIRA vs Ivan LJUBICIC
Alberto MARTÍN vs Juan Ignacio CHELA
Martin DAMM-Cyril SUK vs Mardy FISH-Andy RODDICK
Fernando VERDASCO vs Nicolás MASSU
Vincent SPADEA vs Christophe ROCHUS
Alex CORRETJA vs Rafael NADAL
Agustín CALLERI-Tommy ROBREDO vs Jonas BJORKMAN-Todd WOODBRIDGE
Mariano ZABALETA vs Feliciano LÓPEZ
Olivier ROCHUS vs Robby GINEPRI

Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Martin A - Chela JI 2 @1.5
Verdasco - Massu 2 @1.67

co myslicie?????

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]
Verdasco - Massu 2 @1.67

co myslicie?????[/qb]
Myślymy, że NIE bo:

http://www.onthepunt.com.au/tennisselections.php

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
sorry, pomylka nie tu mialo byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]
Verdasco - Massu 2 @1.67

co myslicie?????[/qb]
Myślymy, że NIE bo:

http://www.onthepunt.com.au/tennisselections.php [/qb]
ponizsze spotkania tam pokazuja ze raczej rzadko macie racje ale moze tym razem wam sie uda

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]
Verdasco - Massu 2 @1.67

co myslicie?????[/qb]
Myślymy, że NIE bo:

http://www.onthepunt.com.au/tennisselections.php [/qb]
ponizsze spotkania tam pokazuja ze raczej rzadko macie racje ale moze tym razem wam sie uda[/qb]
Zerknij do statystyk dlugoterminowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
okolo 8% zysku od obrotu mowi samo za siebie(jak dla mnie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
a pozatym słabszy tydzień o niczym nie mówi skoro grają głównie niespodzianki - liczy się zysk na dłuższą mete, który w ich przypadku jest niepodważalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
wie ktos moze co z kontuzjami nadala i corretji??

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Dajcie link do live z Madrytu

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Dajcie link do live z Madrytu[/qb]
http://www.marca.com/tennis-masters-madrid/resultados.html

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a no to zwracam honor oczywiscie nie patrzylem na statystykie dlugoterminowe

Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
czy jest mozliwe ze livescore posiada szybciej wyniki na zywo niz oficjalna strona turnieju? naq livescorze Nieminen 4:3 a na stronce z Madrytu 3:2???????????

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał Damian Soter:
[qb]czy jest mozliwe ze livescore posiada szybciej wyniki na zywo niz oficjalna strona turnieju? naq livescorze Nieminen 4:3 a na stronce z Madrytu 3:2???????????[/qb]
TAK bo livescore.com często korzysta z Infobetting a tam ten mecz jest na żywo !

http://www.infobetting.com/tennisLiveScore.php?%20language=english

Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
Dzieki za informacje lukboj!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
beznadziejny livescore turnieju w Madrycie to sprawa hiszpanow obslugujac strone turniejowa
w tamtym roku pamietam ze livescore byl taki sam jak na wszystkich turniejach serii mistrzowskiej , niestety w tym roku chcieli cos poprawic ale im nie wyszlo
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]
Verdasco - Massu 2 @1.67

co myslicie?????[/qb]
Myślymy, że NIE bo:

http://www.onthepunt.com.au/tennisselections.php [/qb]
7-6, 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Rzeczywiście jesteś świetnym typerem....sam nie potrafisz analizować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb][QUOTE]Rzeczywiście jesteś świetnym typerem....sam nie potrafisz analizować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw: [/qb]
najpierw zasiegasz opinii o meczu, lukboj uprzejmie podaje ci link, mecz konczy sie akurat po twojej mysli wiec spotykaja go drwiny. stop po co takim ludziom pomagac i w ogole odpowiadac na posty typu 'co sadzicie o meczu..' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
dzis chela wygra z verkerkiem, jest w gazie holender nie wygrał z nikim przyzwoitym od bardzo dawna i tak juz pozostanie
darmowe 1.65
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ostatnio podchodze ze sporym dystansem do typów expertów. Na ontheput nastawiają się na zysk ale przeglądając te ich typy widać , że niekiedy jest to gra na fuksa. Nawet Luigi21 z infobetting który tu furorę robił w okresie French Open wczoraj podał 4 typy i chyba tylko jeden wszedł. Najlepiej polegać na własnej intuicji, albo zaprzyjaźnić się z rosyjską mafią, żeby nas informowali o sprzedawaniu meczów przez ich kolege Kafielnikova.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, forty, Sensei, alfa), 1,156 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,724
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1