|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gregorr - jednak Escude wygral bezproblemowo 6:4 6:2 ale i tak dla mnie jestes świetnym typerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
ano wygrau, graues go chyba wiec gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />dzieki abati za suowa uznania, ale ja sie za takowego zupeunie nie uwazam!
zdazyuem w ostatniej chwili:
grosjean-ljubicic 2 2.31 /prof/ - ten kurs jest z kosmosu, moim zdaniem i grzech byuo nie sprobowac i nie bede puakau nawet gdy gros wygra, a dalej:
bjorkman-calleri 1 1.6 /sts/ - ehh, fszyscy to graja, a czy slusznie? z roddickiem byle kto nie wygrywa, ale prawda jest tez, ze andy bez formy, a gdy byl w sredniej to ograu jonasa wiec moim zdaniem calleri wcale tanio skory nie sprzeda
knowles/nestor-damm/suk 1 1.45 /sts/ - to wyjatkowo bo generalnie unikam takich kursow, ale wszak k/n to jedna z dwoch, trzech najlepszych par, pytanie tylko jak bardzo im sie chce starac na poczatku sezonu, a z drugiej strony siatki para bardzo przyzwoita
escude/grosjean-koubek/roddick 1 1.7 /sts/ - ktos slyszau o tej drugiej parze?! no wuasnie, a escude i grosjean to swietni deblisci, a wczoraj pokonali cermaka/friedla wiec teoretycznie wynik oczywisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, początek sezonu przynosi wiele rozczarowań. Mam nadzieję, iż systematyczność w obstawianiu i analizowaniu spotkań przyniesie poprawę formy i prognozy będą w większym stopniu prawidłowe. Na dzisiejszy dzięń widzę to tak: Spadea - Llodra 1 moim zdaniem 65%
Dent, T. - Johansson, T. 1 moim zdaniem 60%
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Van Lottum - Mantilla 1 expekt 2,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Auckland
07 Jan 04 A. Barna - E. Marama Typ:1 1.11 Stake:10/10
M. Bartoli - S. Perry Typ:1 1.40 Stake:9/10
P. Suarez - K. Brandi Typ:1 1.30 Stake:10/10 [/qb] I jak widać wszyskie mecze wszedły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
PETROVA-DECHY 1 :4gw: BLAKE-SAFIN 2 :4gw: powoli zaczynamy widziec MArata sprzed 2- laty ,kiedy on zadawal tempo w ATP rankingu co myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58 |
mam pytanie- zna ktos moze wynik debla turnieju Chennai erlich/ram-ferrer/ramirez??? z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Doha ATP
08 Jan 04 16:00 T. Henman - S. Sargsian Typ:1 1.36 Stake: 9/10
Chennai ATP 17:00 S. Schalken - J. Knowle Typ:1 1.18 Stake: 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb] Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Auckland
07 Jan 04 A. Barna - E. Marama Typ:1 1.11 Stake:10/10
M. Bartoli - S. Perry Typ:1 1.40 Stake:9/10
P. Suarez - K. Brandi Typ:1 1.30 Stake:10/10 [/qb] I jak widać wszyskie mecze wszedły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] buhehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> tego nie powstydzilby sie sam prof.Miodek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
to chyba niemozliwe, zeby on tak naprawde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Wczoraj Koubek,dzis dupy dał Bjorkmann.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
oby Moya sie tylko jeszcze nie dal.... 3 set trwa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342 |
qrwa Moya jedziesz pałko.. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
w koncu teraz juz nie chce zwrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bryan/Bryan d Guccione/Reid 63 63 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
bjorkman pojechal z grubej rury i ja rowniez tylko ze z siankiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
przegrana debla knowles/nestor potwierdza w pewnym sensie, ze nie warto ruszac takich kursow. dzis jeszcze zrobie wyjatek ;/
robredo-lisnard 1 1.4 /unibet/ dent-johansson 1.67 /unibet/ nieminen-reid 2 2.5 /unibet/
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 50 |
Podaje moje typy : 1.Harkleroad - Bartoli 1 2.Safin - Blake 1 AKO (Prof): 3,0616 Stawka : 350 zł Ew.Wygrana - 964.40zł CO o tym myślicie ... ??Z góry dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam i życze dużych wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
ACIDPHASE wreszcie wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za BRYAN/BRYAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
nadal/robredo vs ascione/lisnard jaki był wynik bo nigdzie nie moge znależć???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Oryginalnie wysłał leszcz: [qb]nadal/robredo vs ascione/lisnard jaki był wynik bo nigdzie nie moge znależć???[/qb] Nadal/Robredo (ESP) d Ascione/Lisnard (FRA) 61 57 62 www.atptennis.com [ atptennis.com]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|