al: Dla mnie najpewniej wyglądają Agassi i..."> al: Dla mnie najpewniej wyglądają Agassi i...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#126272 28/01/2004 22:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Nowy temat - poprzedni przekroczyl 220 postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dla mnie najpewniej wyglądają Agassi i Federer.I nic tego nie zmieni bo juz to zagralem i to grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A w piatek bedzie na duuuzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#126273 28/01/2004 22:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 21
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 21
No niestety Roddick odpadł. Jak dla mnie dobrze, bo lubię Safina.

ps. Może miałeś na myśli Federera ?

#126274 28/01/2004 23:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Agassi-SAFIN 2 2.85

#126275 29/01/2004 00:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Hej:)
CZy ktoś się orientuje o którego godzinie będzie transmisja na Eurosporcie Agassiego z Safinem??
będe dźwięczny za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
Udko

#126276 29/01/2004 00:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
9.30 panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126277 29/01/2004 00:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Jak ktos jeszcze nie wie to Clijsters ma kontuzje i nie wiadomo czy wyjdzie na kort <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jesli wyjdzie to raczej eni ebdzie w 100% formie, podobno oklada costam lodem, ale czy to pomoze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126278 29/01/2004 00:40
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
Quote
Oryginalnie wysłał Paweł:
[qb]Nowy temat - poprzedni przekroczyl 220 postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dla mnie najpewniej wyglądają Agassi i Federer.I nic tego nie zmieni bo juz to zagralem i to grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A w piatek bedzie na duuuzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Popieram, też to zagrałem za dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126279 29/01/2004 02:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Mam sprzeczne informacje wg jednych źródeł mecz Agassiego jest o 0.30 polskiego czasu a 2 o 9.30 czy ktoś mógłby wyjaśnić??

#126280 29/01/2004 02:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
napewno o 9.30

#126281 29/01/2004 02:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Zagralem mocno na Safina za 3.50 w Unibecie, na pewno ma wieksze szanse niz by sie zdawalo z tego kursu. Do rana pewno spadnie. Safin wrocil w wielkim stylu i Agassi bedzie mial ciezka przeprawe.

#126282 29/01/2004 03:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
AGASSI-SAFIN 1
FEDERER-FERRERO 1
ZA 300ZŁ
AGASSI GRA W MEULBOURNE JAK U SIEBEI W DOMU, PRAWIE CO ROKU WYGRYWAŁ TEN TURNIEJ,I PRZY TAKKIEJ FORMIE JKA TERAZ PREZENTUJE SAFIN NIE MA ŻADNYCH SZANS.
A CO DO FEDERERA TO NIE TZREBA NIC MÓWIC FACET JEST W TAKEIJ FORMIE ŻE ROZNIESIE TEGO FERRERO.
POWODZENIA

#126283 29/01/2004 07:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
FEDERER-FERRERO 1 to na 90%, z tego co widzialem, nie powinien miec problemow.

#126284 29/01/2004 12:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Informacja, która może się komuś przydać:

Ferrero - Federer 64 64
10.01.2004 finał - Hong Kong

dwa tygodnie temu

#126285 29/01/2004 12:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Informacja, która może się komuś przydać:

Ferrero - Federer 64 64
10.01.2004 finał - Hong Kong

dwa tygodnie temu[/qb]
Tylko to był turniej pokazowy

#126286 29/01/2004 12:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
No i?

#126287 29/01/2004 12:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]No i?[/qb]
No raczej sie na to patrzy z przymrozeniem oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#126288 29/01/2004 13:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Nie do końca

- Grający na luzie Ferrero pokonał grającego na luzie Federera

- Nikt mi nie wmówi, że Federer nie chciał wygrać tego meczu

- Pokazówka pokazówką ale wynik jest i świadczy o tym, że Federer nie jest w stanie ot tak sobie pokonać Ferrero

#126289 29/01/2004 13:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Czyli Coronach widzisz Ferrero w finale???
Nie wydaje mi sie.Federer jest za mocny w tym turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126290 29/01/2004 13:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
czy ma ktoś jakieś info , dlaczego Marta Leśniak oddała walkowera w trzeciej rundzie turnieju juniorów w meczu z Kreber ???

#126291 29/01/2004 13:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Ja puszczam coś takiego
PROFESJONAL
Ruano P./Suarez-Kuznetsowa/Likhovtsewa-1(1,42)
Paes/Navratilowa-Erlich/Huber-1(1,35)
+Kamerun-Zimbabwe-1(1,44)

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka), 834 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,162
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1