|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
dalibyscie rade podawac procenty rowniez do challengerow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
Mam chwilkę czasu więc:
Gimelstob 58,61% Vemic 53,60%
Robert 52,87% Vassallo 51,72% Squillari 54,34% Ramirez 53,87%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
dzieki ale chodzi mi konkretnie o 2 mecze (moglem to napisac wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Calatrava A. - Cakl T. Berdych T. - Behrend T.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Calatrava - Cakl 51.69 - 48.31
Berdych - Behrend 45.35 - 54.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
czy ktoś mi moze powiedzieć co to jest Oncourt Expension Pack 1 i 2? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90 |
Dodatek z zdjęciami graczy i informacjami na ich temat np wzrost, waga itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Federer 81% Roddick 62% Sharapova 59%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
jak mozesz to podaj % do:
Tomas Berdych - Janko Tipsarevic Alex Calatrava - Jerome Haehnel do obu nawierzchnia Clay
z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał jamal_b: [qb]jak mozesz to podaj % do:
Tomas Berdych - Janko Tipsarevic Alex Calatrava - Jerome Haehnel do obu nawierzchnia Clay
z gory dzieki[/qb] Nie ma problemu: Tipsarevic 54% Calatrava i Haehnel 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Ma ktoś % na jutro? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Ja tam jestem do zgody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Beck 73% Clement 51% Schalken 59% Canas 100%(malo danych - all lost by Davy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Robredo 70% Llodra 77% Schuetler 53%
Szripek 52% Marray 52% Saretta 58% Rusedski 64% Rochu 54% T. Johan 75% Malisse 72% Fish 66%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 276 |
Co myslicie o meczu
2.30 Coria G. v Beck K. 1.48
Co jest z Coria??Czy ma kontuzje??Z gory dziekuje za odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
Mógłby ktos zapodac jak to wyglada procentowo wedlug tego programiku w dzisiejszych meczach pan zarowno w Hertogenbosch jak i Eastbourne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Z gory dziekuje !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Zvonareva 65% (malo danych) Zheng 72% Martinez 69% Likhotcheva 52%(malo danych) Frazier 62%(malo) Farina 77% (malo) Lorenzo 56% (malo) Schiavione 51% (malo) Dokic 53% (malo) Black 59%
Jankovic 51% (malo) Chladkova 55% (malo) Kremer 61% (malo) Morigami 58% (malo) Pierce 77% (malo) Kirilenko 55% (malo) Schet 56% (malo) Sequera 55% (malo) Danilidou 53% (malo) Medina 54% (malo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Oryginalnie wysłał majki: [qb]Co myslicie o meczu
2.30 Coria G. v Beck K. 1.48
Co jest z Coria??Czy ma kontuzje??Z gory dziekuje za odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] poprostu słabiej gra niż na clayu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A kurs wciąż rośnie hehe lekko na Corie można łobstawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
Moge prosic aby kto napisal jak to sie dzisiaj przedstawia wedlug tego programiku ? Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Mauresmo 64% Martinez 63% Likhotcheva 61% Sprem 60% Bovina 54% Zvonareva 56% Schiavione 65% Kuznecova 60%
Petrova 51% Chladkova 66% Pierce 55% Schet 54% Sequera 55% Medina 57%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Kohlman 51% Clement 67% Andreev 55% Youzny 66% Verdasco 70% Canas 51% LLodra 81% Petzschner 54%
Fereira 53% Arazi 63% Bjorkman 53% Saretta 57% Rusedski 75% T. Johan 66% Dent 54% Hanescu 63%
widze ze na kwalifikacje nie ma zapotrzebowania, wiec nie daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Zapotrzebowanie jest i na kwalifikacje i na challengery. Dziś już poźno, ale od jutra... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
Ktos prowadzi moze statystyke skutecznosci tych prognoz?? Acha lukajcie tez na biorytmy, jak ktos bedzie miał wybitnie zły to podawajcie, bo jak sam sie bawiłem przez 15 dni to sprawdzało sie ze jak ktos mial słaby biorytm to umaczał mecz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka