Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 26 1 2 4 5 6 7 8 25 26
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Originally Posted by szymonez
Kupie pilnie 50zl na moneybookers. Place na MBank. Wazne przez kilka godzin.


Nieaktualne.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
kupie MB. Płace Mbankiem. Kontakt GG : 3026221.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
kupie ponad 100 na MB oddaje mbank gg 7453203 sprawdzony

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
kupię do 1000 PLN na MB, płacę inteligo. PRIV

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Potrzebuje 130zl w Moneybookers - oddaje w mBanku.

Zaufanym uzytkownikom (którzy moga przedstawic poprzednie wymiany lub sa zweryfikowani u kanciastego itp.) oczywiscie moge wplacic jako PIERWSZY..

Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921, Krupier, Campbell, Slovik, ¿y³a i jeszcze kilku innych...

Kontakt przez Priva lub GG: 5314622

Zależy na czasie...

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
witam chce 20 pln na moneybookers ja daje mbank piszcie gg 2432357 jestem na niewidocznym ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Posiadam srodki ma MB w kwocie 300zl, wymienie na 300zl w Inteligo (w najgorszym wypadku mBanku). Zweryfikowany u kanciastego, wiele udanych wymian. GG: 17585

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Originally Posted by Scobas
Posiadam srodki ma MB w kwocie 300zl, wymienie na 300zl w Inteligo (w najgorszym wypadku mBanku). Zweryfikowany u kanciastego, wiele udanych wymian. GG: 17585
Nieaktualne

Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
kupie 150 zł na mb. płace mbank . gg: 1241574

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Kupie 1000zl na mb place mbank.
Zaufanym osobom moge wplacic jako pierwszy - jestem zweryfikowany u kanciastego - wiele udanych wymian miedzy innymi z RyanGiggs maki zmianowy detoxer wahi scobas itd
gg 3606762(czesto niewidoczny)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Kupie 100 zł na MB. Place MBANK. jestem zweryfikowany, mnostow wymian za soba. Priv&Gg :7004371

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Udane wymiany z uzytkownikami Scobas i SendPL - polecam obu panow.
Nadal potrzebuje 600zl na mb - wplacam mbank - zweryfikowany u kanciastego - gg 3606762(czesto niewidoczny)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Originally Posted by Bebok
Kupie 100 zł na MB. Place MBANK. jestem zweryfikowany, mnostow wymian za soba. Priv&Gg :7004371
nie aktualne, udana wymiana z SenDPL


Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by moonlight
kupię do 1000 PLN na MB, płacę inteligo. PRIV
up

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
moonlight odezwij sie na moje gg 3003298
skrzynkę masz pełna smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
udana wymiana z moonlight piwo polecam piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Gvizdek
moonlight odezwij sie na moje gg 3003298
skrzynkę masz pełna smirk
Sprawna wymiana. Polecam. Jeszcze potrzebowałbym kilkaset PLN na MB, płacę inteligo.
<skrzynka wyczyszczona> smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
nieaktualne już

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Udana wymiana z uzytkownikiem Bebok - polecam
Potrzebuje jeszcze 600zl na mb - wplacam mbank - zweryfikowany - wiele udanych wymian - gg 3606762(czesto niewidoczny)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by ermolek
Originally Posted by ermolek
Chciałbym pozyczyc 50 zl na mb/mbank do poniedzialku do 18:00, mam mnostwo wymian za soba co mozna przejrzec w temacie. Wypadla mi sytuacja losowa, prosze o wyrozumialosc, kontakt priv. Oddaje 100% na mbank.
nieaktualne, pozyczka od uzytkownika SendPL , pozdrawiam

Wczoraj pożyczyłem jeszcze dodatkowe 50 PLN, co daje nam kwotę 100 PLN. Kasa miała się pojawić dzisiaj, rano dostałem jeszcze potwierdzenie na gadu, że tak będzie. Teraz jednak sytuacja nagle uległa zmianie, nagle użytkownik powiedział, że nie ma pieniędzy, choć jeszcze wczoraj miał zamrożoną gotówkę na betfair. Prosi mnie o czas do końca tygodnia, mi nie zostaje nic, tylko czekać. Ogólnie - ostrzegam.

Strona 6 z 26 1 2 4 5 6 7 8 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ElNinho[mmdea], rafal08, burbon), 1,378 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,247
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1