|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Za duzo tego ,zeby wszystko sprawdzac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja zwaracam uwage, jak na Doga jest p>50%, ale statystyk z tego nie robie, bo nie wyrabiam z czasem...przede wszystkim ze statow korzystam...a z samych biorymtow nie da sie "maszynki" zrobic, naprawde probowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
mauresmo 52% sugiyama 52% zvnareva 60% kuzniecova 65%
jankovic 71% kremer 51% schet 50% medina 57%
Kwalifikacje: Vinci 65% LInetskaya 70% panova 57% schwarz 54% castelvi 55% birnerova 57% razzano 56% gajdosova 53% rittner 55% beygelzimer 51% galovitz 64% wheeler 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Faceci: Kwalifikacje:
delgado 56% bryan 68% navarro 62% serra 51% gimelstob 61% weiner 61% suzuki 51% rochus C 54% falla 55% heubeuger 53% pescolido 62% wang 64% whitehouse 54% minar 55% peya 57% tipsarevic 57%
szripek 53% soderling 51% rusedski 56% dent 52%
robredo 53% llodra 52% kohlman 51% clement 67% andreev 56% youzny 65%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Piatek:
Clement 64% Ancic 62% Robredo 53% Llodra 52%
Szripek 52% Dent 52%
mauresmo 58% kuzniecowa 52%
Pierce 73% Medina 60%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
jak tam procenty na:
Lisnard J. - Armando H. Calatrava A. - Elsner D. Mayer F. - Lopez M.
nawierzchnia clay
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał jamal_b: [qb]jak tam procenty na:
Lisnard J. - Armando H. Calatrava A. - Elsner D. Mayer F. - Lopez M.
nawierzchnia clay
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Calatrava 50% Armando 69% Lopez 53% berdych 59%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
jak pokazują się procenty na dzisiaj na drugi dzień wimbledonu od 65% wzwyż Ktoś mi moze powiedzieć u pań i panów? Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Podajecie jeszcze stad %? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105 |
Może dzisiaj ktoś poda typki % tego programiku. Zobaczymy komu będziemy dziękowąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
Na dzis :
Gaudio 75,47% Gonzales 71,46% Haas 66,25% Dancevic 72,41% Davenport 81,39%
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 70 |
czy mógłbyś podać wyniki programu związane z jutrzejszymi spotkaniami konkretnie interesują mnie calatrava, stepanek, pistolesi, bedę bardzo wdzięczny pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
Szukam OnCourt wersji 3.4,wiem że są już starsze ale ja mam serial do tej właśnie wersji w zamian na ten program daję seriala.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
Na jutro:
Verdasco 69,51% Gaudio 79,92% Moya 97,31% Volandri 64,87% Canas 59,53% Medina 70,58%
Jak narazie jest OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam nadzieje że next kupon bedzie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
to moze ktos poda nazwe uzytkownika i cod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . jak by co to sie przeleje kase na konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2004
Posty: 19 |
jesli ktos posiada Oncourt i chce troszke zarobic bardzo prosze o kontakt dyzio20@interia.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 93 |
ja również bym prosił o kontakt powrby@o2.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 93 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
Na dziś:
Volandri 76,11% Zvonareva 66,49% Myskina 75,00% Hrbaty 61,34% Nalband 72,88% Coria 95,50%
I tak jak zawsze za 200 w profku! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 45 |
Skąd ty bierzesz te statystyki procentowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> możesz podać linka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Maka55: [qb]Skąd ty bierzesz te statystyki procentowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> możesz podać linka[/qb] caly ten temat jest przeciez o OnCourt wiec juz wiesz skad sa te procenty:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka