Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
GBocian #1254842 27/05/2007 19:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Albo jeszcze motyw z wysyłanie sms-ów. Najczęściej wysyłam je do swojej dziewczyny. Nie wybieram numeru z listy tylko od razu wpisuje na klawiaturze. I często zdarza mi się jak piszę do kogoś innego szybko wpisać numer do mojej kobiety i wysłać. Czasami przez to nieprzyjemne incydenty wychodzą laugh

Bonus: Unibet
th0mas #1254896 27/05/2007 19:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by th0mas
Albo jeszcze motyw z wysyłanie sms-ów. Najczęściej wysyłam je do swojej dziewczyny. Nie wybieram numeru z listy tylko od razu wpisuje na klawiaturze. I często zdarza mi się jak piszę do kogoś innego szybko wpisać numer do mojej kobiety i wysłać. Czasami przez to nieprzyjemne incydenty wychodzą laugh

też często dostaje SMS-y od swojej dziewczyny, który oczywiście nie miały być do mnie wink wiele ciekawego można się o sobie w ten sposób dowiedzieć laugh

_Korver_ #1254961 27/05/2007 20:41
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
hehe chyba każdy tak ma smile U mnie zdarza się to zarówno w moim przypadku jak i mojej lubej.

hynek #1255997 28/05/2007 04:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Ja niedawno zalałem sobie wrzątkiem puszkę z kawą, zamiast kubka laugh

HoMiK155 #1256040 28/05/2007 04:57
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
ostatnio wraclem w deszcz do domu ,a mama swiezo upieczona posiadaczka komorki, dla ktorej napisanie smsa trwa pare chwil :), chciala do mnie napisac krotka wiadomosc "Moze wyjechac" , nie wiem jak to zrobila ale napisala do mnie "Moze wyjebac" laugh mialem wtedy mala zawieszke laugh

Szewa #1256222 28/05/2007 06:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Szewa
Jeszcze w liceum wstawałem codziennie około 6.15, a z domu wychodziłem około 6.45

Któregoś dnia jak zwykle wstaję, idę do kibla, do łazienki, jem i wychodzę z domu. Jakoś ciemno było, samochody prawie nie jeździły. Przychodzę na przystanek, nikogo ze znajomych nie ma. Patrzę na zegarek: 4.50 laugh

Ja jestem w liceum i w tamtym tygodniu mialem taka sytuacje laugh Zawsze wstaje o 7. Tegoz dnia budze sie, patrze, 7.05. No to szybkie tempo, ubralem sie, umylem, patrze na kome a tam po 6 wink

SMS`y i telefony to norma. Trzeba z tym uwazam. Ostatnio kumpel przez przypadek zadzwonil do ojca i drze sie do niego pijackim majakiem "no gdzie wy kurwa jestescie" wink

Szewa #1256223 28/05/2007 06:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Szewa
Jeszcze w liceum wstawałem codziennie około 6.15, a z domu wychodziłem około 6.45

Któregoś dnia jak zwykle wstaję, idę do kibla, do łazienki, jem i wychodzę z domu. Jakoś ciemno było, samochody prawie nie jeździły. Przychodzę na przystanek, nikogo ze znajomych nie ma. Patrzę na zegarek: 4.50 laugh

Ja jestem w liceum i w tamtym tygodniu mialem taka sytuacje laugh Zawsze wstaje o 7. Tegoz dnia budze sie, patrze, 7.05. No to szybkie tempo, ubralem sie, umylem, patrze na kome a tam po 6 wink

SMS`y i telefony to norma. Trzeba z tym uwazam. Ostatnio kumpel przez przypadek zadzwonil do ojca i drze sie do niego pijackim majakiem "no gdzie wy kur*a jestescie" wink

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, Sensei, JelineK, rymoholik, aker), 1,874 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1