Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#126292 29/01/2004 13:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
W meczu z Federrerem wcale nie zagrał tak dobrze.

Co do typu na zwycięstwo to jeśli nie będzie finału Agassi-Federer to nieźle na tym zarobię

Kurs na Federera waha się w granicach 1.25-1.35, a na Ferrero powyżej 3. Podobnie z drugim półfinałem. I na Safina i Ferrero kursy są dość mocno zawyżone i przez są dla mnie warte zagrania. Liczę na to, że wejdzie jedna z 2 i tak obstawiam.

Bonus: Unibet
#126293 29/01/2004 13:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ta w tej samej pokazowce Ginepri pokonał Grosjeana na luzie 7-6 6-2 a pozniej przegral . Wg tego zwyciezca AO powinien byc Nalbi bo pokonal Roddicka i Agassiego

#126294 29/01/2004 13:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]ta w tej samej pokazowce Ginepri pokonał Grosjeana na luzie 7-6 6-2 a pozniej przegral . Wg tego zwyciezca AO powinien byc Nalbi bo pokonal Roddicka i Agassiego[/qb]
To nie ten sam turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#126295 29/01/2004 13:58
Dołączył: May 2002
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 71
A Australian i tak wygra Federer. Jak będzie miał w finale Agassiego to mu pójdzie nawet łatwiej niż z Safinem. Bo o Ferrero nie mówie w ogóle, bo toż to ogóras zwykły a nie tenisista na tej nawierzchni.

U babek Henin to murowana faworytka. Ciekawym czy Clijsters ze Schnyder powalczy, skoro ma kontuzję.

#126296 29/01/2004 14:00
Dołączył: May 2002
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 71
Bue teraz spojrzałem, że Clijsters już ze Schnyder wygrała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Ale Henin i tak zgarnie całość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#126297 29/01/2004 15:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
I powiedzcie mi kto mwoil ze Aggasi latwo pojedzie z Safinem??? TEO byl tego pewien...
0-2 jak narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Safin jest poprostu wielki!!!

#126298 29/01/2004 17:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]W meczu z Federrerem wcale nie zagrał tak dobrze.

Co do typu na zwycięstwo to jeśli nie będzie finału Agassi-Federer to nieźle na tym zarobię

Kurs na Federera waha się w granicach 1.25-1.35, a na Ferrero powyżej 3. Podobnie z drugim półfinałem. I na Safina i Ferrero kursy są dość mocno zawyżone i przez są dla mnie warte zagrania. Liczę na to, że wejdzie jedna z 2 i tak obstawiam.[/qb]
To ja już jestem na dużym plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126299 29/01/2004 17:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Quote
Oryginalnie wysłał DonAntonio:
[qb]Zagralem mocno na Safina za 3.50 w Unibecie, na pewno ma wieksze szanse niz by sie zdawalo z tego kursu. Do rana pewno spadnie. Safin wrocil w wielkim stylu i Agassi bedzie mial ciezka przeprawe.[/qb]
jeeest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: bedzie super final z Federerem , bo pewnie on wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126300 29/01/2004 17:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
no to teraz nie pozostaje nic innego jak poczekac na drugi polfinal...
moim skromnym zdaniem pojedynek powinien wygrac ferrero, ktory w ostatnim pojedynku pokazal wielka klase i odpornosc psychiczna (podobnie jak dzis safin), i dwa sety w spotkaniu z arazim zakonczyl w tie-breakach.

a pozniej wytypowac dwoch zwyciezcow turnieju.

jak dla mnie henin-hardenne to pewniak a wlasciwie pewniaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wsrod kobiet. obie belgijki po raz trzeci spotkaja sie w finale imprezy wielkoszlemowej i nie widze szans na to by po raz pierwszy "grubcio" miala wygrac z h-h. kurs na razie 1.61 i nie wiem czy nie zacznie spadac.
wsrod mezczyzn tytul nalezy sie safinowi po tym co pokazal w dwoch ostatnich meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126301 29/01/2004 18:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Agassi-SAFIN 2 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Safin wygra tez final <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126302 29/01/2004 18:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63
FINAL AO pewnie:

Federer - SAFIN

Kogo typujecie w takim przypadku?

#126303 29/01/2004 18:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
Chcialbym zwrocic wasza uwage na pewien fakt,ktory nasuwal mi sie od dluzszego juz czasu:
Nie wiem czy ktos z was zauwazyl ale w ostatnich kilku latach do finalu Australian Open dochodzil zawsze jeden ``głupek``.
Clement,Johansson czy Schuttler i dzisiaj Safin.
Oczywiscie ktos zaraz powie,ze Safin to gracz Wielki,ale przeciez praktycznie prawie dwa lata nie gral,a jezeli juz wystepowal w jakims turnieju to zwykle bardzo szybko odpadał.To tyle na temat mojej teorii,zaluje tylko ze nie postawilem wczesniej(po meczu z Martinem)na awans Safina do finalu.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126304 29/01/2004 18:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Joker w ogóle nie kumam sformułowania głupek. Mogę się li tylko domyślać, że albo postawiłeś na Agassiego i wtopiłeś albo nie stawiając na Safina szczerze tego żałujesz. I co z tego, że nie grał 2 lata?! Nie rozumiem. Czyli ktoś kto wraca po ciężkiej kontuzji nie może już nigdy wygrywać!!! Jeżeli zaś chodzi o finał to wydaje mi się, że spotka się Safin z Federerem, ale kto wygra... naprawdę w tej sytuacji ciężko mi wyrokować. Obstaję przy Roger'e ale... gdyby wygrał Safin to czy była by to wielka niespodzianka sprawiona przez "głupka"?!!

#126305 29/01/2004 19:01
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał sheva:
[qb]FINAL AO pewnie:

Federer - SAFIN

Kogo typujecie w takim przypadku?[/qb]
Roger ma wygrać turniej i tak jak na Wimbledonie dostraczyć mi kasiory z "V" końcowej klasyfikacji

hola hola jutro rano mecz z Ferrero(mała kontra na juana carlosa w expie po 3.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) mam nadzieje,że Federer szybko wygra lub Hiszpan skreczuje,aby więcej czasu miał na finał.
A bilans Szwajcara z Safinem o ile się nie myle to 3-1 na korzyść
[Linked Image]

#126306 29/01/2004 19:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]Joker w ogóle nie kumam sformułowania głupek. Mogę się li tylko domyślać, że albo postawiłeś na Agassiego i wtopiłeś albo nie stawiając na Safina szczerze tego żałujesz. I co z tego, że nie grał 2 lata?! Nie rozumiem. Czyli ktoś kto wraca po ciężkiej kontuzji nie może już nigdy wygrywać!!! Jeżeli zaś chodzi o finał to wydaje mi się, że spotka się Safin z Federerem, ale kto wygra... naprawdę w tej sytuacji ciężko mi wyrokować. Obstaję przy Roger'e ale... gdyby wygrał Safin to czy była by to wielka niespodzianka sprawiona przez "głupka"?!![/qb]
Chyba jednak nie do konca mnie zrozumiales.Chodzi mi o to,ze w ostatnich latach w finale AO gra zawsze zawodnik nie zaliczany przed turniejem do grona faworytow.Powiedz mi czy przed rozpoczeciem AO pomyslales przez chwile ze MARAT SAFIN moze grac w finale??
Rok temu identyczna sytuacja byla z Schuttlerem,wczesniej Johansson,Clement...
Generalnie chodzi mi tylko o to ze to juz jakby taka tradycja,ze tutaj zawsze do finalu dochodzi zawodnik,ktorego przed rozpoczeciem turnieju nikt nie typuje na finaliste!!

#126307 29/01/2004 19:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Agassi też miał bilans 3-1 z Safinem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - jednak po 3 pod rząd morderczych 5-setówkach, sądzę że na Rogera to już Maratowi sił zabraknie.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126308 29/01/2004 19:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
zrozumiałem cię doskonale, ja też nie postawiłbym na Marata przed turniejem, ale takiego kogos nazywa się co najwyżej "czarnym koniem" imprezy a nie głupkiem. Sory ale to ty mnie nie zrozumiałeś!

#126309 29/01/2004 19:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał murgenik:
[qb]A Australian i tak wygra Federer. Jak będzie miał w finale Agassiego to mu pójdzie nawet łatwiej niż z Safinem. Bo o Ferrero nie mówie w ogóle, bo toż to ogóras zwykły a nie tenisista na tej nawierzchni.

U babek Henin to murowana faworytka. Ciekawym czy Clijsters ze Schnyder powalczy, skoro ma kontuzję.[/qb]
Troszke chyba cos Ci sie pomylilo!!!!
Facet w pofinale AO 04 a Ty na niego ogoras???

Ty w ogole wiesz w co oni graja???

Z calym szacunkiem mozesz nie lubic Ferrero (ja tez za nim nei przepadam) ale ze jest dobry to trzeba mu przyznac.

Wiedz zastanow sie zanim palniesz kolejnego pawia...

#126310 29/01/2004 19:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał majkel:
[qb]no to teraz nie pozostaje nic innego jak poczekac na drugi polfinal...
moim skromnym zdaniem pojedynek powinien wygrac ferrero, ktory w ostatnim pojedynku pokazal wielka klase i odpornosc psychiczna (podobnie jak dzis safin), i dwa sety w spotkaniu z arazim zakonczyl w tie-breakach.

a pozniej wytypowac dwoch zwyciezcow turnieju.

[/qb]
Pamietajcie panowie ze Ferrero ma kontuzje pachwiny....

#126311 29/01/2004 19:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
clijsters podobno bolala kostka, a i tak awansowala do finalu - chociaz w drugim secie juz musiala troche sie napracowac...

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1