|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
W imieniu Kempa : Nalband.-F.Gonzal. 1 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Nalbandian Gonzal. TYP: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
11.11
Nalbandian - Gonzalez 1 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Moj typ
to
Kucera - Sargasian 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
11.11 Nalband.-F.Gonzal. 1 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
11.11 Clijsters-Dementev. 1 1.5(STS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.
AGASSI-RAFTER typ 1
Jedno slowo o meczu.Rafter zawsze ma problemy z agassim ich bilans pojedynkow mowi wyraznie iz- faworyt jest nieznany.Ale jedno jest pewne tak samo rafter jak i agassi sa po przerwie.Ale powstaje pytanie kto jest w jakiej dyspozycji?Mysle ze agassi bedzie troszeczke bardziej zmotywowany i zdeterminowany by to wygrac.Za jego wygrana przemawia "latwosc mijania".Agassi z rafterem przegrywal przewaznie gdy tamten "byl w transie" czyli zajebista forma plus psychiczne podejscie.Nie jeden raz ogladalem ich spotkania i jedno jest pewnikiem-rafter przewaznie zawsze ma wieksze klopoty z agassim i wygrywa tylko wtedy gdy jest "supermenem"+szczescie(przykladem niech bedzie wimbledon gdzie rafter cudem wygral z agassim odrabiajac w ostatniej chwili strate serwisu.)Oczywiscie to nie wimbledon i nie ta nawierzchnia.Wlasnie to nie trawa na ktorej rafter ma wieksze szanse.Tu jest nawieszchnia twarda ktora pasuje agassiemu i rafterowi -czyli agassi ma moim zdaniem wieksze szanse...DUZO WIEKSZE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
rafter wszystko się zgadza za wyjątkiem malego ale... agassi myślał ostatnio zupełnie o czymś innym niż tenis i nadal myśli dlatego wg mnie koncentracja i poziom motywacji będą po stronie raftera... no i własny teren
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Typ na dzis:
Agassi - Rafter 1 1.75
Dla mnie mecz loteria, ale o tej porze tylko to zostalo. Zarowno Rafter jak i Juan Carlos macie racje, po prostu zadecyduje dyspozycja dnia. Obaj dlugo nie grali, ale mysle ze Agassi to wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Dzięki juan_carlos za typ. Jestem na czteri. Mam nadzieję że wpadniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) Przepraszam wszystkich że odbiegam od tematu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Przepraszam jescze raz. Juan_carlos spróbuję wleźć na onet jak mnie tam nie będzie to czteria lub wp.pl. Pozdroffka dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
malami jeśli jeszcze jesteś to który czat i który pokój? jeszcze odnoście meczu agassi rafter... w ich konfrontacjach na ogół decyduje dyspozycja dnia ale tym razem są jeszcze inne czynniki poza tą dyspozycją a dokładniej 2 publiczność i sytuacja rodzinna agassiego dlatego dla mnie to dość pewny typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...Juan nie sugeruj sie tym iz agassi ma w koncu upragnione dziecko.Jesli juz chodzi o jego podejscie do calego turnieju wiem iz zapowiedzial ze w tym roku ma zamiar wygrac.Przypomnij sobie co bylo rok temu ,wielki final przeszedl mu kolo nosa.A takie mysli bardzo motywuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
historia osądzi kto mial rację w tym sporze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Będzie remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Cze wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Według www.nike.sk [ nike.sk] mecz Agassi - Rafter odbędzi się dzisiaj. Czy ktoś może potwierdzić tą informację. Jeśli mecz się odbył to proszę o wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mecz jest o 18.30 u nich czyli jeśli dobrze pamiętam z geografii to u nas to będzie 9.30 malami będziesz na czacie? jeśli tak to o ktorej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
teraz będę na chwilkę a późnie ok 16,30 Bardzo chcę pogadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
juan_carlos jestem na czacie na mecz.pl
|
|
|
Link skopiowany do schowka