|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał THOM: [qb] Oryginalnie wysłał tyler: [qb]czyli kończymy z końcem maja? wiem, że już kiedyś się pytałem, ale zapomniałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Oj tyler tyler <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - jak możemy kończyć pod koniec maja, skoro 2 posty wyżej napisałem, że nowa edycja ruszy prawdopodobnie na początku maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - ostatni turniej jaki gramy w tej edycji to Masters - Series w Monte Carlo, który zaczyna się 19 kwietnia. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] a co będzie jeśli turniej w Monte Carlo przeciągnie się do końca maja? (deszcze, wiatry, śnieżyce, balangi w kasynach...) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tfu, o kwiecień mi chodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
To jak z kolejna edycja ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Proponuje zaczac juz 3 maja i zakonczyc z koncem czerwca (ew. polowa lipca). A wplata pieniedzy do 10 maja. Oczywiscie pytanie czy THOM ma czas i checi by kolejna edycja poprowadzic ? i Czy wogole beda chetni ? Ci wszyscy krzykacze co krytykowali typy niech sie odwaza i zglosza jak tacy madrzy byli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Propozycje co do zmian regulamniu jakos mi nie przychodza, byla mowa o tym, by tylko 1 zdarzenei na 1 spotkanie mozna bylo obstawiac, mi to jest obojetne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka