Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Thom, to, że ty widzisz,że priv jest nie przeczytany (bo chyba chodzi o mnie) nie znaczy,że faktycznie nie był przeczytany. Mam przekirowanie na skrzynke pocztową.

Pozdrawiam i pieniążki wpłace wkrutce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Pozatym byłem przekonany, że:

regulamin
14. Wpisowe 30 zł. - termin wpłat do 02.02.2004

no ale skoro do końca tygodnia, to dziś wpłace.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
ale do 26 to włącznie też, nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo ja koło poniedziałku wpłacam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
:5gw:

Powtórze pytanie:

Co robimy gdy jest krecz?

Część buków traktuje zakład jako nieważny, część zalezy od momentu krzecza, część jako przegrany.

Jak jest w naszym konkursie?

:5gw:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Ja uwazam, ze nalezy krecz w trakcie meczu tarktowac jako przegany, nie wazne jaki book, w poprzednich edycjach tak zawsze bylo i tyle. Nie moze byc tak, ze w kazdym booku inaczej bysmy robili, trzeba uogolnic i wydaje mi sie ze to wlasnie najrozsadniejsze jest.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Thom, to, że ty widzisz,że priv jest nie przeczytany (bo chyba chodzi o mnie) nie znaczy,że faktycznie nie był przeczytany. Mam przekirowanie na skrzynke pocztową.

Pozdrawiam i pieniążki wpłace wkrutce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Nie chodziło mi o Ciebie xeo, tylko o ok. 10 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - nie sądzę, żeby wszyscy mieli przekierowanie (wiem, że taka opcja istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), ale to mało istotne - chodziło mi głównie o przypomnienie. Faktycznie w regulaminie wstępnie podana jest data lutowa, lecz wobec propozycji skrócenia terminu wpłat uległa ona zmianie - do 26 stycznia włącznie - co jest podane w tym temacie na stronie wcześniejszej.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]Ja uwazam, ze nalezy krecz w trakcie meczu tarktowac jako przegany, nie wazne jaki book, w poprzednich edycjach tak zawsze bylo i tyle. Nie moze byc tak, ze w kazdym booku inaczej bysmy robili, trzeba uogolnic i wydaje mi sie ze to wlasnie najrozsadniejsze jest.[/qb]
Zgadza się Stich - już wcześniej pisałem krecz = wtopa.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
witam... jednak nie wezme udzialu w konkursie, gdyz czas za bardzo nie pozwala mi na to, a rywalizacja 'na pol gwizdka' mnie nie interesuje... zycze wszystkim powodzenia i trafnych typow...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Wiem, że jeszcze kilka osób wpłaciło (przeczytałem privy), ale podaje te osoby od których kasę już mam.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
No i fkatycznie mieli racje Ci, co byli za skroceniem terminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , nici z tej "30 uczestnikow", jak bedzie 15 to bedzie dobrze zatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przynajmniej mniejszy balagan bedzie.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb
11) popon
12) zibi04
13) puma_

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Do poniedziałku jeszcze z pewnością coś wpłynie, tak więc spoko Stich - 15 będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb
11) popon
12) zibi04
13) puma_
14) Stich
15) xeo
16) viva

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb]
Moja opinia jest taka ze powinny byc powtorzone

Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb]
Krecz Grosjeana u wiekszosci bookow liczy sie jako 6:2 6:0 6:0 dla Agassi

Natomiast wakower Zuluaga do powtorzenia

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
aha, bo ten agassi to był mój typ. zgodnie z zasadą przytaczaną przez Thoma w innej sytacji 'jak traktują to buki tak i my' ten typ mi się chyba liczy, prawda?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
niektóre buki traktuja krecz jako typ nieważny także to zależy od buka
trzeba by to ustalić.

moim zdaniem jeżeli gra się z handicapem, na dokładny wynik czy liczbę setów to typ powinien się liczyć jako trafiony gdy rozegrany będzie cały mecz, w innym przypadku typ do powtórzenia

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???

wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???

wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).[/qb]
Agassi typ zaliczony. Mauresmo - typ zastępczy, bo nie rozegrano meczu.
Gramy tak jak buki, czyli jak się zdaży na nasze nieszczęście lub szczęście krecz to wtopa lub kasa, buki nie oferują nam typów zastępczych. To jest niestety ryzyko wkalkulowane w nasz biznes.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał WIKTOR_69:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb]
Krecz Grosjeana u wiekszosci bookow liczy sie jako 6:2 6:0 6:0 dla Agassi

Natomiast wakower Zuluaga do powtorzenia[/qb]
u buków mecz z kreczem chyba nie liczy się jako np.j/w u Agassiego napisałeś 6/2 6/0 6/0 gdyż na dokładny wynik są zwroty -czyli jakby ktoś stawiał 3-0 dla Agassiego to powinien wygrać a są zwroty
w takich wypadkach wydaje mi sie,że jeżeli ktoś stawia wygraną to się zalicza ,bo "X"wygrał a "Y" przegrał,ale jeżeli chodzi o dokładny wynik czy też handicap to powinniśmy podawać typ zastępczy-to tak na moją logikę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1