Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
frees #1267123 01/06/2007 16:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by frees
Sorry, ze post pod postem.

Czy ktos moglby mi wytlumaczyc co to jest Stawka rabatu w programie "Refer and earn"?
I w jaki sposob zbiera sie punkty w BF? Mozna gdzies sprawdzic ile ma sie tych punktow?


Wszystko jest na stronie, wystarczy poszukac. Wchodzisz w 'pomoc' i na samym dole 'prowizja' wszystko jest ladnie wytlumaczone (za duzo kopiowania). A stan punktow sprawdzasz w 'moje konto' -> 'zestawienie punktow betfair' ponizej jeszcze przydatna opcja do punktow 'wakacje betfair' - jest tam wytlumaczone na czym polega wink

Bonus: Unibet
agr1 #1267125 01/06/2007 16:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
agr1 thx piwo

frees #1267312 01/06/2007 18:35
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by frees
Originally Posted by Marty
witam
Jest aktualnie jakaś atrakcyjna promocja w Betfair dla nowych userów ?

http://betfairpromo.com/


Parę pytań co do tej promocji:
1) Wpłacam min. 10 funtów, po zagraniu zakładów na łączna sumę 25 funtów lub w przypadku gdy wpłacę więcej, np. 50 funtów to jednego zakładu za owe 25 funtów dostanę na moje konto 25 funtów, tak?
2) Tymi gratisowymi 25 funtami mogę dysponować w dowolny sposób, mogę zagrać za całość, a mogę 5 razy po 5? Czy może jest to free bet na jeden zakład?
3) Czy wpłaty przez MB biorą udział w promocji? Bo gdzieś obiło mi się o uszy, że w niektórych promocjach wpłaty MB nie uprawniają do wzięcia udziału w promocji.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
1) Tak
2) Tak. To nie jest free bet, tylko kasa, ktora mozesz wykorzystac na dowolne zaklady. Po otrzymaniu bonusa trzeba jeszcze dodatkowo dokonac jakiegos obrotu, ale juz nie pamietam jakiego (chyba 50 funtow, ale o dokladne info to pisz do supportu)
3) Nie mozesz wplacic MB, zeby skorzystac z promocji.

frees #1278965 06/06/2007 01:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
Witam czy na karte Visa jest mozliwość wyplaty wiekszej niz kwotwa wniesionego depozytu?? bo mam jakis limit oco chodzi??

seitedo #1282750 07/06/2007 18:33
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
Originally Posted by seitedo
Witam czy na karte Visa jest mozliwość wyplaty wiekszej niz kwotwa wniesionego depozytu?? bo mam jakis limit oco chodzi??

Widocznie wcześniej wpłacałeś/wypłacałeś pieniądze na/z Betfair za pomocą innych form depozytu, aniżeli karta kredytowa (przelew MB, etc).
Wypłaty na kartę nie mogą przekraczać sumy depozytów. Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z Betfair inną formą, musisz najpiierw 'wyzerować depozyty kartę', a następnie całą resztę wypłacić inną metodą.

casabel #1283033 07/06/2007 20:31
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
Betfair uruchomiło platformę 'Betfair - bet for fun'.
Polecam wypróbować giełdę za wirtualne pieniądze - fajna zabawa wink

http://www.playbetfair.com/

casabel #1283107 07/06/2007 20:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by casabel
Betfair uruchomiło platformę 'Betfair - bet for fun'.
Polecam wypróbować giełdę za wirtualne pieniądze - fajna zabawa wink

http://www.playbetfair.com/

co ciekawe uruchomilo ja pare lat temu smile

yaaho #1283196 07/06/2007 21:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Witam!

Od niedawna gram na Betfair, dzisiaj postanowiłem pierwszy raz zagrać sobie na opcję Nie Wygra w meczu Ivanovic-Szarapowa, na Szarapową. Moje pytanie brzmi następująco. Jak to w ogóle wygląda z tymi opcjami Lay i Back. Czy w trakcie meczu istnieje możliwość odsprzedania mojego zakładu, czy wygrywam dopiero kiedy Ivanovic wygra. Proszę o pomoc i z góry dzięki wink

pszek #1283270 07/06/2007 21:36
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
Tak wygrywasz kiedy Ivanovic wygra, nie ma możliwości odsprzedania zakładu.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Dzięki już wiem o co chodzi wink
Już jestem zarobiony na tym meczu laugh

pszek #1283326 07/06/2007 21:50
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
Originally Posted by pszek
Dzięki już wiem o co chodzi wink
Już jestem zarobiony na tym meczu laugh


Maria nie ma nic do powiedzenia w tym meczu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
A ja mam takie oto pytanko:

Czy zdarzylo sie wam ze batfair zawiesil wam konto? Ile trwalo jego odblokowanie?

Ja zostalem zaiweszony 1,5h po wplacie kiedy to obstawialem w najlepsze na live Anglia-Brazylia. Dzieki bogu mam konta u innych bukow i udalo mi sie zaplusowac mimo wszystko.

Okazalo sie ze musze zweryfikowac swoje dane(ehh czy wszyscy Polacy z Irlandzkimi CC sa podejrzani?? ;-))
Wyslalem do nich maila ze skanami 2 dni temu i od tego momentu cisza.

Rzeznik #1283383 07/06/2007 22:07
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2007
Posty: 2,138
Pierwszy raz słyszę, że betfair zablokował komuś konto.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
No coz, czuje sie wyrozniony bedac pierwszym Polakiem...szkoda tylko ze tak potraktowanym.
No nic czekam do jutra i sle przypominajke.

yaaho #1283613 07/06/2007 23:12
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
No ja niestety przegrałem wszystkie realne pieniądze na Betfair...dlatego dopiero teraz zauważyłem opcję "Bet for fun" wink

yaaho #1283615 07/06/2007 23:12
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by casabel
Betfair uruchomiło platformę 'Betfair - bet for fun'.
Polecam wypróbować giełdę za wirtualne pieniądze - fajna zabawa wink

http://www.playbetfair.com/

co ciekawe uruchomilo ja pare lat temu smile

No ja niestety przegrałem wszystkie realne pieniądze na Betfair...dlatego dopiero teraz zauważyłem opcję "Bet for fun" ;\)

casabel #1283648 07/06/2007 23:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
No smile odblokowali smile
2 dni ale w koncu moge sie bawic yay ! smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354
Likes: 11
Originally Posted by policeman4
Tak wygrywasz kiedy Ivanovic wygra, nie ma możliwości odsprzedania zakładu.


Co ty piszesz tu za głupoty .Oczywiście ,ze można odsprzedać każdy zakład,ktory jest na live.Cała masa osób w ten sposób spekuluje wink na BF i jest to jeden z lepszych sposobów gry.
Prosze nie wprowadzać w błąd stop

rafal08 #1283696 08/06/2007 00:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by policeman4
Tak wygrywasz kiedy Ivanovic wygra, nie ma możliwości odsprzedania zakładu.


Co ty piszesz tu za głupoty .Oczywiście ,ze można odsprzedać każdy zakład,ktory jest na live.Cała masa osób w ten sposób spekuluje wink na BF i jest to jeden z lepszych sposobów gry.
Prosze nie wprowadzać w błąd stop


Rafał, opisz proszę dokładnie jak to zrobić, bo ja szukałem tego i nie mogę nic wymyślić. Co najwyżej można być All Green. Czy może to o to chodzi.

Z góry dzięki za odpowiedź wink

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1