Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Burgsmuller-M.Lee 1 1,6

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Debel Carl/Tulj - Pano/Pout 1 przeniesiony jest na dzis... a moj dzisiejszy typ to:
Rosset - Vanek 1 1.55

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
sanguinetti kroslak 1 1.65

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Sanguinetti D. Kro¹lák J. 1 @ 1.55
tylko mnie Juan nie posądzaj o "zerżnięcie typu", po prostu na www.nike.sk [nike.sk] (nie chce takiego nieporozumienia jak z profem) nie znalazłem lepszego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
MÓJ BILANS 18-11

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
prem$ ja jestem taki luzak że prawie nigdy nikogo o nic nie podejrzewam a zwłaszcza o takie rzeczy...jeszcze raz proszę o unormowanie sprawy podawania godzin rozpoczęcia meczów bo się to wszystko nie zgadza i nie wiem jak to powinno być traktowane

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
8.11 Bovina Elena - Salerni Ma.Emilia 1 17:00
1.61 Betandwin

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
wszyscy którzy postawili na molik w meczu z muller a zwłaszcza moja ulubiona malami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> molik gra dziś z lamade taki bałagan się zrobił że nie wiem czyktoś nad tym zapanuje :rolleyes:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typ na dziś z nike.sk

242 1 Bovinová E. Salerniová M. 1.60 2.00 17:00

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
Jeśli mojego typu nie będzie to zmnieniam:
Sanguinetti D. - Kroslak J. 1 1,55
wg. www.nike.sk [nike.sk]
Jeśli coś pochrzaniłam to przepraszam i poprawcie mnie
Juan_Carlos sorki że tak uciekłam z czatu alre sam wiesz.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czekam na maila

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
juan_carlos jeśli bedziesz wieczorem na necie to może znów pogadamy??? czteria - pok.erot. malami_fm

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
08.11

Bovinova - Salerni 1 1,6

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Malami Tobie też życze powodzenia w ewentualnym nowym związku.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Mój typ na dzisiaj to:
Schnyder Kremer TYP: 2

Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Sanguinetti- Kroslak 1

Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
moj typ na 8.11

SANGUINETTI -KROSLAK 1

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Typ na dzis Zabaletta - E.Massa 1 1,55 Prof
pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
I typ na jutro zebym za duzo nie stracil
Nalbandian - Saretta 1,5 Prof
od jutra brak netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Witam
Kilka spraw:
Kurde uspokojcie sie z tymi waszymi prywatnymi rozmowami, ktore mnie naprawde gowno obchodza. Zasmiecacie temat, nie dosc ze i tak jest balagan przez godziny spotkan i odwolywane mecze to jeszcze takie bzdety! Ludzie opanujcie sie. Przeciez jest irc, mail i inne *******y tam sobie mozecie zawierac znajomosci.
Druga sprawa to podawanie spotkan a buki. Mielismy podawac tylko spotkania od polskich bukow (prof, sts), ale ze wzgledu na burdel panujacy w tych firmach dolaczylismy jeszcze slowacki Nike. Jesli ktos sie dolacza do gry niech sie moze najpierw przypatrzy przez kilka dni jak inni typuja a nie wyjezdza z Gambookores! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Zrobil sie okropny balagan i ciezko sie w tym polapac. Jesli ktos chce sobie dla zabawy podawac typ co drugi czy trzeci dzien zapraszam do dzialu "tenis". Chyba nie ma sensu teraz dolaczac sie do gry i startowac z cholernie ujemnym bilansem...bo i po co?? Tak wiec apeluje do "nowych" zeby nie robili niepotrzebnego balaganu. Jeszcze jedna prosba, zeby ktos podliczyl klasyfikacje. Z checia bym to zrobil, ale naprawde nie mam jak.
Ok to tyle, sorry ale juz nie wytrzymalem. Siedze na modemie z checia czytam ten temat, ale rzygac sie chce jak trace czas na takie *******y. Swoja droga zabawni jestescie..ehh te zawierane znajomosci przez net <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Juan Carlos zebys sie na ktorejs "randce" nie zorientowal ze z chlopakiem flirtujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I prosze juz nie wspominac o tej kwestii w tym temacie bo znowu zacznie sie flegmatyczna wymiana zdan. Dla mnie temat zamkniety.

Moj typ na dzis:
Montevideo - challenger godz. 22.00 (Prof.)

Zabaleta - E.Massa 1 1.50

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
OKI raf Ciebie też mam przeprosić?
Przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Juan Carlos podaj jutro aktualną klasyfikację.
Raf ostatni raz wybacz
Jestem na interii Juan-carlos i potrzebuję pogadać
To była ostatnia pogaducha
OBIECUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
chętnie faktycznie bym zamknął ten temat raf ale nie mogę...uznałem swoją winę i przeprosiłem już 2 razy jak na moje możliwości to o raz za dużo więc a wszelki wypadek powstrzymam się od serii złośliwych komentarzy na jakie (zapewniam) jest mnie stać... nie chcę po prostu znów się wdawać w jakieś słowne przepychanki
co do podliczania to 2 sprawy się nakładają... pomylone są godziny rozpoczęcia meczów i inne mecze są grane niż te w ofercie nie bardzo widzę możliwość jakiegoś uporządkowania tego wszystkiego
natomiast kto ma podliczać...wiadomo każdy żyje w przeświadczeniu niezwykłej cenności swojego czasu dlatego proponuję po kolei

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, betowiec, Lukasz111, latajaca_holenderka), 2,097 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,479
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1