|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Albo jeszcze motyw z wysyłanie sms-ów. Najczęściej wysyłam je do swojej dziewczyny. Nie wybieram numeru z listy tylko od razu wpisuje na klawiaturze. I często zdarza mi się jak piszę do kogoś innego szybko wpisać numer do mojej kobiety i wysłać. Czasami przez to nieprzyjemne incydenty wychodzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Albo jeszcze motyw z wysyłanie sms-ów. Najczęściej wysyłam je do swojej dziewczyny. Nie wybieram numeru z listy tylko od razu wpisuje na klawiaturze. I często zdarza mi się jak piszę do kogoś innego szybko wpisać numer do mojej kobiety i wysłać. Czasami przez to nieprzyjemne incydenty wychodzą  też często dostaje SMS-y od swojej dziewczyny, który oczywiście nie miały być do mnie  wiele ciekawego można się o sobie w ten sposób dowiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
hehe chyba każdy tak ma  U mnie zdarza się to zarówno w moim przypadku jak i mojej lubej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Ja niedawno zalałem sobie wrzątkiem puszkę z kawą, zamiast kubka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
ostatnio wraclem w deszcz do domu ,a mama swiezo upieczona posiadaczka komorki, dla ktorej napisanie smsa trwa pare chwil :), chciala do mnie napisac krotka wiadomosc "Moze wyjechac" , nie wiem jak to zrobila ale napisala do mnie "Moze wyjebac"  mialem wtedy mala zawieszke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Jeszcze w liceum wstawałem codziennie około 6.15, a z domu wychodziłem około 6.45 Któregoś dnia jak zwykle wstaję, idę do kibla, do łazienki, jem i wychodzę z domu. Jakoś ciemno było, samochody prawie nie jeździły. Przychodzę na przystanek, nikogo ze znajomych nie ma. Patrzę na zegarek: 4.50  Ja jestem w liceum i w tamtym tygodniu mialem taka sytuacje  Zawsze wstaje o 7. Tegoz dnia budze sie, patrze, 7.05. No to szybkie tempo, ubralem sie, umylem, patrze na kome a tam po 6 SMS`y i telefony to norma. Trzeba z tym uwazam. Ostatnio kumpel przez przypadek zadzwonil do ojca i drze sie do niego pijackim majakiem "no gdzie wy kurwa jestescie" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Jeszcze w liceum wstawałem codziennie około 6.15, a z domu wychodziłem około 6.45 Któregoś dnia jak zwykle wstaję, idę do kibla, do łazienki, jem i wychodzę z domu. Jakoś ciemno było, samochody prawie nie jeździły. Przychodzę na przystanek, nikogo ze znajomych nie ma. Patrzę na zegarek: 4.50  Ja jestem w liceum i w tamtym tygodniu mialem taka sytuacje  Zawsze wstaje o 7. Tegoz dnia budze sie, patrze, 7.05. No to szybkie tempo, ubralem sie, umylem, patrze na kome a tam po 6 SMS`y i telefony to norma. Trzeba z tym uwazam. Ostatnio kumpel przez przypadek zadzwonil do ojca i drze sie do niego pijackim majakiem "no gdzie wy kur*a jestescie" 
|
|
|
Link skopiowany do schowka