Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24
hynek #1263552 31/05/2007 04:05
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
oj daaaaaaaaaawno było

Bonus: Unibet
giede #1263564 31/05/2007 04:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by kolo_w_moro
oj daaaaaaaaaawno było
Tak daaaawno, że już zapomniałem.
Co do fotki to nie była opisana zbyt dobrze, także obawiam się, że funkcjonuje solo.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
http://dajpieroga.pl/index.php?p=1&id=2175&kat=11

Hahahaha

Tylko obejrzyjcie to do konca!! najlepsze rymy pod koniec.. haha smile

$t$ #1263846 31/05/2007 05:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Malutki, bialy facet wchodzi do windy. Jest juz tam taki wielki Murzyn.
Kiedy winda rusza, Murzyn mówi:
- 2 metry wzrostu, 200 kg wagi, 30 cm penis, 2 kg lewe jadro, 2 kg prawe jadro. Turner Brown.
Malutki facet mdleje. Murzyn podnosi go z podlogi, cuci uderzeniami w twarz, potrzasa nim i pyta:
- Kurcze, facet, cos nie tak?
Malutki, bialy czlowieczek odpowiada:
- Przepraszam pana, ale prosze powtórzyc, co pan mówil...
Murzyn patrzy z góry na czlowieczka i mówi:
- 2 metry wzrostu, 200 kg wagi, 30 cm penis, 2 kg lewe jadro, 2 kg prawe jadro. Nazywam sie Turner Brown.
Malutki, bialy czlowiek mówi:
- Dzieki Bogu, myslalem, ze pan mówi "turn around".

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

giede #1263929 31/05/2007 08:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
Ten koleś nie jest graczem tylko aktorem serialu "Pierwsza miłość", w którym była ta scena. Koleś ogólnie gra tam idiotę i niby wystąpił w teleturnieju.

Jo tam idiotę, Andrzej to mistrz świata, w dodatku kibic żużla laugh laugh Szkoda, że już chyba zniknie na dłużej;//

A co do Gry w Ciemno, to widziałem jak w jednym odcinku koleś dostał 70k propozycji za 1 kopertę, w której miał -100% i... wziął kopertę !! No niemal jak Andrzej, tyle że aż nie chcę mi się wierzyć, że nie było to w żaden sposób wyreżyserowane.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835

Tak bedzie wygladać euro tyl tylko, że chłopaki zamiast żreć chipsy będa latać jak mucha w latarce

Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Polak, Żyd i Murzyn złapali złotą rybkę. Jak to w takich przypadkach bywa rybka za wolność obiecała spełnić trzy życzenia. Dlatego każdy z nich miał sie zastanowić nad swoim.
Żyd: Chciałbym, żeby wszyscy Żydzi wrócili do Izraela.
Murzyn: Chciałbym, żeby wszyscy murzyni wrócili do Afryki.
Polak: To ja już nic nie chcę...

Diabeł powiedział polakowi ruskowi i niemcowi, ze wypusci tego który rymujac będzie brał jabłka z kupy i uzbiera ich najwiecej. Start no i polak pierwszy:
- Adam Mickiewicz pisał wiersze więc biore jabłko pierwsze. - i wziął jabłko z kupy.
Nikt nic nie mówi to polak jesczze raz:
-Adam mickiewicz pisał wiersze długie wiec biore jabłko drugie. - wziął 2.
Sytuacja sie powtarza nikt nic nie mówi to polak po raz kolejny.
-Adam mickiewicz pisał wiersze w lecie wiec biore jabłoko trzecie. - i wziął 3.
W koncu ruszyło ruska i mówi:
- Jap twaja mać biere jabłek piać. - wiął 5jabłek
Polak zdenerwowany mysli ja 3 wierszyki 3 jabłka on za jednym 5! mysli mysli i mówi:
- H*j wam w dupe biere całą kupe

Polak,Francuz i Arab lecą samolotem .
Nagle Arab pyta pilota gdzie jesteśmy ,
pilot odpowiada wystaw ręke to zobaczysz , wystawił ręke cośmu ją urwało mówi do pilota jesteśmy nad Egiptem pilot pyta z kąd wiesz , odpowiada bo uderzyłem w piramide. Ta sama sytuacja z Francuzem coś mu ręke urwało i mói jesteśmy nad Paryżem z kąd wiesz bo uderzyłem w Wierze Aifla. przychodzi polak wystawia ręke i nic mówi jesteśmy nad Polską bo te hu*e mi zegarek za***a*i.


Wyścig kolarski...
Jada...
Na trasie wielka plama oleju niewiadomego pochodzenia...
Rosjanin wyjeżdżajac zza zakrętu z gromkim okrzykiem pędzi na spotkanie matuszki ziemi. Niemiec atakuje kierownicę roweru, bierze szturmem i przelatuje nad nią i po krótkiej solidnej walce grzmoci o ziemie. Anglik ze stoickim spokojem flegmatycznie zsuwa się ze swojego roweru i zajmuje pozycję horyzontalną pod kołami swojego bicykla, następnie francuz jak na prawdziwego kochanka przystało, chwilę balansuje wyprostowany po czym pada brzuchem na wyczekującą go tęsknie ulice. Wszyscy dają pokaz prawdziwie sportowej determinacji, walki i fantazji, tylko Polak wyjeżdżając jako jeden z ostatnich wziął i się zwyczajnie wy***ił...

Nurkuje Amerykanin. 1,2,3,4,5,6 minut - wynurza się. Widzowie
nagradzaja go oklaskami.Na pytanie dziennikarzy, na czym polega jego
sukces skromnie odpowiada:
-"Joga".
Nurkuje Niemiec. 1,2,3...10 minut!
Na pytanie jak mu się tak udało skromnie odpowiada "Joga".
Nurkuje Polak.1,2,3...10...20... 30 minut, wynurza się. Wszyscy w szoku.
Podbiegaja dziennikarze, przekrzykuja się, cóż to za odmiana jogi, na co
ten:
-Kurwa, ja ***e, jaka znowu joga, gacie mi się o jakis ***any korzeń
zahaczyły

Facet poszedł do sklepu z bronią i kupił strzelbę bo dowiedział się, że obecnie jest sezon na Rumunów. Idzie więc sobie przez miasto, patrzy, a tam stoi Rumun i grzebie w śmietniku. Przymierzył, strzelił, paf! Rumun leży. Rozkrzyczeli się zbulwersowani świadkowie zdarzenia:
- Jak pan mógł!? To nieludzkie!
- Ale przecież jest sezon na Rumunów! - usprawiedliwiał się facet.
- No panie, ale żeby przy paśniku?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #1265154 31/05/2007 22:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Może było, nie pamiętam wink

[Linked Image]

lupus #1265160 31/05/2007 22:27
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Baba idzie do spowiedzi:
- proszę księdza ostatnio bardzo przeklinam
- to niech pani za każdym jak się to zdarzy wrzuci do koszyka ziemniaka.
Na drugi dzień baba przychodzi z dwoma koszykami pełnymi ziemniaków a ksiądz na to:
- oooooo!
a baba na to
- nie oooooo! bo tam Juzek jeszcze dwie przyczepy pcho!!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Jak tutaj zrozumiec baby. Przychodzi czepkówna do domu i mowi "kupilam sobie buty, zeby mi do torebki pasowaly" laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by splinter
Wierze Aifla

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.mediarun.pl/news/id/21513/Geje+ogl%B1daj%B1+%26quot%3BPrison+Break%26quot%3B

Ciekawe czy Tinky Winky go oglada laugh

Kylo #1266030 01/06/2007 01:41
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
:|

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by splinter
Wierze Aifla

laugh laugh laugh laugh
Najlepsza część dowcipu laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

nOcnY #1267007 01/06/2007 07:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=64514

Poczytajcie analizy Borata odnośnie tego meczu, jak i pozostałych.

Koleś miażdży laugh

Szewa #1267015 01/06/2007 07:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by Szewa
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=64514

Poczytajcie analizy Borata odnośnie tego meczu, jak i pozostałych.

Koleś miażdży laugh


mnnie osobiscie rozwalily te 2 mapki Kacpro....

Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1