Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gregorr - jednak Escude wygral bezproblemowo 6:4 6:2 ale i tak dla mnie jestes świetnym typerem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
ano wygrau, graues go chyba wiec gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />dzieki abati za suowa uznania, ale ja sie za takowego zupeunie nie uwazam!

zdazyuem w ostatniej chwili:

grosjean-ljubicic 2 2.31 /prof/ - ten kurs jest z kosmosu, moim zdaniem i grzech byuo nie sprobowac i nie bede puakau nawet gdy gros wygra, a dalej:

bjorkman-calleri 1 1.6 /sts/ - ehh, fszyscy to graja, a czy slusznie? z roddickiem byle kto nie wygrywa, ale prawda jest tez, ze andy bez formy, a gdy byl w sredniej to ograu jonasa wiec moim zdaniem calleri wcale tanio skory nie sprzeda

knowles/nestor-damm/suk 1 1.45 /sts/ - to wyjatkowo bo generalnie unikam takich kursow, ale wszak k/n to jedna z dwoch, trzech najlepszych par, pytanie tylko jak bardzo im sie chce starac na poczatku sezonu, a z drugiej strony siatki para bardzo przyzwoita

escude/grosjean-koubek/roddick 1 1.7 /sts/ - ktos slyszau o tej drugiej parze?! no wuasnie, a escude i grosjean to swietni deblisci, a wczoraj pokonali cermaka/friedla wiec teoretycznie wynik oczywisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
początek sezonu przynosi wiele rozczarowań. Mam nadzieję, iż systematyczność w obstawianiu i analizowaniu spotkań przyniesie poprawę formy i prognozy będą w większym stopniu prawidłowe.
Na dzisiejszy dzięń widzę to tak:
Spadea - Llodra 1
moim zdaniem 65%

Dent, T. - Johansson, T. 1
moim zdaniem 60%

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Van Lottum - Mantilla 1 expekt 2,35

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Auckland

07 Jan 04
A. Barna - E. Marama Typ:1 1.11
Stake:10/10

M. Bartoli - S. Perry Typ:1 1.40
Stake:9/10

P. Suarez - K. Brandi Typ:1 1.30
Stake:10/10 [/qb]
I jak widać wszyskie mecze wszedły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
PETROVA-DECHY 1 :4gw:
BLAKE-SAFIN 2 :4gw: powoli zaczynamy widziec MArata sprzed 2- laty ,kiedy on zadawal tempo w ATP rankingu
co myslicie?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
.
journeyman
journeyman
. Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
mam pytanie- zna ktos moze wynik debla turnieju Chennai erlich/ram-ferrer/ramirez???
z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Doha ATP

08 Jan 04 16:00 T. Henman - S. Sargsian Typ:1 1.36
Stake: 9/10

Chennai ATP
17:00 S. Schalken - J. Knowle Typ:1 1.18
Stake: 10/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Auckland

07 Jan 04
A. Barna - E. Marama Typ:1 1.11
Stake:10/10

M. Bartoli - S. Perry Typ:1 1.40
Stake:9/10

P. Suarez - K. Brandi Typ:1 1.30
Stake:10/10 [/qb]
I jak widać wszyskie mecze wszedły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
buhehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> tego nie powstydzilby sie sam prof.Miodek

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
to chyba niemozliwe, zeby on tak naprawde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Wczoraj Koubek,dzis dupy dał Bjorkmann.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
oby Moya sie tylko jeszcze nie dal.... 3 set trwa...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
qrwa Moya jedziesz pałko.. :rolleyes:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
w koncu teraz juz nie chce zwrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bryan/Bryan d Guccione/Reid 63 63
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
bjorkman pojechal z grubej rury i ja rowniez tylko ze z siankiem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
przegrana debla knowles/nestor potwierdza w pewnym sensie, ze nie warto ruszac takich kursow. dzis jeszcze zrobie wyjatek ;/

robredo-lisnard 1 1.4 /unibet/
dent-johansson 1.67 /unibet/
nieminen-reid 2 2.5 /unibet/

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 50
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 50
Podaje moje typy :
1.Harkleroad - Bartoli 1
2.Safin - Blake 1
AKO (Prof): 3,0616
Stawka : 350 zł
Ew.Wygrana - 964.40zł
CO o tym myślicie ... ??Z góry dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam i życze dużych wygranych

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
ACIDPHASE wreszcie wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
za BRYAN/BRYAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
nadal/robredo vs ascione/lisnard jaki był wynik bo nigdzie nie moge znależć???

Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Quote
Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]nadal/robredo vs ascione/lisnard jaki był wynik bo nigdzie nie moge znależć???[/qb]
Nadal/Robredo (ESP) d Ascione/Lisnard (FRA) 61 57 62

www.atptennis.com [atptennis.com]

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, forty, rymoholik), 1,962 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1