|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Możecie się zalogować na Unibecie? Bo ja wpisuje login i hasło, daje enter i wyskakuje komunikat, że zerwano połączenie. Ja się moge bez problemu zalogowac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Możecie się zalogować na Unibecie? Bo ja wpisuje login i hasło, daje enter i wyskakuje komunikat, że zerwano połączenie. spróbuj zmienic przegladarkę , natomiast ostatnio maja częsty problem gracze z logowaniem- to od nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Panowie czy to mozliwe zeby potracili mi 35euro z kwoty jaka wyplacalem? bo o tyle mniej dostalem na mb. raczej nie mozliwe, chyba ze zes nie wykonal wymaganego obrotu jakims bonusem i odjeli jego wartosc :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mozna wplacic MB a wyplacic przelewem na konto? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
to juz sa jaja jakies. po to wplacam przez MB, zeby kasa yla szybko, a ja czekam od 13 i nic...
raczyli odpisac na maila:
"Witam serdecznie! Dziękuję za wiadomość. Depozyt oczekuje na manualną akceptację przez Unibet. Prosimy o cierpliwość gdyż z uwagi na dużą ilość depozytów może nastąpić kilkugodzinne opóźnienie w realizacji."
- w tym czasie by sam manualnie zaakceptowal - juz jest kilkunastogodzinne - co za problem, zeby wplaty byly automatyczne jak u niemal wszystkich innych bukow obslugujacych MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Mam to samo, dzwoniłem do nich i depozyt prawdopodobnie dopiero w poniedziałek dopiszą.
Także nie radzę wpłacać teraz Moneybookers, mrozi kasę przynajmniej do poniedziałku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
super :/
chciałem skorzystać z promocji na French Open. obstawic trzeba przez 7 dni na live i dostajesz 20% bonus przy kolejnym depozycie. w tej sytuacji albo nie bede mial mozliwosci obstawic 7 dni french open, albo bede to musial robic codziennie do konca turnieju, a wiadomo, ze moga byc prblemy z tym, zeby zawsze akurat byc przy kompie.
do tego ciekawe kursy na Lige Swiatowa mnie omijaja :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
nie moge sie zalogowac...wczoraj tez mialem taki problem...pozniej sie udalo...ktos tez ma? problemy u mnie czy u nich? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
u Ciebie, ja nie mam z unibet zadnych problemów ani dziś ani wcześniej (zarówno FireFox jak i IE 6)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
nie moge sie zalogowac...wczoraj tez mialem taki problem...pozniej sie udalo...ktos tez ma? problemy u mnie czy u nich? :/ Chyba u Ciebie -logowanie w 7 sek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tez mam ostatnio problemy z logowaniem, wyskakuje informacja, że zerwano połączenie  wtedy wchodzę przez stronę główną i wybieram język włoski  loguję się bez problemu, a język zmienia się automatycznie po zalogowaniu na polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
ile idzie kasa z mb na unibect??bo wpłąciłem i kasy nie ma :((
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ja wplacalem w czwartek i byla w ciagu 5 sekund
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ile idzie kasa z mb na unibect??bo wpłąciłem i kasy nie ma :(( mi na razie 51 godzin i nadal nic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
weź mnie nie starsz nawet!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 297 |
Ja obstawilem sobie dzis w unibecie motogp. Wyscig sie skonczyl przed 15 a kupon ciagle nie rozliczony:|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Jak tam można PO logowaniu zmienić język na angielski ? Zawsze jak przed logowaniem wybieram angielski to po zalogowaniu automatycznie zmienia się na polski.
Pomóżcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Jaki jest minimalny depozyt przelewem bankowym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
dostał już ktoś te 5 Euro w kasynie za zagranie wczorajszej 2 ligi polskiej ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka