Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]Rowniez bym podzielil na 3, ale rozklad bym zaokraglil

1 - 300 zl
2 - 150 zl
3 - 90 zl

pozdro[/qb]
Jest jeszcze lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Ja jeszcze wpłace ale kase będe miał dopiero po niedzieli i wtedy moge przysłać pocztą

A i mam pytanie co się stało z tym meczem :

Sargs./Dement.- Rodrig./Grande

Kto wygrał ??
Bo ja dałem na 1 po kursie 1.45
Z góry dzięki za szybka odpowoedz

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Ja jeszcze wpłace ale kase będe miał dopiero po niedzieli i wtedy moge przysłać pocztą

A i mam pytanie co się stało z tym meczem :

Sargs./Dement.- Rodrig./Grande

Kto wygrał ??
Bo ja dałem na 1 po kursie 1.45
Z góry dzięki za szybka odpowoedz[/qb]
Termin wpłat wpisowego już minął - nie wiem co na to inni uczestnicy powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - co do Twojego debelka to był walkower i Rodrig./Grande awansowali dalej bez gry.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Ja jeszcze wpłace ale kase będe miał dopiero po niedzieli i wtedy moge przysłać pocztą

A i mam pytanie co się stało z tym meczem :

Sargs./Dement.- Rodrig./Grande

Kto wygrał ??
Bo ja dałem na 1 po kursie 1.45
Z góry dzięki za szybka odpowoedz[/qb]
Termin wpłat wpisowego już minął - nie wiem co na to inni uczestnicy powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - co do Twojego debelka to był walkower i Rodrig./Grande awansowali dalej bez gry.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Też podałem ten typ. Czy w takim przypadku (walkower) należy przyjąć jako przegrany czy podać nowy typ zastępczy?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
pozwolę sobie odpowiedzieć - jeśli dany mecz w ogóle się nie rozpocznie to można podać jeszcze jeden typ w zamian

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Tak, tyler ma racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co do Raula.... no na 1 osobe mozna przymknac oko ... chyba
A druga sprawa, Raul nie poczta, tylko idz do banku! zeby potem, nie bylo ze przez poczte jeszcze nie ma kasy itd..... a taki scenariusz przewiduje...
pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Ostateczna lista osób, które wpłaciły na konkurs tenisowy to :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb
11) popon
12) zibi04
13) puma_
14) Stich
15) xeo
16) viva
17) tyler
18) kk0202
19) Pitersson

Dysponujemy budżetem 570 zł - czyli :

1) 300 zł
2) 170 zł
3) 100 zł

Tak chyba będzie sprawiedliwie.
Szkoda tylko, że niektóre osoby narobiły namieszania i dopiero teraz można było ustalić ostateczną pulę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Thom, nie bierz mnie pod uwage przy dalszym podliczaniu wynikow. Od 3 tygodni nie podaje normalnie typow, badz nie podaje wcale. Musze zrezygnowac z konkursu. Powodzenia. Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wiem raf - Kuba mi to powiedział i już w kolejnym podliczeniu nie brałbym Ciebie pod uwagę.
Szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - bo podawałeś dobre typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Witam !

Dyskusja dotyczy zaliczyć, czy też nie zaliczyć typy osobom, które podały swoje typy w sobotę (czyli dzień wcześniej) bazując na "prawidłowych" godzinach podanych przez "naszych buków" czyli profa i sts :

kuba81 - 1# 391 Dave/Mora-Blac/Stubbs - 1
puma_ - - #5 Davenp./Morariu-Black/Stubbs 1
tyler - #7 blake/fish-pavel/santoro 1
THOM - - # 5 Damm/Suk - Arnold/Calleri 1

i w związku z tym powstaje kolejny problem - przyznam się, że już się w tym pogubiłem np. :

# 6 Fyrstenberg/Matkowski - Garcia/Prieto 1 (1.50) STS

podałem jako 1 osoba w sobotę, po czym viva podaje ten sam typ (ale na nowy tydzień) jako 2 osoba, jako 3 osoba podaje go zibi04 w niedzielę, chwilę po tym viva słusznie blokuje ten typ stawiając stop , a za 1,5 godz. (o godz. 11.30)popon wprowadza korektę na swój typ nr. 4# Damm/Suk - Arnold/Calleri 1 1,45 /STS/ i daje go jako zastępczy, po czym zibi04 (o godz. 11.54) koryguje ten typ zastepując go innym, a następnie Coronach robi stop i może mi ktoś wyjaśnić komu mam tem typ zaliczyć ? (co do 2 pierwszych osób to nie mam wątpiwości), ale co dalej ??

To samo dotyczy 2 mojego typu podanego przeze mnie jako 1 osoba czyli meczu :

# 5 Damm/Suk - Arnold/Calleri 1 (1.45) STS

THOM
popon
viva i stop
popon koryguje ten typ i zastępuje go innym deblem : 4# Fyrs/Matk-Gar/S.Pr 1 1,50 /STS/
po czym daje ten typ (Damm/Suk) na nowy tydzień

Chodzi o to, że jeśli zaliczymy typ poponowi do starego tygodnia, to co z deblem zastępczym?? - przechodzi na nowy tydzień ?? - popon musi wiedzieć iloma typami dysponuje na nowy tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I kolejna kwestia do rozpatrzenia to punkt nr.8 regulaminu - może ma ktoś propozycję co zrobić, aby było dobrze i na przyszłość nie było takich problemów.

Uff - ale się tego zebrało, chyba czas na duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Fyrst/Matkowski po anulowaniach itp pozostał u :

Thom
Coronach
Popon

i dla nas pudło.

Popon zastąpił swój typ na zeszły tydzień Dam/Suk typem Fyrst/Matk. Następnie podał debel Dam/Suk jako typ na nowy tydzień. Tu jest wszystko w zasadzie OK.

Licząc bilans i tabelę (sprawdzam sobie czasem czołówkę) pomyliłeś się chyba przy bilansie Zibiego - powinien mieć 3-4.

Co do meczów niedzielno/poniedziałkowych to nie bardzo wiem jak to rozwiązać. W zasadzie jeden mecz nie powinien należeć i do starego tygodnia i do nowego. Ja typując w niedzielę ograniczyłem sobie ofertę tylko do meczów zaczynających się przed północą właśnie ze względu na regulamin. Temat jest pod dyskusję, ja tylko przytoczyłem punkt w regulaminie, który jest dość stanowczy i jednoznaczny. Z drugiej strony nie wyjaśnia problemu godzin podawanych przez buka a naszej umownej bądź co bądź granicy starego i nowego tygodnia.

Jeżeli są propozycje jak to rozwiązać to można je podać, jeżeli nie to chyba pozostaje regulamin.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Dzięki Coronach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - dobrze, że kontrolujesz moje podliczanie - zawsze proszę o sprawdzanie swoich bilansów. "Rypnąłem" się przy liderze - zaraz to poprawiam.
Czekam na opinię innych uczestników, żeby potem nie było niepotrzebnych kłótni i pretensji.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Tak szczerze mowiac to ja sie w tym pogubilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale powiem tak, regulamin regulaminem i faktycznie jak to Poogoo napisal jak dobrze pamietam, nie wolno odstepowac od niego, takie etz jest moje zdanie.
Ale .... ale w przypadku debli sytaucja nie jest jasna, ze wzgledu na te wlasnie godziny, skoro debli w necie nie ma, wiec powinny obowiazywac godziny z naziemnych, a z nimi to wiadomo jak jest, dlatego tez bym sie chyba przychylal by pouznawac te typ, aczkolwiek juz nie jednokrotnie w konkursach ostro sie 3mano regulaminu jednak, ale przestrzec, ze nastepnym razem juz tego nie uznajemy...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Coraz bardziej wkurza mnie jak niektóre niepożądane osoby jawnie, umieszczając swoje opinie, nam przeszkadzają w trwaniu konkursu. Nie chciałem pisać w temacie konkurs typy, aby go nie zaśmiecać, ale teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie. Non stop ktoś się wcina i coś tam analizuje, zadaje jakieś pytania, jesteś taki dobry flaviosaretta to się zapisz do następnej edycji i zobaczymy jak ci pójdzie, życzę Tobie jak i innym uczestnikom jak nejlepszeych rezultatów i miejsca, ale narazie DAJCIE NAM TYPOWAĆ W KONKURSIE I NAM NIE PRZESZKADZAJCIE. OK???

Pozdrawiam,
Pooggoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Pytanko :

A kiedy nastepna edycja konkursu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]Pytanko :

A kiedy nastepna edycja konkursu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Prawdobodobnie na początku maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - dokładny termin zostanie dopiero ustalony - jak będą chętni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

No coż Pooggoo - ja już przestałem reagować, bo niepotrzebnie zaśmieca się temat postami informującymi, że to jest konkurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> skoro to i tak nie przynosi skutku (chociaż KaZIK WICHURA - chyba dobrze napisałem ten nick - zrozumiał i podaje teraz we właściwych tematach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )
Wydaje mi się, że najlepiej to zignorować, bo jak się wdamy w dyskusję to dopiero będzie, a poza tym jeśli Ciebie to Pooggoo zaczyna wkurzać, to co ja mam powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - przy podliczaniu i sprawdzaniu typów to jeszcze bardziej wkurzające.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
Mam pytanie.Czy nowa edycja konkursu bedzie według starego regulaminu czy moze szykują sie jakieś zmiany .Jeśli tak to mam propozycje zeby 1 gracz mógł mecz grać tylko 1 raz a nie na 1 set ,handicap gemowy czy dokładny wynik co daje 4 albo i wiecej typów na 1 mecz.Poza tym czy nie warto rozważyć przyznawanie dodatkowgo punktu za kurs powyżej np.1.9 (granica do ustalenia).Troche moze skomplikowałoby to obliczenia ale według mnie konkurs byłby atrakcyjniejszy.Ale to tylko moja opinia .Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
czyli kończymy z końcem maja?
wiem, że już kiedyś się pytałem, ale zapomniałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]czyli kończymy z końcem maja?
wiem, że już kiedyś się pytałem, ale zapomniałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Oj tyler tyler <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - jak możemy kończyć pod koniec maja, skoro 2 posty wyżej napisałem, że nowa edycja ruszy prawdopodobnie na początku maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - ostatni turniej jaki gramy w tej edycji to Masters - Series w Monte Carlo, który zaczyna się 19 kwietnia.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1