|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
namówię jeszcze dobrego kola z Poznania vive ... no i namówiłeś-z przyjemnością wezme udział w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Chętnie wezmę udział w konkursie tylko wytłumaczcie mi jak bedzie wyglądały wpłaty wpisowego???
ps: mam możliwość wpłaty tylko przelewem z poczty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Oryginalnie wysłał leszcz: [qb]Chętnie wezmę udział w konkursie tylko wytłumaczcie mi jak bedzie wyglądały wpłaty wpisowego???
ps: mam możliwość wpłaty tylko przelewem z poczty[/qb] wpłaty będą na konto ,które poda Thom na priva każdemu,który się zgłosi do konkursu,najlepiej wysłać przelewem...lub każdą inną forma ważne żeby kwota doszła na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Zgłaszam się.Dajcie znać jak wpisowe ruszy.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Wpisowe ruszy wraz z rozpoczęciem konkursu i potrwa 2 tygodnie. Po tym okresie jeśli uczestnik nie dokona wpłaty zostanie wykluczony z udziału w konkursie (będzie podana lista osób, które wpłaciły). Wpłaty będą na konto m-Banku, gdzie koniecznie trzeba będzie podać nick wpłacającego - dla przejrzystości, żebym wiedział kto wpłacił, ale to już w szczegółach później każdy otrzyma na priva .
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Ja na razie tylko rozważam udział w tym konkursie. Biorąc pod uwagę niezbyt wielkie szanse na wygraną, do udziału w konkursie najbardziej zachęciłby mnie (a może nie tylko mnie) podział puli wśród pierwszej trójki, np. gdyby było 15 uczestników, to zwycięzca dostałby 300, drugi - 100 a trzeci 50 zet. Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Wszystko zależy od ilości uczestników. Po dokonaniu wpłat okaże się jaką pulą dysponujemy i czy jest co dzielić pomiędzy pierwszych trzech graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
OK, rzeczywiście za wcześnie na dzielenie skóry na niedźwiedziu. Zgłaszam się!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
No to ja też wchodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180 |
cze po długiej przerwie zgłaszam się do konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555 |
chetnie zagram z wami - Kiedy by sie mial zaczac ten konkurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555 |
aa Lipa sory skoro jest wpisowe to nielapie sie bo niemam konta wiec niebede mial jak zaplacic sory za zamieszanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Oryginalnie wysłał Mamir: [qb]aa Lipa sory skoro jest wpisowe to nielapie sie bo niemam konta wiec niebede mial jak zaplacic sory za zamieszanie[/qb] wpisowe możesz wpłacić na poczcie na nr.konta ,który po rozpoczęciu konkursu THOM poda każdemu uczestnikowi na priva-koszt takiej operacji na poczcie do 3 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ja - Bonusowy punkt rozumiem ze jest on rownoznaczny z dodatkowym punktem, a nie tylko przy rownych bilansach !!! To ma byc sposob na ewentualnie doganianie liderow - to trzeba ustalic wczesniej zeby nie bylo nieporzumien jak na koncu zeszlej edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Ja - Bonusowy punkt rozumiem ze jest on rownoznaczny z dodatkowym punktem, a nie tylko przy rownych bilansach !!! To ma byc sposob na ewentualnie doganianie liderow - to trzeba ustalic wczesniej zeby nie bylo nieporzumien jak na koncu zeszlej edycji.[/qb] Sorry vonseb, jeśli mój przykład był mało przejrzysty, ale wydawało mi się, że Stich później to wyjaśnił. Nie widzę problemu i możemy podliczenie robić na bieżąco co tydzień, czyli traktować jako dodatkowy punkt (bonus), a nie przy końcowej tabeli - może tak będzie nawet lepiej. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
po przerwie rowniez chetnie zagram z wami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co do watpliwosci, zaakceptuje to czego bedzie chciala wiekszosc. Tak wiec ustalajcie, decydujcie i mowcie od kiedy gramy i gdzie wplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lista chętnych do wzięcia udziału w konkursie.
1.THOM 2.WIKTOR_69 3.lukboj 4.Abati 5.Stich 6._Siemers [reloaded] ??? - potwierdź czy chcesz brac udzial 7.Petev 8.Chuligan [Gherman] 9.Vonseb 10.Zibi4 11.Leszcz 12.Viva 13.Spinacz 14.Sikort 15.Pitersson 16.kk0202 17.Mamir 18.Raf
Jak narazie 18 osób. Czekamy na dalsze zgłoszenia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał Abati: [qb] 6._Siemers [reloaded] ??? - potwierdź czy chcesz brac udzial[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
No No... zapowiada sie niezla edycja... i pula calkiem calkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|