Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
namówię jeszcze dobrego kola z Poznania vive ...
no i namówiłeś-z przyjemnością wezme udział w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Chętnie wezmę udział w konkursie tylko wytłumaczcie mi jak bedzie wyglądały wpłaty wpisowego???

ps: mam możliwość wpłaty tylko przelewem z poczty

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Chętnie wezmę udział w konkursie tylko wytłumaczcie mi jak bedzie wyglądały wpłaty wpisowego???

ps: mam możliwość wpłaty tylko przelewem z poczty[/qb]
wpłaty będą na konto ,które poda Thom na priva każdemu,który się zgłosi do konkursu,najlepiej wysłać przelewem...lub każdą inną forma ważne żeby kwota doszła na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Zgłaszam się.Dajcie znać jak wpisowe ruszy.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wpisowe ruszy wraz z rozpoczęciem konkursu i potrwa 2 tygodnie. Po tym okresie jeśli uczestnik nie dokona wpłaty zostanie wykluczony z udziału w konkursie (będzie podana lista osób, które wpłaciły). Wpłaty będą na konto m-Banku, gdzie koniecznie trzeba będzie podać nick wpłacającego - dla przejrzystości, żebym wiedział kto wpłacił, ale to już w szczegółach później każdy otrzyma na priva .

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Wchodze w to

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Ja na razie tylko rozważam udział w tym konkursie. Biorąc pod uwagę niezbyt wielkie szanse na wygraną, do udziału w konkursie najbardziej zachęciłby mnie (a może nie tylko mnie) podział puli wśród pierwszej trójki, np. gdyby było 15 uczestników, to zwycięzca dostałby 300, drugi - 100 a trzeci 50 zet.
Co wy na to?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wszystko zależy od ilości uczestników. Po dokonaniu wpłat okaże się jaką pulą dysponujemy i czy jest co dzielić pomiędzy pierwszych trzech graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
OK, rzeczywiście za wcześnie na dzielenie skóry na niedźwiedziu.
Zgłaszam się!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
No to ja też wchodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
cze
po długiej przerwie zgłaszam się do konkursu

Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
chetnie zagram z wami - Kiedy by sie mial zaczac ten konkurs?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
aa Lipa sory skoro jest wpisowe to nielapie sie bo niemam konta wiec niebede mial jak zaplacic sory za zamieszanie

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał Mamir:
[qb]aa Lipa sory skoro jest wpisowe to nielapie sie bo niemam konta wiec niebede mial jak zaplacic sory za zamieszanie[/qb]
wpisowe możesz wpłacić na poczcie na nr.konta ,który po rozpoczęciu konkursu THOM poda każdemu uczestnikowi na priva-koszt takiej operacji na poczcie do 3 zeta

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ja - Bonusowy punkt rozumiem ze jest on rownoznaczny z dodatkowym punktem, a nie tylko przy rownych bilansach !!! To ma byc sposob na ewentualnie doganianie liderow - to trzeba ustalic wczesniej zeby nie bylo nieporzumien jak na koncu zeszlej edycji.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Ja - Bonusowy punkt rozumiem ze jest on rownoznaczny z dodatkowym punktem, a nie tylko przy rownych bilansach !!! To ma byc sposob na ewentualnie doganianie liderow - to trzeba ustalic wczesniej zeby nie bylo nieporzumien jak na koncu zeszlej edycji.[/qb]
Sorry vonseb, jeśli mój przykład był mało przejrzysty, ale wydawało mi się, że Stich później to wyjaśnił. Nie widzę problemu i możemy podliczenie robić na bieżąco co tydzień, czyli traktować jako dodatkowy punkt (bonus), a nie przy końcowej tabeli - może tak będzie nawet lepiej.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
po przerwie rowniez chetnie zagram z wami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co do watpliwosci, zaakceptuje to czego bedzie chciala wiekszosc. Tak wiec ustalajcie, decydujcie i mowcie od kiedy gramy i gdzie wplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Lista chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

1.THOM
2.WIKTOR_69
3.lukboj
4.Abati
5.Stich
6._Siemers [reloaded] ??? - potwierdź czy chcesz brac udzial
7.Petev
8.Chuligan [Gherman]
9.Vonseb
10.Zibi4
11.Leszcz
12.Viva
13.Spinacz
14.Sikort
15.Pitersson
16.kk0202
17.Mamir
18.Raf

Jak narazie 18 osób. Czekamy na dalsze zgłoszenia!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]
6._Siemers [reloaded] ??? - potwierdź czy chcesz brac udzial[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
No No... zapowiada sie niezla edycja... i pula calkiem calkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,648
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1