|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
heh, no to panowie się różnicie co do handicapu na agassiego (ja wybiorę korzystną dla siebie interpretację Thoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) w ogóle uważam, że regulamin jest, niestety, strasznie niedopracowany. chociażby kwestia obstawiania ilości asów - w regulaminie jest że nie można typować tylko czy bedzie tiebreak, a o asach i podwójnych błedach nic nie ma.
aha, no i kolejne pytanie - jesli podałem za agassiego (który jednak się liczy) typ na berdycha, który nie wszedł, to mam teraz sobie liczyć obydwa mecze do bilansu, czy tego berdycha nie, jako że był podany w razie nie zaliczenia agassiego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Oryginalnie wysłał THOM: [qb] Oryginalnie wysłał tyler: [qb]no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???
wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).[/qb] Agassi typ zaliczony. Mauresmo - typ zastępczy, bo nie rozegrano meczu. Gramy tak jak buki, czyli jak się zdaży na nasze nieszczęście lub szczęście krecz to wtopa lub kasa, buki nie oferują nam typów zastępczych. To jest niestety ryzyko wkalkulowane w nasz biznes. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] To Bzdura Typ zaliczony ale nie trafiony jak rozumiem. Było 6-2 2-0 a więc Grosjean wygrał o 0.5. Od kiedy przy kreczu wpisuje się wynik 6-0 za każdego nie rozegranego seta. Typ jest do powtórzenia i nie ma innej możliwości. Każdy buk zrobi zwrot za taką pozycję, i nie ma innej możliwości, musi być rozegrany cały mecz, żeby liczyły się handicapy i dokładne wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Bo jeżeli rozumuje poprawnie to w sytuacji gdy obstawiam zawodnika A, że wygra 3-1 z B - a B po wygraniu 1 seta i skreczowaniu oddaje mecz walkowerem to trafiłem dokładny wynik???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
może jeszcze raz się udzielę podpisuję się pod wypowiedź coronacha żaden buk nie uznałby to jako handi trafione na Grosjana-mecz nie został dokończony-zwyciężca trafiony ,ale nic poza tym(ani dokładny wynik,handi,asy czy tam inne breaky) Agassi typ powinien być powtórzony! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Sprawdziłem jak potraktowały to zdarzenie buki wymienione przez nas w regulaminie i jest to ZWROT w meczu Agassi - Grosjean przy handicapie - tak więc Twój typ tak traktujemy jako zwrot tyler. Dziwię się, że piszesz, iż "regulamin jest strasznie niedopracowany" skoro funkcjonuje od kilku edycji i nikt tego nie kwestionował. Co do Twoich aluzji, to jednak widzę, że trzeba wszystko "jasno" napisać, żeby nie było później niepotrzebnych pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
REGULAMIN KONKURSU ULEGŁ "DROBNEJ KOSMETYCE" - ABY WYKLUCZYĆ KOLEJNE PROBLEMY - PUNKT 1, PUNKT 16 (DODANY).
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Sądzę, że teraz wszystko będzie jasne i jest OK. - jeśli ktoś się nie zgadza lub coś proponuje to proszę o wyrażenie swojej opinii, bo po to jest ten temat, który wszyscy "współtworzymy".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
ależ jakich aluzji! powiedziałem wprost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodziło mi chociażby o tą sytuację, która wywołała zamieszanie, i nawet Ty Thom raz powiedziałeś że zaliczony, a potem że zwrot. prosiłbym o nie traktowanie moich uwag jako pretensji lecz konstruktywnej krytyki, mającej na celu wyeliminowanie pewnych niejasności. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dlatego poprawiłem regulamin i sprawdziłem jak buki potraktowały zdarzenie Agassi - Grosjean i faktycznie przy handicapie jest zwrot (możesz sam to sprawdzić) - dlatego mimo szczerych chęci nie mogę uznać tego typu, ponieważ słuszne były pretensje pozostałych graczy - MOJA WYNINA POLEGAŁA NA TYM, ŻE OD RAZU POWINIENEM TO SPRAWDZIĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Troszke irytująca staje się sytuacja,że osoby podające swoje typy w turnieju dosyć często nie stawiają symbolu  przy trzecim typie. Jest to bardzo ważne , gdyż na pierwszy rzut oka gdy chce się podać typ to patrzy się czy ma on już w/w symbol, jeśli nie zaczyna się go analizować, a później po analizie liczysz, który to raz on wystąpił i się okazuję, że już trzy razy był podany. Tak nie może być bo zabieramy sobie cenny czas i wprowadzamy mnóstwo zamieszania. Później Thom czy ktoś inny musi stawiać  i robi się zamęt. Podsumowując: jak ktoś podaje typ niech liczy ile razy wyżej on już wystąpił to nie jest aż takie trudne, a zaoszczędzi pracy i nerwów. Pozdrawiam, Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
Oryginalnie wysłał THOM: [qb]Dlatego poprawiłem regulamin i sprawdziłem jak buki potraktowały zdarzenie Agassi - Grosjean i faktycznie przy handicapie jest zwrot (możesz sam to sprawdzić)[/qb] spoko, od razu przecież tak myślałem dlatego podałem typ zastępczy, to ktoś inny potem spytał o ten typ i wywiązała się dyskusja. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Propozycja:
Może by podawać przy podawaniu typu po raz ktory dany typ wystepuje? Moze to jakos rozjasni strony z typami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Niestety musze podzielić sie przykrymi wnioskami, część osób typuje choć zapewne wkrótce zostanie OUT z konkursu ponieważ nie wpłaciła/wpłaci wpisowego i nawiązuje to do faktu plagiatów, za przeproszeniem takie osoby blokują tym "normalnie" chcącym grać typy, nie po to sugerowałem żeby zbieranie kasy zakończyć na początku tego tygodnia, żeby teraz był jeden wielki bałagan, może niektórym moja wypowiedz się nie podoba lub kogoś uraziłem ale pragne porządku i jasności w sytuacji która nastąpiła!
Prosze organizatorów o zabranie głosu i szybkie wyjaśnienie sprawy... dla dobra wszystkich
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb]Niestety musze podzielić sie przykrymi wnioskami, część osób typuje choć zapewne wkrótce zostanie OUT z konkursu ponieważ nie wpłaciła/wpłaci wpisowego i nawiązuje to do faktu plagiatów, za przeproszeniem takie osoby blokują tym "normalnie" chcącym grać typy, nie po to sugerowałem żeby zbieranie kasy zakończyć na początku tego tygodnia, żeby teraz był jeden wielki bałagan, może niektórym moja wypowiedz się nie podoba lub kogoś uraziłem ale pragne porządku i jasności w sytuacji która nastąpiła!
Prosze organizatorów o zabranie głosu i szybkie wyjaśnienie sprawy... dla dobra wszystkich
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] no zgadza sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> THOM daj pelna lista osob ktore wplacily i zakoncz oficjalnie te kwestie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Nie rozumień tych pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - przecież lista osób, które wpłaciły jest uaktualniana co 2 dni. Wiem, że ostateczny termin minął 26 stycznia, ale privem dostałem informacje, że jeszcze parę osób dokonało wpłat i ostateczną listę chciałem zamknąć pod koniec miesiąca, bo wiadomo jak to z "naszą pocztą" jest, ale skoro chcecie to po godz. 10.00 sprawdzę konto w m-banku i podam uaktualnioną listę i najwyżej dodam "warunkowo" osoby, które napisały, że dokonały przelewu.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Ostateczna lista osób, które wpłaciły na konkurs tenisowy to :
1) lukboj 2) yogimacko 3) Poogoo 4) leszcz 5) Coronach 6) WIKTOR_69 7) kuba81 8) raf 9) THOM 10) vonseb 11) popon 12) zibi04 13) puma_ 14) Stich 15) xeo 16) viva 17) tyler 18) kk0202
Czyli jak łatwo policzyć dysponujemy budżetem 540 zł - jeżli dokonamy podziału pomiędzy 3 osoby na podium to proponuję tak :
1) 50% - 270 zł 2) 30% - 162 zł 3) 20% - 108 zł
Czy też całą pulę zgarnia zwycięzca edycji?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Ja bym podzielił na 3, zwycięzca i tak zyskuje wtedy 7-8 krotność wkładu, a walka będzie się toczyła nawet o 3-cie miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ja, zgadzam sie z postem powyzej przy 18 osobach, ktore zaplacily nalezy fundusz nagrod przeznaczyc na 3 miejsca na podium.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Rowniez bym podzielil na 3, ale rozklad bym zaokraglil
1 - 300 zl 2 - 150 zl 3 - 90 zl
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oczywiście THOM nalezy poczekać z tymi osobami, które już wysłały kase a jeszcze nie doszła, Ja miałem na mysli te osoby które wogóle nie wpłaciły i nie mają takiego zamiaru...
Podział Sticha mi się bardziej podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|