|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Debel Carl/Tulj - Pano/Pout 1 przeniesiony jest na dzis... a moj dzisiejszy typ to: Rosset - Vanek 1 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
sanguinetti kroslak 1 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Sanguinetti D. Kro¹lák J. 1 @ 1.55 tylko mnie Juan nie posądzaj o "zerżnięcie typu", po prostu na www.nike.sk [ nike.sk] (nie chce takiego nieporozumienia jak z profem) nie znalazłem lepszego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> MÓJ BILANS 18-11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
prem$ ja jestem taki luzak że prawie nigdy nikogo o nic nie podejrzewam a zwłaszcza o takie rzeczy...jeszcze raz proszę o unormowanie sprawy podawania godzin rozpoczęcia meczów bo się to wszystko nie zgadza i nie wiem jak to powinno być traktowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
8.11 Bovina Elena - Salerni Ma.Emilia 1 17:00 1.61 Betandwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
wszyscy którzy postawili na molik w meczu z muller a zwłaszcza moja ulubiona malami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> molik gra dziś z lamade taki bałagan się zrobił że nie wiem czyktoś nad tym zapanuje :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typ na dziś z nike.sk
242 1 Bovinová E. Salerniová M. 1.60 2.00 17:00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Jeśli mojego typu nie będzie to zmnieniam: Sanguinetti D. - Kroslak J. 1 1,55 wg. www.nike.sk [ nike.sk] Jeśli coś pochrzaniłam to przepraszam i poprawcie mnie Juan_Carlos sorki że tak uciekłam z czatu alre sam wiesz.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam na maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
juan_carlos jeśli bedziesz wieczorem na necie to może znów pogadamy??? czteria - pok.erot. malami_fm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
08.11
Bovinova - Salerni 1 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Malami Tobie też życze powodzenia w ewentualnym nowym związku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Mój typ na dzisiaj to: Schnyder Kremer TYP: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
moj typ na 8.11
SANGUINETTI -KROSLAK 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Typ na dzis Zabaletta - E.Massa 1 1,55 Prof pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
I typ na jutro zebym za duzo nie stracil Nalbandian - Saretta 1,5 Prof od jutra brak netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Witam Kilka spraw: Kurde uspokojcie sie z tymi waszymi prywatnymi rozmowami, ktore mnie naprawde gowno obchodza. Zasmiecacie temat, nie dosc ze i tak jest balagan przez godziny spotkan i odwolywane mecze to jeszcze takie bzdety! Ludzie opanujcie sie. Przeciez jest irc, mail i inne *******y tam sobie mozecie zawierac znajomosci. Druga sprawa to podawanie spotkan a buki. Mielismy podawac tylko spotkania od polskich bukow (prof, sts), ale ze wzgledu na burdel panujacy w tych firmach dolaczylismy jeszcze slowacki Nike. Jesli ktos sie dolacza do gry niech sie moze najpierw przypatrzy przez kilka dni jak inni typuja a nie wyjezdza z Gambookores! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Zrobil sie okropny balagan i ciezko sie w tym polapac. Jesli ktos chce sobie dla zabawy podawac typ co drugi czy trzeci dzien zapraszam do dzialu "tenis". Chyba nie ma sensu teraz dolaczac sie do gry i startowac z cholernie ujemnym bilansem...bo i po co?? Tak wiec apeluje do "nowych" zeby nie robili niepotrzebnego balaganu. Jeszcze jedna prosba, zeby ktos podliczyl klasyfikacje. Z checia bym to zrobil, ale naprawde nie mam jak. Ok to tyle, sorry ale juz nie wytrzymalem. Siedze na modemie z checia czytam ten temat, ale rzygac sie chce jak trace czas na takie *******y. Swoja droga zabawni jestescie..ehh te zawierane znajomosci przez net <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Juan Carlos zebys sie na ktorejs "randce" nie zorientowal ze z chlopakiem flirtujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I prosze juz nie wspominac o tej kwestii w tym temacie bo znowu zacznie sie flegmatyczna wymiana zdan. Dla mnie temat zamkniety.
Moj typ na dzis: Montevideo - challenger godz. 22.00 (Prof.)
Zabaleta - E.Massa 1 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
OKI raf Ciebie też mam przeprosić? Przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Juan Carlos podaj jutro aktualną klasyfikację. Raf ostatni raz wybacz Jestem na interii Juan-carlos i potrzebuję pogadać To była ostatnia pogaducha OBIECUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
chętnie faktycznie bym zamknął ten temat raf ale nie mogę...uznałem swoją winę i przeprosiłem już 2 razy jak na moje możliwości to o raz za dużo więc a wszelki wypadek powstrzymam się od serii złośliwych komentarzy na jakie (zapewniam) jest mnie stać... nie chcę po prostu znów się wdawać w jakieś słowne przepychanki co do podliczania to 2 sprawy się nakładają... pomylone są godziny rozpoczęcia meczów i inne mecze są grane niż te w ofercie nie bardzo widzę możliwość jakiegoś uporządkowania tego wszystkiego natomiast kto ma podliczać...wiadomo każdy żyje w przeświadczeniu niezwykłej cenności swojego czasu dlatego proponuję po kolei
|
|
|
Link skopiowany do schowka