|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66 |
Jeśli można się jeszcze zapisać - to proszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Jeżeli jeszcze można to chciałbym sie dołączyć do konkursu. POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
Ja też bym się chciał zapisać tylko nie obczajam tego jak mam mu przesłać te 30zł bo ja mam 16 lat i nie posiadam żadnych kont w bukach ani żadnych kart kredytowcyh Prosze o odpowiedz
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Raul15: [qb]Ja też bym się chciał zapisać tylko nie obczajam tego jak mam mu przesłać te 30zł bo ja mam 16 lat i nie posiadam żadnych kont w bukach ani żadnych kart kredytowcyh Prosze o odpowiedz
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Zawsze możesz przesłać pocztą. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
gregorrr co z Toba?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
1.THOM 2.WIKTOR_69 3.lukboj 4.Abati 5.Stich 6._Siemers [reloaded] 7.Petev 8.Chuligan [Gherman] 9.Vonseb 10.Zibi4 11.Leszcz 12.Viva 13.Spinacz 14.Sikort 15.Pitersson 16.kk0202 17.Mamir 18.Raf 19.puma_ 20.yogimacko 21.Raul 15 - potwierdz czy sie zgłaszasz? 22.Chuligan [Gherman]
Jak narazie 22 osob. Czekamy na dalsze zgłoszenia. Konkurs moim zdaniem powinien byc rozpoczęty 19 stycznia i zakończyć sie tydzień przed Rolandem Garossem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
no to ja też, sprzedam książki na wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Coś mi się wydaje, że Chuligan [Gherman] ma rozdwojenie jaźni - raz zgłosił sie do konkursu jako Chuligan (nr 8) a drugi raz jako [Gherman] (nr 22) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
kuba81 prosil zeby przekazac, ze on rowniez na 100 % gra. tak wiec jest co raz wiecej osob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
To ja się zgłaszam na 100% tylko mam jeszcze jedno pytanie :
Kiedy się zaczyna ten Rolandem Garossem ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Rolandem Garossem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zaczyna sie 24 maja PS czuje ze bedzie ciekawie w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Widzę, że zapanował spory optymizm przed rozpoczęciem konkursu. Cieszę się, że tyle osób zgłosiło chęć uczestnictwa w konkursie. Nauczony życiem i kilkoma edycjami wiem, że nie zawsze jest tak kolorowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dzięki raf za zgłoszenie Kuby, zgłaszałem go wcześniej, ale widocznie umknął gdzieś w "gąszczu" postów Abati'emu - nie zapomniałbym o stałym uczestniku konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i cieszę się, że sam się zgłosiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Rozumiem, że większych zastrzeżeń do regulaminu nie ma - jeśli są to proszę pisać, bo gdy już się rozpocznie konkurs to NIC JUŻ W REGULAMINIE NIE POWINNIŚMY ZMIENIAĆ. Postaram się jeszcze dziś wkleić regulamin z naniesionymi dotychczasowymi poprawkami.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. WSZELKIE SPORNE KWESTIE BEDZIEMY ROZWIĄZYWAĆ W TYM TEMACIE, ABY NIE [b]BYŁO NIEPOTRZEBNEGO BAŁAGANU[/b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Witam
Zgłaszam chęć uczestniczenia w konkursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Tzn. Od kiedy zaczyna się konkurs?
2.02 tak jak termin wpłat, czy wcześniej? Kiedy?
Teraz doczytałem:)
Czy termin 19 stycznia jest wiążący i ostateczny?
Nie sprawdzałem ale chyba część meczy może być rozegrana już w nocy z 18 na 19 (OZ OPEN). Bo jak rozumiem to ruszamy o godzinie 0:01 19 stycznia tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Zgłaszam chęć uczestnictwa w konkursie.
Pozdrawiam w Nowym Roku, Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Konkurs rozpoczyna się 19 stycznia - wpłaty od momentu rozpoczęcia konkursu - namiary na konto prześlę na priva wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w konkursie.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał THOM: [qb]Konkurs rozpoczyna się 19 stycznia - wpłaty od momentu rozpoczęcia konkursu - namiary na konto prześlę na priva wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w konkursie.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] THOM jeszcze tylko nalezy podac koniec konkursu ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moim zdaniem koniec konkursu: tydzień przed Roland Garros.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Pamiętam vonseb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale dzięki - sądzę, że tradycyjnie 3 miesiące wystarczą, czyli zakończyć 19 kwietnia, bądź też pociągnąć do końca april'a.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka