|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Kupie pilnie 50zl na moneybookers. Place na MBank. Wazne przez kilka godzin. Nieaktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
kupie MB. Płace Mbankiem. Kontakt GG : 3026221.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
kupie ponad 100 na MB oddaje mbank gg 7453203 sprawdzony
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
kupię do 1000 PLN na MB, płacę inteligo. PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Potrzebuje 130zl w Moneybookers - oddaje w mBanku.
Zaufanym uzytkownikom (którzy moga przedstawic poprzednie wymiany lub sa zweryfikowani u kanciastego itp.) oczywiscie moge wplacic jako PIERWSZY..
Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921, Krupier, Campbell, Slovik, ¿y³a i jeszcze kilku innych...
Kontakt przez Priva lub GG: 5314622
Zależy na czasie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
witam chce 20 pln na moneybookers ja daje mbank piszcie gg 2432357 jestem na niewidocznym ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Posiadam srodki ma MB w kwocie 300zl, wymienie na 300zl w Inteligo (w najgorszym wypadku mBanku). Zweryfikowany u kanciastego, wiele udanych wymian. GG: 17585
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Posiadam srodki ma MB w kwocie 300zl, wymienie na 300zl w Inteligo (w najgorszym wypadku mBanku). Zweryfikowany u kanciastego, wiele udanych wymian. GG: 17585 Nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
kupie 150 zł na mb. płace mbank . gg: 1241574
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Kupie 1000zl na mb place mbank. Zaufanym osobom moge wplacic jako pierwszy - jestem zweryfikowany u kanciastego - wiele udanych wymian miedzy innymi z RyanGiggs maki zmianowy detoxer wahi scobas itd gg 3606762(czesto niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Kupie 100 zł na MB. Place MBANK. jestem zweryfikowany, mnostow wymian za soba. Priv&Gg :7004371
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Udane wymiany z uzytkownikami Scobas i SendPL - polecam obu panow. Nadal potrzebuje 600zl na mb - wplacam mbank - zweryfikowany u kanciastego - gg 3606762(czesto niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Kupie 100 zł na MB. Place MBANK. jestem zweryfikowany, mnostow wymian za soba. Priv&Gg :7004371 nie aktualne, udana wymiana z SenDPL
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
kupię do 1000 PLN na MB, płacę inteligo. PRIV up
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
moonlight odezwij sie na moje gg 3003298 skrzynkę masz pełna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
udana wymiana z moonlight  polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
moonlight odezwij sie na moje gg 3003298 skrzynkę masz pełna  Sprawna wymiana. Polecam. Jeszcze potrzebowałbym kilkaset PLN na MB, płacę inteligo. <skrzynka wyczyszczona> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Udana wymiana z uzytkownikiem Bebok - polecam Potrzebuje jeszcze 600zl na mb - wplacam mbank - zweryfikowany - wiele udanych wymian - gg 3606762(czesto niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Chciałbym pozyczyc 50 zl na mb/mbank do poniedzialku do 18:00, mam mnostwo wymian za soba co mozna przejrzec w temacie. Wypadla mi sytuacja losowa, prosze o wyrozumialosc, kontakt priv. Oddaje 100% na mbank. nieaktualne, pozyczka od uzytkownika SendPL , pozdrawiam Wczoraj pożyczyłem jeszcze dodatkowe 50 PLN, co daje nam kwotę 100 PLN. Kasa miała się pojawić dzisiaj, rano dostałem jeszcze potwierdzenie na gadu, że tak będzie. Teraz jednak sytuacja nagle uległa zmianie, nagle użytkownik powiedział, że nie ma pieniędzy, choć jeszcze wczoraj miał zamrożoną gotówkę na betfair. Prosi mnie o czas do końca tygodnia, mi nie zostaje nic, tylko czekać. Ogólnie - ostrzegam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|