|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ogromna prośba ! Jeśli ktoś ma jakieś materiały dotyczące gazet ukazujących się we Francji to prosze o kontakt. Głownie chodzi mi o prasę sportowa ( France Football) Historia, redaktorzy, o czym traktuje, od kiedy na rynku, nakład itd.. Czasu mam niewiele a do pracy zero info. Będe bardzo wdzięczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
mam prosbe do kogos mieszkajacego w KOZIENICACH... czy ktos posiada lub moglby ewentualnie zrobic i wkleic zdjecie tamtejszego domu dziecka...? bardzo prosze o pomoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ile kartonow fajek mozna wwiezc do anglii ?
i jak ma sie podoban sprawa tylko, ze z alkoholem ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Czy wie ktoś skąd oprócz kaazy, bearshare itd, mozna sciagnac fife 04, albo nowsza... wazne zeby szybko sie sciagnelo i zeby bez limitow, moze jest na jakims ftp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Może ktoś zmieniał ostatnio adres zameldowania i orientuje się w kosztach wyrobienia nowych dokumentów (dowód, prawko, paszport)... I czy wystarczy do US zanieść korektę danych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
wyrobienie dowodu kosztowało mnie 30 zł, nie wiem jak reszta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Może ktoś zmieniał ostatnio adres zameldowania i orientuje się w kosztach wyrobienia nowych dokumentów (dowód, prawko, paszport)... I czy wystarczy do US zanieść korektę danych? Do US musisz zanieść aktualizację danych - druk NIP ileśtam. Nie pamiętam dokładnie ile  gdzieś od 1 do 3  Na złożenie tego masz 2 tygodnie od zmiany miejsca zamieszkania. Jeżeli ten termin minął, to popełniłeś wykroczenie skarbowe. Dlatego napisz pisemko, że nie wiedziałeś, że przepraszasz, że składasz niezwłocznie po tym jak się dowiedziałeś o takim obowiązku. I zaznacz, że prosisz o odstąpienie od karania. O innych rzeczach Ci nie powiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Dowód rzeczywiście 30 zł, prawo jazdy 71 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
aha. w paszporcie chyba nie ma adresu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
aha. w paszporcie chyba nie ma adresu Na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Ma ktoś może jakiś "dobry" referacik na temat "ONZ" ?! Byłbym wdzięczny (pilne)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja mam coś na 23 strony o ONZ. Ale nic specjalnie ciekawego, takie tam "encyklopedyczne" teksty. Jak chcesz, to daj mi maila na priv, to wyślę (gdzieś o 4-ej będę wstawał, to wyślę) jak się obudzę, bo właśnie idę w kimę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Ok  już na priv maila wysłałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czyli jest mniej załatwiania niż myślałem... Dzięki Pierniczek, odgdog i hynek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Czy wie ktoś skąd oprócz kaazy, bearshare itd, mozna sciagnac fife 04, albo nowsza... wazne zeby szybko sie sciagnelo i zeby bez limitow, moze jest na jakims ftp? up
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 118 |
Ja poszukuje jakiegos wypracowanka na temat mediów i wszystkiego co z tym zwiazane, z gory dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
panowie wlasnie sie dowiedzialem ze na jutro mam zrobic 6-stronicowa prace o dowolnym filozofie.... bardzo bym prosil jezeli ktos zna jakis dobry linki do jakiegokolwiek filozofa bylbym bardzo bardzo wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
ile kartonow fajek mozna wwiezc do anglii ?
i jak ma sie podoban sprawa tylko, ze z alkoholem ;] 1 kartonik = 200 papierosków - ale celnicy do 6-8 kartoników przymykają oko  .. byleby były na własny użytek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
@moonlight dzieki  jak narazie mam 2 ;] ale pakowac lepiej do tej torby wiekszej czy do podrecznej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
@moonlight dzieki  jak narazie mam 2 ;] ale pakowac lepiej do tej torby wiekszej czy do podrecznej ? pakuj gdzie chcesz, przejdzie obys tylko nie zapakowal calej torby bo bedzie problem ostatnio niezle przymykaja oko na to 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|