Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Sorry, bez obrazy naprawde gdybym mial czas i stale lacze moglbym sobie siedziec i caly dzien czytac wasz romans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozecie sie chyba w jakis inny sposob umawiac..nie wiem sms'y, maile itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Co do podliczania to moze faktycznie powinnismy od poczatku tak zrobic, ze po kolei..a teraz to ciezko bedzie kogos naklonic. Ja sie oferuje, ze w weekend (sobota albo niedziela) podlicze jesli sie nikt nie zglosi. Taki balagan z godzinami to juz pewnie bedzie do konca naszej "gry" bo oprocz turnieju Masters w Sydney nie bedzie juz wiecej duzych turniei tylko pewnie same challengery w ktorych takie wlasnie kwiatki odchodza.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Zabaleta Massa 1

Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
moj typ na 9.11

BURGSMULLER - LEE 2

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Zanjoma mi opowiadała że jej znajomy pewnego razu spotkał się ze znajomą z chatu. Jak sie okazało był to facet przebrany za kobiete. Potem poszli do pabu w którym on często bywał. Traf chciał że w tym moencie przyszli jego kumple. To było najdłuższe 30minut w jego życiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyjechał na dwa miesiące do rodziny. Systuacja miała miejsce w Gdańsku

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Ok Panowie starczy już nabijania się z romansu "Juana i Malami". Sądzicie że Malami to facet- hmmmm nawet niewiecie jak bardzo się mylicie ona jest 100% kobietą, a mówie to ja ponieważ Malami to moja była kobieta i tego że jest kobietą jestem pewien. KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!!!
Zabierać się do typowania miśki jedne....

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
08-11-2001 r. WTA Pattaya -hard

Kremer, A. - Schnyder 1 Prof 1,8

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Ja rowniez nie mam zbyt wiele czau, ale OK, od dzisiaj bede staral sie codziennie sporzadzac klasyfikacje. Prosze tylko o przejrzystosc swoich postow. Tzn komentarz mile widziany, ale w taki sposob, by typ byl widoczny. Przed podaniem ostatecznego spotkania, spojrzyjcie, czy mecz bedzie grany, czy tez moze juz trwa. Bedzie mi latwiej.
Aha, od dzis nie beda uwzgledniani juz nowi uczestnicy w tym konkursie !!!!
Raf - pozdr.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Za chwileczke przesylam tabele na dzien 08.11. Przeczytajcie tez legende ponizej. Jesli cos sie nie zgadza, to czekam.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
08.11

1.eternally 21-10
sikor 21-9
raf 21-10
2.grelinho 20-11
3.denis 19-11
Kura 19-12
4.cpt.shriner 18-11
sexmis 18-12
Prem$ 18-13
5.kemp 16-14
6.juan_carlos 15-16
amRO 15-15
Maciejev 15-15
7.RAFTER 13-18
8.1Piotrek 12-19
9.Muniek 10-20
10.Elgato 7-24
11.Gall 6-23
12.Malami 2-29
13.RyanGiggs 1-30

1Piotrek, RAFTER nie podali typu
Wyniki, na ktore czekam:
Sikor...Krem-Schn 1
cpt. shriner...Germ/Fuk-Beck/Zel 1, Carl-Kemp 1
sexmis...Schn-Krem 2
Maciejev...Carl/Tul-Pan/Pout 1
Muniek...Burgs-Lee 1

Denis, Kemp, oraz ja jutro dwa typy
Gall czyzby trzy typy jutro, czy tez cos pomylilem ???

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
Czesc
Mój typ na dzisiaj:
Meligeni - Sa 1 1,58 prof
Pozdroffka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typy z profa

286 1 Sargsian-Siemerink 1.7 1.87 09/13.00
302 1 Meligeni-Sa 1.58 2.05 09/18.10
z betandwin
1 Mauresmo Amelie - Dementieva Elena 1.70 1.80

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
nieminen kroslak 1 1.45

Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Carlsen - Phau 1 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mój stan 16-15 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Carlsen-Phau 1 1.55

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
2 mecze na dzis:

Nieminen - Kroslak 1 1,45 Prof

Nalbandian - Saretta 1 1,45 Prof

bilans 16-14

Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Nieminen- Kroslak 1

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Wczoraj mialem tak malo czasu ze nawet nie zdazylem podac typu...tak czasami bywa.Ale dzis czasu mam duzo i postanowilem zrobic porzadek z...klasyfikacja.Tu mam prosbe do juana_carlosa bo z tego co widze to on sie teraz zajmuje klasyfikacja.Wiec tak musisz Prem$owi(za podanie meczu po czasie),i kolegom ktorzy podawali typy meczow ktorych wyniki byly znane pogorszyc bilans wlasnie o te mecze.Wiem ze beda ostre sprzeciwy ale zrozumcie jedno zasady sa zasadami i nie wolno ich lamac.Nie interesuje mnie ze ktos niemial czasu bo cos tam.I tyle na ten temat.

A teraz jedna zmiana ktora mam nadzieje wszystkim bedzie pasowac:MOZNA PODAWAC MECZE NA 2 KOLEJNE DNI.Ale trzeba podac date na kazdy mecz oddzielnie.I wiadomo jesli ktos sie pomyli z data lub kurs bedzie mniejszy niz 1.45 to traci bilans.

Mecz na dzis: KUCERA-ROSSET typ 1

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
w imieniu Kury

Kura 9.11 (19-12)
Sargsian-Siemerink 1 1.7 13.20

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
09.11

Nalbandian - Saretta 1 1,45
Luxa/Step-Kiti/Zov 1 1,5

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Moj debel juz sie rozpoczal wiec zamiast niego:

de los Rios - Hsieh 1 1,6

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, forty, Sensei, rafal08, Lukasz111, Green Arrow, aker, alfa, 11kera11, bukma, rymoholik), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1