|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
przeglądając oferte bwin na dzisiejsza kolejke wpadl mi w oczy zaklad. A. Jonnsson under 13.5 1.95 bwin sklady na dzisiejsze spotkanie: Dackarna 1. Hans Andersen 2. Peter Karlsson 3. Fredrik Lindgren 4. Lukas Dryml 5. Andreas Jonsson 6. Sebastian Aldén 7. Robin Törnqvist 8. Joakim Engstrand
Piraterna 1. Kenneth Bjerre 2. Damian Balinski 3. Mikael Max 4. Grzegorz Walasek 5. Ryan Sullivan 6. Tobias Ingesson 7. Michal Szczepaniak 8. Christian Ingesson Nie wyobrazam sobie zeby Andreas zdobyl dzis 14 pkt.W zespole Dackarny jest przeciez Andersen, Lingren i P. Karlsson. U gosci Sullivan, Walasek i Max moga urwac pkt Adrenalinie.Tak więc ma z kim przegrywać. dodatkowo mozliwe sytuacje gdzie pusci przed siebie Aldena z ktorym jedzie w parze. Chyba ze jakis z/z o ktorym nie wiem. jesli nie to under 13.5 Jonnssona b.prawdopodobny. R/R za Andersena
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
hm to zmienia postac rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Twoje typy jak najbardziej popieram.
Oprócz tego widza mi sie overy Adamsa i Dobruckiego (oba 12,5). Adams wiadomo, srednia na mecz 14,25 a Rafal w swietnej dyspozycji i pojedzie chyba tez 7 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Pizza-man właśnie to sobie sprawdzam na bwin`ie, jeżeli Krzysiek naprawdę pojedzie 7 razy to ponad 13,5 powinien zdobyć, forma dość dobra, jedyne co może niepokoić to "oddanie spotkania", ale wątpię, by nie chciał choć trochę powalczyć, z drugiej strony, jeżeli nie On to kto  Myślę, że można to zagrać, aczkowlwiec co do doboru stawiki to bym się wahał, nawet na "średnią"  Interesująco wygląda Leigh Adams z Masarny: powyżej 12,5 i Dackarna na zwycięstwo w meczu, być może nawet z handicap`em -6,5 pkt., do meczy pozostały niespełna 2 godz., także na coś trzeba się zdecydować, obecnie zastanawiam się nad: Masarna - Vetlanda Ile punktów zdobędzie Leigh Adams (Mas)? - Typ: Więcej niż 12,5 1.65 Dackarna - Piraterna 1 X 2 - Typ: Dackarna 1.30 Hammarby - Smederna krzysztof Kasprzak (Sme)- Over/Under 13,5 Points - Typ: Więcej niż 13,5 1.95
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
wlasnie na stronbie masarny nie ma takiego info a to dosc dobra stronka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Tez poczatkowo sie napalilem na under jonssona,ale na szczescie przed zagraniem znalazlem to: Dackarna utan Hans Andersen I kvällens match mot Piraterna ställer Dackarna upp utan Hans Andersen i laget. Efter lördagens Grand Prix och söndagens ligamach i Polen blev påfrestningarna för stora för de skadade händerna. Han tvingas nu åter göra ett uppehåll på ett par dagar. Detta innebär att Dackarna kör riders replacement på plats Nr. 1.
Dunskiego nie znam,ale koncowka artykulu przekonuje mnie ze R/R za Andersena dzisiaj!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Tez poczatkowo sie napalilem na under jonssona,ale na szczescie przed zagraniem znalazlem to: Dackarna utan Hans Andersen I kvällens match mot Piraterna ställer Dackarna upp utan Hans Andersen i laget. Efter lördagens Grand Prix och söndagens ligamach i Polen blev påfrestningarna för stora för de skadade händerna. Han tvingas nu åter göra ett uppehåll på ett par dagar. Detta innebär att Dackarna kör riders replacement på plats Nr. 1.
Dunskiego nie znam,ale koncowka artykulu przekonuje mnie ze R/R za Andersena dzisiaj! cokolwiek to znaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No przecież Hans już w niedzielę zapowiedział kilku/kilkunastodniowy odpoczynek od żużla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Rospiggarna - Vastervik 2 brak tomka chyba niebedzie zbyt widoczny bo za niego pojedzie "kolgejt" bjarne harris chrzanek iversen na pozycji rezerwowego moze byc bardzo mocnym pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
też rozważam Vastervik, aczkolwiek boje się ze względu na kosmiczny sprzęt, jakim dysponuje w Szwecji Ułamek. Tomek co by nie mówił jest w tym roku zdecydowanym liderem Vastervik. No ale...dla równowagi Rospiggarna bez Miedzińskiego.
Zastanawia mnie VMS i obecność w ich składzie Skórnickiego: gdzie miała iśc wymiana z Rospi właśnie na Ząbika... +8 nie wygląda na nich najgorzej, bo Masarna jest słaaaaba.
Linia na Bajen niestety wysoka, ale... no nie wiem czy jest sens sie bawić w takie cuda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
no masarna niejest zbyt mocna dryml jedzie tragedie lindbeak jak zawieje to pojedzie dobrze moze emil byc mocnym pkt masarny ale eilt tez jedzie slabo w tym sezonie i jeszcze zabraknie holty ktorego godnie moze zastapic tylko richardsson i hampel bo ljung to wielka niewiadoma a skora jedzi bardzo nierowno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Dackarna - Piraterna +6.5 2 brak andersena bedzie bardzo odczuwalny bo jonsson lindgren i pk chyba niezdobeda tylko na rr co andersen jakos na rewelacyjny wystep mlodszego z drymlow nielicze a goscie maja wyrownany zespol z jedna gwiazda sulivanem i wcale niestoja na straconej pozycji nawet do zwyciestwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Znowu igrasz z Luxo ?  nielubie tej druzyny sa bardzo nieobliczalni jako zespol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzis kolejna kolejka a tu cisza 1 typ troche szalony ale +9.5 na indianaterne warte uwagi w vastervik zabraknie dzis 2 waznych zawodnikow golloba i chrzanowskiego a pojedzie hall po ktorym niespodziewam sie wiele pkt iversen zszedl pod numer 4 wiec niezdobedzie tylko pkt co ostatnio i rezerwy vastervik beda dzis slabsze jak jeszcze dzis kolgejt pojedzie znow na tych swoich " osiolkach " co ostatnio gospodarze beda musieli sie napocic by wygrac mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
no ja z poczatku zupelnie odwrotnie typowalem (+9,5 na vastervik) ale po glebszej analizie te +9,5 na indian jest chyba calkiem realne... wie ktos moze czy pojedzi dzis hans w dackarnie???
a tak pozatym to z oferty bwin wybiore chyba: vetlanda-hammarby 2 praterna-rospigarna 1
nad reszta sie zastanawiam ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
no i czy zagar dzisiaj w kaparnie jedzei ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja zagrałem dubla Vastervik i Piraterne. Skład Vastervik owszem mocno przetrzebiony, ale nie wierzę, żeby chłopaki mogli zepsuć dogmat niepokonanych w sezonie(mają tak dojechać do końca ligi !!) Piraci mają lepszy skład, Rospi oslabione brakiem Adriana, chyba gospodarze powinni wygrać spokojnie.
Taki dubel daje mi 1.8, zastanawiałem sie nad dołozeniem Dackarny ale szkoda nerwów za 1.08.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|