|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Sorry, bez obrazy naprawde gdybym mial czas i stale lacze moglbym sobie siedziec i caly dzien czytac wasz romans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozecie sie chyba w jakis inny sposob umawiac..nie wiem sms'y, maile itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Co do podliczania to moze faktycznie powinnismy od poczatku tak zrobic, ze po kolei..a teraz to ciezko bedzie kogos naklonic. Ja sie oferuje, ze w weekend (sobota albo niedziela) podlicze jesli sie nikt nie zglosi. Taki balagan z godzinami to juz pewnie bedzie do konca naszej "gry" bo oprocz turnieju Masters w Sydney nie bedzie juz wiecej duzych turniei tylko pewnie same challengery w ktorych takie wlasnie kwiatki odchodza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
moj typ na 9.11
BURGSMULLER - LEE 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Zanjoma mi opowiadała że jej znajomy pewnego razu spotkał się ze znajomą z chatu. Jak sie okazało był to facet przebrany za kobiete. Potem poszli do pabu w którym on często bywał. Traf chciał że w tym moencie przyszli jego kumple. To było najdłuższe 30minut w jego życiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyjechał na dwa miesiące do rodziny. Systuacja miała miejsce w Gdańsku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Ok Panowie starczy już nabijania się z romansu "Juana i Malami". Sądzicie że Malami to facet- hmmmm nawet niewiecie jak bardzo się mylicie ona jest 100% kobietą, a mówie to ja ponieważ Malami to moja była kobieta i tego że jest kobietą jestem pewien. KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!!! Zabierać się do typowania miśki jedne....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
08-11-2001 r. WTA Pattaya -hard
Kremer, A. - Schnyder 1 Prof 1,8
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Ja rowniez nie mam zbyt wiele czau, ale OK, od dzisiaj bede staral sie codziennie sporzadzac klasyfikacje. Prosze tylko o przejrzystosc swoich postow. Tzn komentarz mile widziany, ale w taki sposob, by typ byl widoczny. Przed podaniem ostatecznego spotkania, spojrzyjcie, czy mecz bedzie grany, czy tez moze juz trwa. Bedzie mi latwiej. Aha, od dzis nie beda uwzgledniani juz nowi uczestnicy w tym konkursie !!!! Raf - pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Za chwileczke przesylam tabele na dzien 08.11. Przeczytajcie tez legende ponizej. Jesli cos sie nie zgadza, to czekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
08.11
1.eternally 21-10 sikor 21-9 raf 21-10 2.grelinho 20-11 3.denis 19-11 Kura 19-12 4.cpt.shriner 18-11 sexmis 18-12 Prem$ 18-13 5.kemp 16-14 6.juan_carlos 15-16 amRO 15-15 Maciejev 15-15 7.RAFTER 13-18 8.1Piotrek 12-19 9.Muniek 10-20 10.Elgato 7-24 11.Gall 6-23 12.Malami 2-29 13.RyanGiggs 1-30
1Piotrek, RAFTER nie podali typu Wyniki, na ktore czekam: Sikor...Krem-Schn 1 cpt. shriner...Germ/Fuk-Beck/Zel 1, Carl-Kemp 1 sexmis...Schn-Krem 2 Maciejev...Carl/Tul-Pan/Pout 1 Muniek...Burgs-Lee 1
Denis, Kemp, oraz ja jutro dwa typy Gall czyzby trzy typy jutro, czy tez cos pomylilem ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Czesc Mój typ na dzisiaj: Meligeni - Sa 1 1,58 prof Pozdroffka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typy z profa
286 1 Sargsian-Siemerink 1.7 1.87 09/13.00 302 1 Meligeni-Sa 1.58 2.05 09/18.10 z betandwin 1 Mauresmo Amelie - Dementieva Elena 1.70 1.80
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Carlsen - Phau 1 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mój stan 16-15 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
2 mecze na dzis:
Nieminen - Kroslak 1 1,45 Prof
Nalbandian - Saretta 1 1,45 Prof
bilans 16-14
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Wczoraj mialem tak malo czasu ze nawet nie zdazylem podac typu...tak czasami bywa.Ale dzis czasu mam duzo i postanowilem zrobic porzadek z...klasyfikacja.Tu mam prosbe do juana_carlosa bo z tego co widze to on sie teraz zajmuje klasyfikacja.Wiec tak musisz Prem$owi(za podanie meczu po czasie),i kolegom ktorzy podawali typy meczow ktorych wyniki byly znane pogorszyc bilans wlasnie o te mecze.Wiem ze beda ostre sprzeciwy ale zrozumcie jedno zasady sa zasadami i nie wolno ich lamac.Nie interesuje mnie ze ktos niemial czasu bo cos tam.I tyle na ten temat.
A teraz jedna zmiana ktora mam nadzieje wszystkim bedzie pasowac:MOZNA PODAWAC MECZE NA 2 KOLEJNE DNI.Ale trzeba podac date na kazdy mecz oddzielnie.I wiadomo jesli ktos sie pomyli z data lub kurs bedzie mniejszy niz 1.45 to traci bilans.
Mecz na dzis: KUCERA-ROSSET typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
w imieniu Kury
Kura 9.11 (19-12) Sargsian-Siemerink 1 1.7 13.20
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
09.11
Nalbandian - Saretta 1 1,45 Luxa/Step-Kiti/Zov 1 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Moj debel juz sie rozpoczal wiec zamiast niego:
de los Rios - Hsieh 1 1,6
|
|
|
Link skopiowany do schowka