|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Nowy temat - poprzedni przekroczyl 220 postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Dla mnie najpewniej wyglądają Agassi i Federer.I nic tego nie zmieni bo juz to zagralem i to grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A w piatek bedzie na duuuzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 21 |
No niestety Roddick odpadł. Jak dla mnie dobrze, bo lubię Safina.
ps. Może miałeś na myśli Federera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Hej:) CZy ktoś się orientuje o którego godzinie będzie transmisja na Eurosporcie Agassiego z Safinem?? będe dźwięczny za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam Udko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
9.30 panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Jak ktos jeszcze nie wie to Clijsters ma kontuzje i nie wiadomo czy wyjdzie na kort <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jesli wyjdzie to raczej eni ebdzie w 100% formie, podobno oklada costam lodem, ale czy to pomoze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
Oryginalnie wysłał Paweł: [qb]Nowy temat - poprzedni przekroczyl 220 postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Dla mnie najpewniej wyglądają Agassi i Federer.I nic tego nie zmieni bo juz to zagralem i to grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A w piatek bedzie na duuuzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Popieram, też to zagrałem za dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Mam sprzeczne informacje wg jednych źródeł mecz Agassiego jest o 0.30 polskiego czasu a 2 o 9.30 czy ktoś mógłby wyjaśnić??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Zagralem mocno na Safina za 3.50 w Unibecie, na pewno ma wieksze szanse niz by sie zdawalo z tego kursu. Do rana pewno spadnie. Safin wrocil w wielkim stylu i Agassi bedzie mial ciezka przeprawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62 |
AGASSI-SAFIN 1 FEDERER-FERRERO 1 ZA 300ZŁ AGASSI GRA W MEULBOURNE JAK U SIEBEI W DOMU, PRAWIE CO ROKU WYGRYWAŁ TEN TURNIEJ,I PRZY TAKKIEJ FORMIE JKA TERAZ PREZENTUJE SAFIN NIE MA ŻADNYCH SZANS. A CO DO FEDERERA TO NIE TZREBA NIC MÓWIC FACET JEST W TAKEIJ FORMIE ŻE ROZNIESIE TEGO FERRERO. POWODZENIA
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
FEDERER-FERRERO 1 to na 90%, z tego co widzialem, nie powinien miec problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Informacja, która może się komuś przydać:
Ferrero - Federer 64 64 10.01.2004 finał - Hong Kong
dwa tygodnie temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]Informacja, która może się komuś przydać:
Ferrero - Federer 64 64 10.01.2004 finał - Hong Kong
dwa tygodnie temu[/qb] Tylko to był turniej pokazowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]No i?[/qb] No raczej sie na to patrzy z przymrozeniem oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Nie do końca
- Grający na luzie Ferrero pokonał grającego na luzie Federera
- Nikt mi nie wmówi, że Federer nie chciał wygrać tego meczu
- Pokazówka pokazówką ale wynik jest i świadczy o tym, że Federer nie jest w stanie ot tak sobie pokonać Ferrero
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Czyli Coronach widzisz Ferrero w finale??? Nie wydaje mi sie.Federer jest za mocny w tym turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
czy ma ktoś jakieś info , dlaczego Marta Leśniak oddała walkowera w trzeciej rundzie turnieju juniorów w meczu z Kreber ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Ja puszczam coś takiego PROFESJONAL Ruano P./Suarez-Kuznetsowa/Likhovtsewa-1(1,42) Paes/Navratilowa-Erlich/Huber-1(1,35) +Kamerun-Zimbabwe-1(1,44)
|
|
|
Link skopiowany do schowka