Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Pizza-man
przeglądając oferte bwin na dzisiejsza kolejke wpadl mi w oczy zaklad.
A. Jonnsson under 13.5 1.95 bwin
sklady na dzisiejsze spotkanie:
Dackarna
1. Hans Andersen
2. Peter Karlsson
3. Fredrik Lindgren
4. Lukas Dryml
5. Andreas Jonsson
6. Sebastian Aldén
7. Robin Törnqvist
8. Joakim Engstrand


Piraterna
1. Kenneth Bjerre
2. Damian Balinski
3. Mikael Max
4. Grzegorz Walasek
5. Ryan Sullivan
6. Tobias Ingesson
7. Michal Szczepaniak
8. Christian Ingesson

Nie wyobrazam sobie zeby Andreas zdobyl dzis 14 pkt.W zespole Dackarny jest przeciez Andersen, Lingren i P. Karlsson. U gosci Sullivan, Walasek i Max moga urwac pkt Adrenalinie.Tak więc ma z kim przegrywać. dodatkowo mozliwe sytuacje gdzie pusci przed siebie Aldena z ktorym jedzie w parze. Chyba ze jakis z/z o ktorym nie wiem. jesli nie to under 13.5 Jonnssona b.prawdopodobny.

R/R za Andersena

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
hm to zmienia postac rzeczy.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Twoje typy jak najbardziej popieram.

Oprócz tego widza mi sie overy Adamsa i Dobruckiego (oba 12,5).
Adams wiadomo, srednia na mecz 14,25 a Rafal w swietnej dyspozycji i pojedzie chyba tez 7 razy.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Pizza-man właśnie to sobie sprawdzam na bwin`ie, jeżeli Krzysiek naprawdę pojedzie 7 razy to ponad 13,5 powinien zdobyć, forma dość dobra, jedyne co może niepokoić to "oddanie spotkania", ale wątpię, by nie chciał choć trochę powalczyć, z drugiej strony, jeżeli nie On to kto wink Myślę, że można to zagrać, aczkowlwiec co do doboru stawiki to bym się wahał, nawet na "średnią" wink Interesująco wygląda Leigh Adams z Masarny: powyżej 12,5 i Dackarna na zwycięstwo w meczu, być może nawet z handicap`em -6,5 pkt., do meczy pozostały niespełna 2 godz., także na coś trzeba się zdecydować, obecnie zastanawiam się nad:

Masarna - Vetlanda
Ile punktów zdobędzie Leigh Adams (Mas)? - Typ: Więcej niż 12,5
1.65


Dackarna - Piraterna
1 X 2 - Typ: Dackarna
1.30


Hammarby - Smederna
krzysztof Kasprzak (Sme)- Over/Under 13,5 Points - Typ: Więcej niż 13,5
1.95

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
to R/R to pewna rzecz?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
wlasnie na stronbie masarny nie ma takiego info a to dosc dobra stronka

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Tez poczatkowo sie napalilem na under jonssona,ale na szczescie przed zagraniem znalazlem to:
Dackarna utan Hans Andersen
I kvällens match mot Piraterna ställer Dackarna upp utan Hans Andersen i laget. Efter lördagens Grand Prix och söndagens ligamach i Polen blev påfrestningarna för stora för de skadade händerna. Han tvingas nu åter göra ett uppehåll på ett par dagar.
Detta innebär att Dackarna kör riders replacement på plats Nr. 1.

Dunskiego nie znam,ale koncowka artykulu przekonuje mnie ze R/R za Andersena dzisiaj!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by zenekk
Tez poczatkowo sie napalilem na under jonssona,ale na szczescie przed zagraniem znalazlem to:
Dackarna utan Hans Andersen
I kvällens match mot Piraterna ställer Dackarna upp utan Hans Andersen i laget. Efter lördagens Grand Prix och söndagens ligamach i Polen blev påfrestningarna för stora för de skadade händerna. Han tvingas nu åter göra ett uppehåll på ett par dagar.
Detta innebär att Dackarna kör riders replacement på plats Nr. 1.

Dunskiego nie znam,ale koncowka artykulu przekonuje mnie ze R/R za Andersena dzisiaj!

cokolwiek to znaczy laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No przecież Hans już w niedzielę zapowiedział kilku/kilkunastodniowy odpoczynek od żużla.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Rospiggarna - Vastervik 2
brak tomka chyba niebedzie zbyt widoczny bo za niego pojedzie "kolgejt" bjarne harris chrzanek iversen na pozycji rezerwowego moze byc bardzo mocnym pkt

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
też rozważam Vastervik, aczkolwiek boje się ze względu na kosmiczny sprzęt, jakim dysponuje w Szwecji Ułamek. Tomek co by nie mówił jest w tym roku zdecydowanym liderem Vastervik. No ale...dla równowagi Rospiggarna bez Miedzińskiego.

Zastanawia mnie VMS i obecność w ich składzie Skórnickiego: gdzie miała iśc wymiana z Rospi właśnie na Ząbika... +8 nie wygląda na nich najgorzej, bo Masarna jest słaaaaba.

Linia na Bajen niestety wysoka, ale... no nie wiem czy jest sens sie bawić w takie cuda.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
no masarna niejest zbyt mocna dryml jedzie tragedie lindbeak jak zawieje to pojedzie dobrze moze emil byc mocnym pkt masarny
ale eilt tez jedzie slabo w tym sezonie i jeszcze zabraknie holty ktorego godnie moze zastapic tylko richardsson i hampel bo ljung to wielka niewiadoma a skora jedzi bardzo nierowno

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Dackarna - Piraterna +6.5 2
brak andersena bedzie bardzo odczuwalny bo jonsson lindgren i pk chyba niezdobeda tylko na rr co andersen jakos na rewelacyjny wystep mlodszego z drymlow nielicze a goscie maja wyrownany zespol z jedna gwiazda sulivanem i wcale niestoja na straconej pozycji nawet do zwyciestwa grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
IMO jednak stoją, ale przekonany się niedługo tongue tongue Ciekaw jestem czy pojedzie Tornqvist. Znowu igrasz z Luxo ? laugh laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by buszmen
Znowu igrasz z Luxo ? laugh laugh
nielubie tej druzyny sa bardzo nieobliczalni jako zespol smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dzis kolejna kolejka a tu cisza
1 typ troche szalony ale +9.5 na indianaterne warte uwagi
w vastervik zabraknie dzis 2 waznych zawodnikow golloba i chrzanowskiego a pojedzie hall po ktorym niespodziewam sie wiele pkt
iversen zszedl pod numer 4 wiec niezdobedzie tylko pkt co ostatnio i rezerwy vastervik beda dzis slabsze
jak jeszcze dzis kolgejt pojedzie znow na tych swoich " osiolkach " co ostatnio gospodarze beda musieli sie napocic by wygrac mecz grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
no ja z poczatku zupelnie odwrotnie typowalem (+9,5 na vastervik) ale po glebszej analizie te +9,5 na indian jest chyba calkiem realne...
wie ktos moze czy pojedzi dzis hans w dackarnie???

a tak pozatym to z oferty bwin wybiore chyba:
vetlanda-hammarby 2
praterna-rospigarna 1

nad reszta sie zastanawiam ;]


Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
no i czy zagar dzisiaj w kaparnie jedzei ???

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
za zagara z/z

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ja zagrałem dubla Vastervik i Piraterne. Skład Vastervik owszem mocno przetrzebiony, ale nie wierzę, żeby chłopaki mogli zepsuć dogmat niepokonanych w sezonie(mają tak dojechać do końca ligi !!) Piraci mają lepszy skład, Rospi oslabione brakiem Adriana, chyba gospodarze powinni wygrać spokojnie.

Taki dubel daje mi 1.8, zastanawiałem sie nad dołozeniem Dackarny ale szkoda nerwów za 1.08.

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1