Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
W imieniu Kempa :
Nalband.-F.Gonzal. 1 1.5

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Nalbandian Gonzal. TYP: 1

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
11.11

Nalbandian - Gonzalez 1 1,5

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Moj typ

to

Kucera - Sargasian 2

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
11.11 Nalband.-F.Gonzal. 1 1.5

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
11.11
Clijsters-Dementev. 1 1.5(STS)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
wessels- popp 1

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.

AGASSI-RAFTER typ 1

Jedno slowo o meczu.Rafter zawsze ma problemy z agassim ich bilans pojedynkow mowi wyraznie iz- faworyt jest nieznany.Ale jedno jest pewne tak samo rafter jak i agassi sa po przerwie.Ale powstaje pytanie kto jest w jakiej dyspozycji?Mysle ze agassi bedzie troszeczke bardziej zmotywowany i zdeterminowany by to wygrac.Za jego wygrana przemawia "latwosc mijania".Agassi z rafterem przegrywal przewaznie gdy tamten "byl w transie" czyli zajebista forma plus psychiczne podejscie.Nie jeden raz ogladalem ich spotkania i jedno jest pewnikiem-rafter przewaznie zawsze ma wieksze klopoty z agassim i wygrywa tylko wtedy gdy jest "supermenem"+szczescie(przykladem niech bedzie wimbledon gdzie rafter cudem wygral z agassim odrabiajac w ostatniej chwili strate serwisu.)Oczywiscie to nie wimbledon i nie ta nawierzchnia.Wlasnie to nie trawa na ktorej rafter ma wieksze szanse.Tu jest nawieszchnia twarda ktora pasuje agassiemu i rafterowi -czyli agassi ma moim zdaniem wieksze szanse...DUZO WIEKSZE.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
rafter wszystko się zgadza za wyjątkiem malego ale... agassi myślał ostatnio zupełnie o czymś innym niż tenis i nadal myśli dlatego wg mnie koncentracja i poziom motywacji będą po stronie raftera... no i własny teren

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Typ na dzis:

Agassi - Rafter 1 1.75

Dla mnie mecz loteria, ale o tej porze tylko to zostalo. Zarowno Rafter jak i Juan Carlos macie racje, po prostu zadecyduje dyspozycja dnia. Obaj dlugo nie grali, ale mysle ze Agassi to wygra.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
Dzięki juan_carlos za typ.
Jestem na czteri.
Mam nadzieję że wpadniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
Przepraszam wszystkich że odbiegam od tematu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
Przepraszam jescze raz.
Juan_carlos spróbuję wleźć na onet jak mnie tam nie będzie to czteria lub wp.pl.
Pozdroffka dla wszystkich

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
malami jeśli jeszcze jesteś to który czat i który pokój?
jeszcze odnoście meczu agassi rafter... w ich konfrontacjach na ogół decyduje dyspozycja dnia ale tym razem są jeszcze inne czynniki poza tą dyspozycją a dokładniej 2 publiczność i sytuacja rodzinna agassiego dlatego dla mnie to dość pewny typ

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...Juan nie sugeruj sie tym iz agassi ma w koncu upragnione dziecko.Jesli juz chodzi o jego podejscie do calego turnieju wiem iz zapowiedzial ze w tym roku ma zamiar wygrac.Przypomnij sobie co bylo rok temu ,wielki final przeszedl mu kolo nosa.A takie mysli bardzo motywuja.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
historia osądzi kto mial rację w tym sporze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Będzie remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
Cze wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Według www.nike.sk [nike.sk] mecz Agassi - Rafter odbędzi się dzisiaj.
Czy ktoś może potwierdzić tą informację.
Jeśli mecz się odbył to proszę o wynik
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mecz jest o 18.30 u nich czyli jeśli dobrze pamiętam z geografii to u nas to będzie 9.30
malami będziesz na czacie? jeśli tak to o ktorej?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
teraz będę na chwilkę a późnie ok 16,30
Bardzo chcę pogadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
juan_carlos jestem na czacie na mecz.pl

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1