Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
Jeśli można się jeszcze zapisać - to proszę

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Jeżeli jeszcze można to chciałbym sie dołączyć do konkursu. POZDRAWIAM

Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Ja też bym się chciał zapisać tylko nie obczajam tego jak mam mu przesłać te 30zł bo ja mam 16 lat i nie posiadam żadnych kont w bukach ani żadnych kart kredytowcyh
Prosze o odpowiedz

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Ja też bym się chciał zapisać tylko nie obczajam tego jak mam mu przesłać te 30zł bo ja mam 16 lat i nie posiadam żadnych kont w bukach ani żadnych kart kredytowcyh
Prosze o odpowiedz

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Zawsze możesz przesłać pocztą. Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
gregorrr co z Toba?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Ja też się zgłaszam.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
1.THOM
2.WIKTOR_69
3.lukboj
4.Abati
5.Stich
6._Siemers [reloaded]
7.Petev
8.Chuligan [Gherman]
9.Vonseb
10.Zibi4
11.Leszcz
12.Viva
13.Spinacz
14.Sikort
15.Pitersson
16.kk0202
17.Mamir
18.Raf
19.puma_
20.yogimacko
21.Raul 15 - potwierdz czy sie zgłaszasz?
22.Chuligan [Gherman]

Jak narazie 22 osob. Czekamy na dalsze zgłoszenia. Konkurs moim zdaniem powinien byc rozpoczęty 19 stycznia i zakończyć sie tydzień przed Rolandem Garossem.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
no to ja też, sprzedam książki na wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Coś mi się wydaje, że Chuligan [Gherman] ma rozdwojenie jaźni - raz zgłosił sie do konkursu jako Chuligan (nr 8) a drugi raz jako [Gherman] (nr 22) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
kuba81 prosil zeby przekazac, ze on rowniez na 100 % gra. tak wiec jest co raz wiecej osob.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
To ja się zgłaszam na 100% tylko mam jeszcze jedno pytanie :

Kiedy się zaczyna ten Rolandem Garossem ??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Rolandem Garossem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zaczyna sie 24 maja
PS czuje ze bedzie ciekawie w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Widzę, że zapanował spory optymizm przed rozpoczęciem konkursu. Cieszę się, że tyle osób zgłosiło chęć uczestnictwa w konkursie. Nauczony życiem i kilkoma edycjami wiem, że nie zawsze jest tak kolorowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dzięki raf za zgłoszenie Kuby, zgłaszałem go wcześniej, ale widocznie umknął gdzieś w "gąszczu" postów Abati'emu - nie zapomniałbym o stałym uczestniku konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i cieszę się, że sam się zgłosiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Rozumiem, że większych zastrzeżeń do regulaminu nie ma - jeśli są to proszę pisać, bo gdy już się rozpocznie konkurs to NIC JUŻ W REGULAMINIE NIE POWINNIŚMY ZMIENIAĆ.
Postaram się jeszcze dziś wkleić regulamin z naniesionymi dotychczasowymi poprawkami.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. WSZELKIE SPORNE KWESTIE BEDZIEMY ROZWIĄZYWAĆ W TYM TEMACIE, ABY NIE [b]BYŁO NIEPOTRZEBNEGO BAŁAGANU[/b]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Witam

Zgłaszam chęć uczestniczenia w konkursie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Tzn. Od kiedy zaczyna się konkurs?

2.02 tak jak termin wpłat, czy wcześniej? Kiedy?

Teraz doczytałem:)

Czy termin 19 stycznia jest wiążący i ostateczny?

Nie sprawdzałem ale chyba część meczy może być rozegrana już w nocy z 18 na 19 (OZ OPEN). Bo jak rozumiem to ruszamy o godzinie 0:01 19 stycznia tak?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Zgłaszam chęć uczestnictwa w konkursie.

Pozdrawiam w Nowym Roku,
Pooggoo

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Konkurs rozpoczyna się 19 stycznia - wpłaty od momentu rozpoczęcia konkursu - namiary na konto prześlę na priva wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w konkursie.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Konkurs rozpoczyna się 19 stycznia - wpłaty od momentu rozpoczęcia konkursu - namiary na konto prześlę na priva wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w konkursie.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
THOM jeszcze tylko nalezy podac koniec konkursu ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moim zdaniem koniec konkursu: tydzień przed Roland Garros.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Pamiętam vonseb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale dzięki - sądzę, że tradycyjnie 3 miesiące wystarczą, czyli zakończyć 19 kwietnia, bądź też pociągnąć do końca april'a.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel, donic), 710 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1