|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Thom, to, że ty widzisz,że priv jest nie przeczytany (bo chyba chodzi o mnie) nie znaczy,że faktycznie nie był przeczytany. Mam przekirowanie na skrzynke pocztową.
Pozdrawiam i pieniążki wpłace wkrutce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Pozatym byłem przekonany, że:
regulamin 14. Wpisowe 30 zł. - termin wpłat do 02.02.2004
no ale skoro do końca tygodnia, to dziś wpłace. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
ale do 26 to włącznie też, nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo ja koło poniedziałku wpłacam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
:5gw:
Powtórze pytanie:
Co robimy gdy jest krecz?
Część buków traktuje zakład jako nieważny, część zalezy od momentu krzecza, część jako przegrany.
Jak jest w naszym konkursie?
:5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Ja uwazam, ze nalezy krecz w trakcie meczu tarktowac jako przegany, nie wazne jaki book, w poprzednich edycjach tak zawsze bylo i tyle. Nie moze byc tak, ze w kazdym booku inaczej bysmy robili, trzeba uogolnic i wydaje mi sie ze to wlasnie najrozsadniejsze jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]Thom, to, że ty widzisz,że priv jest nie przeczytany (bo chyba chodzi o mnie) nie znaczy,że faktycznie nie był przeczytany. Mam przekirowanie na skrzynke pocztową.
Pozdrawiam i pieniążki wpłace wkrutce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Nie chodziło mi o Ciebie xeo, tylko o ok. 10 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - nie sądzę, żeby wszyscy mieli przekierowanie (wiem, że taka opcja istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), ale to mało istotne - chodziło mi głównie o przypomnienie. Faktycznie w regulaminie wstępnie podana jest data lutowa, lecz wobec propozycji skrócenia terminu wpłat uległa ona zmianie - do 26 stycznia włącznie - co jest podane w tym temacie na stronie wcześniejszej. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Oryginalnie wysłał Stich: [qb]Ja uwazam, ze nalezy krecz w trakcie meczu tarktowac jako przegany, nie wazne jaki book, w poprzednich edycjach tak zawsze bylo i tyle. Nie moze byc tak, ze w kazdym booku inaczej bysmy robili, trzeba uogolnic i wydaje mi sie ze to wlasnie najrozsadniejsze jest.[/qb] Zgadza się Stich - już wcześniej pisałem krecz = wtopa. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
witam... jednak nie wezme udzialu w konkursie, gdyz czas za bardzo nie pozwala mi na to, a rywalizacja 'na pol gwizdka' mnie nie interesuje... zycze wszystkim powodzenia i trafnych typow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :
1) lukboj 2) yogimacko 3) Poogoo 4) leszcz 5) Coronach 6) WIKTOR_69 7) kuba81 8) raf 9) THOM 10) vonseb
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Wiem, że jeszcze kilka osób wpłaciło (przeczytałem privy), ale podaje te osoby od których kasę już mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
No i fkatycznie mieli racje Ci, co byli za skroceniem terminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , nici z tej "30 uczestnikow", jak bedzie 15 to bedzie dobrze zatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przynajmniej mniejszy balagan bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :
1) lukboj 2) yogimacko 3) Poogoo 4) leszcz 5) Coronach 6) WIKTOR_69 7) kuba81 8) raf 9) THOM 10) vonseb 11) popon 12) zibi04 13) puma_
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Do poniedziałku jeszcze z pewnością coś wpłynie, tak więc spoko Stich - 15 będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :
1) lukboj 2) yogimacko 3) Poogoo 4) leszcz 5) Coronach 6) WIKTOR_69 7) kuba81 8) raf 9) THOM 10) vonseb 11) popon 12) zibi04 13) puma_ 14) Stich 15) xeo 16) viva
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Jak traktujemny typy:
Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował
Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?
Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]Jak traktujemny typy:
Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował
Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?
Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb] Moja opinia jest taka ze powinny byc powtorzone
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]Jak traktujemny typy:
Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował
Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?
Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb] Krecz Grosjeana u wiekszosci bookow liczy sie jako 6:2 6:0 6:0 dla Agassi Natomiast wakower Zuluaga do powtorzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
aha, bo ten agassi to był mój typ. zgodnie z zasadą przytaczaną przez Thoma w innej sytacji 'jak traktują to buki tak i my' ten typ mi się chyba liczy, prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
niektóre buki traktuja krecz jako typ nieważny także to zależy od buka trzeba by to ustalić.
moim zdaniem jeżeli gra się z handicapem, na dokładny wynik czy liczbę setów to typ powinien się liczyć jako trafiony gdy rozegrany będzie cały mecz, w innym przypadku typ do powtórzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???
wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Oryginalnie wysłał tyler: [qb]no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???
wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).[/qb] Agassi typ zaliczony. Mauresmo - typ zastępczy, bo nie rozegrano meczu. Gramy tak jak buki, czyli jak się zdaży na nasze nieszczęście lub szczęście krecz to wtopa lub kasa, buki nie oferują nam typów zastępczych. To jest niestety ryzyko wkalkulowane w nasz biznes. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Oryginalnie wysłał WIKTOR_69: [qb] Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]Jak traktujemny typy:
Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował
Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?
Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb] Krecz Grosjeana u wiekszosci bookow liczy sie jako 6:2 6:0 6:0 dla Agassi Natomiast wakower Zuluaga do powtorzenia[/qb] u buków mecz z kreczem chyba nie liczy się jako np.j/w u Agassiego napisałeś 6/2 6/0 6/0 gdyż na dokładny wynik są zwroty -czyli jakby ktoś stawiał 3-0 dla Agassiego to powinien wygrać a są zwroty w takich wypadkach wydaje mi sie,że jeżeli ktoś stawia wygraną to się zalicza ,bo "X"wygrał a "Y" przegrał,ale jeżeli chodzi o dokładny wynik czy też handicap to powinniśmy podawać typ zastępczy-to tak na moją logikę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|